Lacetti klub fórum
2024. Október 06. - 15:19:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 48   Le
 
Szerző Téma: Játék  (Megtekintve 116548 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #285 Dátum: 2008. Május 15. - 19:29:13 »

Diablo! Inkább otthon a vitrinben! A kocsidat feltörnék érte! Kacsint A kocsiban eleve Lacettis vagy! Kacsint Otthon viszont nem látod, így pótolhatja addig is a szemedfényét! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #286 Dátum: 2008. Június 11. - 21:47:48 »

Kiad 1millio forintot egy modellért ??!!

http://www.ferraristore.com/Limited-Edition/Ferrari-250-GTO-scale-15/p,shop.flypage/pid,1749/cid,25/
Naplózva


LPG
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #287 Dátum: 2008. Június 12. - 07:08:50 »

Kiad 1millio forintot egy modellért ??!!

Akinek van rá....  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #288 Dátum: 2008. Június 14. - 19:32:50 »

Kicsit off:
Jelentem fiam ma megkapta a bizijét. Igaz nem kapott könyvet és oklevelet az ünnepségen, mert nem lett színjeles, de azon kevesek között szerepelt neve a felolvasásban, akik magatartásuk miatt szorultak le a könyvjutalomról. (Próbáltam magamba folytani a nevetést és komolynak tűnni fiam előtt, hogy: ejnye-bejnye)
Szal az osztályából egyedüliként ofői dícséretben részesült, oklevelet kapott tanulmányi munkájáért. Meg kell hogy mondjam, nagyon büszke vagyok rá ezért. Persze elgondolkodtató a dolog, hogy nem esik messze az alma a fájától és a jelek erre mutatnak!  Vigyorog

On:
Hogy mindezt miért mondtam el? Mert dagadok a büszkeségtől, hogy újra kitűnő (másodikban leeresztett a lurkó), no meg azért, mert így, ilyen biziért cserébe érkezik neki a repcsi és helikopter szett, amire annyira vágyott. Ha szép idő lesz, akkor Veszprémben reptethetünk is. (persze ha addig nem játssza el) Akksik megvannak, próbarepüléseket hónap végén megejtjük, ha hazajöttem.  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #289 Dátum: 2008. Június 14. - 19:40:15 »

Kicsit off:
Jelentem fiam ma megkapta a bizijét. Igaz nem kapott könyvet és oklevelet az ünnepségen, mert nem lett színjeles, de azon kevesek között szerepelt neve a felolvasásban, akik magatartásuk miatt szorultak le a könyvjutalomról. (Próbáltam magamba folytani a nevetést és komolynak tűnni fiam előtt, hogy: ejnye-bejnye)
Szal az osztályából egyedüliként ofői dícséretben részesült, oklevelet kapott tanulmányi munkájáért. Meg kell hogy mondjam, nagyon büszke vagyok rá ezért. Persze elgondolkodtató a dolog, hogy nem esik messze az alma a fájától és a jelek erre mutatnak!  Vigyorog

On:
Hogy mindezt miért mondtam el? Mert dagadok a büszkeségtől, hogy újra kitűnő (másodikban leeresztett a lurkó), no meg azért, mert így, ilyen biziért cserébe érkezik neki a repcsi és helikopter szett, amire annyira vágyott. Ha szép idő lesz, akkor Veszprémben reptethetünk is. (persze ha addig nem játssza el) Akksik megvannak, próbarepüléseket hónap végén megejtjük, ha hazajöttem.  Vigyorog
...ajánlom figyelmedbe, hogy a heli beltéri! Minek kellene várni vele bármeddig? Elő vele gyorsan...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Grat a szép bizihez.  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #290 Dátum: 2008. Június 14. - 19:43:01 »

Kicsit off:
Jelentem fiam ma megkapta a bizijét. Igaz nem kapott könyvet és oklevelet az ünnepségen, mert nem lett színjeles, de azon kevesek között szerepelt neve a felolvasásban, akik magatartásuk miatt szorultak le a könyvjutalomról. (Próbáltam magamba folytani a nevetést és komolynak tűnni fiam előtt, hogy: ejnye-bejnye)
Szal az osztályából egyedüliként ofői dícséretben részesült, oklevelet kapott tanulmányi munkájáért. Meg kell hogy mondjam, nagyon büszke vagyok rá ezért. Persze elgondolkodtató a dolog, hogy nem esik messze az alma a fájától és a jelek erre mutatnak!  Vigyorog

On:
Hogy mindezt miért mondtam el? Mert dagadok a büszkeségtől, hogy újra kitűnő (másodikban leeresztett a lurkó), no meg azért, mert így, ilyen biziért cserébe érkezik neki a repcsi és helikopter szett, amire annyira vágyott. Ha szép idő lesz, akkor Veszprémben reptethetünk is. (persze ha addig nem játssza el) Akksik megvannak, próbarepüléseket hónap végén megejtjük, ha hazajöttem.  Vigyorog
  Lefordítom magyarra azok kedvéért, akik esetleg nem értették volna meg. Szóval Cápa régi vágya volt, hogy ilyenekkel játszhasson, de cikinek érezte, hogy felnőtt létére játékot vegyen magának. Ezért nagyon okosan, és főleg ravaszul kisütötte, hogy, ha a gyerek jó bizit hoz haza, neki megveszi, legfeljebb, mint jó apa, együtt játszik a fiával. Ez rendben is van. Igaz, hogy előre jól tudta, hogy jól tanul a fia, így nem volt kockázata a játékának, szerencsére. A bizonyíték a gondos előrelátásnak, vagy előre megfontolt szándéknak, már biziosztás előtt megvette a közös játékot. Brávó Cápa! Ezt jól kifundáltad! Kacsint Azt hiszem, hogy megérzésemet annak köszönhetem, hogy tudok még ilyen gondos, jó, kedves apát mást is! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Gratuláűlok Cápa a fiadhoz, és fájához! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #291 Dátum: 2008. Június 14. - 19:54:34 »

Cápa!
Ugye kipróbáltad, mielőtt megvetted?  Kacsint
Amúgy én is Ps-t akartam venni a 2 éves fiamnak tavaly karácsonyra...  Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #292 Dátum: 2008. Június 14. - 19:55:54 »

Köszönöm a kritikát és a jókívánságokat!  Kacsint Vigyorog
Én is nagyon odaadnám már neki, de...
A helyzet az, hogy van olyan tulajdonsága is, amit nem tőlem örökölt, Vigyorog vagyis nem bírja magában tartani a titkokat.
Márpedig ha megkapja, akkor másnap elkürtöli a rontó-bontó haverjainak a hírt. Nem irigységből, de nem szeretném látni a sírós képét, ha valamelyik barátja az első öt percben leamortizálná azt, amire ennyi ideig vágyakozott a gyerkőc!
Hónap végére elszállingóznak a rontó-bontó haverok, így annyit röptet majd, amennyit a kedve és az akksik bírják!
Ha már eleget játszott vele, nem új a röppentyű, akkor később úgyis majd átjönnek a barátok. De akkor már nem lesz akkora baleset ha megsérül, mert volt öröme benne, élvezhette munkája gyümölcsét.
Amúgy nem vagyok ennyire gonosz apa, ez csak a kisebbik fele a jó bizi jutalmazásának. A többi még meglepetés!  Vigyorog
Ami meg engem illet....csak próbálok megadni neki mindent, amit én nem kaphattam meg...de az vesse rám az első követ, aki ennyre szereti a csemetéjét és nem így tesz!  Vigyorog

Csomagküldővel jött. Próbálni az előtt fogom, mielőtt átadom. Erre is jó ez az ál-rendeléses ámítás. Ha valami nem stimmelne, még belefér a pótlás az időbe Vigyorog.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #293 Dátum: 2008. Június 14. - 19:58:15 »

Cápa!
Ugye kipróbáltad, mielőtt megvetted?  Kacsint
Amúgy én is Ps-t akartam venni a 2 éves fiamnak tavaly karácsonyra...  Vigyorog
Na szép, szülinapra meg robogót akarsz venni? Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #294 Dátum: 2008. Június 14. - 20:06:00 »

Cápa! Követésről szó sincs! De remélem értetted a kicsit írónikus szöveget, amit alátámaszt a te megjegyzésed is, hogy mindent meg akarok adni a fiamnak, amit én nem kaphattam meg. Nem szégyen az, hogy mi apák kisautót, villanyvonatot, helikoptert, repülőt veszünk a fiúnknak. De azért az igazság az, hogy mi is örülünk neki, persze elsősorban a gyerek örömének, de valljuk be őszintén, a klassz játékoknak is! Igazam van főleg fiús apák? Athee? LadLac? Stocz? Többiek? Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #295 Dátum: 2008. Június 14. - 20:12:35 »

Cápa! Követésről szó sincs! De remélem értetted a kicsit írónikus szöveget, amit alátámaszt a te megjegyzésed is, hogy mindent meg akarok adni a fiamnak, amit én nem kaphattam meg. Nem szégyen az, hogy mi apák kisautót, villanyvonatot, helikoptert, repülőt veszünk a fiúnknak. De azért az igazság az, hogy mi is örülünk neki, persze elsősorban a gyerek örömének, de valljuk be őszintén, a klassz játékoknak is! Igazam van főleg fiús apák? Athee? LadLac? Stocz? Többiek? Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naná!  Vigyorog Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #296 Dátum: 2008. Június 15. - 06:25:47 »

Cápa! Követésről szó sincs! De remélem értetted a kicsit írónikus szöveget, amit alátámaszt a te megjegyzésed is, hogy mindent meg akarok adni a fiamnak, amit én nem kaphattam meg. Nem szégyen az, hogy mi apák kisautót, villanyvonatot, helikoptert, repülőt veszünk a fiúnknak. De azért az igazság az, hogy mi is örülünk neki, persze elsősorban a gyerek örömének, de valljuk be őszintén, a klassz játékoknak is! Igazam van főleg fiús apák? Athee? LadLac? Stocz? Többiek? Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Én magamnak vettem helit, nem kerestem ürügyet, felvállaltam a vágyaimat  Vigyorog.
Persze felajánlottam a gyereknek is (sőt, még az asszonnyak is!), hogy röppenjenek vele, de nem volt nagy a jelentkezés.

Off
Ha már gyerek+büszkélkedés.
Felhívott a fiam osztályfőnöke, hogy feltétlenül menjek be az évzáróra helyette (mármint a fiam helyett  Vigyorog, merthogy ő már táborban lesz), mert az igazgatótól jó lenne, ha én venném át az ilyen-olyan jutalmait (egy elég jó gimnáziumban sikerült ezt összehoznia).
Arról nem is beszélve, hogy bejutott a TIT által szervezett matekverseny országos döntőjébe. Az országból  huszon valahányuknak sikerült ez.
Na, ja. Jó anyagból lett összerakva  Vigyorog
On
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #297 Dátum: 2008. Június 15. - 11:17:12 »

Cápa! Követésről szó sincs! De remélem értetted a kicsit írónikus szöveget, amit alátámaszt a te megjegyzésed is, hogy mindent meg akarok adni a fiamnak, amit én nem kaphattam meg. Nem szégyen az, hogy mi apák kisautót, villanyvonatot, helikoptert, repülőt veszünk a fiúnknak. De azért az igazság az, hogy mi is örülünk neki, persze elsősorban a gyerek örömének, de valljuk be őszintén, a klassz játékoknak is! Igazam van főleg fiús apák? Athee? LadLac? Stocz? Többiek? Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Én magamnak vettem helit, nem kerestem ürügyet, felvállaltam a vágyaimat  Vigyorog.
Persze felajánlottam a gyereknek is (sőt, még az asszonnyak is!), hogy röppenjenek vele, de nem volt nagy a jelentkezés.

Off
Ha már gyerek+büszkélkedés.
Felhívott a fiam osztályfőnöke, hogy feltétlenül menjek be az évzáróra helyette (mármint a fiam helyett  Vigyorog, merthogy ő már táborban lesz), mert az igazgatótól jó lenne, ha én venném át az ilyen-olyan jutalmait (egy elég jó gimnáziumban sikerült ezt összehoznia).
Arról nem is beszélve, hogy bejutott a TIT által szervezett matekverseny országos döntőjébe. Az országból  huszon valahányuknak sikerült ez.
Na, ja. Jó anyagból lett összerakva  Vigyorog
On
Gratulálok, büszke lehetsz rá!!
Na de kitől is örökölte a gyerek a sok észt? Mind elörökölte, vagy Neked is maradt?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #298 Dátum: 2008. Június 15. - 13:52:38 »

Javaslom a büszke szülők kitűnő gyerekei topicot megnyítni! Kacsint Vigyorog Érzésem szerint nem lesz üres a topic! Vigyorog Én is irok majd oda! Vigyorog Stocz! Azért ez a matek dolog tényleg szép teljesítmény volt! Vigyorog Grast a fiadnak, és apjának a jó anyagért, de az anyjának is van tán még köze hozzá, nem? Erről ne feledkezzünk meg sosem! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #299 Dátum: 2008. Június 29. - 19:08:21 »

Mint már említettem, autó szimulátor megszállott vagyok. Tegnap csapatunkkal indúltunk már második alkalommal a Le Mans-i 24 órás futamon (tényleg 24 óra!!!  Vigyorog ) Sajnos nem sikerűlt az akkori eredményünket felül múlni, viszont megismételtük, és újra 3-ikak lettünk  Vigyorog

http://www.oatas.net/

A #919 HNR Light voltunk mi Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 48   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!