Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 20. - 14:20:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 79   Le
 
Szerző Téma: Fűtés-szellőzés , légkondi  (Megtekintve 265147 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #315 Dátum: 2008. Június 08. - 20:37:51 »

Cápa az autós hipohonder! Kacsint Vigyorog Szegény, mostantól meg virrasztó is lesz, mert tuti így nem fog tudni aludni megint. Vigyorog Másodállásban éjjeli őrnek elmehetne! Kacsint Vigyorog
Hát....csak furcsa, hogy valaki említ valami hibajelenséget, itt közösen segítünk neki megtalálni a bibit, erre ugyanaz előjön nekem is annak ellenére, hogy előtte tökéletesen működött!  És ne legyek babonás, mi?
Akkor elöbb- utóbb benzintermelővé válik a Cetti!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #316 Dátum: 2008. Június 08. - 20:38:49 »

Cső megvan, futómű poros, semmi nyoma kondenzvíznek. Még azt is megnéztem, hogy van- e lik a pipa végén.
Tehát a kérdés még mindig adott: hol a retekben van a kondenzvíz. Az utastérben láthatólag nincs. Elfolyna a karosszériába valamerre?
Mondtam, hogy a Te autód spéci! Még a kondenzvizet is átalakítja benzinné és újrahasznosítja! Vigyorog
Azért elhiszed, hogy nem kicsit idegesít, hogy hová tűnik a wasser?
  Fura dolog, hogy egy vérbeli tengerészt idegesíti a víz! Kacsint Vigyorog Ha nem a kocsi alá megy, belül kell keresni. Szönyeg alá folyik, azért nem látod? He Ezért párásodott nagyon a nejednek? He Nézz utána, hátha?! Vagy ellenőriztesd szervizben! Jó szerencsét! Kacsint Vigyorog
Megvan az a víz csak keresni kellett! A talin közösen megtaláltuk és ott folyik ahol kell! Vigyorog
Ezt úgy pontosítanám, hogy volt végre pár csepp, ahogy kell. Nem kicsit könnyebbűltem meg.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #317 Dátum: 2008. Június 08. - 20:42:44 »

Cső megvan, futómű poros, semmi nyoma kondenzvíznek. Még azt is megnéztem, hogy van- e lik a pipa végén.
Tehát a kérdés még mindig adott: hol a retekben van a kondenzvíz. Az utastérben láthatólag nincs. Elfolyna a karosszériába valamerre?
Mondtam, hogy a Te autód spéci! Még a kondenzvizet is átalakítja benzinné és újrahasznosítja! Vigyorog
Azért elhiszed, hogy nem kicsit idegesít, hogy hová tűnik a wasser?
  Fura dolog, hogy egy vérbeli tengerészt idegesíti a víz! Kacsint Vigyorog Ha nem a kocsi alá megy, belül kell keresni. Szönyeg alá folyik, azért nem látod? He Ezért párásodott nagyon a nejednek? He Nézz utána, hátha?! Vagy ellenőriztesd szervizben! Jó szerencsét! Kacsint Vigyorog
Megvan az a víz csak keresni kellett! A talin közösen megtaláltuk és ott folyik ahol kell! Vigyorog
Ezt úgy pontosítanám, hogy volt végre pár csepp, ahogy kell. Nem kicsit könnyebbűltem meg.
Hát ilyen párás időben szabályosan folyni kellene! Nem akarlak elkeseríteni!A szőnyegek környékén azért nézz körbe nehogy valahova belülre csurgasson.Igaz akkor azt már érezted volna dohos penészes büdös szag terjengene a vasban.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #318 Dátum: 2008. Június 08. - 21:28:21 »

Ezt úgy pontosítanám, hogy volt végre pár csepp, ahogy kell. Nem kicsit könnyebbűltem meg.
Ez valami beteg-dumának tűnik. Most a frissen műtött nemes szervedről beszélsz, vagy a lacsidról?HeVigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2008. Június 08. - 21:30:07 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #319 Dátum: 2008. Június 08. - 21:35:49 »

Ezt úgy pontosítanám, hogy volt végre pár csepp, ahogy kell. Nem kicsit könnyebbűltem meg.
Ez valami beteg-dumának tűnik. Most a frissen műtött nemes szervedről beszélsz, vagy a lacsidról?HeVigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Én csak a klímacsöpögést láttam, a másikról nem tudok nyilatkozni! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #320 Dátum: 2008. Június 10. - 07:51:05 »

Ezt úgy pontosítanám, hogy volt végre pár csepp, ahogy kell. Nem kicsit könnyebbűltem meg.
Ez valami beteg-dumának tűnik. Most a frissen műtött nemes szervedről beszélsz, vagy a lacsidról?HeVigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Én csak a klímacsöpögést láttam, a másikról nem tudok nyilatkozni! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
OFFTOPIC!!!!!!!!!!!!
Az csak vérezget, picikét.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #321 Dátum: 2008. Június 10. - 08:36:47 »

Egyre több víz jelenik meg belül. Nem volt időm menni szervízbe kell a kocsi dolgozni
Bár alatta is több a víz. Azon gondolkodom megfújom visszafelé sűrített levegővel a belső lukat. Hátha. Ki is megyek megcsinálom.
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #322 Dátum: 2008. Június 10. - 09:27:02 »

Befújtam, nem volt egyszerű, de nem nagyon lehet ott szal nem értem még a levegő sem megy vissza.
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #323 Dátum: 2008. Június 10. - 09:44:18 »

Egyre több víz jelenik meg belül. Nem volt időm menni szervízbe kell a kocsi dolgozni
Bár alatta is több a víz. Azon gondolkodom megfújom visszafelé sűrített levegővel a belső lukat. Hátha. Ki is megyek megcsinálom.
Pedig ezzel ne játszadozz, mert a végén az alsó kárpitot is cseréltetheted, úgy kompettileg. A rothadó, szétázott, begombásodott kárpit illatával csak a hathetes haltetem tudja felvenni a versenyt... Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #324 Dátum: 2008. Június 10. - 10:57:59 »

Egyre több víz jelenik meg belül. Nem volt időm menni szervízbe kell a kocsi dolgozni
Bár alatta is több a víz. Azon gondolkodom megfújom visszafelé sűrített levegővel a belső lukat. Hátha. Ki is megyek megcsinálom.
Pedig ezzel ne játszadozz, mert a végén az alsó kárpitot is cseréltetheted, úgy kompettileg. A rothadó, szétázott, begombásodott kárpit illatával csak a hathetes haltetem tudja felvenni a versenyt... Vigyorog
Ill. még a fiam pelenkái lehettek versenyképesek ezzel..... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #325 Dátum: 2008. Június 10. - 11:39:21 »

Nem csöpög a kárpitra.
A gumiszőnyeg felnyúlik odáig igyminden arra csepeg.
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #326 Dátum: 2008. Június 10. - 16:52:01 »

Megértitek, miért paráztam?

Én azt hittem BeZe gépét ez ügyből kifolyólag szétkapták már.
Kerekeivel vhaj mi van? Hangosak még?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #327 Dátum: 2008. Június 10. - 21:48:03 »

Hangos. De elméletileg gumi.
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #328 Dátum: 2008. Június 11. - 12:21:22 »

Hangos. De elméletileg gumi.
  Lehet gyakorlatilag is! Kacsint Vigyorog Sok gumi elég hangos- sajnos, az enyém se lábujjhegyen jár, de amúgy meg jól tapad. Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #329 Dátum: 2008. Július 08. - 21:47:08 »

Nos ma bevittem a kocsit megvan a hiba ami kicsit zavaró
Beázik a kocsi és a víz oda gyűlik össze ahol a légkondi van. Magátol nem tud befojni a víz de ha használom a légkondit akkor lecsapodik onnét a víz egy csőre ami pont bevezeti. Jővőhéten megyek hogy kiemeljék a légkondít és újraszigeteljék ott a kocsit. Egy napos meló ez is de ehhez szét kell kapni ott mindent aminek nem őrülök.
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 79   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!