Lacetti klub fórum
2024. Október 06. - 22:31:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 34   Le
 
Szerző Téma: Betű, matrica, mindkettő  (Megtekintve 81847 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #60 Dátum: 2007. Október 29. - 20:08:02 »

Ha nem baj én is csináltam 2 feliratot. Az elsőt az ihlette, hogy ha a www.lacetti-klub.hu lenne a domain cím Mosolyog


Az alsó nekem is nagyon tetszik. Gratula
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #61 Dátum: 2007. Október 29. - 20:47:51 »

Valahogy így képzeltem el...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #62 Dátum: 2007. Október 29. - 21:23:52 »

Nekem teccik! Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #63 Dátum: 2007. Október 29. - 21:48:50 »

Azokra is gondoljatok akinek sötétitett az ablak. nekem majdnem hogy fekete.

Amiket a kocsira grafikáztam rá, mindkettő jól látszik fekete alapon. Ami a lapát alatt van felirat, alapban fekete, de a betűk körvonala fehér.
Csak a minőséget muszáj volt lerontani. A lökhárítón lévő meg egyértelmű Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #64 Dátum: 2007. Október 29. - 22:36:30 »

Jó estét Urak,

Jogosan kaptam meg, hogy ha már a betűk stílusát kifogásoltam, tegyek javaslatot másikra.
Ill. egy lépéssel kicseréltem a végén a GM jelet is.
A mellékelt ZIP-ben van 6 fájl lehet válogatni, meg csináltam őket fehérben is.

Üdv,
Gatsy
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 29. - 22:40:05 írta gatsy » Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #65 Dátum: 2007. Október 29. - 22:49:42 »

Jó estét Urak,

Jogosan kaptam meg, hogy ha már a betűk stílusát kifogásoltam, tegyek javaslatot másikra.
Ill. egy lépéssel kicseréltem a végén a GM jelet is.
A mellékelt ZIP-ben van 6 fájl lehet válogatni, meg csináltam őket fehérben is.

Üdv,
Gatsy

Legjobban a "totalcaros" betűtípus tetszik Mosolyog Csak az a baj vele, hogy szinte semmi különbség a C és E betűk között. Amúgy tök jók, nehéz választani Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #66 Dátum: 2007. Október 30. - 05:23:30 »

Giovanni!
Köszi az ötleteket! Nem kritika, de az első verziódnál nem egyértelmű, hogy a logo egy karaktert takar-e, vagy összefüggő szöveg. A matrica helyét nagyon eltaláltad, csak nekem takarná ott a vonóhorog! Persze lehet feljebb is tenni, de így szolídabb és mégis jól látható!
Üdv.!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #67 Dátum: 2007. Október 30. - 09:15:11 »

Hát sajna nekem az a hely a lökösön foglalt! Én a lapát alá tenném. És ha jól emlékszem Stocz cartársnak is foglalt a hátsó lökhárító. Na meg Kapitánynak is, és Csulkónak is!
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #68 Dátum: 2007. Október 30. - 10:51:58 »

Giovanni lökösön lévő matricája nekem is nagyon bejön. Feketében, és kissebb méretben.
Na ezért mondtam azt, hogy nem könnyen járható út az egyen-matrica, ergo nem tudunk nagy tételben rendelni.

Továbbra is tartom a javaslatom:
1. Aki tud jó helyet (készítőt) az ossza meg az infót.
2. Jöhetnek a tervek, aztán mindenki választ belőle.
3. A közelben lakók/egyformát kívánók nyugodtan összeállhatnak, és rendelhetnek egyszerre, "nagy " tételben. Mindenkinek szíve joga. De arra ne nagyon számítson senki, hogy "központilag" ki lesz választva egy stílus, és az lesz "kötelező". Brrr.
Van elég muszáj dolog az életünkben ezen kívül is.
A fentiekből (és még egyéb, korábban említett okokból is) az is ered, hogy nem lesz "központilag", egy helyen megrendelve az egész cucc.

A domain név a www.lacettiklub.hu lesz, de még egyszer kérek mindenkit, hogy amíg nem működik, addig senki ne álljon neki matricát csináltatni.
Legyetek türelemmel még egy pár hétig.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #69 Dátum: 2007. Október 30. - 11:40:25 »

Giovanni!
Köszi az ötleteket! Nem kritika, de az első verziódnál nem egyértelmű, hogy a logo egy karaktert takar-e, vagy összefüggő szöveg. A matrica helyét nagyon eltaláltad, csak nekem takarná ott a vonóhorog! Persze lehet feljebb is tenni, de így szolídabb és mégis jól látható!
Üdv.!

Az első verziónál úgy gondolkodtam, hogy www.lacetti-klub.hu lenne a domain, és akkor a Chevrolet embléma lenne a kötőjel Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #70 Dátum: 2007. November 07. - 18:15:38 »

No fel kellene melegíteni ezt a matrica dolgot, ha már végre meglett a honlapcímünk! Nem?
Ötletek, tervek rajzok, grafikák, nyomdai lehetőségek, árak, stb. Aki tud valamit, jelezze, hogy minél előbb lehessen egy egységes jelzés autóinkon.
Jó lenne egy egység, mert később hatásosabban lehetne fellépni a problémákkal is a központ felé, valamint megkeresni egy-két márkaszervízt a munkadíjból-árengedmény kiharcolásáért.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #71 Dátum: 2007. November 07. - 19:09:55 »

Én dobnék 1 szavazatot Giovanni cartárs matrica tervére./lacetti_logo2.jpg/  Vigyorog
Mint már irtam nekem teccik.
De ha gondoljátok, nevezzünk, s utána szavazzuk meg!
A nyertes pályamű készítője kap egy TIBICSOKIT! /ezt Én megajánlom/
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #72 Dátum: 2007. November 07. - 21:15:22 »

Én dobnék 1 szavazatot Giovanni cartárs matrica tervére./lacetti_logo2.jpg/  Vigyorog
Mint már irtam nekem teccik.
De ha gondoljátok, nevezzünk, s utána szavazzuk meg!
A nyertes pályamű készítője kap egy TIBICSOKIT! /ezt Én megajánlom/


Köszi Mosolyog Csak egy a gond. Szerintem árnyékot matricára elég nehéz összehozni. Ráadásúl egyes színekben még hülyén is néz ki. Úgy hogy azt ne gondold hozzá Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #73 Dátum: 2007. November 07. - 21:42:05 »

Én dobnék 1 szavazatot Giovanni cartárs matrica tervére./lacetti_logo2.jpg/  Vigyorog
Mint már irtam nekem teccik.
De ha gondoljátok, nevezzünk, s utána szavazzuk meg!
A nyertes pályamű készítője kap egy TIBICSOKIT! /ezt Én megajánlom/

Ok, de még nem szavazunk.  Vigyorog Most be kellene gyűjteni az ötleteket, a terveket. Mindenki megszemlélhetné őket itt. Megszavazzuk először, hogy hova kerüljön matrica az autókon, illetve egyáltalán hánymatrica készüljön autónként. Aztán kiválasztunk mondjuk 5 vagy 8 félét, amik a legjobbak, nyomdatechnikailag megvalósíthatók, nem kerülnek egy vagyonba. Arra majd tartunk egy szavazást.
Vagy valami hasonló menetet tartanék jónak. De mondjon mindenki ötleteket, mert ennek tényleg valami egységesnek kellene lennie! Ahhoz pedig az kell, hogy a legtöbb színű/karosszériájú autóra passzoljon, mindenki által jóváhagyott helyre kellene tervezni a matrica helyét, legalábbis a matrica formájához kellene valami támpont!
« Utoljára szerkesztve: 2007. November 07. - 21:44:10 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #74 Dátum: 2007. November 07. - 22:05:40 »

Én dobnék 1 szavazatot Giovanni cartárs matrica tervére./lacetti_logo2.jpg/  Vigyorog
Mint már irtam nekem teccik.
De ha gondoljátok, nevezzünk, s utána szavazzuk meg!
A nyertes pályamű készítője kap egy TIBICSOKIT! /ezt Én megajánlom/

Ok, de még nem szavazunk.  Vigyorog Most be kellene gyűjteni az ötleteket, a terveket. Mindenki megszemlélhetné őket itt. Megszavazzuk először, hogy hova kerüljön matrica az autókon, illetve egyáltalán hánymatrica készüljön autónként. Aztán kiválasztunk mondjuk 5 vagy 8 félét, amik a legjobbak, nyomdatechnikailag megvalósíthatók, nem kerülnek egy vagyonba. Arra majd tartunk egy szavazást.
Vagy valami hasonló menetet tartanék jónak. De mondjon mindenki ötleteket, mert ennek tényleg valami egységesnek kellene lennie! Ahhoz pedig az kell, hogy a legtöbb színű/karosszériájú autóra passzoljon, mindenki által jóváhagyott helyre kellene tervezni a matrica helyét, legalábbis a matrica formájához kellene valami támpont!

Hát igen, itt már kapásból van egy dolog, ami bontja az egységességet. Ahogy mondod, hova rakjuk? Én pl nem raknám a karosszériáira. Ok, akkor hova? Hátsó üveg! Nagyon jó! De ott hova? Fent ott a féklámpa, kapásból beletakarna. Alul meg a lapát. Lapát alá! Ok, de az meg nem középen van...szeretem a szimmetrikus dolgokat Mosolyog Amúgy nem vagyok ám mániás, meg szőrözős Vigyorog
Nem lehetne rendszámtábla tartót csináltatni? Mosolyog Így elől, és hátul is lenne Logo, és egyedi...Még nem láttam más klubboknál ilyet Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 34   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!