Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 20. - 11:50:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 79   Le
 
Szerző Téma: Fűtés-szellőzés , légkondi  (Megtekintve 265119 alkalommal)
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #300 Dátum: 2008. Június 04. - 18:34:59 »

Ne olyan sprayt vegyetek amit az utastérbe kell fújni, mert nem megoldás.Megoldás az a fajta ami habbá válik és a szellőzőbe kell fújni egy kb 50 centis cső segítségével.Be kell dugni olyan mélyre ahogy csak tudod és befújni.Orrán száján fog dőlni a hab minden létező helyről.Pár perc után a ventillátort bekapcsolva a hab nyom nélkül eltűnik és megöli az összes baktériumot.Na ez már ér valamit.Fontos legalább évente egyszer kitisztítani vagy kitisztíttatni, mert nagyon komoly betegséget lehet kapni tőle(legionella).
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #301 Dátum: 2008. Június 04. - 18:38:19 »

Vettem egy ilyet. Befújtam vele az utasteret és utána kiszellőztettem, ahogy le van írva.
A befújás közben a motortérben nézelődtem és pár perc után zöldalma illat kezdett terjengeni és láttam ahogy csurog ki a víz a csövön. Vigyorog
Én is ilyennel kezeltem le a paripát. Jó illata van azóta is. Még az elöző kocsinál tapasztaltam ki ezt a tipust, már ott is bevált.  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #302 Dátum: 2008. Június 05. - 20:28:27 »

Kezdek ideges lenni. Nem jön kondenzvíz a csőből, pedig éjjel esett. Hova tűnhet?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #303 Dátum: 2008. Június 05. - 21:42:46 »

Kezdek ideges lenni. Nem jön kondenzvíz a csőből, pedig éjjel esett. Hova tűnhet?
Nézd meg, hogy a csöved megvan-e? Lehet, hogy mivel bütyköltek a kocsidon ezt-azt gyárilag, máshova van vezetve  a kondenzvíz!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #304 Dátum: 2008. Június 06. - 08:50:58 »

Na. Megjavították a kocsit, elméletileg. A kivezető cső el volt dugulva penész volt benne és alig volt benne luk. Kitisztították de még mindig csöpög az autón belülre bár kevesebb.
A tálca is el volt dölve kicsit.
Következő lépés szét kell kapni és ettől féltem
Amúgy nekem is mikor új volt a kocsi dölt orrán száján a víz alul. Most  mióta kijavították, félig, több víz jelent meg alatta de még mindig nem annyi. Nekem is az a bajom valahol eltünik marha sok víz, de hol ?
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #305 Dátum: 2008. Június 06. - 10:57:58 »

Cső megvan, futómű poros, semmi nyoma kondenzvíznek. Még azt is megnéztem, hogy van- e lik a pipa végén.
Tehát a kérdés még mindig adott: hol a retekben van a kondenzvíz. Az utastérben láthatólag nincs. Elfolyna a karosszériába valamerre?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #306 Dátum: 2008. Június 06. - 11:35:15 »

Cső megvan, futómű poros, semmi nyoma kondenzvíznek. Még azt is megnéztem, hogy van- e lik a pipa végén.
Tehát a kérdés még mindig adott: hol a retekben van a kondenzvíz. Az utastérben láthatólag nincs. Elfolyna a karosszériába valamerre?
Mondtam, hogy a Te autód spéci! Még a kondenzvizet is átalakítja benzinné és újrahasznosítja! Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #307 Dátum: 2008. Június 06. - 20:25:07 »

Cső megvan, futómű poros, semmi nyoma kondenzvíznek. Még azt is megnéztem, hogy van- e lik a pipa végén.
Tehát a kérdés még mindig adott: hol a retekben van a kondenzvíz. Az utastérben láthatólag nincs. Elfolyna a karosszériába valamerre?
Mondtam, hogy a Te autód spéci! Még a kondenzvizet is átalakítja benzinné és újrahasznosítja! Vigyorog
Azért elhiszed, hogy nem kicsit idegesít, hogy hová tűnik a wasser?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #308 Dátum: 2008. Június 06. - 20:50:20 »

Cső megvan, futómű poros, semmi nyoma kondenzvíznek. Még azt is megnéztem, hogy van- e lik a pipa végén.
Tehát a kérdés még mindig adott: hol a retekben van a kondenzvíz. Az utastérben láthatólag nincs. Elfolyna a karosszériába valamerre?
Mondtam, hogy a Te autód spéci! Még a kondenzvizet is átalakítja benzinné és újrahasznosítja! Vigyorog
Azért elhiszed, hogy nem kicsit idegesít, hogy hová tűnik a wasser?
  Fura dolog, hogy egy vérbeli tengerészt idegesíti a víz! Kacsint Vigyorog Ha nem a kocsi alá megy, belül kell keresni. Szönyeg alá folyik, azért nem látod? He Ezért párásodott nagyon a nejednek? He Nézz utána, hátha?! Vagy ellenőriztesd szervizben! Jó szerencsét! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #309 Dátum: 2008. Június 06. - 21:15:11 »

Tele van a hócipőm, hogy mindig ezt csináljátok!  Kacsint
Kezdtétek a hátsó fék nyekegésével, aztán a kormánykopogással, majd a kormány-nyikorgással. aztán jöttetek az EGR-rel, a bowdenállítással, a szelepcserével. Most meg az a kondenzvíz! Eddig mindig ha légkondival jöttem haza, amíg kinyitottam itthona  kaput, addig lett a kocsi alatt egy kb 6-8 cm átmérőjű tócsa. Ma direkt figyeltem...egy csepp se! Bejártam, motorháztető fel...tök száraz minden! Még a kormány is, ahova eddig rá szokott folyni! Néztem gumicsövet, megmozgattam, megnyomkodtam...semmi...porszáraz!
Kezdek paranoiás lenni, hogy akármiről beszéltek, nekem tuti előjön hamarosan! 
« Utoljára szerkesztve: 2008. Június 06. - 21:17:59 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #310 Dátum: 2008. Június 06. - 21:26:14 »

Cápa az autós hipohonder! Kacsint Vigyorog Szegény, mostantól meg virrasztó is lesz, mert tuti így nem fog tudni aludni megint. Vigyorog Másodállásban éjjeli őrnek elmehetne! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #311 Dátum: 2008. Június 06. - 21:42:10 »

Cápa az autós hipohonder! Kacsint Vigyorog Szegény, mostantól meg virrasztó is lesz, mert tuti így nem fog tudni aludni megint. Vigyorog Másodállásban éjjeli őrnek elmehetne! Kacsint Vigyorog
Hát....csak furcsa, hogy valaki említ valami hibajelenséget, itt közösen segítünk neki megtalálni a bibit, erre ugyanaz előjön nekem is annak ellenére, hogy előtte tökéletesen működött!  És ne legyek babonás, mi?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Dundi500
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Hozzászólás #312 Dátum: 2008. Június 06. - 22:16:58 »

Hali!

Arra nem gondoltok, hogy a melegben a kondezvíz is másként működik, mint a kevésbé meleg időszakban?


.
Naplózva

.

Üdvözlettel:   Dundi
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #313 Dátum: 2008. Június 07. - 08:46:40 »

Cápa az autós hipohonder! Kacsint Vigyorog Szegény, mostantól meg virrasztó is lesz, mert tuti így nem fog tudni aludni megint. Vigyorog Másodállásban éjjeli őrnek elmehetne! Kacsint Vigyorog
Hát....csak furcsa, hogy valaki említ valami hibajelenséget, itt közösen segítünk neki megtalálni a bibit, erre ugyanaz előjön nekem is annak ellenére, hogy előtte tökéletesen működött!  És ne legyek babonás, mi?
Nem ajánlottad fel esetleg egy gyenge pillanatodban a GM-nek, hogy a cettit tekintsék bátran állatorvosi lónak???  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #314 Dátum: 2008. Június 07. - 18:26:22 »

Cső megvan, futómű poros, semmi nyoma kondenzvíznek. Még azt is megnéztem, hogy van- e lik a pipa végén.
Tehát a kérdés még mindig adott: hol a retekben van a kondenzvíz. Az utastérben láthatólag nincs. Elfolyna a karosszériába valamerre?
Mondtam, hogy a Te autód spéci! Még a kondenzvizet is átalakítja benzinné és újrahasznosítja! Vigyorog
Azért elhiszed, hogy nem kicsit idegesít, hogy hová tűnik a wasser?
  Fura dolog, hogy egy vérbeli tengerészt idegesíti a víz! Kacsint Vigyorog Ha nem a kocsi alá megy, belül kell keresni. Szönyeg alá folyik, azért nem látod? He Ezért párásodott nagyon a nejednek? He Nézz utána, hátha?! Vagy ellenőriztesd szervizben! Jó szerencsét! Kacsint Vigyorog
Megvan az a víz csak keresni kellett! A talin közösen megtaláltuk és ott folyik ahol kell! Vigyorog
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 79   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!