Lacetti klub fórum
2024. Október 06. - 18:32:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 34   Le
 
Szerző Téma: Betű, matrica, mindkettő  (Megtekintve 81764 alkalommal)
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #390 Dátum: 2008. Március 04. - 21:21:16 »

Most ezt direkt? Hmmmmmm....
Mindenkinek előre is, meg utólag is nagyon szívesen!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ragasszatok, amíg tart az ingyen készlet! Vigyorog Vigyorog Vigyorog

INGYEN?He??
Miért csak egyet kaptam?!    Kacsint
Kinek kinek érdeme szerint
Egyetértek. Szóval miért csak egy?  Vigyorog
Oh Te kis telhetetlen!Csak a napköziben volt repeta anno.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #391 Dátum: 2008. Március 05. - 13:38:08 »

Most ezt direkt? Hmmmmmm....
Mindenkinek előre is, meg utólag is nagyon szívesen!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ragasszatok, amíg tart az ingyen készlet! Vigyorog Vigyorog Vigyorog

INGYEN?He??
Miért csak egyet kaptam?!    Kacsint
Kinek kinek érdeme szerint
Egyetértek. Szóval miért csak egy?  Vigyorog
Oh Te kis telhetetlen!Csak a napköziben volt repeta anno.
Itten az eb hantja. Soha nem voltam napközis.   :-)
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #392 Dátum: 2008. Március 05. - 14:46:52 »

Fer962! 95LE! Várjátok a postást, levélben elküldtem a matricákat. Alapos tisztítás után kéretik felragasztani, majd fényképezni, végül képeket fórumra feltenni sziveskedjetek! Itt jegyzem meg, hogy pár darab fekete van még, sárga is, csak sajnos azok nem nyerők. Jó lenne helyettük krómszinű, és az jól látszana a sötét kocsikon is. De inkább örüljünk az eddigieknek, amit most nem köszönök külön meg senkinek, majd, mások megteszik helyettem, ha rájuk kerül a sor. MNT! Vagyi Lewis! A tiedet félreraktam, megkapod, ha erre jársz majd a mátrai tali után.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #393 Dátum: 2008. Március 05. - 14:49:23 »

Az enyémet meg elfelejtettük lefotózni. Nekem meg momentán rossz a kamerám.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kakaos
Kábelbarát
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132



« Hozzászólás #394 Dátum: 2008. Március 05. - 18:07:21 »

Lurdyházban a mini talin kaptam matricát, amit nagyon szépen köszönök, és amikor megtudtam, hogy ingyen van nagyot csodálkoztam mert a mai világba nagyon kevés dolog van ingyen.Nagyon jó szívű aki ezt létrehozta és köszönet érte! Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #395 Dátum: 2008. Március 05. - 18:10:33 »

Lurdyházban a mini talin kaptam matricát, amit nagyon szépen köszönök, és amikor megtudtam, hogy ingyen van nagyot csodálkoztam mert a mai világba nagyon kevés dolog van ingyen.Nagyon jó szívű aki ezt létrehozta és köszönet érte! Vigyorog
  Kedves Kakaos! Ennek most újra itt volt az ideje, mert szegény Cápa ma még nem kapott egy árva köszönetet sem. Nem is szólt eddig hozzánk, csak vár, és várt, de most figyeld meg, előúszik, és pötyögni kezd.  Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #396 Dátum: 2008. Március 05. - 23:20:01 »

Lurdyházban a mini talin kaptam matricát, amit nagyon szépen köszönök, és amikor megtudtam, hogy ingyen van nagyot csodálkoztam mert a mai világba nagyon kevés dolog van ingyen.Nagyon jó szívű aki ezt létrehozta és köszönet érte! Vigyorog
  Kedves Kakaos! Ennek most újra itt volt az ideje, mert szegény Cápa ma még nem kapott egy árva köszönetet sem. Nem is szólt eddig hozzánk, csak vár, és várt, de most figyeld meg, előúszik, és pötyögni kezd.  Vigyorog
Hát igen szép is jó is az a matriica.A Te kocsidra még jó is.Hiába Neked bejött az élet.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Fer962
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 260



« Hozzászólás #397 Dátum: 2008. Március 06. - 16:53:04 »

Fer962! 95LE! Várjátok a postást, levélben elküldtem a matricákat. Alapos tisztítás után kéretik felragasztani, majd fényképezni, végül képeket fórumra feltenni sziveskedjetek! Itt jegyzem meg, hogy pár darab fekete van még, sárga is, csak sajnos azok nem nyerők. Jó lenne helyettük krómszinű, és az jól látszana a sötét kocsikon is. De inkább örüljünk az eddigieknek, amit most nem köszönök külön meg senkinek, majd, mások megteszik helyettem, ha rájuk kerül a sor. MNT! Vagyi Lewis! A tiedet félreraktam, megkapod, ha erre jársz majd a mátrai tali után.
Köszi! Várom is nagyon a postás bát, de még egyet sem csengetett, nemhogy kettőt Mosolyog
Naplózva

http://img176.imageshack.us/img176/5922/chevr3gq9.gif
Ahogy tanult barátom mondja -> "mint tudjuk sok függ mindentől"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #398 Dátum: 2008. Március 06. - 17:02:04 »

Fer962! 95LE! Várjátok a postást, levélben elküldtem a matricákat. Alapos tisztítás után kéretik felragasztani, majd fényképezni, végül képeket fórumra feltenni sziveskedjetek! Itt jegyzem meg, hogy pár darab fekete van még, sárga is, csak sajnos azok nem nyerők. Jó lenne helyettük krómszinű, és az jól látszana a sötét kocsikon is. De inkább örüljünk az eddigieknek, amit most nem köszönök külön meg senkinek, majd, mások megteszik helyettem, ha rájuk kerül a sor. MNT! Vagyi Lewis! A tiedet félreraktam, megkapod, ha erre jársz majd a mátrai tali után.
Köszi! Várom is nagyon a postás bát, de még egyet sem csengetett, nemhogy kettőt Mosolyog
  Szerintem holnap már csenget vagy kettőt, és pucolhatod az autód, hogy felragaszthassad a matricát. Remélem jól fog kinézni a kocsidon! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #399 Dátum: 2008. Március 06. - 18:55:33 »

Majd lassan várnám én is a promóciós anyagot a fekete kisautómra sokad magammal.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #400 Dátum: 2008. Március 07. - 21:02:12 »

Jelentem a csomagom megérkezett, így az én lacsim is beállt a matricás táborba! Mégegyszer köszönöm Cápa és Gidy jóvoltát! Apropó! Mivel Gidy 3 matricát küldött várom MIskolc és környéki tagok jelentkezését akik szeretnének az autójukra matricát, a megmaradt 2-őt átadom. A matricák kizárólag világos színű autóra valók.
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #401 Dátum: 2008. Március 08. - 00:29:57 »

Jelentem a csomagom megérkezett, így az én lacsim is beállt a matricás táborba! Mégegyszer köszönöm Cápa és Gidy jóvoltát! Apropó! Mivel Gidy 3 matricát küldött várom MIskolc és környéki tagok jelentkezését akik szeretnének az autójukra matricát, a megmaradt 2-őt átadom. A matricák kizárólag világos színű autóra valók.
Miskolc és környéke ébresztő tessék venni és vinni.Vinni továb a jóhínevünket!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #402 Dátum: 2008. Március 08. - 18:58:31 »

Jelentem a csomagom megérkezett, így az én lacsim is beállt a matricás táborba! Mégegyszer köszönöm Cápa és Gidy jóvoltát! Apropó! Mivel Gidy 3 matricát küldött várom MIskolc és környéki tagok jelentkezését akik szeretnének az autójukra matricát, a megmaradt 2-őt átadom. A matricák kizárólag világos színű autóra valók.
Miskolc és környéke ébresztő tessék venni és vinni.Vinni továb a jóhínevünket!!!
És akié sötét, az sipirc fényezni, legalább a hátulját!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #403 Dátum: 2008. Március 08. - 19:03:35 »

Jelentem a csomagom megérkezett, így az én lacsim is beállt a matricás táborba! Mégegyszer köszönöm Cápa és Gidy jóvoltát! Apropó! Mivel Gidy 3 matricát küldött várom MIskolc és környéki tagok jelentkezését akik szeretnének az autójukra matricát, a megmaradt 2-őt átadom. A matricák kizárólag világos színű autóra valók.
Miskolc és környéke ébresztő tessék venni és vinni.Vinni továb a jóhínevünket!!!
És akié sötét, az sipirc fényezni, legalább a hátulját!
Kösssz.
Vagy esetleg lecserélni ezüst diesel-re?
Ja. és évente, mert majd ha meglesz az ezüst matrica, akkor csere vissza sötétre...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #404 Dátum: 2008. Március 08. - 19:04:33 »

Jelentem a csomagom megérkezett, így az én lacsim is beállt a matricás táborba! Mégegyszer köszönöm Cápa és Gidy jóvoltát! Apropó! Mivel Gidy 3 matricát küldött várom MIskolc és környéki tagok jelentkezését akik szeretnének az autójukra matricát, a megmaradt 2-őt átadom. A matricák kizárólag világos színű autóra valók.
Miskolc és környéke ébresztő tessék venni és vinni.Vinni továb a jóhínevünket!!!
És akié sötét, az sipirc fényezni, legalább a hátulját!
Miskolcra költöztél?  Vigyorog
Kösssz.
Vagy esetleg lecserélni ezüst diesel-re?
Ja. és évente, mert majd ha meglesz az ezüst matrica, akkor csere vissza sötétre...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 34   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!