Lacetti klub fórum
2024. Július 02. - 08:03:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 79   Le
 
Szerző Téma: Fűtés-szellőzés , légkondi  (Megtekintve 259859 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #945 Dátum: 2013. Június 19. - 23:25:09 »

Üdv Urak !

Meglepődve tapasztaltam, hogy ha lábra irányítom a befújást, a hátsó lábtérbe nem megy egy árva levegő molekula sem. Pedig úgy emlékszem a leírásban is szerepel a hátsó befúvás.

Vagy csak a fiatalabb verziókban szerepel ez a "fícsör" ? Az enyékkm 2005. májusi Elite felszereltség, manual klíma.

A műszerfal alá/mögé kukkantva nem láttam hátra, az ülések alá vezető csöveket.....

A felszereltségben külön volt kérhető.
Nem hinném...nekem Elite, manuális klíma és van cső hátra!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sx2004
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281



« Hozzászólás #946 Dátum: 2013. Június 20. - 04:01:32 »

Üdv Urak !

Meglepődve tapasztaltam, hogy ha lábra irányítom a befújást, a hátsó lábtérbe nem megy egy árva levegő molekula sem. Pedig úgy emlékszem a leírásban is szerepel a hátsó befúvás.

Vagy csak a fiatalabb verziókban szerepel ez a "fícsör" ? Az enyékkm 2005. májusi Elite felszereltség, manual klíma.

A műszerfal alá/mögé kukkantva nem láttam hátra, az ülések alá vezető csöveket.....

A felszereltségben külön volt kérhető.
Nem hinném...nekem Elite, manuális klíma és van cső hátra!

Úgy tudom, hogy csak az üléseket kell kivenni éssztòkárpitot.
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #947 Dátum: 2013. Június 20. - 06:06:31 »

Üdv Urak !

Meglepődve tapasztaltam, hogy ha lábra irányítom a befújást, a hátsó lábtérbe nem megy egy árva levegő molekula sem. Pedig úgy emlékszem a leírásban is szerepel a hátsó befúvás.

Vagy csak a fiatalabb verziókban szerepel ez a "fícsör" ? Az enyékkm 2005. májusi Elite felszereltség, manual klíma.

A műszerfal alá/mögé kukkantva nem láttam hátra, az ülések alá vezető csöveket.....

A felszereltségben külön volt kérhető.
Nem hinném...nekem Elite, manuális klíma és van cső hátra!

évjárat számított+ felszereltség számított
Naplózva

70/4334431
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #948 Dátum: 2013. Június 20. - 14:53:24 »

Egyébként klíma használatnál kell látni tócsát a kocsi alatt? Mert én járattam a ház elött pár percet amikor haza értem de nem volt tócsa alatta. Ha kell látnom tócsát akkor valoszzinú a kivezető cső eldugult pontosan hol keressem a kocsiban a kondenzvíz kivezetést? Ez egy cső vagy valami kifolyó nyílás? Köszi
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #949 Dátum: 2013. Június 20. - 15:04:46 »

Egyébként klíma használatnál kell látni tócsát a kocsi alatt? Mert én járattam a ház elött pár percet amikor haza értem de nem volt tócsa alatta. Ha kell látnom tócsát akkor valoszzinú a kivezető cső eldugult pontosan hol keressem a kocsiban a kondenzvíz kivezetést? Ez egy cső vagy valami kifolyó nyílás? Köszi
Lefelé kanyarodó gumicső a tűzfalon. Jobb oldalról elérhető, előre irányban kihúzható.
El van lapítva a kinti vége a csőnek, ez összeragadhat, vagy bekoszolódhat.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #950 Dátum: 2013. Június 20. - 15:32:14 »

Alulról férhető hozzá? ha megemelem a jobb elejét és aláfekszek látnom kell pontosan hol keressem a bölcső fölött valahol? köszi
Naplózva
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #951 Dátum: 2013. Június 20. - 15:38:36 »

Megtaláltam. a kormánymű fölött van egy kb 1.5 cm átmérőjű gumi pipa ami lefelé áll. Azt le lehet pattintani vagy ha megpróbálom levenni akkor kijön egy hosszabb darab a tűzfalból vagy esetleg csak egy csonkra van ráhúzva ez a pipa?
Naplózva
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #952 Dátum: 2013. Június 20. - 15:55:50 »

Hát mit mondjak kicsit hülye tervezés, hogy pont a kormányműre ereszti a kondenzvizet. Azt hiszem lehet el volt dugulva mert levettem a gumi pipát belenyomtam egy vékony csövet a tűzfalba és most 3 perc járatás után egy 30x30 as tócsa lett alatta. Lehet érdemes lett volna bele is fújni a csőbe
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #953 Dátum: 2013. Június 20. - 16:21:11 »

Hát mit mondjak kicsit hülye tervezés, hogy pont a kormányműre ereszti a kondenzvizet. Azt hiszem lehet el volt dugulva mert levettem a gumi pipát belenyomtam egy vékony csövet a tűzfalba és most 3 perc járatás után egy 30x30 as tócsa lett alatta. Lehet érdemes lett volna bele is fújni a csőbe
Érdemes bizony. Nekem tavaly a gumiszőnyegre csöpögött a kondenzvíz, utána pucoltam ki. 1 hétre rá Apukám SX4-ébe ugyanez a hiba. Orvoslás is hasonló volt. Lapítva a bogarak miatt van a vége, de pucolás sosem árt...  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #954 Dátum: 2013. Június 20. - 16:22:15 »

Megtaláltam. a kormánymű fölött van egy kb 1.5 cm átmérőjű gumi pipa ami lefelé áll. Azt le lehet pattintani vagy ha megpróbálom levenni akkor kijön egy hosszabb darab a tűzfalból vagy esetleg csak egy csonkra van ráhúzva ez a pipa?
Hűtőradiátor csepptálca kivezetésére van ráhúzva a kis gumi kanyarcső.  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #955 Dátum: 2013. Június 20. - 16:23:03 »

Alulról férhető hozzá? ha megemelem a jobb elejét és aláfekszek látnom kell pontosan hol keressem a bölcső fölött valahol? köszi
Felülről is simán elérni... 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #956 Dátum: 2013. Június 20. - 16:32:43 »

igen már meg is oldottam de lehet még 1x leveszem ráhúzok egy hosszabb slagot aztán bele is fújok hátha még van benne valami trutyi. Mert most szinte folyik a viz amikor benyomom a klimát eddig nem láttam alatta tocsát. De viz se csöpögött a szönyegre igy nem tudom hova lett
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #957 Dátum: 2013. Június 20. - 16:42:55 »

igen már meg is oldottam de lehet még 1x leveszem ráhúzok egy hosszabb slagot aztán bele is fújok hátha még van benne valami trutyi. Mert most szinte folyik a viz amikor benyomom a klimát eddig nem láttam alatta tocsát. De viz se csöpögött a szönyegre igy nem tudom hova lett
Gyűlt a csepptálcán, de nem lett annyi hogy kicsurogjon, az a pici meg elpárolgott. (esetleg kárpit alá?)
Ilyen a lakásklíma is... (ja, tavaly azt is pucoltam, csak ott 1/2 "-os cső volt eltömődve) Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2013. Június 20. - 16:44:42 írta ladlac » Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #958 Dátum: 2013. Június 20. - 16:50:56 »

Vagy lehet érdemesebb a gumi slag végét porszívóra kötni az kirántaná az összes dzsuvát onnan. Amúgy a csonktól milyen távolságra van ez a csepptálca és mekkora a mérete?
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #959 Dátum: 2013. Június 21. - 05:48:48 »

Vagy lehet érdemesebb a gumi slag végét porszívóra kötni az kirántaná az összes dzsuvát onnan. Amúgy a csonktól milyen távolságra van ez a csepptálca és mekkora a mérete?
Hűtőradiátor alatt van, a pollenszűrő előtt. kb. 15 cm, kivezető cső is max ekkora...  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 79   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!