Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 19. - 23:05:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16   Le
 
Szerző Téma: Műanyag zörgések + megvetemedések és furcsa belső hangok megszüntetései  (Megtekintve 85249 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #75 Dátum: 2008. Június 23. - 19:43:58 »

Bravo Ákos! Igaz, én nem egy tűzoltólétrára gondoltam, de így is működik, ez a lényeg! Kacsint Vigyorog A legközelebb hozok Neked megfelelő hosszúságú csavart, csak ird meg a pontos méretet! Amúgy privi is ment telcsi számmal! Vigyorog
Vagy adj neki egy fürészlapot... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #76 Dátum: 2008. Június 23. - 20:51:15 »

Jóvanez!!Ha elkopik,legalább tudok utána húzni!
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Olvastam,ok,köszi,
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #77 Dátum: 2008. Október 07. - 07:04:16 »

Tegnap elkezdett zörögni valami a légzsák körül. 
Kivettem a kesztyűtartót, áthúztam minden csavart, de nem csendesedett.  He
Az "A" oszlop mögött van a telefonom külső antennája, gondoltam esetleg az ér hozzá valamihez, tehát azt is szétszedtem.
 Ekkor vettem észre, hogy a műszerfal felső sarkánál lévő rögzítőcsavar kiesve ott lötyög. 
Visszatekertem és megnéztem a bal oldalit is. 
Ez a csavar is laza volt.
Mivel már halottam másnál is ilyen hibát, ezért gondolom értékes infók ezek. Esetleg nem csak nálam felejtették el meghúzni a csavarokat. Tény, hogy vacak helyen van, de nem lehetetlen meghúzni és tuti hogy nem kilötyögött, hanem laza is volt.
Érdeklődés esetén "Baglyon" gyors-szervíz...  Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2008. December 09. - 16:48:39 írta ladlac » Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #78 Dátum: 2008. December 09. - 14:49:39 »

Nem tudom hova írni, így ide írok. Szóval nagyon elkezdett nyikorogni a vezetőoldali ajtókilincs, illetve ahol mozog (kijön a takaró műanyag alól) ott teljesen lekopott róla a fényezés és a csupasz műanyag látszódik.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #79 Dátum: 2008. December 09. - 15:02:20 »

Nem tudom hova írni, így ide írok. Szóval nagyon elkezdett nyikorogni a vezetőoldali ajtókilincs, illetve ahol mozog (kijön a takaró műanyag alól) ott teljesen lekopott róla a fényezés és a csupasz műanyag látszódik.
Nézd vissza, tipus hiba! Ha garis, akkor újra fényezik, lakkozzák a kilincseket. Több cartárs már kipróbálta, az a lényeg, hogy garis legyen még. Vigyorog (Gombosék!)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #80 Dátum: 2008. December 10. - 06:59:09 »

Nem tudom hova írni, így ide írok. Szóval nagyon elkezdett nyikorogni a vezetőoldali ajtókilincs, illetve ahol mozog (kijön a takaró műanyag alól) ott teljesen lekopott róla a fényezés és a csupasz műanyag látszódik.
Nézd vissza, tipus hiba! Ha garis, akkor újra fényezik, lakkozzák a kilincseket. Több cartárs már kipróbálta, az a lényeg, hogy garis legyen még. Vigyorog (Gombosék!)
Azt tudom, de ez nem ott kopott le, hanem ahol a 2 műanyag összedörzsölődik. A többin is meg van kopva, de mivel ez van többet használva gondolom ezért kopik erről jobban. Ez mondjuk annyira nem zavar, inkább a nyikorgás-nyekergés, amit ad, mikor meghúzom a kilincset. A többi nem csinálja.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #81 Dátum: 2008. December 10. - 13:07:16 »

Nem tudom hova írni, így ide írok. Szóval nagyon elkezdett nyikorogni a vezetőoldali ajtókilincs, illetve ahol mozog (kijön a takaró műanyag alól) ott teljesen lekopott róla a fényezés és a csupasz műanyag látszódik.
Nézd vissza, tipus hiba! Ha garis, akkor újra fényezik, lakkozzák a kilincseket. Több cartárs már kipróbálta, az a lényeg, hogy garis legyen még. Vigyorog (Gombosék!)
Azt tudom, de ez nem ott kopott le, hanem ahol a 2 műanyag összedörzsölődik. A többin is meg van kopva, de mivel ez van többet használva gondolom ezért kopik erről jobban. Ez mondjuk annyira nem zavar, inkább a nyikorgás-nyekergés, amit ad, mikor meghúzom a kilincset. A többi nem csinálja.
Ha zavar, akkor fújd be valamilyen kenő sprayvel, és elhallgat! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #82 Dátum: 2008. December 10. - 13:40:26 »

Attól az még garis, ha garis.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #83 Dátum: 2008. December 10. - 16:34:37 »

Attól az még garis, ha garis.
Még több mint 4 évig, én már 3+2 év garival vettem át.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #84 Dátum: 2008. December 11. - 07:45:31 »

Akkor nem is kérdés.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #85 Dátum: 2008. December 15. - 11:55:51 »

Csütörtökön furcsa zajra lettem figyelmes, amint beszáltam a kocsiba. A kormány mellett baloldalon elhelyezkedő pénztartó rekesz furcsa reccsenéssel elmozdult helyéről miközben jobb sípcsontomban erősfájdalmat észleltem.

Az egyik kis pöcök megadta magát, és csütörtök óta folyamatosan ragasztom, de semmi nem fogja meg. Van valakinek ötlete, hogy mit lehet ne csinálni? Nem akarnám emiatt kicserélni az egész űanyag panelt, gondolom nem 3 forint lenne...

Az epoxit még nem próbáltam, de ahhoz szét kéne kapni az egészet, mert nincs garázsom, és ebben a hidegben 3 év alatt kötne meg kb.

Eszembe jutott még a ragasaztó piszotly is, de azzal nehéz szép munkát végezni.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #86 Dátum: 2008. December 20. - 15:30:13 »

Csütörtökön furcsa zajra lettem figyelmes, amint beszáltam a kocsiba. A kormány mellett baloldalon elhelyezkedő pénztartó rekesz furcsa reccsenéssel elmozdult helyéről miközben jobb sípcsontomban erősfájdalmat észleltem.

Az egyik kis pöcök megadta magát, és csütörtök óta folyamatosan ragasztom, de semmi nem fogja meg. Van valakinek ötlete, hogy mit lehet ne csinálni? Nem akarnám emiatt kicserélni az egész űanyag panelt, gondolom nem 3 forint lenne...

Az epoxit még nem próbáltam, de ahhoz szét kéne kapni az egészet, mert nincs garázsom, és ebben a hidegben 3 év alatt kötne meg kb.

Eszembe jutott még a ragasaztó piszotly is, de azzal nehéz szép munkát végezni.
Annak idején a Fordomnál volt ilyen gond.
Semmi sem fogta meg. Sajnos.
Naplózva
MJsChevy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Hozzászólás #87 Dátum: 2009. Január 09. - 16:50:40 »

Hali!
Menetközben(vezetés nem szex vagy box  Mosolyog)  mintha a magas-hangszórón lévő burok zörögne...Tapasztalt valaki valami hasonlót???Tovább megyek van valakinek valami tippje a megoldásra??? köszi, béke
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #88 Dátum: 2009. Január 09. - 17:15:43 »

Hali!
Menetközben(vezetés nem szex vagy box  Mosolyog)  mintha a magas-hangszórón lévő burok zörögne...Tapasztalt valaki valami hasonlót???Tovább megyek van valakinek valami tippje a megoldásra??? köszi, béke
Szia.
Kárpit volt már leszedve?
Mert ha igen, akkor a takaró tartó fülei le lettek törve, ez zörög...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
MJsChevy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Hozzászólás #89 Dátum: 2009. Január 10. - 12:53:10 »

Hát sajnos ezt nem tudom megmondani...Ha én leszedem, h megnézzem akkor letörik, vagy van valami okos mód, h ne törjem le? Ha eza baj, akkor hogyan tudom megoldani? Előre is köszi-MJ
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!