Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 19. - 17:54:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 16   Le
 
Szerző Téma: Műanyag zörgések + megvetemedések és furcsa belső hangok megszüntetései  (Megtekintve 85213 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #135 Dátum: 2009. December 04. - 15:04:02 »


 He He
Ezt most nem veszem.
Mit nem találtál meg a sötétben?  He
- a számítógépet?
- a galériát?
- a leírást?
- az autódat? (ja, persze. Kellett neked fekete autó!  Vigyorog)
- a csavarhúzót?
 Vigyorog Vigyorog

Egyébként ne aggódj. Amikor koki az ember előfordul, hogy nem talál meg dolgokat (lakás kulcs, bejárati ajtó, stb.  Vigyorog).
"Másnapra" általában megoldódnak ezek a dolgok.  Vigyorog
Az autómon azt a részt, amihez kell a csavarhúzó, azt nem találtam a sötétben. Vigyorog Egyébként meg 4 napig voltam koki, azért sem voltam a fórumon.  Vigyorog
Pl ide kell:
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&page=inline&id=234&catid=54&limitstart=3
Majd próbáld meg világosban is! Vigyorog
Köszi, ez kissé kielégítőbb, mint az előző kép volt. Vigyorog De asszem megvárom a talit, mert szeretném, ha Ladlac felügyelné munkásságomat. Vigyorog
Nem gondoltam volna, hogy ennyire nehezen érthető  Mosolyog.
A becsatolt kép galériáját nézd végig.
Minden munkafázis le van írva, fényképezve.
Csak követned kell.
Így talán érthető:
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&catid=54
Naplózva
Zsombi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35



« Hozzászólás #136 Dátum: 2010. Január 01. - 20:04:04 »

BÚÉK Mindenkinek!

Az ünnepek alatt furcsa zajt vettem észre fékezéskor, elinduláskor: vízcsobogás.
Tüzetesebb hallgatózás után kiderült, hogy mindkét küszöb tele van vízzel. 

Hogy kerülhetett bele? Miért nem folyt ki? Tapasztalt már valaki hasonlót?

Zsombi
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #137 Dátum: 2010. Január 04. - 03:00:02 »

BÚÉK Mindenkinek!

Az ünnepek alatt furcsa zajt vettem észre fékezéskor, elinduláskor: vízcsobogás.
Tüzetesebb hallgatózás után kiderült, hogy mindkét küszöb tele van vízzel. 

Hogy kerülhetett bele? Miért nem folyt ki? Tapasztalt már valaki hasonlót?

Zsombi
Volt már ilyen esete valakinek.
Alá kell nézni a gépnek, hogy van-e valamilyen leengedési lehetőség (pl. gumi dugó a küszöbben). Én nem emlékszem rá.
Ha nincs, akkor fúrni kell (a szoc. autóknál is így csinálták). Víz ott nem maradhat.

Persze a fúrás helyét le kell majd kezelni (festeni), hogy ne rozsdásodjon. Amikor már megszáradt. Kacsint
Naplózva
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #138 Dátum: 2010. Január 04. - 13:03:55 »

BÚÉK Mindenkinek!

Az ünnepek alatt furcsa zajt vettem észre fékezéskor, elinduláskor: vízcsobogás.
Tüzetesebb hallgatózás után kiderült, hogy mindkét küszöb tele van vízzel. 

Hogy kerülhetett bele? Miért nem folyt ki? Tapasztalt már valaki hasonlót?

Zsombi
Volt már ilyen esete valakinek.
Alá kell nézni a gépnek, hogy van-e valamilyen leengedési lehetőség (pl. gumi dugó a küszöbben). Én nem emlékszem rá.
Ha nincs, akkor fúrni kell (a szoc. autóknál is így csinálták). Víz ott nem maradhat.

Persze a fúrás helyét le kell majd kezelni (festeni), hogy ne rozsdásodjon. Amikor már megszáradt. Kacsint

Igen volt mar ilyen nekem is. Az elso kerdesre meg mindig nincs valasz, marmint hogy hol ment be. Lenyeg hogy bent van es annak ki kell onnan jonie. Nekem ki is folyt, sot ugy vettem eszre, lehet hogy nem hallottam a locsogast. A kuszob elejenel folyt ki valahol tehat van ra lehetoseg hogy tavozzon, csak lehet hogy neked betomodott vagy befagyott.
Naplózva

Zsombi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35



« Hozzászólás #139 Dátum: 2010. Január 05. - 01:17:56 »

BÚÉK Mindenkinek!

Az ünnepek alatt furcsa zajt vettem észre fékezéskor, elinduláskor: vízcsobogás.
Tüzetesebb hallgatózás után kiderült, hogy mindkét küszöb tele van vízzel. 

Hogy kerülhetett bele? Miért nem folyt ki? Tapasztalt már valaki hasonlót?

Zsombi
Volt már ilyen esete valakinek.
Alá kell nézni a gépnek, hogy van-e valamilyen leengedési lehetőség (pl. gumi dugó a küszöbben). Én nem emlékszem rá.
Ha nincs, akkor fúrni kell (a szoc. autóknál is így csinálták). Víz ott nem maradhat.

Persze a fúrás helyét le kell majd kezelni (festeni), hogy ne rozsdásodjon. Amikor már megszáradt. Kacsint

Igen volt mar ilyen nekem is. Az elso kerdesre meg mindig nincs valasz, marmint hogy hol ment be. Lenyeg hogy bent van es annak ki kell onnan jonie. Nekem ki is folyt, sot ugy vettem eszre, lehet hogy nem hallottam a locsogast. A kuszob elejenel folyt ki valahol tehat van ra lehetoseg hogy tavozzon, csak lehet hogy neked betomodott vagy befagyott.

Ma jobban alánéztem.
Van 3-3 gumidugó a küszöbön alul, azokat leszedegettem, így ki tud folyni. Amint felolvad... 
A külső és belső küszöb összeillesztésénél (alsó él) elől és hátul van egy-egy kiszélesedés, ahol elméletileg ki kellene folynia a víznek, de valószínűleg az alvázvédő meg a kosz eltömítette. Ha majd kellemesebb lesz a külső klíma, valahogy ki kell pucolni.

A "hol ment be" kérdésre azt válaszolják az okosok, hogy a víz megtalálja az útját, a küszöböt nem lehet vízmentesen összehegeszteni, emiatt is csinálnak vízleeresztőket bele.
Naplózva
Zoli
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


« Hozzászólás #140 Dátum: 2011. Augusztus 16. - 15:28:24 »

A műszerfalon az órakonzol érdekes zörgésbe kezdett, ha az út nem tükörsima, lehet ezellen valamit tenni? Elég idegesítő:(
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #141 Dátum: 2011. Augusztus 17. - 17:21:07 »

A műszerfalon az órakonzol érdekes zörgésbe kezdett, ha az út nem tükörsima, lehet ezellen valamit tenni? Elég idegesítő:(
Egyszerűen lehet javítani. A dobozt le kell pattintani, az órát tartó csavarokat meg kell húzni, majd a dobozt jól visszapattintani, és kész. Segíthetek, ha félsz tőle.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Zoli
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


« Hozzászólás #142 Dátum: 2011. Augusztus 17. - 19:03:04 »

Nekem maga az a doboz lötyög kicsit szerintem. Milyen irányba kell lepattintani?
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #143 Dátum: 2011. Augusztus 18. - 07:23:01 »

Nekem maga az a doboz lötyög kicsit szerintem. Milyen irányba kell lepattintani?
Felfelé, és 4 db pöcök tartja. Jobb, ha az elsőket pattintod ki először, majd a hátsókat utána. Majd meglátod miért is, ha kivetted. Lehet, hogy az egyikről hiányzik a fém nyavalya, és azért zötyög. Vissza  pedig úgy tedd, hogy valamivel "kiékeled", és nem fog zörögni. Sok sikert hozzá!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Zoli
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


« Hozzászólás #144 Dátum: 2011. Augusztus 18. - 13:20:14 »

Nekem maga az a doboz lötyög kicsit szerintem. Milyen irányba kell lepattintani?
Felfelé, és 4 db pöcök tartja. Jobb, ha az elsőket pattintod ki először, majd a hátsókat utána. Majd meglátod miért is, ha kivetted. Lehet, hogy az egyikről hiányzik a fém nyavalya, és azért zötyög. Vissza  pedig úgy tedd, hogy valamivel "kiékeled", és nem fog zörögni. Sok sikert hozzá!

Köszönöm a segítséget, megnézem hétvégén. Ha nagyon nem megy, lehet élnék majd a felajánlott segítséggel:). Persze csak ha nem gond:).
Naplózva
Zoli
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


« Hozzászólás #145 Dátum: 2011. Szeptember 03. - 09:19:49 »

Valóban a négy fém pöcökből 3 volt leesve, igaz egy akkor esett le, mikor kiszedtem....na de azokat előbányászni valahonnan:(. Hol lehetne ilyet szerezni?
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #146 Dátum: 2011. Szeptember 03. - 09:45:04 »

Valóban a négy fém pöcökből 3 volt leesve, igaz egy akkor esett le, mikor kiszedtem....na de azokat előbányászni valahonnan:(. Hol lehetne ilyet szerezni?
Márkaszerviz vagy alkatrész kereskedés, ez a cikkszáma: GM# 94530631.
Naplózva


LPG
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #147 Dátum: 2011. Szeptember 03. - 16:00:15 »

Valóban a négy fém pöcökből 3 volt leesve, igaz egy akkor esett le, mikor kiszedtem....na de azokat előbányászni valahonnan:(. Hol lehetne ilyet szerezni?
Nekem is elszállt 1 amikor szétszedtem,azóta sem találom. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Zoli
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


« Hozzászólás #148 Dátum: 2011. Szeptember 03. - 18:02:06 »

Valóban a négy fém pöcökből 3 volt leesve, igaz egy akkor esett le, mikor kiszedtem....na de azokat előbányászni valahonnan:(. Hol lehetne ilyet szerezni?
Nekem is elszállt 1 amikor szétszedtem,azóta sem találom. Vigyorog

A megtalálásuk mission impossible, inkább jó lenne valamivel pótolni vagy cserélni mert most a jó szerencse tartja az órakonzolt. Azzal az egy darabbal nem raktam vissza...
Naplózva
kontam
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Hozzászólás #149 Dátum: 2011. Szeptember 08. - 14:22:21 »

Sziasztok,

remélem jó helyre írok....
Tudja valaki hogyan lehet megtekinteni a bal hátsó ajtóban a hangszórót mert valami érintkezési baja van. Már elkezdtem alulról két csavar fogja azt kicsavartam. Amennyire engedte kihúztam de nem férek hozzá eléggé!
Üdv,
Naplózva
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 16   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!