Lacetti klub fórum
2024. Június 27. - 22:31:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 79   Le
 
Szerző Téma: Fűtés-szellőzés , légkondi  (Megtekintve 259583 alkalommal)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1005 Dátum: 2013. Október 08. - 16:33:19 »


Nekem volt már olyan, hogy nem lehetett az ablakfűtésre tenni(vagyis rá lehetett,csak nem fújta az ablakra), de nem is foglalkoztam vele.Aztán mikor nyáron csináltattam a klímát a szerelő mondta hogy ez sem volt jó,de megcsinálta.De bevallom,hogy nem kérdeztem meg, hogy mi volt a hiba,de valami olyasmit mondott,hogy a vezérlő pultnál kellet csinálni valamit.

Hát fura egy hiba ez. Most épp a checklámpa elaludt, viszont a fűtés össze vissza megy. Ha beállítom hogy lábra menjen a levegő akkor megy a szélvédőre, ha beállítom középre akkor lábra megy. Ha meg véletlenül középen is hajlandó fújni a levegőt akkor viszont csak a két szélső beömlőn nyíláson jön, a középső kettőn nem Vigyorog
Majd megírom ha sikerült megcsináltatnom hogy mi volt a hiba.

[/quote]
Ha jól emlékszem,akkor a léptető motort csinálták.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
bachgyorgy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Hozzászólás #1006 Dátum: 2013. Október 09. - 16:40:03 »

Ha jól emlékszem,akkor a léptető motort csinálták.
Nálam is a léptető motor lesz a gond. Alig 1-2 cm mozdul ha változtatni akarom, hogy hová fújja a levegőt.
Megpróbáltam kiszedni, a rudat le is tudtam akasztani, illetve a felém eső 1 csavart kiszedtem, de ezen kívül még 2 tartja amihez nem tudom hogy lehetne hozzáférni. Szedte már ki valaki ezt?
Köszi
Naplózva
zsozsi
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Hozzászólás #1007 Dátum: 2014. Március 25. - 08:47:03 »

Üdv!

Automata klímás a gépem, azt kérdezem, hogyan lehet az éppen használt szellőzési-fűtési beállításokat tárolni, hogy a következő indulásnál az legyen az alapérték? Úgy vettem észre mindig ugyanúgy indul, de meg szeretném változtatni!

Köszönöm
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1008 Dátum: 2014. Március 25. - 09:41:47 »

Üdv!

Automata klímás a gépem, azt kérdezem, hogyan lehet az éppen használt szellőzési-fűtési beállításokat tárolni, hogy a következő indulásnál az legyen az alapérték? Úgy vettem észre mindig ugyanúgy indul, de meg szeretném változtatni!

Köszönöm

mindig az utolsó beállított értékről kell indulnia...
Naplózva

70/4334431
zsozsi
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Hozzászólás #1009 Dátum: 2014. Március 25. - 09:51:37 »

Akkor is ha OFF-fal kapcsolom ki és ha csak a gyújtást veszem le fűtéskikapcsolás nélkül?

Igen, jobban megnéztem, igazad van, csak a ventilátor nem áll vissza arra az értékre!
« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 26. - 12:20:00 írta zsozsi » Naplózva
Montoya
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Hozzászólás #1010 Dátum: 2014. Május 29. - 16:57:34 »

Helosztok valaki tudnekem segiteni.Olyan kérdésem lenne,hogy egy kábelt akarok az ora mögül a kezstyütartohoz huzni,kérdezem valahogy a szelözöcsöben letudom huzni a kábelt ez egy antena kábel gpshez fülhalgató vezeték méret nagyságrendileg.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1011 Dátum: 2014. Július 04. - 22:33:35 »

Közel  8 év, de végre rendesen működik a légkondim, 21 fokos külső hőmérsékletről +3 fokot fúj 3-as fokozaton. Fázott a lábfejem, ilyen még nem volt. Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2014. Július 05. - 07:44:29 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #1012 Dátum: 2014. Július 05. - 07:17:19 »

Közel  év, de végre rendesen működik a légkondim, 21 fokos külső hőmérsékletről +3 fokot fúj 3-as fokozaton. Fázott a lábfejem, ilyen még nem volt. Vigyorog
Mit bütyköltek meg rajta és mennyiért?
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1013 Dátum: 2014. Július 05. - 07:47:21 »

Közel  év, de végre rendesen működik a légkondim, 21 fokos külső hőmérsékletről +3 fokot fúj 3-as fokozaton. Fázott a lábfejem, ilyen még nem volt. Vigyorog
Mit bütyköltek meg rajta és mennyiért?
Az expanziós szelepet, ami még a szállítási állaotban volt, azaz 2%-os nyitott állapotban rögzítve. Volt töltés, pollencsere (már penészes volt). Az egész tartott bő 1 órát azzal, hogy vártam a szűrőre. Fizettem 14000 forintot. Öröm van, bódottág, meg hideg.  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1014 Dátum: 2014. Július 25. - 08:04:20 »

Létezik-e a Lacetti klímakompresszorához felújító készlet? 1.6-os 2007-es Lacettiről van szó. Egy barátom vette most, nagyon kevés kilométerrel, viszont a klímáját szinte alig használták és a kompresszornál a tömítésnél minimálisan ereszt.
Naplózva
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #1015 Dátum: 2014. Augusztus 12. - 21:24:21 »

Nem tudom mi lehet a klímával de becsepeg kondenzvíz az utastérbe.Nem sok ,de mégis zavaró.  A motortérben a tűzfalon lévő kivezetőcső nincs eltömődve. Pollenszűrő cserélve ,klíma nemrég feltöltve. Esetleg valami ötlet?
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1016 Dátum: 2014. Augusztus 12. - 21:59:25 »

Pollenszűrő fedele rendesen a helyén van?
Naplózva


LPG
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1017 Dátum: 2014. Augusztus 13. - 05:31:52 »

A motortérben a tűzfalon lévő kivezetőcső nincs eltömődve.
A kivezető fém, vagy a könyök gumi?
Mert valamelyik tuti nem 100-as.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Krupcheck
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


Nubira 1800 CDX LPG


WWW
« Hozzászólás #1018 Dátum: 2014. Augusztus 13. - 10:25:44 »

Kb. 1 hónapja találtam a jobb első lábtérben egy fekete, szurok szerű anyaggal lekent szivacslapot, meg pár szurokcseppet a szőnyegen. Benyúltam a kesztyűtartó alá, a ventillátor környékén ragad, onnan jöhetett. Gondolom nem bírta a meleget.

A fekete lapot rakosgattam egy ideig, mígnem minden óvó szándékom ellenére végérvényesen bele nem ragadt a műanyagdobozba, amibe elraktam, ahonnan véges sok darabban jött ki. Szóval megmukorodott.

Azon kívül, hogy pár csepp szurok azóta is jött ki (persze miután szőnyeget cseréltem, egy szép méretpontos, hímzett szürke plüssre >< ), mást nem tapasztaltam, még csak zajosabb sem lett semmi.

Kérdés: Van annak a szutyoknak valami egetrengető funkciója, vadásszak másikat, vagy csak takarítsam le a helyét (úgyis matatni kell arra, érik a pollenszűrő csere), és hagyjam a fenébe?
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1019 Dátum: 2014. Augusztus 13. - 11:09:47 »

Kb. 1 hónapja találtam a jobb első lábtérben egy fekete, szurok szerű anyaggal lekent szivacslapot, meg pár szurokcseppet a szőnyegen. Benyúltam a kesztyűtartó alá, a ventillátor környékén ragad, onnan jöhetett. Gondolom nem bírta a meleget.

A fekete lapot rakosgattam egy ideig, mígnem minden óvó szándékom ellenére végérvényesen bele nem ragadt a műanyagdobozba, amibe elraktam, ahonnan véges sok darabban jött ki. Szóval megmukorodott.

Azon kívül, hogy pár csepp szurok azóta is jött ki (persze miután szőnyeget cseréltem, egy szép méretpontos, hímzett szürke plüssre >< ), mást nem tapasztaltam, még csak zajosabb sem lett semmi.

Kérdés: Van annak a szutyoknak valami egetrengető funkciója, vadásszak másikat, vagy csak takarítsam le a helyét (úgyis matatni kell arra, érik a pollenszűrő csere), és hagyjam a fenébe?


hangszigetelő funkciót akartak neki de 2006-2007 től már ki is hagyták
Naplózva

70/4334431
Oldalak: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 79   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!