Lacetti klub fórum
2024. Október 06. - 12:19:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 34   Le
 
Szerző Téma: Betű, matrica, mindkettő  (Megtekintve 81534 alkalommal)
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #285 Dátum: 2007. December 23. - 15:22:27 »

Köszi Cápa.Természetesen nem sürgetek semmit és senkit,lesz,amikor lesz,csak kvázi jelentkeztem egy matriért.
(alkoholos filccel mégsem írhatom ki,hogy vévévépontlacsettiklubponthu...-bár ezt biztos,hogy elolvasná mindenki  Vigyorog)
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #286 Dátum: 2007. December 23. - 15:40:26 »

Köszi Cápa.Természetesen nem sürgetek semmit és senkit,lesz,amikor lesz,csak kvázi jelentkeztem egy matriért.
(alkoholos filccel mégsem írhatom ki,hogy vévévépontlacsettiklubponthu...-bár ezt biztos,hogy elolvasná mindenki  Vigyorog)

Egyedi tuning lenne, az szent! Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #287 Dátum: 2007. December 23. - 17:23:32 »

Hello! Visszavonulok, belátom, hogy túl lelkes voltam. Amúgy meg születési rendellenességből kifolyólag naiv, jóhiszemű,  de ez valóban manapság nem erény, hanem hátrány. Amúgy pedig Akidobos nickre hallgat, olvassa el a privijét! Cápa sajnos sok mindenben igazad volt, bár ne lett volna, szebb lenne az élet! Megpróbálok alkalmazkodni a való világhoz, bár nem szívesen.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #288 Dátum: 2007. December 23. - 17:46:14 »

Hello! Visszavonulok, belátom, hogy túl lelkes voltam. Amúgy meg születési rendellenességből kifolyólag naiv, jóhiszemű,  de ez valóban manapság nem erény, hanem hátrány. Amúgy pedig Akidobos nickre hallgat, olvassa el a privijét! Cápa sajnos sok mindenben igazad volt, bár ne lett volna, szebb lenne az élet! Megpróbálok alkalmazkodni a való világhoz, bár nem szívesen.

Én ezt miért nem értem?
Ha már itt van légyszí fejtsétek ki! Zavart
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #289 Dátum: 2007. December 23. - 18:09:10 »

Röviden, és velősen: hülye világban élünk. Sokszor nem jól reagálnak az emberek a másik közeledésére, mert rosszra gondolnak, félnek, hogy kiadják magukat, és ezt kihasználják, vagy csak egyszerüen fáradtak, fásultak, gorombák, rosszkedvüek, mert ilyenné tette őket a mai világban folyó embertelen harc a megélhetésért, a karrierért, a kizárólagosan anyagi értékekért, és közben veszendőbe ment a kedvesség, barátság, szolidaritás, és az összes jó emberi tulajdonság, helyette bejött az irigység, harácsolás, lopás, csalás nélkülözve az alapvető erkölcsi normákat. Így már érthetőbb? Bocs a kifakadásért! Talán nem ide kellett volna irnom, de itt lett a kérdés feltéve, ezért válaszoltam itt, és most.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #290 Dátum: 2007. December 23. - 18:15:46 »

Röviden, és velősen: hülye világban élünk. Sokszor nem jól reagálnak az emberek a másik közeledésére, mert rosszra gondolnak, félnek, hogy kiadják magukat, és ezt kihasználják, vagy csak egyszerüen fáradtak, fásultak, gorombák, rosszkedvüek, mert ilyenné tette őket a mai világban folyó embertelen harc a megélhetésért, a karrierért, a kizárólagosan anyagi értékekért, és közben veszendőbe ment a kedvesség, barátság, szolidaritás, és az összes jó emberi tulajdonság, helyette bejött az irigység, harácsolás, lopás, csalás nélkülözve az alapvető erkölcsi normákat. Így már érthetőbb? Bocs a kifakadásért! Talán nem ide kellett volna irnom, de itt lett a kérdés feltéve, ezért válaszoltam itt, és most.

Köszi, ennek értem minden szavát, csak nem tudtam miért a "kifakadás"?
Na! Fel a fejjel! Todom, ilyenkor érzékenyebb az ember!

Hogy témánál maradjunk, ne kapjunk szitkot: MATRICA
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #291 Dátum: 2007. December 23. - 18:56:51 »

Röviden, és velősen: hülye világban élünk. Sokszor nem jól reagálnak az emberek a másik közeledésére, mert rosszra gondolnak, félnek, hogy kiadják magukat, és ezt kihasználják, vagy csak egyszerüen fáradtak, fásultak, gorombák, rosszkedvüek, mert ilyenné tette őket a mai világban folyó embertelen harc a megélhetésért, a karrierért, a kizárólagosan anyagi értékekért, és közben veszendőbe ment a kedvesség, barátság, szolidaritás, és az összes jó emberi tulajdonság, helyette bejött az irigység, harácsolás, lopás, csalás nélkülözve az alapvető erkölcsi normákat. Így már érthetőbb? Bocs a kifakadásért! Talán nem ide kellett volna irnom, de itt lett a kérdés feltéve, ezért válaszoltam itt, és most.

Köszi, ennek értem minden szavát, csak nem tudtam miért a "kifakadás"?
Na! Fel a fejjel! Todom, ilyenkor érzékenyebb az ember!

Hogy témánál maradjunk, ne kapjunk szitkot: MATRICA
Ha jól értem, Ladigidy azért szontyolodott el, mert lelkes volt, naívan azt hitte, egy szép világban élünk, ahol kedvesek az emberek egymással. Ha odamész valakihez egy papírral, hogy vagyunk, létezünk, akkor ő majd öledbe ugrik és szeme sarkából kicsordul a könnycsepp, valamint elkezd izzadni a tenyere, hogy végre itt a pillanat, amire várt, végre csatlakozhat egy jó kis társasághoz! Persze teszi mindezt úgy, hogy maximálisan elfogadja a szabályzatot, nem kizárólag acélból lép be, hogy jól leszólja, ócsárolja majd a lacsit. És mindez matrica nélkül, egy darab papírral, mert figyelnek egymásra az emberek, nem az őszeinte szándékot nézik, hanem valami alantast sejtenek a kezdeményezés mögött.
Sajnos ilyen világot élünk Ladigidy...engem is elszomorít, de szerintem maradjunk csak a matricánál.
Hidd el, nem Benned van a baj!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #292 Dátum: 2007. December 23. - 19:25:20 »

Röviden, és velősen: hülye világban élünk. Sokszor nem jól reagálnak az emberek a másik közeledésére, mert rosszra gondolnak, félnek, hogy kiadják magukat, és ezt kihasználják, vagy csak egyszerüen fáradtak, fásultak, gorombák, rosszkedvüek, mert ilyenné tette őket a mai világban folyó embertelen harc a megélhetésért, a karrierért, a kizárólagosan anyagi értékekért, és közben veszendőbe ment a kedvesség, barátság, szolidaritás, és az összes jó emberi tulajdonság, helyette bejött az irigység, harácsolás, lopás, csalás nélkülözve az alapvető erkölcsi normákat. Így már érthetőbb? Bocs a kifakadásért! Talán nem ide kellett volna irnom, de itt lett a kérdés feltéve, ezért válaszoltam itt, és most.

Köszi, ennek értem minden szavát, csak nem tudtam miért a "kifakadás"?
Na! Fel a fejjel! Todom, ilyenkor érzékenyebb az ember!

Hogy témánál maradjunk, ne kapjunk szitkot: MATRICA
Ha jól értem, Ladigidy azért szontyolodott el, mert lelkes volt, naívan azt hitte, egy szép világban élünk, ahol kedvesek az emberek egymással. Ha odamész valakihez egy papírral, hogy vagyunk, létezünk, akkor ő majd öledbe ugrik és szeme sarkából kicsordul a könnycsepp, valamint elkezd izzadni a tenyere, hogy végre itt a pillanat, amire várt, végre csatlakozhat egy jó kis társasághoz! Persze teszi mindezt úgy, hogy maximálisan elfogadja a szabályzatot, nem kizárólag acélból lép be, hogy jól leszólja, ócsárolja majd a lacsit. És mindez matrica nélkül, egy darab papírral, mert figyelnek egymásra az emberek, nem az őszeinte szándékot nézik, hanem valami alantast sejtenek a kezdeményezés mögött.
Sajnos ilyen világot élünk Ladigidy...engem is elszomorít, de szerintem maradjunk csak a matricánál.
Hidd el, nem Benned van a baj!
Gidy JÓ EMBER!
Nagyon jó.
Szeretné azt hinni, mindenki ilyen. Öszinte, figyelmes igazi jó barát.
Igaza van, szeretné, ha mindenki ilyen lenne.
Sajnos nem ilyen, persze mindenkinek jó lenne, csak néha ezt nehéz elfogadni.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #293 Dátum: 2007. December 24. - 10:01:47 »

Cápa! LadLac! Peti! Köszönöm a megvigasztalást, komolyan jól esett! Kár, hogy nincs igazam, de belátom, hogy rosszkor, rossz helyre születtem, de ezen már nem tudok, és nem is akarok változtatni! Maradok a matricánál, és abban, hogy titeket szeretlek, és jó barátok leszünk továbbra is, dacára a hülye világnak! Így azt hiszem rendben lesznek a dolgok! Érzékenységem annyira nem vészes, hogy bezárassam a környék összes kötélboltját, patikáját, késest, és fegyverkereskedést. Áldott, békés szeretetteljes igazi karácsonyt mindenkinek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #294 Dátum: 2007. December 31. - 13:08:53 »

Köszönet Gidynek,Cápának és mindenkinek!!!
B.Ú.É.K.!!!
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 31. - 13:13:58 írta akidobos » Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #295 Dátum: 2007. December 31. - 17:50:34 »

Én is így ragasztottam fel, csak nem tudok képet felrakni ide, de majd a fiam előbb-utóbb megteszi, amit már rég megigért. Meg a kisautókat is a játék topicba, hogy lássátok, milyen gyerek vagyok még. De azért a Lacetti a kedvencem!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #296 Dátum: 2008. Január 26. - 08:50:57 »


Felraktam a matricát.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #297 Dátum: 2008. Január 26. - 11:09:59 »

Nekem az üvegen van. :

Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #298 Dátum: 2008. Február 04. - 19:51:18 »

Hogy állnak most a matricák? Jut nekem a fekete kisautómra vagy már elkelt mind? Egyáltalán miben egyeztünk meg?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #299 Dátum: 2008. Február 04. - 19:59:40 »

Hogy állnak most a matricák? Jut nekem a fekete kisautómra vagy már elkelt mind? Egyáltalán miben egyeztünk meg?
Színtelen alapon Én is szeretnék egyet nagyon. Sajna a mostani bal oldala kezd leválni, pedig nagyon letisztitottam az üveget ragasztás elött. Látta Gidy Koma is...  Elöbb-utóbb sajna le fog esni... 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 34   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!