Lacetti klub fórum
2024. Október 06. - 14:22:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 34   Le
 
Szerző Téma: Betű, matrica, mindkettő  (Megtekintve 81597 alkalommal)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #225 Dátum: 2007. December 14. - 17:30:20 »

Na, mit szóltok? Már nagyon vártam!
Másikon megszidtalak...
Visszaszivva Vigyorog

Én meg válaszoltam!
Visszaszívva! Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #226 Dátum: 2007. December 14. - 17:50:19 »

Na, mit szóltok? Már nagyon vártam!
Dögös!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #227 Dátum: 2007. December 14. - 17:53:11 »

Na, mit szóltok? Már nagyon vártam!
Dögös!  Vigyorog
Szééééééééééép!
Irigykedek.
 Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #228 Dátum: 2007. December 14. - 19:37:10 »

Capa! Latom kimaradtam valamibol. Nalad kell jelentkezni ilyen matricaert?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #229 Dátum: 2007. December 14. - 20:34:33 »

Na, mit szóltok? Már nagyon vártam!
ZSÍÍÍR!!!
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #230 Dátum: 2007. December 14. - 21:11:59 »

Na, mit szóltok? Már nagyon vártam!
ZSÍÍÍR!!!

Fekete aatómon fekete betű?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #231 Dátum: 2007. December 14. - 21:21:03 »

Capa! Latom kimaradtam valamibol. Nalad kell jelentkezni ilyen matricaert?
Nos...a matrica színei sajnos a Te autódon nem érvényesülnének. Legalábbis a transzparens változat, mint ami nekünk van. Létezik egy olyan is, amin a háttér fehér. Ízlés dolga. Ha erre tartanál igényt, akkor valamelyik talis kollégánál jelezd igényedet, mert elküldtem a találkozóra a matricákat. Biztosan eltesznek Neked egy darabot. Ha ez nem jön össze, még mindig ott a lehetőség, hogy a következő gyártásból Te kapj először. Az már lehet, hogy egy javított (Edition 2.) verzió lesz, talán még jobb is! (esetleg fényvisszaverős betűkkel)
Szumma-szummárum:elképzelhetetlen, hogy úgy járj-kelj majd itthon a lacsiddal, hogy ne legyen rajta matrica, (feltéve ha ilyet szeretnél)! Amire megérkezel, lesz egy példány kizárólag Neked!  Vigyorog
Vigyázz magadra!
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #232 Dátum: 2007. December 17. - 02:55:38 »

Ha maradt volna átlátszós alapú, akkor én már lemondtam volna a fényvisszaverősről, csak legyen már fent a gépen.
Az az igazság, hogy az életben még jobban néz ki ez a Cápa féle cucc, mint a képeken.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #233 Dátum: 2007. December 17. - 08:30:01 »

Ha maradt volna átlátszós alapú, akkor én már lemondtam volna a fényvisszaverősről, csak legyen már fent a gépen.
Az az igazság, hogy az életben még jobban néz ki ez a Cápa féle cucc, mint a képeken.
Megmondom őszintén, hogy a fórumra-feltöltési korlát miatt eléggé le kellett butítani a képet, azt hittem ezt beleszámítottátok! Vigyorog Amúgy köszönöm a dícséretet. Lehetne szebb is, jobb is, praktikusabb is, de nem vagyok valami designer szellem. A fő gondot amúgy is abban látom, hogy ez a fajta csak kevés színű autón mutat jól.
Mint azt már sokszor mondtam, ha lesz egy egységes forma szívesen utánajárok, hogy mennyiből állna meg. Addig nem akarom hülyíteni a nyomdás fiúkat, mert már most is úgy néznek rám, mint gyújtogató a vizes szénára a sok minta- meg próbadarab miatt! Nem mindig jött jól nekik, hogy ott nyüszögtem egy-két tenyérnyi ragadósért, mert ha éppen nem vágtak, akkor a kedvemért el kellett indítani a gépet. "Ammeg" nem két fillérbe kerül.   
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #234 Dátum: 2007. December 17. - 13:41:28 »

Ha maradt volna átlátszós alapú, akkor én már lemondtam volna a fényvisszaverősről, csak legyen már fent a gépen.
Az az igazság, hogy az életben még jobban néz ki ez a Cápa féle cucc, mint a képeken.

Az az igazság, hogy egyáltalán nem bánom, hogy nem mondtam le az átlátszóról... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog (Mégegyszer köszi petinek is... Vigyorog Vigyorog)
Apukám, hogy ez milyen dögös...

Cápa!
Szerintem megvan az új munkahelyed... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #235 Dátum: 2007. December 17. - 13:57:14 »

Ha maradt volna átlátszós alapú, akkor én már lemondtam volna a fényvisszaverősről, csak legyen már fent a gépen.
Az az igazság, hogy az életben még jobban néz ki ez a Cápa féle cucc, mint a képeken.

Az az igazság, hogy egyáltalán nem bánom, hogy nem mondtam le az átlátszóról... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog (Mégegyszer köszi petinek is... Vigyorog Vigyorog)
Apukám, hogy ez milyen dögös...

Cápa!
Szerintem megvan az új munkahelyed... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ha ez ilyen egyszerű lenne!  Vigyorog Azért köszi, jólesik!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #236 Dátum: 2007. December 17. - 18:42:04 »

Capa! Latom kimaradtam valamibol. Nalad kell jelentkezni ilyen matricaert?
Nos...a matrica színei sajnos a Te autódon nem érvényesülnének. Legalábbis a transzparens változat, mint ami nekünk van. Létezik egy olyan is, amin a háttér fehér. Ízlés dolga. Ha erre tartanál igényt, akkor valamelyik talis kollégánál jelezd igényedet, mert elküldtem a találkozóra a matricákat. Biztosan eltesznek Neked egy darabot. Ha ez nem jön össze, még mindig ott a lehetőség, hogy a következő gyártásból Te kapj először. Az már lehet, hogy egy javított (Edition 2.) verzió lesz, talán még jobb is! (esetleg fényvisszaverős betűkkel)
Szumma-szummárum:elképzelhetetlen, hogy úgy járj-kelj majd itthon a lacsiddal, hogy ne legyen rajta matrica, (feltéve ha ilyet szeretnél)! Amire megérkezel, lesz egy példány kizárólag Neked!  Vigyorog

Vigyázz magadra!
Üdv!

koszi. athee mar szolt, hogy van nala egy szamomra. egyebkent meg atfujatom, ha az kell!!!! :-)
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #237 Dátum: 2007. December 17. - 18:44:31 »

Ha maradt volna átlátszós alapú, akkor én már lemondtam volna a fényvisszaverősről, csak legyen már fent a gépen.
Az az igazság, hogy az életben még jobban néz ki ez a Cápa féle cucc, mint a képeken.
Megmondom őszintén, hogy a fórumra-feltöltési korlát miatt eléggé le kellett butítani a képet, azt hittem ezt beleszámítottátok! Vigyorog Amúgy köszönöm a dícséretet. Lehetne szebb is, jobb is, praktikusabb is, de nem vagyok valami designer szellem. A fő gondot amúgy is abban látom, hogy ez a fajta csak kevés színű autón mutat jól.
Mint azt már sokszor mondtam, ha lesz egy egységes forma szívesen utánajárok, hogy mennyiből állna meg. Addig nem akarom hülyíteni a nyomdás fiúkat, mert már most is úgy néznek rám, mint gyújtogató a vizes szénára a sok minta- meg próbadarab miatt! Nem mindig jött jól nekik, hogy ott nyüszögtem egy-két tenyérnyi ragadósért, mert ha éppen nem vágtak, akkor a kedvemért el kellett indítani a gépet. "Ammeg" nem két fillérbe kerül.   

es mi lenne, ha ez lenne a vegleges forma? mivel mindenkinek tetszik....
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #238 Dátum: 2007. December 17. - 19:04:15 »

Capa! Latom kimaradtam valamibol. Nalad kell jelentkezni ilyen matricaert?
Nos...a matrica színei sajnos a Te autódon nem érvényesülnének. Legalábbis a transzparens változat, mint ami nekünk van. Létezik egy olyan is, amin a háttér fehér. Ízlés dolga. Ha erre tartanál igényt, akkor valamelyik talis kollégánál jelezd igényedet, mert elküldtem a találkozóra a matricákat. Biztosan eltesznek Neked egy darabot. Ha ez nem jön össze, még mindig ott a lehetőség, hogy a következő gyártásból Te kapj először. Az már lehet, hogy egy javított (Edition 2.) verzió lesz, talán még jobb is! (esetleg fényvisszaverős betűkkel)
Szumma-szummárum:elképzelhetetlen, hogy úgy járj-kelj majd itthon a lacsiddal, hogy ne legyen rajta matrica, (feltéve ha ilyet szeretnél)! Amire megérkezel, lesz egy példány kizárólag Neked!  Vigyorog

Vigyázz magadra!
Üdv!

koszi. athee mar szolt, hogy van nala egy szamomra. egyebkent meg atfujatom, ha az kell!!!! :-)

Szerintem Athee-nál a fehér alapú lehet, amit Neked tett félre. De semmi gond, ha összejön pár darab igény, akkor csináltatok még. Ha ez sem teljesül, akkor se ess kétségbe, valahogy megoldjuk! Kacsint
Ami azt illeti:nem vagyok benne biztos, hogy mindenkinek tetszik, a végleges formához meg elengedhetetlen feltétel!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #239 Dátum: 2007. December 17. - 19:08:15 »

Capa! Latom kimaradtam valamibol. Nalad kell jelentkezni ilyen matricaert?
Nos...a matrica színei sajnos a Te autódon nem érvényesülnének. Legalábbis a transzparens változat, mint ami nekünk van. Létezik egy olyan is, amin a háttér fehér. Ízlés dolga. Ha erre tartanál igényt, akkor valamelyik talis kollégánál jelezd igényedet, mert elküldtem a találkozóra a matricákat. Biztosan eltesznek Neked egy darabot. Ha ez nem jön össze, még mindig ott a lehetőség, hogy a következő gyártásból Te kapj először. Az már lehet, hogy egy javított (Edition 2.) verzió lesz, talán még jobb is! (esetleg fényvisszaverős betűkkel)
Szumma-szummárum:elképzelhetetlen, hogy úgy járj-kelj majd itthon a lacsiddal, hogy ne legyen rajta matrica, (feltéve ha ilyet szeretnél)! Amire megérkezel, lesz egy példány kizárólag Neked!  Vigyorog

Vigyázz magadra!
Üdv!

koszi. athee mar szolt, hogy van nala egy szamomra. egyebkent meg atfujatom, ha az kell!!!! :-)

Szerintem Athee-nál a fehér alapú lehet, amit Neked tett félre. De semmi gond, ha összejön pár darab igény, akkor csináltatok még. Ha ez sem teljesül, akkor se ess kétségbe, valahogy megoldjuk! Kacsint
Ami azt illeti:nem vagyok benne biztos, hogy mindenkinek tetszik, a végleges formához meg elengedhetetlen feltétel!
ladlac már felragasztotta... Vigyorog Vigyorog
De ha lesz végleges, akkor cseréli... Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 34   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!