Lacetti klub fórum
2024. Október 06. - 14:34:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 34   Le
 
Szerző Téma: Betű, matrica, mindkettő  (Megtekintve 81638 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #330 Dátum: 2008. Február 18. - 18:00:31 »

Ma jött mögöttem egy márkatárs, nagyon figyelte a matricát a Lacsi popóján.
Lehet, hogy elöbb-utóbb aktiv tagunk lesz? 

Nem járt ma valaki a Szilágyi Erzsébet Fasoron 7 óra körül egy JJJ-xxx renszámú SW-vel? 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #331 Dátum: 2008. Február 18. - 18:28:07 »

Ma jött mögöttem egy márkatárs, nagyon figyelte a matricát a Lacsi popóján.
Lehet, hogy elöbb-utóbb aktiv tagunk lesz? 

Nem járt ma valaki a Szilágyi Erzsébet Fasoron 7 óra körül egy JJJ-xxx renszámú SW-vel? 
Nem mondtad...kipróbáltad a sárga feliratos matricát a transzparens alappal? Látszik valami belőle?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #332 Dátum: 2008. Február 18. - 18:34:06 »

Ma jött mögöttem egy márkatárs, nagyon figyelte a matricát a Lacsi popóján.
Lehet, hogy elöbb-utóbb aktiv tagunk lesz? 

Nem járt ma valaki a Szilágyi Erzsébet Fasoron 7 óra körül egy JJJ-xxx renszámú SW-vel? 
Nem mondtad...kipróbáltad a sárga feliratos matricát a transzparens alappal? Látszik valami belőle?
Ez még a jó öreg régi matrica volt.
Gidyvel lesz minitalink, akkor megy fel az új.
Biztos jó lesz, várom már nagggyon... 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #333 Dátum: 2008. Február 18. - 18:46:11 »

Ma jött mögöttem egy márkatárs, nagyon figyelte a matricát a Lacsi popóján.
Lehet, hogy elöbb-utóbb aktiv tagunk lesz? 

Nem járt ma valaki a Szilágyi Erzsébet Fasoron 7 óra körül egy JJJ-xxx renszámú SW-vel? 
Nem mondtad...kipróbáltad a sárga feliratos matricát a transzparens alappal? Látszik valami belőle?
Ez még a jó öreg régi matrica volt.
Gidyvel lesz minitalink, akkor megy fel az új.
Biztos jó lesz, várom már nagggyon... 
Csak azért kérdem, mert péntek este találomra dobtuk rá a színt a transzparens alapra a fekete mellé, hogy legyen a sötét autókra is, ami régi kívánság. Kipróbálva nem lett egyáltalán! Kíváncsi vagyok az eredményre!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #334 Dátum: 2008. Február 18. - 18:53:29 »

Ma jött mögöttem egy márkatárs, nagyon figyelte a matricát a Lacsi popóján.
Lehet, hogy elöbb-utóbb aktiv tagunk lesz? 

Nem járt ma valaki a Szilágyi Erzsébet Fasoron 7 óra körül egy JJJ-xxx renszámú SW-vel? 
Nem mondtad...kipróbáltad a sárga feliratos matricát a transzparens alappal? Látszik valami belőle?
Ez még a jó öreg régi matrica volt.
Gidyvel lesz minitalink, akkor megy fel az új.
Biztos jó lesz, várom már nagggyon... 
Csak azért kérdem, mert péntek este találomra dobtuk rá a színt a transzparens alapra a fekete mellé, hogy legyen a sötét autókra is, ami régi kívánság. Kipróbálva nem lett egyáltalán! Kíváncsi vagyok az eredményre!
Ragasztás után fotózok is, igérem.
Hálám addig is üldözni fog...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #335 Dátum: 2008. Február 18. - 20:02:55 »

Jopek!
Olyan Stocz-féle fényvisszaverős matrira be lehet nevezni a legközelebbi talira? Ha szeretnéd megengedem, hogy felrakd! Vigyorog Vigyorog Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #336 Dátum: 2008. Február 18. - 20:21:52 »

Jopek!
Olyan Stocz-féle fényvisszaverős matrira be lehet nevezni a legközelebbi talira? Ha szeretnéd megengedem, hogy felrakd! Vigyorog Vigyorog Kacsint
Lehet róla szó. Mosolyog
Megvárjuk az igényeket innen + az árat a nyomdától. A taxira ingyen készült, mint bemutató darab.
A felrakás meg nem gond, csak kicsit legyen melegebb az idő mint Vácon.  Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #337 Dátum: 2008. Február 18. - 20:50:45 »

Jopek!
Olyan Stocz-féle fényvisszaverős matrira be lehet nevezni a legközelebbi talira? Ha szeretnéd megengedem, hogy felrakd! Vigyorog Vigyorog Kacsint
Weres egy igazi úr, hogy megengedi, hogy hozzányúlj a kocsijához. Nagy kegy, hidd el! Várjuk az adatokat! (ár, mikor, stb)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #338 Dátum: 2008. Február 19. - 10:15:08 »

Jopek!
Olyan Stocz-féle fényvisszaverős matrira be lehet nevezni a legközelebbi talira? Ha szeretnéd megengedem, hogy felrakd! Vigyorog Vigyorog Kacsint
Lehet róla szó. Mosolyog
Megvárjuk az igényeket innen + az árat a nyomdától. A taxira ingyen készült, mint bemutató darab.
A felrakás meg nem gond, csak kicsit legyen melegebb az idő mint Vácon.  Vigyorog
Ladlacnak is fáj érte a szíve, ha jól sejtem. Szerintem minden kuptagnak jól állna ilyen aki sötétebb árnyalat. Sőt én kötelezővé tenném, ha én lennék a főnök! Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #339 Dátum: 2008. Február 19. - 14:02:21 »

Jopek!
Olyan Stocz-féle fényvisszaverős matrira be lehet nevezni a legközelebbi talira? Ha szeretnéd megengedem, hogy felrakd! Vigyorog Vigyorog Kacsint
Lehet róla szó. Mosolyog
Megvárjuk az igényeket innen + az árat a nyomdától. A taxira ingyen készült, mint bemutató darab.
A felrakás meg nem gond, csak kicsit legyen melegebb az idő mint Vácon.  Vigyorog
Ladlacnak is fáj érte a szíve, ha jól sejtem. Szerintem minden kuptagnak jól állna ilyen aki sötétebb árnyalat. Sőt én kötelezővé tenném, ha én lennék a főnök! Vigyorog Vigyorog

Azért lehet, hogy a sokszorosítással még várni kellene egy kicsit.
Tesztelni, hogy mit szól hozzá (szól-e?) a Rendőrség.
Így utólag elgondolkodva (a látványon), lehet, hogy mégis csak a piros lesz a nyerő (mondjuk én biztosan nem szedem le, ha nem muszáj).

Ennyi idő után már gyenge vagyok KRESZ-ből, de rémlik vmi, hogy hátra csak piros v. sárga fényvisszaverő mehet.
Kérdés, hogy ez annak számít-e? (ezt a kérdést Cápa már feszegette régebben).

Én abból indultam ki (még a gyártás előtt), hogy a karhatalom gépein is fehér fényvisszaverős csík volt hátul, tehát akkor lehet. Legalábbis régebben az volt.
Mostanában megint jobban megnéztem a "szerv" autóit, és azt kell mondjam, hogy az újabban matricázott kocsikra, hátulra már ők is pirosat tettek.

Most egy kissé bizonytalan vagyok.
Majd idővel kiderül.
Esetleg vki (LuzsoSW, mint benfenntes?) utána nézhetne, érdeklődhetne a dolognak.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #340 Dátum: 2008. Február 19. - 15:34:05 »

Jopek!
Olyan Stocz-féle fényvisszaverős matrira be lehet nevezni a legközelebbi talira? Ha szeretnéd megengedem, hogy felrakd! Vigyorog Vigyorog Kacsint
Lehet róla szó. Mosolyog
Megvárjuk az igényeket innen + az árat a nyomdától. A taxira ingyen készült, mint bemutató darab.
A felrakás meg nem gond, csak kicsit legyen melegebb az idő mint Vácon.  Vigyorog
Ladlacnak is fáj érte a szíve, ha jól sejtem. Szerintem minden kuptagnak jól állna ilyen aki sötétebb árnyalat. Sőt én kötelezővé tenném, ha én lennék a főnök! Vigyorog Vigyorog

Azért lehet, hogy a sokszorosítással még várni kellene egy kicsit.
Tesztelni, hogy mit szól hozzá (szól-e?) a Rendőrség.
Így utólag elgondolkodva (a látványon), lehet, hogy mégis csak a piros lesz a nyerő (mondjuk én biztosan nem szedem le, ha nem muszáj).

Ennyi idő után már gyenge vagyok KRESZ-ből, de rémlik vmi, hogy hátra csak piros v. sárga fényvisszaverő mehet.
Kérdés, hogy ez annak számít-e? (ezt a kérdést Cápa már feszegette régebben).

Én abból indultam ki (még a gyártás előtt), hogy a karhatalom gépein is fehér fényvisszaverős csík volt hátul, tehát akkor lehet. Legalábbis régebben az volt.
Mostanában megint jobban megnéztem a "szerv" autóit, és azt kell mondjam, hogy az újabban matricázott kocsikra, hátulra már ők is pirosat tettek.

Most egy kissé bizonytalan vagyok.
Majd idővel kiderül.
Esetleg vki (LuzsoSW, mint benfenntes?) utána nézhetne, érdeklődhetne a dolognak.
Én eddig is úgy tudtam, hogy előre fehér, oldalra borostyánsárga, hátra piros fényvisszaverő alkalmatosság kerülhet csak. (Ezért is raktam cettimre előre fehér feliratot, oldalra meg sárga emblémát) Még a fehéret oldalt el-el nézik szerintem, -főleg ha alul van, mondjuk kerékközépen, mint nekem is- de egy hivatalos kpm-es vizsgán lehet nem menne át. Ja hogy a rend őreinek járműve? Hát azokkal szabad mindent nem? Még rokkantparkolni is..Vigyorog Amúgy régebben lehetett azt a fehér 3M csíkot szerezni. Volt aki megragasztotta körbe az autóját, lett is belőle ügy. Szal csak óvatosan! Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #341 Dátum: 2008. Február 20. - 19:49:26 »

Felkerült a matrica is a paripára:

/köszönet érte Cápaapánknak...   Kacsint Vigyorog /

Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #342 Dátum: 2008. Február 20. - 20:13:22 »

Felkerült a matrica is a paripára:

/köszönet érte Cápaapánknak...   Kacsint Vigyorog /


Hát ez nagyon diszkrét lett. Nagyon nagyon...
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #343 Dátum: 2008. Február 20. - 20:41:00 »

Felkerült a matrica is a paripára:

/köszönet érte Cápaapánknak...   Kacsint Vigyorog /



ladlac!
Hogy lehet ilyen pixeles képet csinálni? Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #344 Dátum: 2008. Február 20. - 20:58:34 »

Felkerült a matrica is a paripára:

/köszönet érte Cápaapánknak...   Kacsint Vigyorog /


Te ladlac! Áruld már el nekem, miért a fekete betűset raktad fel? Direkt Nektek sötét színű (bordó, kék, fekete)autósoknak készítettem a sárga feliratost! (mivel fehérrel nem lehet nyomtatni) Pont azért, mert a fekete felirat sötét autón nem látszik. Nem értelek!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 20. - 21:00:16 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 34   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!