Lacetti klub fórum
2024. Július 09. - 10:47:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 27   Le
 
Szerző Téma: Alkatrészek (gyári/utángyártott)  (Megtekintve 104352 alkalommal)
várna15
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Hozzászólás #120 Dátum: 2008. április 15. - 10:55:51 »

Helló! Igen ,abból!
Ok ,elrakom.
A LL biztiöv pöckével az a baj,hogy mostmár az ilyen apró műanyag alkatrészeket nem adják egyesével,hanem amennyi van egy csomagban,annyit kell megvenni.Szóval a patentokból 10db amennyit lehet rendelni, de  ebből szerintem 5db-ot. Szóval kellene még 4 ember aki eltörné :-)
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #121 Dátum: 2008. április 15. - 11:03:05 »

Ha érdekel még valakit a bizt.öv kupak,akkor van még!!
És a motortérkapcsolóból is!!
Engem még érdekelne, mert az előzőnek az érintkezője letörött így dolgavégezetlenül parkoló pályára került.Kellene hozzá olyan kábelvég ami ráillik a csatlakozólábra.Létezik ilyen?Sajnos a forrasztás nem járt eredménnyel.Vagy én vagyok balfék!
  Fiacskám! Megérdemelted, mert LadLac Főszerelő Úr többször is felajánlotta, hogy bemadzagolja, csak Te nem értetted meg, magadra vess! Ha eltörted, sebaj, kérdd meg újra LL barátunkat, hogy vegye meg, madzagolja be, és, ha errejársz tegye is be, mert lehet, hogy leftbreak vagy ilyen téren. (Te mondtad!)
Mostmár nem kérdezünk, kábelezünk, faragunk, szerelünk!
Csak határozottan! Aztán majd besöpörjük az elismeréseket!  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #122 Dátum: 2008. április 15. - 18:21:47 »

Helló! Igen ,abból!
Ok ,elrakom.
A LL biztiöv pöckével az a baj,hogy mostmár az ilyen apró műanyag alkatrészeket nem adják egyesével,hanem amennyi van egy csomagban,annyit kell megvenni.Szóval a patentokból 10db amennyit lehet rendelni, de  ebből szerintem 5db-ot. Szóval kellene még 4 ember aki eltörné :-)
Így akkor most nem is kapok 1-et sem? 
Viszek 2-öt, csak legyen már! 
Majd a minitalikon tördelek egy párat, hogy jobban fogyjon!  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #123 Dátum: 2008. április 16. - 12:45:56 »

Ha érdekel még valakit a bizt.öv kupak,akkor van még!!
És a motortérkapcsolóból is!!
Engem még érdekelne, mert az előzőnek az érintkezője letörött így dolgavégezetlenül parkoló pályára került.Kellene hozzá olyan kábelvég ami ráillik a csatlakozólábra.Létezik ilyen?Sajnos a forrasztás nem járt eredménnyel.Vagy én vagyok balfék!
Asszem ma elfogyott a motortérkapcsoló!

MNT:Ma megvettem Neked!
Kikábelezem és amikor a motorolit próbálod majd, közben beszerelem gyorsan, észrevétlenül...  Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 16. - 12:47:55 írta ladlac » Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #124 Dátum: 2008. április 16. - 21:06:56 »

Ha érdekel még valakit a bizt.öv kupak,akkor van még!!
És a motortérkapcsolóból is!!
Engem még érdekelne, mert az előzőnek az érintkezője letörött így dolgavégezetlenül parkoló pályára került.Kellene hozzá olyan kábelvég ami ráillik a csatlakozólábra.Létezik ilyen?Sajnos a forrasztás nem járt eredménnyel.Vagy én vagyok balfék!
Asszem ma elfogyott a motortérkapcsoló!

MNT:Ma megvettem Neked!
Kikábelezem és amikor a motorolit próbálod majd, közben beszerelem gyorsan, észrevétlenül...  Kacsint
Köszönöm , rendben van!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #125 Dátum: 2008. Május 06. - 15:48:54 »

Úraim! Hátha van rá érdeklődés: Spojleres ablaktörlő minden méretben, mindenféle kütyű az autókhoz jó áron kapható a BeZe cartárs alatti autósboltban. Ha kell valami Zolit keressétek, és rajta keresztül lehet vásárolni náluk. Az utcáról nem! Más: Dyno- tabletta jutányos áron kapható az Unix-nál, olcsóbban, mint a netes boltban, 12 db-os 4700 jó magyar pénzbe kerül. Uff, én szóltam!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #126 Dátum: 2008. Május 06. - 15:59:00 »

Úraim! Hátha van rá érdeklődés: Spojleres ablaktörlő minden méretben, mindenféle kütyű az autókhoz jó áron kapható a BeZe cartárs alatti autósboltban. Ha kell valami Zolit keressétek, és rajta keresztül lehet vásárolni náluk. Az utcáról nem! Más: Dyno- tabletta jutányos áron kapható az Unix-nál, olcsóbban, mint a netes boltban, 12 db-os 4700 jó magyar pénzbe kerül. Uff, én szóltam!
Milyen kémiai folyamat alapján lesz jobb az üzemanyag?Azért én ezt kétkedve fogadnám!!!Gondoljátok egy gigantovállalat (pl.Shell, OMV stb.) nem rakná bele az üzemanyagba ilyen áron?Neki fillérekbe kerülne nagy tételben és drágábban adhatná mint hiperbenzint.Nem hinném, hogy kihagyná ha valóban működne.Nekem ugyanaz a véleményem (hangsúlyozom nem ismerem és nincs tapasztalatom), mint a különböző motorolaj adalékokról:ártani nem használ.Szerintem
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #127 Dátum: 2008. Május 08. - 18:58:17 »

SW hátsó lámpabúra mibe fáj?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #128 Dátum: 2008. Május 08. - 19:14:05 »

SW hátsó lámpabúra mibe fáj?
  Holnap megkérdezem a Várna15-öt a Krisztiánt, hogy mibe fáj, és azt is, hogy mikorra tudja behozni, de jó lenne tudni, hogy melyik oldali kellene, mert remélem nem mindkettőt törte össze a kedvesed. Amúgy, ha kell megveszem, eljuttatom, beszerelem, ha kell bármilyen segítség, csak szólj! Amúgy regizve van itt nálunk, és az iwiw-es klubunknál is, mindenki számára elérhető, mint a fórum főoldalán olvasható, még kedvezményt is tud adni regizett tagoknak! szóval: jobb, vagy bal? Mindkettő? Választ várok! Lehet itt, vagy priviben!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #129 Dátum: 2008. Május 08. - 19:37:49 »

SW hátsó lámpabúra mibe fáj?
A vaterán 7000ft-ért van.
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #130 Dátum: 2008. Május 08. - 20:53:29 »

SW hátsó lámpabúra mibe fáj?
  Holnap megkérdezem a Várna15-öt a Krisztiánt, hogy mibe fáj, és azt is, hogy mikorra tudja behozni, de jó lenne tudni, hogy melyik oldali kellene, mert remélem nem mindkettőt törte össze a kedvesed. Amúgy, ha kell megveszem, eljuttatom, beszerelem, ha kell bármilyen segítség, csak szólj! Amúgy regizve van itt nálunk, és az iwiw-es klubunknál is, mindenki számára elérhető, mint a fórum főoldalán olvasható, még kedvezményt is tud adni regizett tagoknak! szóval: jobb, vagy bal? Mindkettő? Választ várok! Lehet itt, vagy priviben!
Érdeklődés volt, mert amíg nem láttam a kárt, nem tudok mit mondani. Nem tudom melyik oldali.
OFF
Lehet, hogy nem is lámpabúrát, hanem asszonyt kellene cserélnem?
ON
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #131 Dátum: 2008. Május 08. - 20:58:47 »

SW hátsó lámpabúra mibe fáj?
  Holnap megkérdezem a Várna15-öt a Krisztiánt, hogy mibe fáj, és azt is, hogy mikorra tudja behozni, de jó lenne tudni, hogy melyik oldali kellene, mert remélem nem mindkettőt törte össze a kedvesed. Amúgy, ha kell megveszem, eljuttatom, beszerelem, ha kell bármilyen segítség, csak szólj! Amúgy regizve van itt nálunk, és az iwiw-es klubunknál is, mindenki számára elérhető, mint a fórum főoldalán olvasható, még kedvezményt is tud adni regizett tagoknak! szóval: jobb, vagy bal? Mindkettő? Választ várok! Lehet itt, vagy priviben!
Érdeklődés volt, mert amíg nem láttam a kárt, nem tudok mit mondani. Nem tudom melyik oldali.
OFF
Lehet, hogy nem is lámpabúrát, hanem asszonyt kellene cserélnem?
ON
Én nem cserélek! Megbecsülöm a mostanit, mert -bár jogsija van, de vizsga óta nem vezetett- a garázsból s-kanyarban a ház sarka mellett kellene kitolatni. No ez is az akadálya, hogy inkább nem vezet...ergo kárt sem tesz a lacsiban.  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
várna15
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Hozzászólás #132 Dátum: 2008. Június 05. - 13:13:38 »

LACETTI FÉKBETÉT AKCIÓ VAN, AMERIKAI GYÁRTMÁNYÚ FÉKBETÉT 4500/GARN. ÁRON!!!!
A TERMÉK MEGTALÁLHATÓ A VÁRNA UTCA 15-BEN!!!!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #133 Dátum: 2008. Június 05. - 13:45:37 »

LACETTI FÉKBETÉT AKCIÓ VAN, AMERIKAI GYÁRTMÁNYÚ FÉKBETÉT 4500/GARN. ÁRON!!!!
A TERMÉK MEGTALÁLHATÓ A VÁRNA UTCA 15-BEN!!!!
  Ezt úgy értelmezzük, hogy a garnitura az összes kerékhez kpl 8db-os? Első, hátsó tárcsafékbetét kpl? 4500 Ft nekünk? Vagy ebből lejön a 15% a klubtagoknak? Pontosíts kérlek! Márkája? Várjuk válaszod!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Június 05. - 13:47:12 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #134 Dátum: 2008. Június 05. - 13:52:47 »

LACETTI FÉKBETÉT AKCIÓ VAN, AMERIKAI GYÁRTMÁNYÚ FÉKBETÉT 4500/GARN. ÁRON!!!!
A TERMÉK MEGTALÁLHATÓ A VÁRNA UTCA 15-BEN!!!!
  Ezt úgy értelmezzük, hogy a garnitura az összes kerékhez kpl 8db-os? Első, hátsó tárcsafékbetét kpl? 4500 Ft nekünk? Vagy ebből lejön a 15% a klubtagoknak? Pontosíts kérlek! Márkája? Várjuk válaszod!
Na de Apu! A garn. egy tengelyre értendő, vagyis 4 db. Így szokás cserélni!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 27   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!