Lacetti klub fórum
2024. Október 06. - 16:24:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 34   Le
 
Szerző Téma: Betű, matrica, mindkettő  (Megtekintve 81692 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #180 Dátum: 2007. December 01. - 21:06:51 »

Nézzétek, mi van nekem ladlac Cartárs jóvoltából!
Már csak a matricát várom epekedve, szolgáljon némi jelmagyarázatként!
Döntöttetek? Megint pihen a téma!
Peti ! Szerintem a közös matricával az lesz most a "gond", hogy Ki fogja megcsináltatni a cuccost ?! Kb. egy hete megmutattam a matricásnak Ladlac testvér legutóbbi munkáját . Azt mondta megtudja csinálni, csak az a kérdés mekkora legyen, még körbe is vágják . De 1 négyzetméter matrica megdolgozva kb. 12 ropi lenne ! Bár mondjuk az is igaz, hogy a szavazatok alapján nem túl sokunkat érdekli a "felségjelzés" . Ezért aztán a költségek is kisebbek lehetnének... hmmm 
Na most a 12 ropi 1m2 fólia, szerény számításom szerint az kb 20 db. /10 cmX50 cm./ Akkor az 600 Ft/db.
Szerintem nem olyan vészes, de szóljatok ha rosszat szóltam. Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #181 Dátum: 2007. December 01. - 21:18:53 »

Nos rendszám alá...éppen ma került fel az én változatom!

S mivel szép idő volt, feltettem a légterelőt is!  Vigyorog

SZÉP LETT!  Vigyorog
Csak sajna SW-re ide nem rakható. Rendszám alatt van egy hajlítás + zárbetét. 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #182 Dátum: 2007. December 01. - 22:28:32 »

Nos rendszám alá...éppen ma került fel az én változatom!

S mivel szép idő volt, feltettem a légterelőt is!  Vigyorog

SZÉP LETT!  Vigyorog
Csak sajna SW-re ide nem rakható. Rendszám alatt van egy hajlítás + zárbetét. 
Nagyobb a hely, mint a HB-n szerintem. A zár meg elég oldalt van, nem zavar be. Van olyan változat is, ami nem transzparens alapon van, hanem fehéren. Neked ez lenne jobb, mert sötét autódon nem nagyon látszanának a betűk.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #183 Dátum: 2007. December 02. - 08:46:17 »

Nos rendszám alá...éppen ma került fel az én változatom!

S mivel szép idő volt, feltettem a légterelőt is!  Vigyorog

SZÉP LETT!  Vigyorog
Csak sajna SW-re ide nem rakható. Rendszám alatt van egy hajlítás + zárbetét. 
Nagyobb a hely, mint a HB-n szerintem. A zár meg elég oldalt van, nem zavar be. Van olyan változat is, ami nem transzparens alapon van, hanem fehéren. Neked ez lenne jobb, mert sötét autódon nem nagyon látszanának a betűk.
Szerintem nem fér el. Kacsint Fotó:
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #184 Dátum: 2007. December 02. - 09:32:11 »

Na most a 12 ropi 1m2 fólia, szerény számításom szerint az kb 20 db. /10 cmX50 cm./ Akkor az 600 Ft/db.
Szerintem nem olyan vészes, de szóljatok ha rosszat szóltam. Vigyorog
A 10cmX50cm szerintem nagyon elnyújtott lenne . Valós méretarányban ha 1 a magasság, akkor 3 a hosszúság, tehát pl. 10cmX30cm lenne a méret . Mondjuk én ennél kicsivel diszkrétebb méretet tennék fel az autómra, talán fele ekkorát . Egy 5X15-ös matricát talán könnyebb többféleképpen elhelyezni, mint egy nagy "csokornyakkendőt". Mosolyog
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #185 Dátum: 2007. December 02. - 09:47:05 »

Nos rendszám alá...éppen ma került fel az én változatom!

S mivel szép idő volt, feltettem a légterelőt is!  Vigyorog


Cápa!
Ezt hol csináltattad, mennyiért? Ez nekem is nagyon bejön!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #186 Dátum: 2007. December 02. - 10:11:13 »

Nos rendszám alá...éppen ma került fel az én változatom!

S mivel szép idő volt, feltettem a légterelőt is!  Vigyorog

SZÉP LETT!  Vigyorog
Csak sajna SW-re ide nem rakható. Rendszám alatt van egy hajlítás + zárbetét. 
Nagyobb a hely, mint a HB-n szerintem. A zár meg elég oldalt van, nem zavar be. Van olyan változat is, ami nem transzparens alapon van, hanem fehéren. Neked ez lenne jobb, mert sötét autódon nem nagyon látszanának a betűk.
Szerintem nem fér el. Kacsint Fotó:

Szerintem meg mérd le! 350mm x 35mm a matrica mérete.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #187 Dátum: 2007. December 02. - 10:42:41 »

Nos rendszám alá...éppen ma került fel az én változatom!

S mivel szép idő volt, feltettem a légterelőt is!  Vigyorog


Cápa!
Ezt hol csináltattad, mennyiért? Ez nekem is nagyon bejön!
Van egy helyi dekorstúdió, ahol már az előző matricákat (www.lacetti-klub.hu ; www.chevyklub.hu; shark ábra; stb) is csináltattam. Igazából ennek most jelképes az ára. A múltkori cápáért nem tudtak mit kérni, azt is most fizettem ki. Készült 10 db ilyen matrica (sajnos fehér alapra, mert nem emlékezett a srác, hogy nekem transzparens kell és olyan papírt rakott a plotterbe  Vigyorog) valamint pár darab transzparens is (amilyen felkerült a kocsimra), mert nem volt elég anyag. Ez így egy ezresben volt. Nem összeg, de ebbe beletartozik az is, hogy mintadarabokról van szó, mint máshol is ahogy működik, beetetés-ára volt! Vigyorog Ez így működik mindenhol. Ha végre eldőlne, mit is szeretnénk, akkor tudnék egy konkrét árat mondani. A múltkor leírtam (már nem emlékszem), hogy mennyibe kerül egy m2, azt visszaszámolva kijön egy matrica ára.
Egyébként a személyes ismeretségünkre való tekintettel egy transzparens mintát fel tudok Neked ajánlani, a Poly Silver-en az mutat jól. Egy darabért Athee jelentkezett, ezen kívül még egy darab transzparens van, amit oda tudok valakinek adni. Ha nem tudok menni a talira, valahogy eljuttatom a matricákat. (Természetesen a fehéreket is küldöm.) Vagy Téged kérnélek meg, hogy erre gyere és vidd el, vagy ha lenne mondjuk egy Sz.fehérvári tagunk, akinek oda tudnám adni őket és megy a talira, ugyanis 9-én Fehérváron leszek.
Bocsika, hogy most ilyen szűkös a darabszám, de ha lesz anyag és matricára igény is, akkor gyártatok még. Már akkor is mondtam, hogy ilyenben tudok segíteni, ezzel segíteni kis közösségünket, felvállalom a matrica kérdést. Aki nem hiszi, olvasson vissza!  Vigyorog 
Megmondom őszintén hogy a mintát a múltkor felraktam ide, dícsértétek is, de nem mozdult rá senki. Nekem viszont tetszik, így csináltattam magamnak biztonsági tartalékkal.
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #188 Dátum: 2007. December 02. - 10:54:51 »

Abban is tudok segíteni, ha eldől a név, hogy az autómon lévő formátumban látható matricából készíttetek jópár darabot, amit az aktív tagoknak eljuttatnánk valahogy. A matrica pontos kinézetét (átlátszó/nem átlátszó háttér, betűk színe, stb) később eldöntenénk. Szóval az a véleményem, hogy mondjuk 40 aktív taggal számolva ha úgy vesszük, hogy 20000 Ft a költség + még valami egyéb, akkor is megáll évi 1000 Ft-ból fejenként. Szerintem kibírható összeg. Ebbe még a matrica is beleférne, mert 200-250 Ft-ért csinálnak egy olat, mint nekem van. (Persze a színek, egyéb külön dolgok, stb. drágítják az árat.)
Na valahogy így szólt akkor, amikor még a domain-nevünkről volt szó.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #189 Dátum: 2007. December 02. - 11:39:08 »

Az én fekete autómra átlátszó lenne jó fehér fényvisszaverőssel, szerintem. Meg talán a sötétkékre, bordóra, milyen szín is van még?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #190 Dátum: 2007. December 02. - 13:28:11 »

Van egy helyi dekorstúdió, ahol már az előző matricákat (www.lacetti-klub.hu ; www.chevyklub.hu; shark ábra; stb) is csináltattam. Igazából ennek most jelképes az ára. A múltkori cápáért nem tudtak mit kérni, azt is most fizettem ki. Készült 10 db ilyen matrica (sajnos fehér alapra, mert nem emlékezett a srác, hogy nekem transzparens kell és olyan papírt rakott a plotterbe  Vigyorog) valamint pár darab transzparens is (amilyen felkerült a kocsimra), mert nem volt elég anyag. Ez így egy ezresben volt. Nem összeg, de ebbe beletartozik az is, hogy mintadarabokról van szó, mint máshol is ahogy működik, beetetés-ára volt! Vigyorog Ez így működik mindenhol. Ha végre eldőlne, mit is szeretnénk, akkor tudnék egy konkrét árat mondani. A múltkor leírtam (már nem emlékszem), hogy mennyibe kerül egy m2, azt visszaszámolva kijön egy matrica ára.
Egyébként a személyes ismeretségünkre való tekintettel egy transzparens mintát fel tudok Neked ajánlani, a Poly Silver-en az mutat jól. Egy darabért Athee jelentkezett, ezen kívül még egy darab transzparens van, amit oda tudok valakinek adni. Ha nem tudok menni a talira, valahogy eljuttatom a matricákat. (Természetesen a fehéreket is küldöm.) Vagy Téged kérnélek meg, hogy erre gyere és vidd el, vagy ha lenne mondjuk egy Sz.fehérvári tagunk, akinek oda tudnám adni őket és megy a talira, ugyanis 9-én Fehérváron leszek.
Bocsika, hogy most ilyen szűkös a darabszám, de ha lesz anyag és matricára igény is, akkor gyártatok még. Már akkor is mondtam, hogy ilyenben tudok segíteni, ezzel segíteni kis közösségünket, felvállalom a matrica kérdést. Aki nem hiszi, olvasson vissza!  Vigyorog 
Megmondom őszintén hogy a mintát a múltkor felraktam ide, dícsértétek is, de nem mozdult rá senki. Nekem viszont tetszik, így csináltattam magamnak biztonsági tartalékkal.
Üdv!

Köszönöm szívességed, élek a lehetőséggel!
Nekem útba esik SharkCity, természetesen elviszem, amit kell! Téged nem? He He He
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #191 Dátum: 2007. December 02. - 16:36:57 »

Van egy helyi dekorstúdió, ahol már az előző matricákat (www.lacetti-klub.hu ; www.chevyklub.hu; shark ábra; stb) is csináltattam. Igazából ennek most jelképes az ára. A múltkori cápáért nem tudtak mit kérni, azt is most fizettem ki. Készült 10 db ilyen matrica (sajnos fehér alapra, mert nem emlékezett a srác, hogy nekem transzparens kell és olyan papírt rakott a plotterbe  Vigyorog) valamint pár darab transzparens is (amilyen felkerült a kocsimra), mert nem volt elég anyag. Ez így egy ezresben volt. Nem összeg, de ebbe beletartozik az is, hogy mintadarabokról van szó, mint máshol is ahogy működik, beetetés-ára volt! Vigyorog Ez így működik mindenhol. Ha végre eldőlne, mit is szeretnénk, akkor tudnék egy konkrét árat mondani. A múltkor leírtam (már nem emlékszem), hogy mennyibe kerül egy m2, azt visszaszámolva kijön egy matrica ára.
Egyébként a személyes ismeretségünkre való tekintettel egy transzparens mintát fel tudok Neked ajánlani, a Poly Silver-en az mutat jól. Egy darabért Athee jelentkezett, ezen kívül még egy darab transzparens van, amit oda tudok valakinek adni. Ha nem tudok menni a talira, valahogy eljuttatom a matricákat. (Természetesen a fehéreket is küldöm.) Vagy Téged kérnélek meg, hogy erre gyere és vidd el, vagy ha lenne mondjuk egy Sz.fehérvári tagunk, akinek oda tudnám adni őket és megy a talira, ugyanis 9-én Fehérváron leszek.
Bocsika, hogy most ilyen szűkös a darabszám, de ha lesz anyag és matricára igény is, akkor gyártatok még. Már akkor is mondtam, hogy ilyenben tudok segíteni, ezzel segíteni kis közösségünket, felvállalom a matrica kérdést. Aki nem hiszi, olvasson vissza!  Vigyorog 
Megmondom őszintén hogy a mintát a múltkor felraktam ide, dícsértétek is, de nem mozdult rá senki. Nekem viszont tetszik, így csináltattam magamnak biztonsági tartalékkal.
Üdv!

Köszönöm szívességed, élek a lehetőséggel!
Nekem útba esik SharkCity, természetesen elviszem, amit kell! Téged nem? He He He
Nem mintha nem érezném magam jól ha vinnének, de egyszerűen nem vagyok egész egy autóstalin cápacettim nélkül! Bocsi!  Vigyorog
Ha megyek, akkor cettimmel. Ha nem, akkor előtte napokban egyeztetünk, hogy mit kellene elvinni, ha ez így jó. Sokminden függ attól is, hogy főnököm által nyújtott "köszönet" (egész éves munkámért) mennyiben pótolja a "kazándeficitet". Ha csak az "alap" lesz, aminek már sajnos van helye, akkor passz. Ha netán kellemes meglepi érne, akkor lehet róla szó.
Természetesen az akarással nincs baj, mennék ezerrel, ill. ha ez mondjuk Kaposújlakon lenne, vagy hasonló 100 km-en belüli helyen, annyinak bele kellene férnie, inkább nem eszek egy hétig!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #192 Dátum: 2007. December 02. - 16:56:55 »

Nem mintha nem érezném magam jól ha vinnének, de egyszerűen nem vagyok egész egy autóstalin cápacettim nélkül! Bocsi!  Vigyorog
Ha megyek, akkor cettimmel. Ha nem, akkor előtte napokban egyeztetünk, hogy mit kellene elvinni, ha ez így jó. Sokminden függ attól is, hogy főnököm által nyújtott "köszönet" (egész éves munkámért) mennyiben pótolja a "kazándeficitet". Ha csak az "alap" lesz, aminek már sajnos van helye, akkor passz. Ha netán kellemes meglepi érne, akkor lehet róla szó.
Természetesen az akarással nincs baj, mennék ezerrel, ill. ha ez mondjuk Kaposújlakon lenne, vagy hasonló 100 km-en belüli helyen, annyinak bele kellene férnie, inkább nem eszek egy hétig!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog 

Persze, hogy jó így, megbeszéljük! De inkább Te hozd a cuccot!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #193 Dátum: 2007. December 02. - 19:09:07 »

Cápa! És mi lenne, ha Te hoznád Petit? De ez már talis oldal? Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #194 Dátum: 2007. December 05. - 14:52:38 »

Megérkezett a matrica Cápától. És hát ilyen lett....  Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 34   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!