Lacetti klub fórum
2024. Október 05. - 16:30:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 79   Le
 
Szerző Téma: Fűtés-szellőzés , légkondi  (Megtekintve 266564 alkalommal)
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #870 Dátum: 2012. November 09. - 11:15:45 »

Sziasztok. a lacettinek hol van az utastér levegő beszívó nyílása? mert a jobb oldali szellőzőnél valami ciripelő hangot hallok ha jár a ventillátor. lehet beszívott egy falevelet vagy valami apró darabot
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #871 Dátum: 2012. November 09. - 12:45:27 »

Sziasztok. a lacettinek hol van az utastér levegő beszívó nyílása? mert a jobb oldali szellőzőnél valami ciripelő hangot hallok ha jár a ventillátor. lehet beszívott egy falevelet vagy valami apró darabot
Áramtalanítsd a kocsit, szereld le a kesztyűtartót. Ezután kényelmesen hozzáférni a pollenszűrőhöz. Nekem általában oda potyog be falevél, ami beszorul, és cicereg.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #872 Dátum: 2012. November 09. - 13:24:02 »

Sziasztok. a lacettinek hol van az utastér levegő beszívó nyílása? mert a jobb oldali szellőzőnél valami ciripelő hangot hallok ha jár a ventillátor. lehet beszívott egy falevelet vagy valami apró darabot
Azt én is hallom, de levelet nem találtam.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #873 Dátum: 2012. November 09. - 13:54:29 »

Már megoldottam. Olvastam itt a fórumon a szellőző motor védelméről irt valaki. most szedtem le az ablaktörlő fölötti műanyag elemet és kipucoltam a befújó motort. volt benne pár levél. ezek után egy darab szunyoghálót ragasztottam a nyílásra igy nem tudja beszívni a leveleket. aki irta a cikket az krumplis zsákot rakott rá. mindenesetre jó ötlet volt tőle.
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #874 Dátum: 2012. November 09. - 14:17:46 »

Már megoldottam. Olvastam itt a fórumon a szellőző motor védelméről irt valaki. most szedtem le az ablaktörlő fölötti műanyag elemet és kipucoltam a befújó motort. volt benne pár levél. ezek után egy darab szunyoghálót ragasztottam a nyílásra igy nem tudja beszívni a leveleket. aki irta a cikket az krumplis zsákot rakott rá. mindenesetre jó ötlet volt tőle.
De jól rögzítsd a szúnyoghálót nehogy bekerüljön a szellőzőbe.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #875 Dátum: 2012. November 09. - 14:57:08 »

öntapadós tépőzárral tekertem körbe a beömlő nyílást arra rögzitettem a szunyoghálót utána a szunyogháló tetejére még egy réteget tekertem körbe. szerintem ez elég erős lett. egyébként kivettem a pollen szűrőt is és tele volt levéllel meg ezekkel a kis röppentyűkkel vagy minek nevezzem ami ilyen helikopter rotor forgással esik le a fáról. szoval gyárilag is tehettek volna rá valami védő sapkát a nyílásra
Naplózva
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #876 Dátum: 2012. November 09. - 15:07:49 »

egyébként a pollenszűrő milyen pozícióban áll helyesen? ha az oldalán lévő szivacs szigetelés a ventillátor felé áll vagy fordítva? vagy van rajta nyil ami az áramlást mutatja? mert beszerelésnél ezt nem is figyeltem
Naplózva
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #877 Dátum: 2012. November 09. - 15:59:09 »

Csak egyféleképp tudod vis****akni, mert a zárófedélbe beleillik a szűrő végén lévő láb.
Naplózva
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #878 Dátum: 2012. November 12. - 11:09:30 »

Érdekes mert a pollenszűrőn az áramlási nyilak a befújó motor felé néznek és a fedélbe is belemegy a szürö pöcke. Akkor igy a jo?
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #879 Dátum: 2012. November 12. - 15:21:19 »

Érdekes mert a pollenszűrőn az áramlási nyilak a befújó motor felé néznek és a fedélbe is belemegy a szürö pöcke. Akkor igy a jo?

rosszul rakták be
Naplózva

70/4334431
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #880 Dátum: 2012. November 12. - 16:13:43 »

igen valoszinüleg. most cseréltem ki egy újra a szűrőt. kivettem az egész kesztyütartót de igy is elég nehezen ment bele. csak nem értem a beszivó lyukra nem tom mért nem tettek valami szűrőt mert így havonta lehet szüröt cserélni. mondjuk én raktam rá szunyoghálót
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #881 Dátum: 2012. November 12. - 16:33:14 »

igen valoszinüleg. most cseréltem ki egy újra a szűrőt. kivettem az egész kesztyütartót de igy is elég nehezen ment bele. csak nem értem a beszivó lyukra nem tom mért nem tettek valami szűrőt mert így havonta lehet szüröt cserélni. mondjuk én raktam rá szunyoghálót

nem kell havonta akkor sem ,a kesztűtartót sem kell kivenni a cseréhez
Naplózva

70/4334431
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #882 Dátum: 2012. November 12. - 17:51:26 »

mind 1 én kivettem nem akartam eltörni a szűrőt. 5 perc kivenni és igy egyszerübb is volt.
Naplózva
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #883 Dátum: 2012. November 12. - 18:21:50 »

Pedig az gyárilag könnyítve van törésre
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #884 Dátum: 2012. November 15. - 19:45:31 »

Már megoldottam. Olvastam itt a fórumon a szellőző motor védelméről irt valaki. most szedtem le az ablaktörlő fölötti műanyag elemet és kipucoltam a befújó motort. volt benne pár levél. ezek után egy darab szunyoghálót ragasztottam a nyílásra igy nem tudja beszívni a leveleket. aki irta a cikket az krumplis zsákot rakott rá. mindenesetre jó ötlet volt tőle.
Én voltam. Kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 79   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!