Lacetti klub fórum
2024. Július 03. - 11:56:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 27   Le
 
Szerző Téma: Alkatrészek (gyári/utángyártott)  (Megtekintve 103999 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #180 Dátum: 2009. Január 27. - 14:03:07 »

Hogy mire? Hát még a Lacetti Klub Fórumára! Vigyorog Kell egy kis kikapcsolódás neki is! Kacsint Vigyorog
Közkivánatra: Sebike a fedélzeti computerről mesélj nekünk, és illusztráld képekkel is, és a bekötésről se feledkezz meg! Vigyorog Köszönjük előre is! Jó fej vagy! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #181 Dátum: 2009. Január 28. - 08:52:37 »


Az a nagyon elkanászodott gyermek 28 éves felnőtt fiatal ember aki keményen dolgozik a munkahelyén MG Autó Kft Chevrolet márkakereskedés, a saját másodállásos  vállalkozása ( Nexia és Lacetti bontott alkatrész forgalmazás) és az alkatrész webáruház megszervezése működtetése szerintetek ezek után mire marad ideje?
Nem piszkálódni akartak a kuptagok, csak szeretnénk a fiadból többet látni. Nem lehetne esetleg klónozni? Akkor saját magának is tudna segíteni és nem szakadna le a herestanyiclije.  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #182 Dátum: 2009. Január 28. - 16:37:59 »


Az a nagyon elkanászodott gyermek 28 éves felnőtt fiatal ember aki keményen dolgozik a munkahelyén MG Autó Kft Chevrolet márkakereskedés, a saját másodállásos  vállalkozása ( Nexia és Lacetti bontott alkatrész forgalmazás) és az alkatrész webáruház megszervezése működtetése szerintetek ezek után mire marad ideje?
Nem piszkálódni akartak a kuptagok, csak szeretnénk a fiadból többet látni. Nem lehetne esetleg klónozni? Akkor saját magának is tudna segíteni és nem szakadna le a herestanyiclije.  Vigyorog
Sebi,nekünk az is jó,ha te írod meg a fiad tapasztalatait arról a kütyüről.Hol vette,mennyiért,megéri-e stb...
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
várna15
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Hozzászólás #183 Dátum: 2009. Február 05. - 16:19:45 »

Sziasztok!
Ha érdekel valakit,van 4db lacetti felni (használt,de jó állapotban van) 6000ft/db áron, és 1 db felni 90%-os téli gumival. ( Continental ) az 10000,-
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #184 Dátum: 2009. Március 01. - 16:51:54 »

Ezt most találtam és nem tűnik rossz ajánlatnak.
http://www.vatera.hu/daewoo_lacetti_1_4_16v_szuroszett_motorolaj_130067876.html
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 01. - 16:53:44 írta 95LE » Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #185 Dátum: 2009. Március 01. - 21:50:38 »

Ha az olajért mondjuk 9000-et elenged, akkor a többi érdekel 3000-ért!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
várna15
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Hozzászólás #186 Dátum: 2009. Március 06. - 10:47:03 »

sziasztok! Március 31-ig szűrő szett ( olaj+levegő+pollen+üzemanyagszűrő ) CSAK KLUBBTAGOKNAK 5000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #187 Dátum: 2009. Március 06. - 12:06:26 »

sziasztok! Március 31-ig szűrő szett ( olaj+levegő+pollen+üzemanyagszűrő ) CSAK KLUBBTAGOKNAK 5000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Köszi az infót. De nekem K&N sportszűröm van, azt nem kell cserélni. Tehát légszűrő nélkül mennyi lenne a többi? (Többünknek van sport szűrője már!)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
várna15
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Hozzászólás #188 Dátum: 2009. Március 09. - 14:53:15 »

sziasztok! Március 31-ig szűrő szett ( olaj+levegő+pollen+üzemanyagszűrő ) CSAK KLUBBTAGOKNAK 5000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Köszi az infót. De nekem K&N sportszűröm van, azt nem kell cserélni. Tehát légszűrő nélkül mennyi lenne a többi? (Többünknek van sport szűrője már!)
3700,- de csak nagy tételben Kacsint
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #189 Dátum: 2009. Május 15. - 19:12:14 »

Ha valakit érdekel a Tescoban a VIP CAR 5 literes  5W-40 API SL/CF motorolaj 1-et fizet 2-öt kap akció kereén belül 7000Ft-ért kapható. Azért a 10 literért ez nem rossz ár és a teljesítményszintje is megfelelő a Lacettihez.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #190 Dátum: 2009. Május 15. - 19:38:11 »

Te ilyen gazdaságos olajat bele mersz tenni az autódba? He Én max. bicikli láncot kennék vele.
Naplózva


LPG
Shark
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178



« Hozzászólás #191 Dátum: 2009. Május 15. - 20:06:33 »

Nálam 56ezernél volt szakszervizes olajcsere. A "jobb minőségű" Castrolt kértem a GM-es helyett.
Mivel a direktszűrőt ugyanott és ugyanakkor olyan szakszerűen szerelték fel, hogy Istentudja hányszáz kilóméter után vettem észre, hogy leesett (gyakorlatilag légszűrő nélkül ment az autó...). Ezért 59ezernél szakinál (ottvoltam, néztem) végeztettem olajcserét.
Szép fekete, kormos volt. Mondta, mintha 15 ezres csere lenne.
De előtte nézem az olajakat, én semmiképp nemvenném ezt a tescós VIP-et. Inkább vettem a Valvoline-t 7ezer valahányszázért...
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #192 Dátum: 2009. Május 15. - 21:04:30 »

Te ilyen gazdaságos olajat bele mersz tenni az autódba? He Én max. bicikli láncot kennék vele.
Természetesen mindenkinek szíve joga,hogy mit tesz bele. Én annak vagyok a híve, hogy nem a márkát nézem hanem a teljesítményszintet.Mondjuk ezt ahhoz tudnám hasonlítani mikor ugyanaz az anyagú pamutzokni adidas felirattal 5x annyiba kerül mint a márkanév nélküli. Az olaj nem Tescos,csak ott is kapható és nekem igen is az ár is fontos a két  5 literes flakonból 3 autó olajcseréjét megoldottam.A blokk eltéve és az olaj szervízben (nem márka) cserélve szervízkönyvbe pecsételve.(Az elővigyázatosság kedvéért,de ezt más olajjal is megtettem volna)
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 15. - 21:13:46 írta 95LE » Naplózva
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #193 Dátum: 2009. Május 18. - 10:59:49 »

Hát azért szerintem a motorolaj nem ugyanaz, mint egy pamutzokni... (ÉS NEM AZÉRT MONDOM, MERT OLAJAT ÁRULUNK!!!)

A pamutzokniból ha nem válik be a kínai gagyi legfeljebb eldobod, mert szétszakad, aztán veszel másikat. Ha motorolajból használsz gagyit meg lehet a kocsidat dobhatod ki. Meghát ha kiderül, hogy nem volt megfelelő és szétment a motor mit csinálsz? Kihez fordulsz? Pereskedsz évekig a Te pénzeden, aztán vagy elérsz valamit vagy nem. Eközben fizeted az autódat ami áll valahol szétbombázva: fizetheted a részletét, a biztosítását, gépjárműadóját, stb. és jársz BKV-vel.

Többször kifejtettem már, egy-két betűt rányomtatni egy flakon címkéjére nem nagy kunszt, aztán állapítsd meg, hogy tényleg teljesíti-e az olaj. Vagy tényleg az az olaj van-e a flakonban, amellyel elvégezték az adott motortesztet, stb.

Duplán gyanús az az olaj, ami a hipermarketekben is olcsó, éppen ott ahol az ismert olajokat (pl. Castrol Magnatec, Valvoline Durablend (Topgard)) is háromszoros áron adják. Valószínűleg a VIP Car-t is háromszoros áron adják, így kerül 7000,- Ft-ba a 10 liter. És ennek éri az egyharmadát.

A T....-ráadásul a legnagyobb rabló a hipermarketek közül, nem is vesz ott olajat senki, így általában minden flakont ott dobálnak évekig mire megveszed, és olyan állapotban is van (mármint a kanna).

Az említett egyet fizet kettőt kap akciót is feltehetően azért találták ki, hogy tűnjön már el a francba az a sok sz.r a polcokról, ne kelljen már még öt évig raktározni. Te meg ezt öntöd egy korszerű, új, 3-4 millás autóba...
Naplózva

Pittike
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #194 Dátum: 2009. Május 18. - 11:20:50 »

OFF:
Ezért páran lehet nem fogtok szeretni:

Komolyan nem értem, hogy amikor többmilliós autókról beszélünk, miért kell 1-2-3 ezer forintokon spórolni és kockáztatni. Tessék tudomásul venni, hogy az autózás pénzbe kerül! Az autót nem csak megvenni kell, de néha sajnos költeni is kell rá (és most nem állambácsi szponzorálására gondolok, hanem az autó műszaki igényeire).

Azt meg külön nem értem, hogy "racing" tanksapka matricára, kék ledekre, fóliára, spoilerekre meg egyéb hasznos dolgokra (amiktől a Lacetti egyébként egyátalán nem lesz sem sportautó sem luxuslimuzin) nem kár a sok tízezerért, aztán a legalapvetőbb dolgokon (gumiabroncs, fék, olaj, futómű, stb.) meg megy a sprórolás.

Bocs, ha valakinek belegázoltam a lelki világába!
ON:
Naplózva

Pittike
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 27   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!