Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 20. - 13:48:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 79   Le
 
Szerző Téma: Fűtés-szellőzés , légkondi  (Megtekintve 265143 alkalommal)
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #330 Dátum: 2008. Július 08. - 21:49:18 »

AZ KOMOLY!
Naplózva

Zsuzsanna
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #331 Dátum: 2008. Július 08. - 21:50:27 »

Ez van Mosolyog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #332 Dátum: 2008. Július 09. - 11:53:06 »

Ez van Mosolyog
 
BeZe! Ezzel legalább előreléptél törzstaggá! Gratula! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #333 Dátum: 2008. Július 17. - 09:52:06 »

Legújabb fejlemény, hogy amióta elhoztam onnét és megkaptam a klímaszervíz telot semmi viz nem folyik pedig volt ám eső minden és használom a klímát. Kérdeztem a szervízt mi van ilyenkor, aszondták akkor ne bontsuk meg...

Én már nem értem Mosolyog Tudja a pömpölöm mi a fene lehet. Jobban összerakták az autót ott most mikor benéztek oda és már nem ázik be vagy mi?
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #334 Dátum: 2008. Július 17. - 17:12:53 »

Legújabb fejlemény, hogy amióta elhoztam onnét és megkaptam a klímaszervíz telot semmi viz nem folyik pedig volt ám eső minden és használom a klímát. Kérdeztem a szervízt mi van ilyenkor, aszondták akkor ne bontsuk meg...

Én már nem értem Mosolyog Tudja a pömpölöm mi a fene lehet. Jobban összerakták az autót ott most mikor benéztek oda és már nem ázik be vagy mi?
Azért ez nem egy megfázás, hogy elmúlik és rendben van. Szerintem csak jobb lenne megnézniük, mert aztán megint elöjön és lesz belőle jó kis zsebbenyúlos huncutság. 
/Én tuti nem hagynám annyiban.../ 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #335 Dátum: 2008. Július 18. - 16:55:25 »

Ne olyan sprayt vegyetek amit az utastérbe kell fújni, mert nem megoldás.Megoldás az a fajta ami habbá válik és a szellőzőbe kell fújni egy kb 50 centis cső segítségével.Be kell dugni olyan mélyre ahogy csak tudod és befújni.Orrán száján fog dőlni a hab minden létező helyről.Pár perc után a ventillátort bekapcsolva a hab nyom nélkül eltűnik és megöli az összes baktériumot.Na ez már ér valamit.Fontos legalább évente egyszer kitisztítani vagy kitisztíttatni, mert nagyon komoly betegséget lehet kapni tőle(legionella).
Srácok!
Tudna valaki némi konkrét információval szolgálni erről a habos csodáról (mármint hogy hívják, hol lehet kapni, ilyesmi... Kacsint)
És ha majd lesz ilyenem, és jól befújnám, akkor előtte a pollenszűrőt kiapplikáljam, vagy sem?  (Már csak abból az indíttatásból, hogy ez a csodahab esetleg jól belecementezi a szűrőben lévő koszt, aztán meg nem pollenszűr...)
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #336 Dátum: 2008. Július 18. - 18:12:18 »

Ne olyan sprayt vegyetek amit az utastérbe kell fújni, mert nem megoldás.Megoldás az a fajta ami habbá válik és a szellőzőbe kell fújni egy kb 50 centis cső segítségével.Be kell dugni olyan mélyre ahogy csak tudod és befújni.Orrán száján fog dőlni a hab minden létező helyről.Pár perc után a ventillátort bekapcsolva a hab nyom nélkül eltűnik és megöli az összes baktériumot.Na ez már ér valamit.Fontos legalább évente egyszer kitisztítani vagy kitisztíttatni, mert nagyon komoly betegséget lehet kapni tőle(legionella).
Srácok!
Tudna valaki némi konkrét információval szolgálni erről a habos csodáról (mármint hogy hívják, hol lehet kapni, ilyesmi... Kacsint)
És ha majd lesz ilyenem, és jól befújnám, akkor előtte a pollenszűrőt kiapplikáljam, vagy sem?  (Már csak abból az indíttatásból, hogy ez a csodahab esetleg jól belecementezi a szűrőben lévő koszt, aztán meg nem pollenszűr...)

Elmész a homasitába és ott válogathatsz,mert van vagy 5 féle. Kacsint
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #337 Dátum: 2008. Július 18. - 18:16:59 »

Nah újra csöpög Vigyorog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #338 Dátum: 2008. Július 18. - 22:58:12 »

Nah újra csöpög Vigyorog
Jajj de jó! 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #339 Dátum: 2008. Július 19. - 07:34:10 »

Nah újra csöpög Vigyorog
Nagyon jó inkontinencia betéteket lehet már kapni, vagy nincs más hátra, mint a katéter.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #340 Dátum: 2008. Július 19. - 11:34:33 »

Nah újra csöpög Vigyorog
Nagyon jó inkontinencia betéteket lehet már kapni, vagy nincs más hátra, mint a katéter.
Prosztata-problémára gondolsz?  Vigyorog
Téynleg nem tudom, mit kéne tenni az autóddal BeZe. Hmmm
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #341 Dátum: 2008. Július 19. - 14:46:55 »

Úgy emlékszem,hogy a kapitánynak az volt a baja,hogy nem csöpög,Bezének meg az a baja hogy csöpög.Akkor hol a bibi? He Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #342 Dátum: 2008. Július 19. - 14:52:33 »

Úgy emlékszem,hogy a kapitánynak az volt a baja,hogy nem csöpög,Bezének meg az a baja hogy csöpög.Akkor hol a bibi? He Vigyorog
Nem bibi, azt várja mindenki hogy csöpögjön!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #343 Dátum: 2008. Július 19. - 15:41:03 »

Úgy emlékszem,hogy a kapitánynak az volt a baja,hogy nem csöpög,Bezének meg az a baja hogy csöpög.Akkor hol a bibi? He Vigyorog
Nem bibi, azt várja mindenki hogy csöpögjön!
Csak nem mindegy, hol csöpög. Kint vagy bent. Kacsint
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #344 Dátum: 2008. Július 19. - 15:42:15 »

Úgy emlékszem,hogy a kapitánynak az volt a baja,hogy nem csöpög,Bezének meg az a baja hogy csöpög.Akkor hol a bibi? He Vigyorog
 
Kapitánynak végül is kiderült, hogy csöpögött, csak nem ott kereste a helyét, ahol kellett volna. BeZe kocsija meg azt hiszem befelé csöpögött, ami nem jó.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 79   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!