Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 20. - 04:48:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 16   Le
 
Szerző Téma: Műanyag zörgések + megvetemedések és furcsa belső hangok megszüntetései  (Megtekintve 85314 alkalommal)
msam
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67


Nubira III SX


« Hozzászólás #30 Dátum: 2008. Január 17. - 20:05:52 »

Nem a ventilátor inkább valami csatlakozóra gondolok mert olyan a hangja. Csak menetközben hallani és közvetlenül a szélvédő alól. Nem sebesség függő.

 He
Kesztyűtartó világitás csatija, foglalata???
A Nubirában nincs világitás.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #31 Dátum: 2008. Január 17. - 20:15:46 »

Nem a ventilátor inkább valami csatlakozóra gondolok mert olyan a hangja. Csak menetközben hallani és közvetlenül a szélvédő alól. Nem sebesség függő.

 He
Kesztyűtartó világitás csatija, foglalata???
A Nubirában nincs világitás.

OK. Nem tudtam. 5let volt.
Műszerfal rögzítő csavar?
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #32 Dátum: 2008. Január 17. - 21:07:23 »

Nincs világítás? Nem hiszem! Szerintem csak rossz. Sedanosok! Ugye van kesztyűtartó világítás a titekben is? Még a Ladákban is volt. Fogadok, hogy van!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #33 Dátum: 2008. Január 17. - 21:09:40 »

Nincs világítás? Nem hiszem! Szerintem csak rossz. Sedanosok! Ugye van kesztyűtartó világítás a titekben is? Még a Ladákban is volt. Fogadok, hogy van!
Vagy ha nem világit azért, mert le van csúszva a csatija. Ez zörög szemtelenül... /talán.../
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #34 Dátum: 2008. Január 17. - 21:19:27 »

Nincs világítás? Nem hiszem! Szerintem csak rossz. Sedanosok! Ugye van kesztyűtartó világítás a titekben is? Még a Ladákban is volt. Fogadok, hogy van!

Van benne! Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #35 Dátum: 2008. Január 17. - 21:22:02 »

Nyertem! Ki volt ellenem? Mit kapok? Egy Lacetti nem engedheti meg, hogy ilyen dolog ne legyen benne! Mert ez egy szuper jó autó! Szeretjük!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #36 Dátum: 2008. Január 17. - 21:35:52 »

Nyertem! Ki volt ellenem? Mit kapok? Egy Lacetti nem engedheti meg, hogy ilyen dolog ne legyen benne! Mert ez egy szuper jó autó! Szeretjük!
Úgy-úgy.  Vigyorog
Csak mi a fene zörög bene?
Bár még válasz nem jött az elöző felvetésre...   Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
msam
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67


Nubira III SX


« Hozzászólás #37 Dátum: 2008. Január 18. - 16:51:09 »

Mondom hogy nincs csak egy luk a helyén. A kesztyűtartót is kivettem de még csatlakozót sem találtam és a gépkönyvében sincs róla szó.
 
De azért zsigát nem fogók venni.
 Vigyorog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #38 Dátum: 2008. Január 18. - 18:05:41 »

Mondom hogy nincs csak egy luk a helyén. A kesztyűtartót is kivettem de még csatlakozót sem találtam és a gépkönyvében sincs róla szó.
 
De azért zsigát nem fogók venni.
 Vigyorog
És ha ki van véve a kesztyűtartó, akkor nem hallani jobban a zörgést.
Egy próbát megér.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
hicar
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172



« Hozzászólás #39 Dátum: 2008. április 15. - 11:33:36 »

Valami csörgést hallok jobb elöröl belül a szélvédő alól. Már a kesztyűtartot is kiszereltem de nemtalállom a forrását.
Tudtok valami megoldást rá.

Nekem is pont így zörög valami. Én is kivettem a kesztyűtartót de nem látok semmit, ütögettem, mozgattam de semmi. Nagyon idegesítő ebben a csendes autóban. Találjuk már meg a zaj forrását - nekem sedanom van!
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #40 Dátum: 2008. április 15. - 11:45:36 »

Ez a gondotok minden menetnél hallhatóak? Vagy csak autópálya sebességnél? Mert akkor olvassátok a libegő motorháztető topicot! Eb hantja ott lehet? He Arra pedig van már megoldás szerencsére! Vigyorog Zizegő hangnak lehet leginkább nevezni. He Sok sikert a megoldáshoz! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hicar
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172



« Hozzászólás #41 Dátum: 2008. április 15. - 12:08:12 »

Ez a gondotok minden menetnél hallhatóak? Vagy csak autópálya sebességnél? Mert akkor olvassátok a libegő motorháztető topicot! Eb hantja ott lehet? He Arra pedig van már megoldás szerencsére! Vigyorog Zizegő hangnak lehet leginkább nevezni. He Sok sikert a megoldáshoz! Kacsint

Sajnos mindig zörög, alacsony sebességnél és jó uton is. Olyan mintha két műanyag alkatrész ütödne egymáshoz, vagy egy kábel ütödne valami műanyaghoz. Szóval nem fémes hang.  Nem túl hangos de idegesítő. Ha rádiót hallgatok az szerencsére elnyomja a zajt.
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #42 Dátum: 2008. április 15. - 12:22:20 »

Ez a gondotok minden menetnél hallhatóak? Vagy csak autópálya sebességnél? Mert akkor olvassátok a libegő motorháztető topicot! Eb hantja ott lehet? He Arra pedig van már megoldás szerencsére! Vigyorog Zizegő hangnak lehet leginkább nevezni. He Sok sikert a megoldáshoz! Kacsint

Sajnos mindig zörög, alacsony sebességnél és jó uton is. Olyan mintha két műanyag alkatrész ütödne egymáshoz, vagy egy kábel ütödne valami műanyaghoz. Szóval nem fémes hang.  Nem túl hangos de idegesítő. Ha rádiót hallgatok az szerencsére elnyomja a zajt.
  Az is lehet (előfordult másnál már!), hogy a neszt az ablakmosó csöve okozta, mert nem volt jól rögzítve a motorttetőn belűl. Nézz ennek is utána, ez indokolhatja az állandó zajt. He Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #43 Dátum: 2008. április 15. - 14:33:15 »

Valami csörgést hallok jobb elöröl belül a szélvédő alól. Már a kesztyűtartot is kiszereltem de nemtalállom a forrását.
Tudtok valami megoldást rá.

Nekem is pont így zörög valami. Én is kivettem a kesztyűtartót de nem látok semmit, ütögettem, mozgattam de semmi. Nagyon idegesítő ebben a csendes autóban. Találjuk már meg a zaj forrását - nekem sedanom van!
Nekem is volt hasonló zörgésem, de megtaláltam, hogy mi csinálja.
Igaz nekem  SW-m van, de lehet hogy nektek is ez zörög.
A jobb oldali légbefújónak a csöve, amin a levegő jön az mozgott kb.1mm-t.
Mivel a rögzítő csavarhoz nem fértem hozzá, ezért  kábelkötegelővel rögzítettem és azóta csendben van.

Az eredeti mérethez kattints a képre.
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 15. - 14:35:21 írta Jani » Naplózva


LPG
hicar
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172



« Hozzászólás #44 Dátum: 2008. április 16. - 11:10:05 »

Valami csörgést hallok jobb elöröl belül a szélvédő alól. Már a kesztyűtartot is kiszereltem de nemtalállom a forrását.
Tudtok valami megoldást rá.

Nekem is pont így zörög valami. Én is kivettem a kesztyűtartót de nem látok semmit, ütögettem, mozgattam de semmi. Nagyon idegesítő ebben a csendes autóban. Találjuk már meg a zaj forrását - nekem sedanom van!
Nekem is volt hasonló zörgésem, de megtaláltam, hogy mi csinálja.
Igaz nekem  SW-m van, de lehet hogy nektek is ez zörög.
A jobb oldali légbefújónak a csöve, amin a levegő jön az mozgott kb.1mm-t.
Mivel a rögzítő csavarhoz nem fértem hozzá, ezért  kábelkötegelővel rögzítettem és azóta csendben van.

Az eredeti mérethez kattints a képre.

Ez a kesztyűtartó mögött van?
Naplózva

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 16   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!