Lacetti klub fórum
2024. Október 06. - 12:28:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 34   Le
 
Szerző Téma: Betű, matrica, mindkettő  (Megtekintve 81577 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #300 Dátum: 2008. Február 04. - 20:03:51 »

Hogy állnak most a matricák? Jut nekem a fekete kisautómra vagy már elkelt mind? Egyáltalán miben egyeztünk meg?
Színtelen alapon Én is szeretnék egyet nagyon. Sajna a mostani bal oldala kezd leválni, pedig nagyon letisztitottam az üveget ragasztás elött. Látta Gidy Koma is...  Elöbb-utóbb sajna le fog esni... 
Minden szándékom, hogy legkésőbb Kaposújlakra meglegyen az új nyomat! Egyszerre szeretném megcsináltatni a transzparens alapra a fekete és a világos (fehér vagy c.sárga) betűs változatot is. Még kérdés, hogy az embléma és a chevrolet felirat milyan színt kap, mert sötét alapon nem sok látszik belőle. Türelmeteket kérem, lesz matrica!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
rebelpeak
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128


« Hozzászólás #301 Dátum: 2008. Február 04. - 20:19:42 »

ladlac! hogy tetted rá az üvegre belülről a matricát?! én is a rendszám alá nyaltam fel (gidytől kaptam!), de igen rövid idő alatt megviseli az idő...
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #302 Dátum: 2008. Február 04. - 20:24:14 »

ladlac! hogy tetted rá az üvegre belülről a matricát?! én is a rendszám alá nyaltam fel (gidytől kaptam!), de igen rövid idő alatt megviseli az idő...
Kívülről tettem...
Kasztnira nem akartam tenni, nagyon kontrasztos volt a rendszám alatt... /legalább is nekem/
Bezzeg a H betűket alig tudom levakarni, ha már nem kell...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #303 Dátum: 2008. Február 05. - 08:57:40 »

Róka! Csak nem teszed át törzshelyed más országba? A H-t miért kell levakarnod? Maradj csak itt velünk!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #304 Dátum: 2008. Február 05. - 13:23:21 »

Róka! Csak nem teszed át törzshelyed más országba? A H-t miért kell levakarnod? Maradj csak itt velünk!
Csak akkor teszem ki, ha nem unió-s országba utazok, pl.: Horvátország.
Ott ha nincs H / 39 Ft/ állítólag büntetnek. Keletre nem megyek, másfelé meg elég a kék mezős rendszám.
Nem költözöm...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
rebelpeak
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128


« Hozzászólás #305 Dátum: 2008. Február 05. - 19:47:29 »

tudod ladlac, ha szlovákiát is keletnek veszed, akkor megértelek...december elején a komáromi piacnál a parkolóban mind a négy gumimat kivágták...nesze neked H betű...pedig csak egy kis fiesta volt...tény, hogy olcsóbb a gumi náluk...miután megvolt a csere, 30 méter után még meg is büntettek 300 koronára, mert
délben nem égett a tompítottam a városban...télen kell, állítólag...a vágott gumi miatt meg még ki is röhögtek
a zsaruk, kiváló magyarsággal...
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #306 Dátum: 2008. Február 05. - 20:00:54 »

tudod ladlac, ha szlovákiát is keletnek veszed, akkor megértelek...december elején a komáromi piacnál a parkolóban mind a négy gumimat kivágták...nesze neked H betű...pedig csak egy kis fiesta volt...tény, hogy olcsóbb a gumi náluk...miután megvolt a csere, 30 méter után még meg is büntettek 300 koronára, mert
délben nem égett a tompítottam a városban...télen kell, állítólag...a vágott gumi miatt meg még ki is röhögtek
a zsaruk, kiváló magyarsággal...
Igazából nem vettem idáig keletnek Szlovákiát, de ezután már csak Ázsiának tartom. Tele vandál barbár tetvekkel.
Magyargyülölet van, de azt elfelejtik, hogy "ŐK" is ide járnak vásárolni és ha visszakapnák mit is szólnának hozzá.
A lámpa miatt szerintem csak lehúztak, de nem lehet ilyen ellen tenni.
Horvátban megállitották ismeröst a traffipaxos auto és közölte hogy gyorsan ment. Mondta, hogy ki van zárva, tuti hogy nem. Erre mondták, hogy ha gondolja elbeszélgethetnek róla bennt az örszobán 72 órán át. Erre közölte, hogy mégiscsak gyorsan ment, csak eltévesztette...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #307 Dátum: 2008. Február 05. - 20:04:45 »

tudod ladlac, ha szlovákiát is keletnek veszed, akkor megértelek...december elején a komáromi piacnál a parkolóban mind a négy gumimat kivágták...nesze neked H betű...pedig csak egy kis fiesta volt...tény, hogy olcsóbb a gumi náluk...miután megvolt a csere, 30 méter után még meg is büntettek 300 koronára, mert
délben nem égett a tompítottam a városban...télen kell, állítólag...a vágott gumi miatt meg még ki is röhögtek
a zsaruk, kiváló magyarsággal...

Otthon gumit vágnak, nálunk meg a Suzukit pakolják össze. Szép...
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #308 Dátum: 2008. Február 05. - 20:08:11 »

Na wazeee..tavaly ezek szerint szerencsénk volt? Nincs H betűm és voltunk kint. Ha megyünk az idén, addigra be kell szereznem valami csinos darabot, bár lehet nem csúfítom el, csak ragasztok szigetelőszalagból, amit hazatérve leszedek. Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #309 Dátum: 2008. Február 05. - 20:31:57 »

Na wazeee..tavaly ezek szerint szerencsénk volt? Nincs H betűm és voltunk kint. Ha megyünk az idén, addigra be kell szereznem valami csinos darabot, bár lehet nem csúfítom el, csak ragasztok szigetelőszalagból, amit hazatérve leszedek. Vigyorog
Fehér alapon fekete betű kell. Hallottam már, 100 kuna volt ennek hiánya. De csak horvátba...  Illetve ha nem uniós a rendszám, akkor állítólag kell mindenhova. Ha uniós kék, akkor unión belül nem kell.  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #310 Dátum: 2008. Február 05. - 20:38:43 »

Na wazeee..tavaly ezek szerint szerencsénk volt? Nincs H betűm és voltunk kint. Ha megyünk az idén, addigra be kell szereznem valami csinos darabot, bár lehet nem csúfítom el, csak ragasztok szigetelőszalagból, amit hazatérve leszedek. Vigyorog
Fehér alapon fekete betű kell. Hallottam már, 100 kuna volt ennek hiánya. De csak horvátba...  Illetve ha nem uniós a rendszám, akkor állítólag kell mindenhova. Ha uniós kék, akkor unión belül nem kell.  Vigyorog
Nédd'a! Azt a kilenc-százát! Hmmm... Vigyorog Grat!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #311 Dátum: 2008. Február 05. - 20:40:45 »

Amúgy ez a téma pont idevág! Betü is meg matrica is!  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #312 Dátum: 2008. Február 05. - 20:45:27 »

Amúgy ez a téma pont idevág! Betü is meg matrica is!  Vigyorog Vigyorog
Ha már matrica, akkor viszont a "NAGY MAGYARORSZÁG" matrica ne legyen fennt, mert esetleg "nem kedvelik" a körülöttünk lévő országok egyik-másikában...   
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #313 Dátum: 2008. Február 06. - 08:26:35 »

Nem akarok belekötni Ladcal Róka Úr eszmefuttatásába, de én még semilyen autómra nem ragasztottam Hö betűt. Most meg, hogy a rendszám elején ott van, hát legyen elég mindenkinek nem? Voltam már pár országban, de még sehol nem szólt érte senki. Lehet, hogy szerencsém volt?
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #314 Dátum: 2008. Február 06. - 13:48:20 »

Gábor szerencséd volt eddig! LadLac szóbahozta a Nagy- Magyarország matricát, és intelmeit, nem is alaptalanul. De most figyeljetek! Mit láttam ma a Rákóczi úton? Egy Chevrolet Aveot, bukaresti rendszámmal, és a hátúlján na milyen matricával? Nos ha hiszitek, hanem: NAGY- MAGYARORSZÁG matricával!!! Majdnem balesetet okoztam, úgy néztem, hátha rosszul látok, de nem, tényleg az volt rajta! Vajon, ha hazamegy meddig lesz rajta? Nem voltam ittas, mégis ezt láttam!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 34   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!