Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 08. - 04:17:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 16   Le
 
Szerző Téma: Műanyag zörgések + megvetemedések és furcsa belső hangok megszüntetései  (Megtekintve 85082 alkalommal)
szaot
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 92


Lacetti 1.4 Star AC HB 2007


« Hozzászólás #180 Dátum: 2013. Június 29. - 13:08:12 »

OFF
Gyengébbek kedvéért ismét leírom: megnézni, és nem megjavítani szeretném a rendellenes hiba okát. Hogy meg tudjam nézni, honnan jön a zaj, a szervizben esetleg tudjak valamiféle kiindulópontot mondani, ezzel is csökkentve a hibakeresés idejét. Szerintem ezért van ez a fórum, hogy ötleteket, segítséget adjunk a másiknak. Aztán, hogy mit csinál a másik ezekkel az információkkal, az legyen az ő gondja.
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #181 Dátum: 2013. Június 29. - 13:23:12 »

OFF
Gyengébbek kedvéért ismét leírom: megnézni, és nem megjavítani szeretném a rendellenes hiba okát. Hogy meg tudjam nézni, honnan jön a zaj, a szervizben esetleg tudjak valamiféle kiindulópontot mondani, ezzel is csökkentve a hibakeresés idejét. Szerintem ezért van ez a fórum, hogy ötleteket, segítséget adjunk a másiknak. Aztán, hogy mit csinál a másik ezekkel az információkkal, az legyen az ő gondja.


Ha nem tudod mi a rezocső akkor ,hogy akarod megkeresni?He
Naplózva

70/4334431
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #182 Dátum: 2013. Június 29. - 14:27:54 »

https://www.google.hu/search?q=rezon%C3%A1tor+cs%C5%91&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:hu:official&client=firefox-a
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #183 Dátum: 2013. Június 29. - 14:48:11 »

Köszönöm a Többiek nevében a választ.
Végre nem csak kioktatást kaptunk. Attól mert valaki nem autószerelő, még érdeklődhet a dologról.
Pláne ha kulturáltan teszi, akkor meg a válasz is lehetne hasonló.
Ez megint marakodásra adhat okot. 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #184 Dátum: 2013. Június 29. - 15:09:28 »

Köszönöm a Többiek nevében a választ.
Végre nem csak kioktatást kaptunk. Attól mert valaki nem autószerelő, még érdeklődhet a dologról.
Pláne ha kulturáltan teszi, akkor meg a válasz is lehetne hasonló.
Ez megint marakodásra adhat okot. 

tudod ha valaki nem ért hozzá ne nyúljon hozzá mert csak károkozás lesz belőle
Naplózva

70/4334431
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #185 Dátum: 2013. Június 29. - 15:29:35 »

Köszönöm a Többiek nevében a választ.
Végre nem csak kioktatást kaptunk. Attól mert valaki nem autószerelő, még érdeklődhet a dologról.
Pláne ha kulturáltan teszi, akkor meg a válasz is lehetne hasonló.
Ez megint marakodásra adhat okot. 

tudod ha valaki nem ért hozzá ne nyúljon hozzá mert csak károkozás lesz belőle
De ha csak tájékozódni szeretne, hogy ne verjék át ebbe a mocskos világba és linkre ne fizessen ki vagyonokat, ezért még nem bűn érdeklődni. Engem is érdekelnek másnak a hibái, mert sok dologban már vertek át komoly pénzzel a hozzánemértésem miatt. Ezt lehet kiküszöbölni az információ szerzéssel.
Persze, ha valaki nekiáll tudatlanul és szétgányolja a kocsiját, akkor majd megfizeti az árát az okoskodásnak.
Nem mondom, hogy itt a fórumon autószerelő képzésre kellene bárkinek adnia a fejét, és tudom látatlanul nem is lehet tutira hibát behatárolni, de bármilyen pici információnak is nagy értéke lehet. Ezektől az infóktól szerintem egy autószerelő zsebéből nem veszünk ki egy jogos forintot sem. (Talán a jogtalan forintokat, az meg nem probléma...)
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #186 Dátum: 2013. Június 29. - 17:13:17 »

Köszönöm a Többiek nevében a választ.
Végre nem csak kioktatást kaptunk. Attól mert valaki nem autószerelő, még érdeklődhet a dologról.
Pláne ha kulturáltan teszi, akkor meg a válasz is lehetne hasonló.
Ez megint marakodásra adhat okot. 

tudod ha valaki nem ért hozzá ne nyúljon hozzá mert csak károkozás lesz belőle
De ha csak tájékozódni szeretne, hogy ne verjék át ebbe a mocskos világba és linkre ne fizessen ki vagyonokat, ezért még nem bűn érdeklődni. Engem is érdekelnek másnak a hibái, mert sok dologban már vertek át komoly pénzzel a hozzánemértésem miatt. Ezt lehet kiküszöbölni az információ szerzéssel.
Persze, ha valaki nekiáll tudatlanul és szétgányolja a kocsiját, akkor majd megfizeti az árát az okoskodásnak.
Nem mondom, hogy itt a fórumon autószerelő képzésre kellene bárkinek adnia a fejét, és tudom látatlanul nem is lehet tutira hibát behatárolni, de bármilyen pici információnak is nagy értéke lehet. Ezektől az infóktól szerintem egy autószerelő zsebéből nem veszünk ki egy jogos forintot sem. (Talán a jogtalan forintokat, az meg nem probléma...)
Pénzről szó nem esett, a tisztességesen és becsületesen tevékenykedő kollégáim nevében még a gyanú árnyékát is visszautasítom.
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #187 Dátum: 2013. Június 29. - 17:21:55 »

Köszi szépen a választ, leírnád, hol találom meg?
Nézd végig az egész kipufogó rendszert,mert más is le szokott rohadni róla,Pl a hővédő lemez rögzítése is.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jamon Serrano
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 135



« Hozzászólás #188 Dátum: 2013. Június 29. - 17:47:42 »

Köszi szépen a választ, leírnád, hol találom meg?
Nézd végig az egész kipufogó rendszert,mert más is le szokott rohadni róla,Pl a hővédő lemez rögzítése is.
A rezocső végén leválló peremezés nálam csörgő hangot ad, olyan mintha egy kis csengettyű szólna. Nekem is nemrég vált le. Jövő héten viszem kipufogóshoz, hátha vissza lehet hegeszteni.
Naplózva

Nubira3 - 1.6 - SX - Sedan - Zavoli LPG
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #189 Dátum: 2013. Június 29. - 18:26:12 »

Köszönöm a Többiek nevében a választ.
Végre nem csak kioktatást kaptunk. Attól mert valaki nem autószerelő, még érdeklődhet a dologról.
Pláne ha kulturáltan teszi, akkor meg a válasz is lehetne hasonló.
Ez megint marakodásra adhat okot. 

tudod ha valaki nem ért hozzá ne nyúljon hozzá mert csak károkozás lesz belőle
De ha csak tájékozódni szeretne, hogy ne verjék át ebbe a mocskos világba és linkre ne fizessen ki vagyonokat, ezért még nem bűn érdeklődni. Engem is érdekelnek másnak a hibái, mert sok dologban már vertek át komoly pénzzel a hozzánemértésem miatt. Ezt lehet kiküszöbölni az információ szerzéssel.
Persze, ha valaki nekiáll tudatlanul és szétgányolja a kocsiját, akkor majd megfizeti az árát az okoskodásnak.
Nem mondom, hogy itt a fórumon autószerelő képzésre kellene bárkinek adnia a fejét, és tudom látatlanul nem is lehet tutira hibát behatárolni, de bármilyen pici információnak is nagy értéke lehet. Ezektől az infóktól szerintem egy autószerelő zsebéből nem veszünk ki egy jogos forintot sem. (Talán a jogtalan forintokat, az meg nem probléma...)

itt nem a pénzről hanem arról van szó ,hogy akinek halvány lila gőze nincs arról ,hogy mit kell nézni annak hiába mondunk akármit,alap autószerelő tanfolyamot pedig ne haragudj nem fogunk tartani senkinek levelezőn.....
Naplózva

70/4334431
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #190 Dátum: 2013. Június 29. - 18:54:40 »

Ez a rezonátor téma erősen Off itt gondolom, de ez a sok felesleges vita helyett egyszerübb lett volna leírni, hogy a kipufogó rendszeren itt meg itt található ott nézd meg.  Kacsint
Ennyi.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #191 Dátum: 2013. Június 29. - 19:02:12 »

Ez a rezonátor téma erősen Off itt gondolom, de ez a sok felesleges vita helyett egyszerübb lett volna leírni, hogy a kipufogó rendszeren itt meg itt található ott nézd meg.  Kacsint
Ennyi.
Milyen igaz!
Ráadásul sokkal jobban is fest..., olyan emberibb talán.  Kacsint
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #192 Dátum: 2013. Június 29. - 19:22:50 »

Lassan minden topicban ez megy...:-((( Pedig ennek a fórumnak elvileg ez lenne a célja, hogy hasznos tanácsokkal, tapasztalatokkal, információkkal látnánk el a többieket.....aztán a delikvens majd eldönti, hogy mer-e nekiállni, vagy szakemberhez fordul. Sajátja, azt tesz vele amit akar. hmmmm.. Sajnálom.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
szaot
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 92


Lacetti 1.4 Star AC HB 2007


« Hozzászólás #193 Dátum: 2013. Június 29. - 20:35:12 »

Köszönöm a válaszokat!
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #194 Dátum: 2013. Július 01. - 17:33:01 »

Lassan minden topicban ez megy...:-((( Pedig ennek a fórumnak elvileg ez lenne a célja, hogy hasznos tanácsokkal, tapasztalatokkal, információkkal látnánk el a többieket.....aztán a delikvens majd eldönti, hogy mer-e nekiállni, vagy szakemberhez fordul. Sajátja, azt tesz vele amit akar. hmmmm.. Sajnálom.
OFF

Cápa! Egyrészt igazad van. Másrészt én a szakikat is megértem. Leírják, mi a hiba, netán azt is, hogy miként orvosolható. Aztán az egységsugarú júzer meg valami galibát csinál, és majd ők lesznek a h... ibásak.

A hiba vélhető okát megmondták.Azt is, forduljon szervizhez. Igaz szaot cartárs maga is meg szeretné nézni, bármilyen okból, tehát érdeklődik. Viszont én sem Tomytól, sem sebikétől nem várom el, hogy rajzzal, ábrákkal lássa el a válaszát. Megtette más. Ez is letudva.

Sajnos az is igaz, amit ladlac írt, de ha valaki úgy megy a ismerős szerelőhöz, hogy "figyelj, szakik mondják, akik büfék a vasban, hogy ez a hang innen és innen jön, csináld meg", azt talán nem fogják átverni, ugye?

Nagyon zárójelben: speciel én tudom, hol a rezgőcső, meg azt is, hogy hozzá nem nyúlok az autóhoz, hanem elviszem szervizbe Kacsint.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 16   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!