Lacetti klub fórum
2024. Október 06. - 20:24:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 34   Le
 
Szerző Téma: Betű, matrica, mindkettő  (Megtekintve 81811 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #105 Dátum: 2007. November 10. - 08:39:58 »

Én sem egészen komolyan gondoltam, de tény, hogy az egységesítéshez komoly kompromisszumokat kell kötni. Lásd alak, szín, hely, stb. Mellesleg ezeknél vannak teljesen jogos kívánságok is. SW, HB, sedan már adja is a felhelyezési gondot. De azért bizakodó vagyok, mert a műszaki lehetőség majd leszűkíti a megoldások többségét. Nem is beszélve az anyagiakról. /Athee jelentkezz!/ Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #106 Dátum: 2007. November 10. - 21:40:25 »

Gyorsan összedobtam kettőt...
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #107 Dátum: 2007. November 10. - 21:41:13 »

nna,túl gyorsan nyomtam..szóval:
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #108 Dátum: 2007. November 10. - 21:43:13 »

És a másik:
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #109 Dátum: 2007. November 10. - 21:43:58 »

sszameg!
Szóval:
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #110 Dátum: 2007. November 10. - 21:46:52 »

Második tuti. Oválban a hátsó szélvédő jobb alsó sarkában szép lenne... Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #111 Dátum: 2007. November 10. - 22:01:04 »

Második tuti. Oválban a hátsó szélvédő jobb alsó sarkában szép lenne... Vigyorog Vigyorog
Csatlakozom! Annyi hozzáfűznivalóval, hogy harmonikusabb lenne a jellel, ha a betűk is dőlnének egy kicsit, valamint egy kicsit sötétebbek lennének. Alá egy ilyen felirat már túlzás lenne?
« Utoljára szerkesztve: 2007. November 10. - 22:04:13 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #112 Dátum: 2007. November 10. - 22:06:11 »

Második tuti. Oválban a hátsó szélvédő jobb alsó sarkában szép lenne... Vigyorog Vigyorog
Csatlakozom! Annyi hozzáfűznivalóval, hogy harmonikusabb lenne a jellel, ha a betűk is dőlnének egy kicsit, valamint egy kicsit sötétebbek lennének. Alá egy ilyen felirat már túlzás lenne?
Próbáltam a dőléssel is babrálni,de nem neagyon voltak jó eredmények,másrészt az eredeti sevis felirat sem dőlt betűs.Én azért nem tenném alá a feliratot pluszban,mert elég nagy a logo és nem összetéveszthető semmivel.És még azértsem,mert elárulná,hogy nem eredeti sevis betű a link.Az eredetiben az E és a T teteje összeér...
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #113 Dátum: 2007. November 10. - 22:07:02 »

Második tuti. Oválban a hátsó szélvédő jobb alsó sarkában szép lenne... Vigyorog Vigyorog
Csatlakozom! Annyi hozzáfűznivalóval, hogy harmonikusabb lenne a jellel, ha a betűk is dőlnének egy kicsit, valamint egy kicsit sötétebbek lennének. Alá egy ilyen felirat már túlzás lenne?
Bocsesz...szerintem  ahátsó üveg jobb alsó sarka hülyén nézne ki, mert oda mutat az ablaktörlőlapát. Szerintem...de egy ilyen matricát bárhova lehet ragacsolni, ezen nem múlhat! Vigyorog Spec ha leteszek a nagy chevrolet feliratról az első szélvédő felső csíkján, akkor középre oda jöhetne ez nálam!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #114 Dátum: 2007. November 10. - 22:08:11 »

Második tuti. Oválban a hátsó szélvédő jobb alsó sarkában szép lenne... Vigyorog Vigyorog
Csatlakozom! Annyi hozzáfűznivalóval, hogy harmonikusabb lenne a jellel, ha a betűk is dőlnének egy kicsit, valamint egy kicsit sötétebbek lennének. Alá egy ilyen felirat már túlzás lenne?
Próbáltam a dőléssel is babrálni,de nem neagyon voltak jó eredmények,másrészt az eredeti sevis felirat sem dőlt betűs.Én azért nem tenném alá a feliratot pluszban,mert elég nagy a logo és nem összetéveszthető semmivel.És még azértsem,mert elárulná,hogy nem eredeti sevis betű a link.Az eredetiben az E és a T teteje összeér...
Sőt az E és a V is!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #115 Dátum: 2007. November 10. - 22:09:29 »

nnaigen...De ezen majd lehet segíteni.Megvannak a megfelelő manipulátor progcsik,meg hozzáértő is a barátom személyében,szal leszmég jobb is.
« Utoljára szerkesztve: 2007. November 10. - 22:11:06 írta akidobos » Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #116 Dátum: 2007. November 10. - 22:10:38 »

paint összehozza. na nem a melót osztom, de csak ha ezen múlik, Én szivesen...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #117 Dátum: 2007. November 10. - 22:13:05 »

De szerintem nem feltűnő,nem vagyunk mi gyári csapat Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #118 Dátum: 2007. November 10. - 22:22:05 »

nnaigen...De ezen majd lehet segíteni.Megvannak a megfelelő manipulátor progcsik,meg hozzáértő is a barátom személyében,szal leszmég jobb is.
valami "hyperion sunset"-hez hasonló a betütípus...ennyit már megfejtettem, de most többet nem találtam a neten. Amúgy van többezer ingyen letölthető font, csak legyen ember, aki végignézi.  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #119 Dátum: 2007. November 10. - 22:27:24 »

De szerintem nem feltűnő,nem vagyunk mi gyári csapat Vigyorog
Lehet, hogy csak én vagyok maximalista, de produkálni/reprodukálni vagy tökéletesen, vagy sehogy. Vigyorog
Ha már itt tartunk:ha eredetit vesszük mint betűtípus, akkor ne legyen döntve! De nagyon ütős lenne, ha egy kicsit élénkebb kéken bele lehetne írni eredeti lacsi betűkkel! Nagy segítség lehetne, ha valaki járna a gyulai felé. Úgy látom, el vannak halmozva mindenféle matricákkal, feliratokkal! Egy nagyjából méretes matricát kell tőlük szerezni, (vagy csulkó autójáról kölcsönvenni Vigyorog) azt szépen le lehet másolni nyomdai úton, vagy szkennelni, színt adni neki, majd berakni a chevy-jelbe!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 34   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!