Lacetti klub fórum
2024. Október 06. - 12:22:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 34   Le
 
Szerző Téma: Betű, matrica, mindkettő  (Megtekintve 81550 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #240 Dátum: 2007. December 17. - 19:11:36 »

Capa! Latom kimaradtam valamibol. Nalad kell jelentkezni ilyen matricaert?
Nos...a matrica színei sajnos a Te autódon nem érvényesülnének. Legalábbis a transzparens változat, mint ami nekünk van. Létezik egy olyan is, amin a háttér fehér. Ízlés dolga. Ha erre tartanál igényt, akkor valamelyik talis kollégánál jelezd igényedet, mert elküldtem a találkozóra a matricákat. Biztosan eltesznek Neked egy darabot. Ha ez nem jön össze, még mindig ott a lehetőség, hogy a következő gyártásból Te kapj először. Az már lehet, hogy egy javított (Edition 2.) verzió lesz, talán még jobb is! (esetleg fényvisszaverős betűkkel)
Szumma-szummárum:elképzelhetetlen, hogy úgy járj-kelj majd itthon a lacsiddal, hogy ne legyen rajta matrica, (feltéve ha ilyet szeretnél)! Amire megérkezel, lesz egy példány kizárólag Neked!  Vigyorog

Vigyázz magadra!
Üdv!

koszi. athee mar szolt, hogy van nala egy szamomra. egyebkent meg atfujatom, ha az kell!!!! :-)

Szerintem Athee-nál a fehér alapú lehet, amit Neked tett félre. De semmi gond, ha összejön pár darab igény, akkor csináltatok még. Ha ez sem teljesül, akkor se ess kétségbe, valahogy megoldjuk! Kacsint
Ami azt illeti:nem vagyok benne biztos, hogy mindenkinek tetszik, a végleges formához meg elengedhetetlen feltétel!
ladlac már felragasztotta... Vigyorog Vigyorog
De ha lesz végleges, akkor cseréli... Kacsint
en nem cserelnem. ala tennem az ujat! evo az evo ugye?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #241 Dátum: 2007. December 17. - 21:15:04 »

Minden képp olyan egyesség kellene, hogy minden színű autóra jó legyen. Nekem nagyon tetszik a mostani, de tényleg fekete autó fekete betűvel, ez röhelyes. A fényvisszaverős jobb lenne. csak fehér autó fehér betű? az csak sötétben látszik. megin' nem jó.Valami jó kompromisszum kéne.
Naplózva

akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #242 Dátum: 2007. December 17. - 21:31:59 »

Meg kéne keresni azt a céget,amelyik gyártja az autóra a feliratot.Az eredetit.
Mondjuk neki: léci-léci!!! 
Hátha megesik rajtunk a kis koreai szívük és megcsinálják nekünk.Óccsóér.
hehe  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #243 Dátum: 2007. December 17. - 21:41:19 »

fenyvisszaveros? van itt nekem kb 50 meter ezust fenyvisszavero csik (olyasmi, ami a rendorautokon van, csak erosebb kivitel), amit mentocsonakra, mentomelenyre ragasztunk fel. birja a sos vizet, tehat otthon is bevallna. haza is lopom, ize hozom az egik 25-os tekercset, mert itt azert ennyi nem kell, nekem meg jol jon a kapuhoz, autobeallohoz.
csak ket gond lenne vele:
1. hogyan vagjuk ki a betuket + a chevi arany jelet melle?
2. tapasztalat: ez bizony, ha megragadt, csak festekkel egyutt jon le. pedig egy hajon  nem mikronban, hanem mm-ben merik a festek vastagsagat.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #244 Dátum: 2007. December 18. - 07:02:17 »

fenyvisszaveros? van itt nekem kb 50 meter ezust fenyvisszavero csik (olyasmi, ami a rendorautokon van, csak erosebb kivitel), amit mentocsonakra, mentomelenyre ragasztunk fel. birja a sos vizet, tehat otthon is bevallna. haza is lopom, ize hozom az egik 25-os tekercset, mert itt azert ennyi nem kell, nekem meg jol jon a kapuhoz, autobeallohoz.
csak ket gond lenne vele:
1. hogyan vagjuk ki a betuket + a chevi arany jelet melle?
2. tapasztalat: ez bizony, ha megragadt, csak festekkel egyutt jon le. pedig egy hajon  nem mikronban, hanem mm-ben merik a festek vastagsagat.

Nem rossz 5 let. Csak hogy vágjuk ki? Lehet, hogy van olyan dekor cég aki hozott anyagból is dolgozik?
Festékkel együtt? Az csak a hajókon lehet mert nem festik hanem úgy hányják le! Vastagon. Azért van mm-ben.
13 éve foglalkozom festékekkel, most is festék boltban dolgozom. Azt nem tudom milyen hajóról beszéltél, de a BHZRT-nél olyanok, mint amit én említettem. Az autón, ha nem csiszolsz alá,(a matricának nem szoktunk) le kéne jöjjön.
Naplózva

athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #245 Dátum: 2007. December 18. - 09:04:00 »

Capa! Latom kimaradtam valamibol. Nalad kell jelentkezni ilyen matricaert?
Nos...a matrica színei sajnos a Te autódon nem érvényesülnének. Legalábbis a transzparens változat, mint ami nekünk van. Létezik egy olyan is, amin a háttér fehér. Ízlés dolga. Ha erre tartanál igényt, akkor valamelyik talis kollégánál jelezd igényedet, mert elküldtem a találkozóra a matricákat. Biztosan eltesznek Neked egy darabot. Ha ez nem jön össze, még mindig ott a lehetőség, hogy a következő gyártásból Te kapj először. Az már lehet, hogy egy javított (Edition 2.) verzió lesz, talán még jobb is! (esetleg fényvisszaverős betűkkel)
Szumma-szummárum:elképzelhetetlen, hogy úgy járj-kelj majd itthon a lacsiddal, hogy ne legyen rajta matrica, (feltéve ha ilyet szeretnél)! Amire megérkezel, lesz egy példány kizárólag Neked!  Vigyorog

Vigyázz magadra!
Üdv!

koszi. athee mar szolt, hogy van nala egy szamomra. egyebkent meg atfujatom, ha az kell!!!! :-)

Szerintem Athee-nál a fehér alapú lehet, amit Neked tett félre. De semmi gond, ha összejön pár darab igény, akkor csináltatok még. Ha ez sem teljesül, akkor se ess kétségbe, valahogy megoldjuk! Kacsint
Ami azt illeti:nem vagyok benne biztos, hogy mindenkinek tetszik, a végleges formához meg elengedhetetlen feltétel!

Kapitánynak fehér alapú van nálam természetesen! Neki az átlátszó csak fehér betűkkel jöhet szóba, mivel sötétített ablakok, és sötétebb az autó is!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #246 Dátum: 2007. December 18. - 13:29:47 »

Cápa! A talin megkaptuk a matricákat. Köszönjük Neked, és a gyorspostásnak- Petinek! Aki ott /pl, és nem kérte el /elfelejtette? előbb ment el?/ nálam van még tartalék. Kérdésünk, hogy mi pénzzel tartozunk ezért a NFC-nak? Vagy tegyük a fa alá? He-he-he. Várjuk válaszod! Mindenesetre nagyon tetszik, és fel is rakjuk, raktuk már.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #247 Dátum: 2007. December 18. - 13:38:01 »

Cápa! A talin megkaptuk a matricákat. Köszönjük Neked, és a gyorspostásnak- Petinek! Aki ott /pl, és nem kérte el /elfelejtette? előbb ment el?/ nálam van még tartalék. Kérdésünk, hogy mi pénzzel tartozunk ezért a NFC-nak? Vagy tegyük a fa alá? He-he-he. Várjuk válaszod! Mindenesetre nagyon tetszik, és fel is rakjuk, raktuk már.
Majdnem mondtam egy csúnyát erre!  Vigyorog
Nagyon szívesen, remélem hasznos lesz e pár próbadarab is és még tudok az éles változatban is segíteni!
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #248 Dátum: 2007. December 18. - 13:51:11 »

Cápa! A talin megkaptuk a matricákat. Köszönjük Neked, és a gyorspostásnak- Petinek! Aki ott /pl, és nem kérte el /elfelejtette? előbb ment el?/ nálam van még tartalék. Kérdésünk, hogy mi pénzzel tartozunk ezért a NFC-nak? Vagy tegyük a fa alá? He-he-he. Várjuk válaszod! Mindenesetre nagyon tetszik, és fel is rakjuk, raktuk már.

Aki feltette a fehér alapút, légyszi dobjon fel képet az oldalra! kiváncsi vagyok, kinek hogy néz ki rajta!
Naplózva
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #249 Dátum: 2007. December 18. - 13:59:40 »

Nálam is van egy fehér alapú, de jobb szeretném ha át látszó lenne. Ha valakinek jobban tetszik a fehér oda adom szívesen. Majd lesz még színtelen.
Naplózva

sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #250 Dátum: 2007. December 18. - 16:32:26 »

Inkább felragasztottam! Nem tudom már odaadni.
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #251 Dátum: 2007. December 18. - 17:02:06 »

...én is így gondoltam feltenni, csak mocskos volt a kocsi, így várnia kell, hogy szép matricás klub-kocsi legyen. Nem gond, addig garban áll, így nem szégyenkezem matricáűtlan kocsimmal. Amint kimegyek onnan, már matricás lesz természetesen. Köszönjük NFC, örömet okoztál! Elfogadjuk az ajándékot. Egyébként még világos kocsin is jó a fehér alapú, de sötét kocsin csak ez jöhet szóba. Szerencsére ilyen az enyém, LadLacé, Captainé, és még néhányunké.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #252 Dátum: 2007. December 18. - 17:05:37 »

...én is így gondoltam feltenni, csak mocskos volt a kocsi, így várnia kell, hogy szép matricás klub-kocsi legyen. Nem gond, addig garban áll, így nem szégyenkezem matricáűtlan kocsimmal. Amint kimegyek onnan, már matricás lesz természetesen. Köszönjük NFC, örömet okoztál! Elfogadjuk az ajándékot. Egyébként még világos kocsin is jó a fehér alapú, de sötét kocsin csak ez jöhet szóba. Szerencsére ilyen az enyém, LadLacé, Captainé, és még néhányunké.
Igy van, köszönjük Cápa!  Puszi
Viszont egy fényes betűsért, szintelen alapon vagyonokat adnék... Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #253 Dátum: 2007. December 18. - 17:35:02 »

Na majd ha a nyomda felé járok, megkérdezem, mennyire világos színnel tudnak nyomtatni. Talán még a citromsárga lenne a legjobb megoldás.
Amúgy meg húzom a nyakamat rendesen, hogy mit kapok ezért a partizánakcióért másoktól, hisz volt egy kemény diskura matrica ügyben itt. Érvek-ellenérvek, stb. Én meg elárasztom a társaságot a saját ízlésemnek megfelelő matricámmal.
Akinek nem tetszik az akció, ill. saját matricájába már ölt nem kevés időt és pénzt, az kérem bocsássa meg!
Mentségemre szolgáljon, hogy akik ragasztottak, azok szabad akaratukból tették. Senki nem mondta, hogy ez lesza  végleges forma, ill. tájékoztattam a csapatot, hogy ez egy próbanyomat pár példánya. Még az sem mellékes, hogy ezen kívül is lehet mást ragasztani a lacsikra és végső esetben el is lehet ezeket távolítani, ha valaki szeretné. (nekem tavasztól kezdve fent volt az előző, egész nyári hőségben, most szedtem le hidegben és majdnem lejött nyomtalanul, csak kis denszesz kellett, de jó még a LB higító is)
Köszönöm, hogy dícséritek, használjátok (mutogassátok) egészséggel!   Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #254 Dátum: 2007. December 18. - 19:03:07 »

Megmondom őszintén, ma meg kérdeztem egy dekorosnál.
2500HUF/ db. Mondom neki "mééé le is sz...nak"? oMert hogy elő készítési díj 1500 HUF, a matrica onantól 1000 HUF/db.
Hát ez nem normális, gondoltam. Haza jöttem mosogató szivaccsal letöröltem a rendsz. alatt papír törlövel meg szárazra, és ragasztottam.
Javaslanám az LB vagy a szintetikus hígító használatát az eltávolításhoz! A Denaturáltszesz az 92% tiszta etilalkohol, megmarhatja a fényezést.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 34   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!