Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 19. - 17:12:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 22   Le
 
Szerző Téma: Üveg problémák  (Megtekintve 105120 alkalommal)
ngyzslt
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Hozzászólás #210 Dátum: 2010. Március 13. - 18:39:07 »

Üdv mindenkinek!
Igazából nem az üvegproblémához kapcsolódi kérdésem de az üveggel kapcsolatos.
Fóliáztatni szeretném a kocsi ablakait. A galáriában mostnemtom kicsikéje nagyon tetszik. Tud valakai olyan helyet ahol az első ablaküveget is lefóliázzák bizonylattal mert itt a környékünkön mindenki csak a hátsókra adna bizonylatot.
Olyat ne várj, hogy az első oldalablakokra is adjanak bizonylatot, mert nem adnak, mert elvileg előre nem szabad, mert már gyárilag is 70%-os a szinezés. MNT fóliája ráadásul a sötétebbek közé tartozik. Idegen helyen a vizsga ilyennel bukta.
Mennyire moccannak a rend őrei az első ablak fóliázására? Most megy a kicsikém műszakira és utánna gondolkoztam a dolgon.
A galériában mostnemtom első ablakán is láttam matricát. Azért kérdeztem rá hátha valahol meg lehet oldani.
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #211 Dátum: 2010. Március 13. - 18:43:03 »

Üdv mindenkinek!
Igazából nem az üvegproblémához kapcsolódi kérdésem de az üveggel kapcsolatos.
Fóliáztatni szeretném a kocsi ablakait. A galáriában mostnemtom kicsikéje nagyon tetszik. Tud valakai olyan helyet ahol az első ablaküveget is lefóliázzák bizonylattal mert itt a környékünkön mindenki csak a hátsókra adna bizonylatot.
Olyat ne várj, hogy az első oldalablakokra is adjanak bizonylatot, mert nem adnak, mert elvileg előre nem szabad, mert már gyárilag is 70%-os a szinezés. MNT fóliája ráadásul a sötétebbek közé tartozik. Idegen helyen a vizsga ilyennel bukta.
Mennyire moccannak a rend őrei az első ablak fóliázására? Most megy a kicsikém műszakira és utánna gondolkoztam a dolgon.
A galériában mostnemtom első ablakán is láttam matricát. Azért kérdeztem rá hátha valahol meg lehet oldani.
Rend őre válogatja, eddig nekem nem szóltak kopp kopp (pedig lenne miért Vigyorog Kacsint)
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #212 Dátum: 2010. Március 27. - 22:19:19 »

A volt egy kisebb javításom. Múltkor kaptam egy jó diónyi követ a szélvédő bal alsó sarkába. Akkor nem látszott túl nagynak, de egy szép kagylós repdés lett belőle.
A srác azt mondta, hogy nyugodtan érezzem magam szerencsésnek, mert általában egy ilyen repedés 2 nap alatt végig megy a szélvédőn.
Valszeg. mákom van. Pont jobb az üvegem, mint az átlag és pont faján illesztették a keretbe is.

4500Ft volt, de a srác azt mondta, hogy csak 95%-osra tudja megcsinálni. A régebbieket is megnézte, azok is rendben vannak, szerinte 98%-osak Mosolyog.
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #213 Dátum: 2010. Szeptember 06. - 19:28:34 »

Ma gyorsban bekaptam két nagyobb kavicsot is a szélvédőre. A nagyobbik a jobb alsó sarokba, el is kezdett repedni, már jó 3 centis, a kisebbik, az orrom előtt, csak a nyoma látszik, még nem reped. Van Casco a kocsira és még garanciális. Mit tegyek? Kifizetik? Mennyire sürgősen csináltassam meg? vagy csak maszekben tudom megoldani, ha én csináltatom meg? 
Naplózva

meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #214 Dátum: 2010. Szeptember 06. - 19:51:30 »

Ma gyorsban bekaptam két nagyobb kavicsot is a szélvédőre. A nagyobbik a jobb alsó sarokba, el is kezdett repedni, már jó 3 centis, a kisebbik, az orrom előtt, csak a nyoma látszik, még nem reped. Van Casco a kocsira és még garanciális. Mit tegyek? Kifizetik? Mennyire sürgősen csináltassam meg? vagy csak maszekben tudom megoldani, ha én csináltatom meg? 
Ha cascora csináltatod,kalkuláld be,hogy meg fogják majd emelni 5%-al.Miklóson a virágpiacnál szokott lenni az út szélén egy üvegjavító szaki,aki garanciával megcsinálja neked pár ezer ft-ért,hogy ne repedjen tovább.Az off technikámat én is vele csináltatom.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #215 Dátum: 2010. Szeptember 06. - 20:29:17 »

Ma gyorsban bekaptam két nagyobb kavicsot is a szélvédőre. A nagyobbik a jobb alsó sarokba, el is kezdett repedni, már jó 3 centis, a kisebbik, az orrom előtt, csak a nyoma látszik, még nem reped. Van Casco a kocsira és még garanciális. Mit tegyek? Kifizetik? Mennyire sürgősen csináltassam meg? vagy csak maszekben tudom megoldani, ha én csináltatom meg? 
Ha cascora csináltatod,kalkuláld be,hogy meg fogják majd emelni 5%-al.Miklóson a virágpiacnál szokott lenni az út szélén egy üvegjavító szaki,aki garanciával megcsinálja neked pár ezer ft-ért,hogy ne repedjen tovább.Az off technikámat én is vele csináltatom.

Igen tudom, ott az M0 híd előtt szokott lenni jobb oldalt (Csepel felé). Szóval azt mondod inkább csináltassam meg ott, mintsem cascora? Jobban járok így?
Naplózva

Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #216 Dátum: 2010. Szeptember 06. - 20:32:39 »

Ma gyorsban bekaptam két nagyobb kavicsot is a szélvédőre. A nagyobbik a jobb alsó sarokba, el is kezdett repedni, már jó 3 centis, a kisebbik, az orrom előtt, csak a nyoma látszik, még nem reped. Van Casco a kocsira és még garanciális. Mit tegyek? Kifizetik? Mennyire sürgősen csináltassam meg? vagy csak maszekben tudom megoldani, ha én csináltatom meg? 
Ha cascora csináltatod,kalkuláld be,hogy meg fogják majd emelni 5%-al.Miklóson a virágpiacnál szokott lenni az út szélén egy üvegjavító szaki,aki garanciával megcsinálja neked pár ezer ft-ért,hogy ne repedjen tovább.Az off technikámat én is vele csináltatom.

Igen tudom, ott az M0 híd előtt szokott lenni jobb oldalt (Csepel felé). Szóval azt mondod inkább csináltassam meg ott, mintsem cascora? Jobban járok így?
Jobban. Ha tovább reped, majd akkor ráérsz kicseréltetni.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #217 Dátum: 2010. Szeptember 07. - 13:18:40 »

Ma gyorsban bekaptam két nagyobb kavicsot is a szélvédőre. A nagyobbik a jobb alsó sarokba, el is kezdett repedni, már jó 3 centis, a kisebbik, az orrom előtt, csak a nyoma látszik, még nem reped. Van Casco a kocsira és még garanciális. Mit tegyek? Kifizetik? Mennyire sürgősen csináltassam meg? vagy csak maszekben tudom megoldani, ha én csináltatom meg? 
Ha cascora csináltatod,kalkuláld be,hogy meg fogják majd emelni 5%-al.Miklóson a virágpiacnál szokott lenni az út szélén egy üvegjavító szaki,aki garanciával megcsinálja neked pár ezer ft-ért,hogy ne repedjen tovább.Az off technikámat én is vele csináltatom.

Igen tudom, ott az M0 híd előtt szokott lenni jobb oldalt (Csepel felé). Szóval azt mondod inkább csináltassam meg ott, mintsem cascora? Jobban járok így?
Jobban. Ha tovább reped, majd akkor ráérsz kicseréltetni.
Igen, de a vizsgánál lehet gond, ha a látómezőben van a hiba. Van olyan hely, ahol cascos önrész nélkül cserélik a szélvédőt. Ha kell cserélni, akkor érdemes oda vinni. De Rudit is megkérdezheted, hogy mit ajánl. A javítás lehet jó, de csak, ha sürgősen csináltatod, mert, ha koszolódik, akkor már nem lesz jó. Nem minden biztosító emeli az áraz üvegkárnál, azt érdemes előtte megérdeklődni. Sok sikert hozzá! Ja, és az antenna ebben van a HB-nál? Fontos dolog tudni!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #218 Dátum: 2010. Szeptember 07. - 13:32:48 »

Ma gyorsban bekaptam két nagyobb kavicsot is a szélvédőre. A nagyobbik a jobb alsó sarokba, el is kezdett repedni, már jó 3 centis, a kisebbik, az orrom előtt, csak a nyoma látszik, még nem reped. Van Casco a kocsira és még garanciális. Mit tegyek? Kifizetik? Mennyire sürgősen csináltassam meg? vagy csak maszekben tudom megoldani, ha én csináltatom meg? 
Ha cascora csináltatod,kalkuláld be,hogy meg fogják majd emelni 5%-al.Miklóson a virágpiacnál szokott lenni az út szélén egy üvegjavító szaki,aki garanciával megcsinálja neked pár ezer ft-ért,hogy ne repedjen tovább.Az off technikámat én is vele csináltatom.

Igen tudom, ott az M0 híd előtt szokott lenni jobb oldalt (Csepel felé). Szóval azt mondod inkább csináltassam meg ott, mintsem cascora? Jobban járok így?
Jobban. Ha tovább reped, majd akkor ráérsz kicseréltetni.
Igen, de a vizsgánál lehet gond, ha a látómezőben van a hiba. Van olyan hely, ahol cascos önrész nélkül cserélik a szélvédőt. Ha kell cserélni, akkor érdemes oda vinni. De Rudit is megkérdezheted, hogy mit ajánl. A javítás lehet jó, de csak, ha sürgősen csináltatod, mert, ha koszolódik, akkor már nem lesz jó. Nem minden biztosító emeli az áraz üvegkárnál, azt érdemes előtte megérdeklődni. Sok sikert hozzá! Ja, és az antenna ebben van a HB-nál? Fontos dolog tudni!
Igen, HB-nál meg SW-nél is. Ezért is jó a sedan Vigyorog
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #219 Dátum: 2010. Szeptember 07. - 15:49:02 »

Ami a látómezőben van, az csak egy kisebb felpattanás, nem nagy, viszont a másik, jobb oldalt alul van és elkezdett berepedni...
Mindegy egyenlőre elviszem megcsináltatni oda, amit meatloaf ajánlott.
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #220 Dátum: 2010. Szeptember 07. - 16:04:57 »

Ami a látómezőben van, az csak egy kisebb felpattanás, nem nagy, viszont a másik, jobb oldalt alul van és elkezdett berepedni...
Mindegy egyenlőre elviszem megcsináltatni oda, amit meatloaf ajánlott.
Ha megindult a repedés, akkor annak biztos vége előbb utóbb. Kérdés, hogy érdemes-e pár ezrest rákölteni egy ideiglenes javításra, lehet, inkább rögtön cserélni a jobb, és végül is olcsóbb megoldás. Gondolkozz el rajta. De persze a javító mesternek azért megmutathatod, de ne feledd az ő érdeke a javítás lesz, ami azért több ezres ám!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #221 Dátum: 2010. Szeptember 07. - 17:52:36 »

Ami a látómezőben van, az csak egy kisebb felpattanás, nem nagy, viszont a másik, jobb oldalt alul van és elkezdett berepedni...
Mindegy egyenlőre elviszem megcsináltatni oda, amit meatloaf ajánlott.
Ha megindult a repedés, akkor annak biztos vége előbb utóbb. Kérdés, hogy érdemes-e pár ezrest rákölteni egy ideiglenes javításra, lehet, inkább rögtön cserélni a jobb, és végül is olcsóbb megoldás. Gondolkozz el rajta. De persze a javító mesternek azért megmutathatod, de ne feledd az ő érdeke a javítás lesz, ami azért több ezres ám!
Szerintem is érdemes cseréltetni és tényleg sok helyen megoldják önrész nélkül. Érdemes megnézni a casco szerződésedet, mert ott is lehet, hogy olyat kötöttél, aminél nem kell önrészt fizetni üvegkár esetén. Ja és érdemes megkérdezni tőlük, hogy emelik-e a díjadat, ha igen mennyivel. Az biztos, hogy csak évforduló után tehetik ezt meg, akkor meg legfeljebb átmész egy másikhoz Kacsint
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #222 Dátum: 2010. Szeptember 09. - 16:27:57 »

Megcsináltattam 4000ft-ért az alább említett helyen!
A srác azt mondta, hogy felesleges kicserélni, mert egyrészt kicsi a repedés, másrészt nincs a látómezőben és ha megcsinálja nem fog tovább repedni. Korrektül megcsinálta, egy év garancia van rá.
Naplózva

meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #223 Dátum: 2010. Szeptember 09. - 16:46:28 »

Megcsináltattam 4000ft-ért az alább említett helyen!
A srác azt mondta, hogy felesleges kicserélni, mert egyrészt kicsi a repedés, másrészt nincs a látómezőben és ha megcsinálja nem fog tovább repedni. Korrektül megcsinálta, egy év garancia van rá.
Na ugye.Nekem is repedést tüntetett el nyom nélkül még tavasszal,és tuti lett.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #224 Dátum: 2010. Szeptember 10. - 06:44:30 »

Megcsináltattam 4000ft-ért az alább említett helyen!
A srác azt mondta, hogy felesleges kicserélni, mert egyrészt kicsi a repedés, másrészt nincs a látómezőben és ha megcsinálja nem fog tovább repedni. Korrektül megcsinálta, egy év garancia van rá.
Na ugye.Nekem is repedést tüntetett el nyom nélkül még tavasszal,és tuti lett.
Apropó! A te hátsó ablakoddal mi van?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 22   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!