Lacetti klub fórum
2024. Október 06. - 10:23:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 34   Le
 
Szerző Téma: Betű, matrica, mindkettő  (Megtekintve 81519 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #270 Dátum: 2007. December 20. - 07:43:25 »

Szerintem nem is kéne tovább feszegetni a témát. Jó ez a matrica.Ha valaki jobbat tud szóljon.
Senki többet?  Vigyorog Akkor ez marad.

nana! elvegre nalad kidobta a rendszam ferdeseget is  Kacsint

Igen! De milyen hosszú a rendszám 60 cm? Na ezen a szakaszon lejt balra 1-1,5 mm-t.
Lehet nem is látja más csak az én szemem piszkálja.
Ez a legidegesítőbb, mert még hülyének is nézik az embert, a "kevésbé igényes" autós Cartársak. 
Ha kell Én is  -10 -ben is megyek szerelni, mert háklis vagyok... Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #271 Dátum: 2007. December 21. - 16:59:50 »

Na végre, előkerült a fényképezőgépem, így itt az ideje egy kis dicsekvésnek... Vigyorog Vigyorog Vigyorog:
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #272 Dátum: 2007. December 21. - 17:09:54 »

Szép lett! De a légterelőt is lefényképezhetted volna, ha már nálad volt...Mást is érdekelné- gondolom.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #273 Dátum: 2007. December 21. - 17:31:54 »

Na végre, előkerült a fényképezőgépem, így itt az ideje egy kis dicsekvésnek... Vigyorog Vigyorog Vigyorog:

Minden hazabeszélés nélkül állítom, hogy a fehéren mutat a legjobban! Tuti jól néz ki! Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #274 Dátum: 2007. December 21. - 20:26:40 »

Na végre, előkerült a fényképezőgépem, így itt az ideje egy kis dicsekvésnek... Vigyorog Vigyorog Vigyorog:

Minden hazabeszélés nélkül állítom, hogy a fehéren mutat a legjobban! Tuti jól néz ki! Kacsint

Nekem is a fehéren tetszik a legjobban... Vigyorog Vigyorog Vigyorog!!!
(Na, azért nem lehet rossz a polysilveren sem...  Kacsint)
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #275 Dátum: 2007. December 21. - 20:27:58 »

Szép lett! De a légterelőt is lefényképezhetted volna, ha már nálad volt...Mást is érdekelné- gondolom.

Nem volt akkora rongyom, hogy a szutykot ott is letörölhessem, koszosan meg má' csak nem... Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #276 Dátum: 2007. December 22. - 14:51:29 »

Cartársak, jelentem: a matricát a rendszám alá felragasztottam, és remekül néz ki! Megegyszer köszi Vizek Rettegett Úra! Igértem, hogy addig nem megyek ki az utcára szégyenkezni, matrica nélkül, pfujj! De már így üzemképes a drága. Viszont eszembe (?) jutott egy kiváló (?) ötlet: mi lenne, ha néhány papirra előre ráirva: www.lacettiklub.hu zsebünkben lenne, és ha látunk parkoló Lacettit, rátennénk az ablaktörlő alá, hogy felhívjuk potenciális cartársaink figyelmét szuperjó klubunkra. Vélemény? Mert ugye azért nemcsak mi birtokoljuk e szuper autót? Azért persze pártot, és vallást ne alapítsunk, van abból már elég!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #277 Dátum: 2007. December 22. - 18:56:01 »

Viszont eszembe (?) jutott egy kiváló (?) ötlet: mi lenne, ha néhány papirra előre ráirva: www.lacettiklub.hu zsebünkben lenne, és ha látunk parkoló Lacettit, rátennénk az ablaktörlő alá, hogy felhívjuk potenciális cartársaink figyelmét szuperjó klubunkra. Vélemény? Mert ugye azért nemcsak mi birtokoljuk e szuper autót? Azért persze pártot, és vallást ne alapítsunk, van abból már elég!

Erre már én is gondoltam a napokban.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #278 Dátum: 2007. December 22. - 19:11:12 »

Cartársak, jelentem: a matricát a rendszám alá felragasztottam, és remekül néz ki! Megegyszer köszi Vizek Rettegett Úra! Igértem, hogy addig nem megyek ki az utcára szégyenkezni, matrica nélkül, pfujj! De már így üzemképes a drága. Viszont eszembe (?) jutott egy kiváló (?) ötlet: mi lenne, ha néhány papirra előre ráirva: www.lacettiklub.hu zsebünkben lenne, és ha látunk parkoló Lacettit, rátennénk az ablaktörlő alá, hogy felhívjuk potenciális cartársaink figyelmét szuperjó klubunkra. Vélemény? Mert ugye azért nemcsak mi birtokoljuk e szuper autót? Azért persze pártot, és vallást ne alapítsunk, van abból már elég!
Szerintem azért óvatosan ezzel a terjesztősdivel! Egyrészt nem nyúlhatsz hozzá jogilag más autójához (én is utálom, ha babrálják a kocsimat, mégha csak az ablaktörlőt is!), másrészt jogszabályt kellene böngészni kiadványterjesztéssel kapcsolatban, nem-e törvénybe ütköző, engedélyköteles? Harmadjában pedig nem kell mindenáron tagokat toborozni, nehogy "felhíguljunk". Aki affinítást érez klubunk iránt, az úgyis megneszeli létezésünket, ill. meglátja matricánkat. Szal aki érdeklődik a márka iránt, keresi a többi chevys tulajt, valamelyest konyít is a nethez, az eddig már valszeg rákeresett a böngészőjében. Nem állítom, hogy nem szereznénk sok és rendes tagot, de félek, hogy inkább hátrány származna a sok idegenből. Bár ne legyen igazam!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #279 Dátum: 2007. December 22. - 19:19:41 »

Cartársak, jelentem: a matricát a rendszám alá felragasztottam, és remekül néz ki! Megegyszer köszi Vizek Rettegett Úra! Igértem, hogy addig nem megyek ki az utcára szégyenkezni, matrica nélkül, pfujj! De már így üzemképes a drága. Viszont eszembe (?) jutott egy kiváló (?) ötlet: mi lenne, ha néhány papirra előre ráirva: www.lacettiklub.hu zsebünkben lenne, és ha látunk parkoló Lacettit, rátennénk az ablaktörlő alá, hogy felhívjuk potenciális cartársaink figyelmét szuperjó klubunkra. Vélemény? Mert ugye azért nemcsak mi birtokoljuk e szuper autót? Azért persze pártot, és vallást ne alapítsunk, van abból már elég!
Szerintem azért óvatosan ezzel a terjesztősdivel! Egyrészt nem nyúlhatsz hozzá jogilag más autójához (én is utálom, ha babrálják a kocsimat, mégha csak az ablaktörlőt is!), másrészt jogszabályt kellene böngészni kiadványterjesztéssel kapcsolatban, nem-e törvénybe ütköző, engedélyköteles? Harmadjában pedig nem kell mindenáron tagokat toborozni, nehogy "felhíguljunk". Aki affinítást érez klubunk iránt, az úgyis megneszeli létezésünket, ill. meglátja matricánkat. Szal aki érdeklődik a márka iránt, keresi a többi chevys tulajt, valamelyest konyít is a nethez, az eddig már valszeg rákeresett a böngészőjében. Nem állítom, hogy nem szereznénk sok és rendes tagot, de félek, hogy inkább hátrány származna a sok idegenből. Bár ne legyen igazam!

a matrica szerintem is eleg, egyenlore. aki akar, megtalal minket
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #280 Dátum: 2007. December 23. - 08:21:49 »

Én matrica és szórólap nélkül is azonnal Rátok találtam, szerintem sem szükséges a + reklám annak eelnére, hogy minden Kedves Lacsi tulajdonost szeretettel várunk!
A Google böngészőjében 5. találat vagyunk, annyit mindenki görgőzik lefelé az ujjával, és a szemével is!
Szerintem azért óvatosan ezzel a terjesztősdivel! Egyrészt nem nyúlhatsz hozzá jogilag más autójához (én is utálom, ha babrálják a kocsimat, mégha csak az ablaktörlőt is!), másrészt jogszabályt kellene böngészni kiadványterjesztéssel kapcsolatban, nem-e törvénybe ütköző, engedélyköteles? Harmadjában pedig nem kell mindenáron tagokat toborozni, nehogy "felhíguljunk".
Én a felhígulás kifejezéssel bánnék óvatosabban, ez nem valami vendégcsalógató!
Van kb 150 tagunk, akik nincsenek itt napi rendszerességgel, vagy csak egyszer voltak.
Bántanak Ők minket?
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #281 Dátum: 2007. December 23. - 11:14:44 »

Sziasztok.
Nagyon-nagyon vágyom már,hogy legyen egy matricám a gépjárműre.
Meg-e lehetne-e oldani,hogy én is kapjak-e egy ilyen (vagy bármilyen,de azért lacsiklubos...) vinnyettát?
Nem tudtam elmenni Vácra...  léci-lécci!
Amúgy nagyon szép a karácsonyi díszítés itt is és a honlapon is!!!!
Üdv,és mindenkinek nagyon boldog,meg nyugodt,meg békés és kellemes ünnepeket kívánok!

Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #282 Dátum: 2007. December 23. - 13:59:43 »

Én matrica és szórólap nélkül is azonnal Rátok találtam, szerintem sem szükséges a + reklám annak eelnére, hogy minden Kedves Lacsi tulajdonost szeretettel várunk!
A Google böngészőjében 5. találat vagyunk, annyit mindenki görgőzik lefelé az ujjával, és a szemével is!
Szerintem azért óvatosan ezzel a terjesztősdivel! Egyrészt nem nyúlhatsz hozzá jogilag más autójához (én is utálom, ha babrálják a kocsimat, mégha csak az ablaktörlőt is!), másrészt jogszabályt kellene böngészni kiadványterjesztéssel kapcsolatban, nem-e törvénybe ütköző, engedélyköteles? Harmadjában pedig nem kell mindenáron tagokat toborozni, nehogy "felhíguljunk".
Én a felhígulás kifejezéssel bánnék óvatosabban, ez nem valami vendégcsalógató!
Van kb 150 tagunk, akik nincsenek itt napi rendszerességgel, vagy csak egyszer voltak.
Bántanak Ők minket?

Kicsit bővebben kifejteném akkor a dolgot, elnézést a többiektől, hogy ezt ide:
Tudod Peti én nem véletlenül mondtam. Nemrég volt rá példa, hogy cartársunk megszólított egy lacsi mellett ácsorgó embert. Tette azért, mert akkor még kevesebb volt a lacsi és örült, hogy találkozik egy olyan emberrel, aki szintén ezt a típust választotta. Lelkesen érdeklődött volna, hogy van megelégedve vele, mit szeret benne, stb. Egyáltalán, hogy mi a véleménye az autóról.
Na amit kapott, azt nem rakta zsebre! Majdnem úgy jött le a dolog, mintha cartásrunk direkt gyártott volna neki nem megfelelő autót! Egy jó szava nem volt a kocsiról, szidta mint a bokrot! Kiderült, hogy az illető fegyveres testületi tag és szolgálati kocsija szegény lacsi. Mintha nem is olyan rég az orosz csodákkal úgy meg lettek volna elégedve és nem ujjondoztak volna, amikor alájuk raktak egy f-astrát. Pedig a két autót össze sem lehet hasonlítani!
Nos az ilyen emberekre nincs itt szükség, akik mindenben a hibát, a rosszat látják, elégedetlenek, hőbörögnek és mindezt azért, mert másképp nem tudnak értelmesen kommunikálni. Attól érzik magukat nagyfiúknak, ha minden realítás nélkül becsmérelhetnek valamit. Merthogy ők ennél többet érnének, érdemelnének...gondolják. Addig, amíg az ilyen emberek akkor találhatnának ránk, ha lenne annyi sütnivalójuk, hogy a kereső mely részébe kell beírni a honlapcímet, addig kellemes a légkör idebent. Persze a böngészőig azért sem jut el némelyikük, mert már az is blama, hogy ilyen vacak számítógépet meg böngészőt kell nekik használniuk, hisz ők ennél többre hivatottak ugye?!  Vigyorog 
Nos ilyen embereket nem szeretnék itt, akik azért, hogy profiknak látszódjanak, minden valótlan dologgal, leszólással, becsmérléssel teleszemeteljék honlapunkat és fórumunkat, amiben kedves Stocz cartársunknak és nektek is sok munkátok van! Nem feltétlen kell nagy taglétszámra törekednünk, ha az nem lenne egyenes arányban a "minőségi tagok" fogalmával. Én jelen pillanatban nagyon jól érzem magam köztetek, s bár vannak félreértések, összezördülések néha, azért a nap bármely szakában szívesen nézek fel. Már hiányom is van, ha nem tudok gépközelben lenni, olvasgatni Benneteket! Kétlem, hogy akkor is ugyanilyen szívesen tenném ezt, ha minden második hozzászólás arról szólna, hogy lépten nyomon mennyire rossz ez a kocsi, mennyire használhatatlan. Minden nap a hétköznapi életben éppen elég negatív hír ér bennünket ezért nem szívesen lénék be, hogy inne is azt kapjam. Pláne, hogy igazságtalannak érezném a dolgot!
Bocsánat a terjedelemért, lehet jobban illett volna a társalgóba ez, de úgy éreztem, hogy ide kell megválaszolnom, bővebben kifejtenem véleményemet, gondolataimat. Ha gondoljátok, átrakom a társalgóba később. 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #283 Dátum: 2007. December 23. - 14:07:01 »

Sziasztok.
Nagyon-nagyon vágyom már,hogy legyen egy matricám a gépjárműre.
Meg-e lehetne-e oldani,hogy én is kapjak-e egy ilyen (vagy bármilyen,de azért lacsiklubos...) vinnyettát?
Nem tudtam elmenni Vácra...  léci-lécci!
Amúgy nagyon szép a karácsonyi díszítés itt is és a honlapon is!!!!
Üdv,és mindenkinek nagyon boldog,meg nyugodt,meg békés és kellemes ünnepeket kívánok!


Természetesen matrica lesz mindenkinek, aki szeretne, ez nem lehet kérdés! Viszont a türelmedet kell kérnem, ugyanis a magánakciómból eredő próbadarabok elfogytak (azt hiszem, ugyanis nincsenek nálam).
Amint áldást mond a társaság egyöntetűen az általam tervezett matricára, akkor megteszem a szükséges lépéseket, hogy mindenkinek jusson belőle.
u.i. Egyébként tegnapelőtt felkerestem a nyomdát, ahol készítették, gondoltam megkérdezem, milyen színnel tudnának legvilágosabbat nyomni a transzparensre!  Sajnos 10 perccel előbb elmentek ebédszünetre, így nem értem ott őket, tegnap meg külsős munkán voltak, zárva volt a bolt, pedig direkt ezért vettem elő a kocsit. Majd januárban legközelebb, de addigra tényleg kell egy végleges verzió, gondoljátok meg, mert ha legyártatom, akkor ha tetszik, ha nem azt kell felragasztania mindenkinek! Vigyorog Vigyorog (na ez csak vicc volt, de tényleg nem szeretnék feleslegesen nyomatni és nem a pénz miatt, hanem utálok haszontalan munkába időt, energiát fektetni)   
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #284 Dátum: 2007. December 23. - 15:05:14 »

Kicsit bővebben kifejteném akkor a dolgot, elnézést a többiektől, hogy ezt ide:
Tudod Peti én nem véletlenül mondtam. Nemrég volt rá példa, hogy cartársunk megszólított egy lacsi mellett ácsorgó embert. Tette azért, mert akkor még kevesebb volt a lacsi és örült, hogy találkozik egy olyan emberrel, aki szintén ezt a típust választotta. Lelkesen érdeklődött volna, hogy van megelégedve vele, mit szeret benne, stb. Egyáltalán, hogy mi a véleménye az autóról.
Na amit kapott, azt nem rakta zsebre! Majdnem úgy jött le a dolog, mintha cartásrunk direkt gyártott volna neki nem megfelelő autót! Egy jó szava nem volt a kocsiról, szidta mint a bokrot! Kiderült, hogy az illető fegyveres testületi tag és szolgálati kocsija szegény lacsi. Mintha nem is olyan rég az orosz csodákkal úgy meg lettek volna elégedve és nem ujjondoztak volna, amikor alájuk raktak egy f-astrát. Pedig a két autót össze sem lehet hasonlítani!
Nos az ilyen emberekre nincs itt szükség, akik mindenben a hibát, a rosszat látják, elégedetlenek, hőbörögnek és mindezt azért, mert másképp nem tudnak értelmesen kommunikálni. Attól érzik magukat nagyfiúknak, ha minden realítás nélkül becsmérelhetnek valamit. Merthogy ők ennél többet érnének, érdemelnének...gondolják. Addig, amíg az ilyen emberek akkor találhatnának ránk, ha lenne annyi sütnivalójuk, hogy a kereső mely részébe kell beírni a honlapcímet, addig kellemes a légkör idebent. Persze a böngészőig azért sem jut el némelyikük, mert már az is blama, hogy ilyen vacak számítógépet meg böngészőt kell nekik használniuk, hisz ők ennél többre hivatottak ugye?!  Vigyorog 
Nos ilyen embereket nem szeretnék itt, akik azért, hogy profiknak látszódjanak, minden valótlan dologgal, leszólással, becsmérléssel teleszemeteljék honlapunkat és fórumunkat, amiben kedves Stocz cartársunknak és nektek is sok munkátok van! Nem feltétlen kell nagy taglétszámra törekednünk, ha az nem lenne egyenes arányban a "minőségi tagok" fogalmával. Én jelen pillanatban nagyon jól érzem magam köztetek, s bár vannak félreértések, összezördülések néha, azért a nap bármely szakában szívesen nézek fel. Már hiányom is van, ha nem tudok gépközelben lenni, olvasgatni Benneteket! Kétlem, hogy akkor is ugyanilyen szívesen tenném ezt, ha minden második hozzászólás arról szólna, hogy lépten nyomon mennyire rossz ez a kocsi, mennyire használhatatlan. Minden nap a hétköznapi életben éppen elég negatív hír ér bennünket ezért nem szívesen lénék be, hogy inne is azt kapjam. Pláne, hogy igazságtalannak érezném a dolgot!
Bocsánat a terjedelemért, lehet jobban illett volna a társalgóba ez, de úgy éreztem, hogy ide kell megválaszolnom, bővebben kifejtenem véleményemet, gondolataimat. Ha gondoljátok, átrakom a társalgóba később. 

Jaaa!
Így már értem, egyet is értek a félelmeiddel, valóban vannak ilyen emberek!
Csak nekem úgy jött le, bocs, de lehet hogy esetleg más is így értelmezné!

De nyugi, ahogy áttekintem a Taglistát, szerintem ilyenek nem is vesznek Lacsit!!!
Tudod?!? Van, hogy az autó választ!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 34   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!