Lacetti klub fórum
2024. Június 27. - 22:23:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 79   Le
 
Szerző Téma: Fűtés-szellőzés , légkondi  (Megtekintve 259576 alkalommal)
Krupcheck
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


Nubira 1800 CDX LPG


WWW
« Hozzászólás #1020 Dátum: 2014. Augusztus 13. - 11:42:49 »

hangszigetelő funkciót akartak neki de 2006-2007 től már ki is hagyták

Köszönöm a választ!

Nálam valami nagyon zúg magasabb fokozatnál, de ez se sokat segített neki, míg benn volt. Vszeg a ventilátor lehet csapágyas/valami, de azt úgy néztem drágább annál, mint amennyire a zörgése zavar... (elvileg faág/stb. amúgy nincs benne, ki lett takarítva).
Naplózva
Jamon Serrano
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 135



« Hozzászólás #1021 Dátum: 2014. Szeptember 07. - 07:20:22 »

A hűtőventilátorom úgy néz ki csapágyas lett. Úgy zúg, hogy az már elviselhetetlen. Tudja valaki, hogy lehet-e benne csapágyat cserélni, vagy kuka és vehetek újat.
Naplózva

Nubira3 - 1.6 - SX - Sedan - Zavoli LPG
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1022 Dátum: 2014. Szeptember 07. - 10:19:55 »

A hűtőventilátorom úgy néz ki csapágyas lett. Úgy zúg, hogy az már elviselhetetlen. Tudja valaki, hogy lehet-e benne csapágyat cserélni, vagy kuka és vehetek újat.
Nem csak egy kis falevél került a rendszerbe?  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jamon Serrano
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 135



« Hozzászólás #1023 Dátum: 2014. Szeptember 08. - 21:54:18 »

A hűtőventilátorom úgy néz ki csapágyas lett. Úgy zúg, hogy az már elviselhetetlen. Tudja valaki, hogy lehet-e benne csapágyat cserélni, vagy kuka és vehetek újat.
Nem csak egy kis falevél került a rendszerbe?  Kacsint
Nem az utastéri, hanem a bal oldali kinti, ami a motortérben van.
Naplózva

Nubira3 - 1.6 - SX - Sedan - Zavoli LPG
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1024 Dátum: 2014. Szeptember 09. - 05:38:17 »

A hűtőventilátorom úgy néz ki csapágyas lett. Úgy zúg, hogy az már elviselhetetlen. Tudja valaki, hogy lehet-e benne csapágyat cserélni, vagy kuka és vehetek újat.
Nem csak egy kis falevél került a rendszerbe?  Kacsint
Nem az utastéri, hanem a bal oldali kinti, ami a motortérben van.

nem javítható és 2 féle létezik belőle
Naplózva

70/4334431
Jamon Serrano
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 135



« Hozzászólás #1025 Dátum: 2014. Szeptember 09. - 21:33:55 »

A hűtőventilátorom úgy néz ki csapágyas lett. Úgy zúg, hogy az már elviselhetetlen. Tudja valaki, hogy lehet-e benne csapágyat cserélni, vagy kuka és vehetek újat.
Nem csak egy kis falevél került a rendszerbe?  Kacsint
Nem az utastéri, hanem a bal oldali kinti, ami a motortérben van.

nem javítható és 2 féle létezik belőle
Köszi, akkor csere lesz.
Naplózva

Nubira3 - 1.6 - SX - Sedan - Zavoli LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1026 Dátum: 2014. November 06. - 09:36:11 »

hangszigetelő funkciót akartak neki de 2006-2007 től már ki is hagyták

Köszönöm a választ!

Nálam valami nagyon zúg magasabb fokozatnál, de ez se sokat segített neki, míg benn volt. Vszeg a ventilátor lehet csapágyas/valami, de azt úgy néztem drágább annál, mint amennyire a zörgése zavar... (elvileg faág/stb. amúgy nincs benne, ki lett takarítva).
Én is együtt élek egy ciripelő zajjal évek óta, semmi nincs a ventillátorban. Bevettem a Le ****om tablettát és felhangosítottam a rádiót. Mosolyog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Guldenburg
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42



« Hozzászólás #1027 Dátum: 2014. November 28. - 10:46:23 »

Üdv Urak !

Kb. 2 évembe telt, mire rájöttem, az általam tulajdonolt 2005 májusi SW -ben nincs hátravezetve a lábtérbe a szellőzőrendszer fuvallata.  Mosolyog He

Meg lehet ezt a funkciót különösebb gépészkedés nélkül is upgrade-elni ? (pl. ki van e alakíva a hely, csak a hátravezető műanyag csövek hiányoznak, ilyesmire gondolok...)

Minden ötletet szívesen fogadok... Mosolyog

Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1028 Dátum: 2014. November 28. - 11:21:47 »

Üdv Urak !

Kb. 2 évembe telt, mire rájöttem, az általam tulajdonolt 2005 májusi SW -ben nincs hátravezetve a lábtérbe a szellőzőrendszer fuvallata.  Mosolyog He

Meg lehet ezt a funkciót különösebb gépészkedés nélkül is upgrade-elni ? (pl. ki van e alakíva a hely, csak a hátravezető műanyag csövek hiányoznak, ilyesmire gondolok...)

Minden ötletet szívesen fogadok... Mosolyog


Nálam gyárilag hátra van vezetve... Nem ér semmit
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1029 Dátum: 2014. December 02. - 00:17:56 »

Üdv Urak !

Kb. 2 évembe telt, mire rájöttem, az általam tulajdonolt 2005 májusi SW -ben nincs hátravezetve a lábtérbe a szellőzőrendszer fuvallata.  Mosolyog He

Meg lehet ezt a funkciót különösebb gépészkedés nélkül is upgrade-elni ? (pl. ki van e alakíva a hely, csak a hátravezető műanyag csövek hiányoznak, ilyesmire gondolok...)

Minden ötletet szívesen fogadok... Mosolyog


Nálam gyárilag hátra van vezetve... Nem ér semmit
Nálam is, de nekem meg fogalma sincs, hogy ér-e valamit, mert még nem ültem hátul. Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kubu87
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 411



« Hozzászólás #1030 Dátum: 2014. December 02. - 11:31:11 »

A két oldalsó légbeömlőt állítsd ferdén az oldalablakok felé úgy, hogy a légsugár alacsony szögben érje az üveg felületét. A koanda-effektus (mozgó légsugár rátapad az adott felületre) miatt a légáram szinte közvetlenül hátrajut a kocsi hátsó fej és mellkas zónájába. A hátravezetett lábtér-szellőző inkább csak flanc, mint hasznos dolog.
« Utoljára szerkesztve: 2014. December 02. - 13:03:01 írta kubu87 » Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1031 Dátum: 2014. December 02. - 15:33:36 »

Ez így igaz. Asszony jobb oldalon hátul szokott ülni és nyáron a klímázásnál le kell zárnom a jobb szélső rostélyt, mert megfagy hátul.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1032 Dátum: 2014. December 02. - 15:57:15 »

Üdv Urak !

Kb. 2 évembe telt, mire rájöttem, az általam tulajdonolt 2005 májusi SW -ben nincs hátravezetve a lábtérbe a szellőzőrendszer fuvallata.  Mosolyog He

Meg lehet ezt a funkciót különösebb gépészkedés nélkül is upgrade-elni ? (pl. ki van e alakíva a hely, csak a hátravezető műanyag csövek hiányoznak, ilyesmire gondolok...)

Minden ötletet szívesen fogadok... Mosolyog


Nálam gyárilag hátra van vezetve... Nem ér semmit
Nálam is, de nekem meg fogalma sincs, hogy ér-e valamit, mert még nem ültem hátul. Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nálam is hátra van vezetve az ülés alatt, de hogy működik-e, azt nem tudom, mivel menet közben még nem ültem sosem hátul.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1033 Dátum: 2014. December 02. - 16:17:11 »

Üdv Urak !

Kb. 2 évembe telt, mire rájöttem, az általam tulajdonolt 2005 májusi SW -ben nincs hátravezetve a lábtérbe a szellőzőrendszer fuvallata.  Mosolyog He

Meg lehet ezt a funkciót különösebb gépészkedés nélkül is upgrade-elni ? (pl. ki van e alakíva a hely, csak a hátravezető műanyag csövek hiányoznak, ilyesmire gondolok...)

Minden ötletet szívesen fogadok... Mosolyog


http://www.duk63.narod.ru/photoguide_14.html
Naplózva


LPG
kubu87
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 411



« Hozzászólás #1034 Dátum: 2014. December 02. - 20:59:31 »

Ez így igaz. Asszony jobb oldalon hátul szokott ülni és nyáron a klímázásnál le kell zárnom a jobb szélső rostélyt, mert megfagy hátul.

Ugye, hogy ugye! Mosolyog Én inkább a szélvédőre és néha megosztva a lábtérre küldöm a klímát nyáron, így a felhevült szélvédő (az oldalsó légbeömlők miatt az oldalsó ablakok is) egy idő után visszahűl és a képembe érkező sugárzó hőtől is viszonylag védve vagyok! Márpedig a sugárzó hőleadást melegebbnek érzékeli az ember, mint pl. egy azonos teljesítményű konvektív hőledást... Így abszolút kellemes hőmérséklet-eloszlást lehet produkálni a kocsiban, nem lesznek tűzforró és jéghideg "gócok".

Lábtérre és szélvédőre egyszerre és megosztva küldve, a jobb és bal oldali légbeömlőn kijövő légmennyiség is csökken, így hátul sem kell kockásra fagyni, így viszont az ember lába fagyhat le...  Vigyorog Viszont lehet játszani a ventilátor fordulatával is. Akinek meg digitális klíma jutott, az még jobban tud játszani. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 79   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!