Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 20. - 09:39:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 22   Le
 
Szerző Téma: Üveg problémák  (Megtekintve 105270 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #75 Dátum: 2008. Március 14. - 08:03:48 »

Na, kedves Lacetti társak! Ezennel kinevezem magamat örökös lacetti szélvédő pech-ernek Vigyorog  Ma reggel megkaptam a 3 és fél éves autóm még nem 1 éves szélvédőjére a 3-ik követ Mosolyog
Ezen már csak röhögni tudok Mosolyog  Elvittem az üvegeshez, akinél kb 1 hónapja jártam szintén javíttatni. Nézte, hogy hol a régi munkájának a nyoma, de nem találta (pici pont maradt utánna)
Mondtam, neki...amilyen szerencsém van, pont arra kaptam követ... NEM TÉVEDTEM Vigyorog  Mellette 1 mm-re van a nyoma Vigyorog
  Szintelen fólia kivűlre? He Vigyorog
Hé! Nem is rossz ötlet! Kár, hogy megvalósíthatatlan.
Jav. L
tudjuk be a fájdalomcsillapítóknak.  Vigyorog
Betudtuk...  Vigyorog
Semmi gond...  Kacsint
Te csak gyógyulgass. 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #76 Dátum: 2008. Március 14. - 18:46:42 »

Főleg ha a fogamra is kapok követ, akkor agg nagypapa műfogsorral szindróma Vigyorog
Hiába fontos alkatrész az üveg!
Ja kőre visszatérve drága multság a lacsin az antenna miatt.
Hát még az esőérzékelő miatt Vigyorog  Én már ezen túl vagyok....Aztán csere után jött a beázás. Úgy hogy ajánlom mindenkinek, ha követ kaptok, azonnal üvegeshez loholni.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #77 Dátum: 2008. Március 15. - 20:56:47 »

Kicsit elkanyarodtunk biztosítás témába! Átraktam a nem ide illő h.sz.-okat a Társalgó-> Kötelező biztosítás topicba!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #78 Dátum: 2008. Március 15. - 21:04:32 »

Kicsit elkanyarodtunk biztosítás témába! Átraktam a nem ide illő h.sz.-okat a Társalgó-> Kötelező biztosítás topicba!
Kicsit belekeverünk manapság a topicokban Vigyorog
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #79 Dátum: 2008. Március 18. - 19:27:35 »

Nekem is bekarcosodott a vezető oldalon!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #80 Dátum: 2008. Március 18. - 23:23:36 »

Nekem is bekarcosodott a vezető oldalon!
Gondolom csak azért ott mert máshol nem húzogatod annyit.Nekem is karcos lett, de lemondtam a cseréjéről, mert sajnáltam a fóliát, amit nem fizettek volna ki garanciában természetesen.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #81 Dátum: 2008. Március 19. - 08:11:24 »

Nekem is bekarcosodott a vezető oldalon!
Gondolom csak azért ott mert máshol nem húzogatod annyit.Nekem is karcos lett, de lemondtam a cseréjéről, mert sajnáltam a fóliát, amit nem fizettek volna ki garanciában természetesen.
Nekem is serceg
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #82 Dátum: 2008. Március 19. - 08:49:31 »

Nekem is bekarcosodott a vezető oldalon!
Gondolom csak azért ott mert máshol nem húzogatod annyit.Nekem is karcos lett, de lemondtam a cseréjéről, mert sajnáltam a fóliát, amit nem fizettek volna ki garanciában természetesen.
Nekem is serceg
Na de Uraim!
Ha serceg, akkor miért csodálkoztok, hogy karcosodik is... Zavart Zavart Zavart?
Ha a lehúzó/tömítő gumicsík merő egy redva, akkor nem kell csodálkozni. De ez ellen akár egy megköpködött papírzsepi is hatásos fegyver lehet ám...!
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #83 Dátum: 2008. Március 19. - 08:52:25 »

Nekem is bekarcosodott a vezető oldalon!
Gondolom csak azért ott mert máshol nem húzogatod annyit.Nekem is karcos lett, de lemondtam a cseréjéről, mert sajnáltam a fóliát, amit nem fizettek volna ki garanciában természetesen.
Nekem is serceg
Na de Uraim!
Ha serceg, akkor miért csodálkoztok, hogy karcosodik is... Zavart Zavart Zavart?
Ha a lehúzó/tömítő gumicsík merő egy redva, akkor nem kell csodálkozni. De ez ellen akár egy megköpködött papírzsepi is hatásos fegyver lehet ám...!
Én várakozás közben lehúztam az ablakot és a gumirészről piciny ujjammal ledörzsöltem ami homok, szutyi ott volt. Már ezzel is jobb lett a sercegéstartomány! Vigyorog Ajánlom szíves figyelmetekbe városi dugó esetén Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #84 Dátum: 2008. Március 19. - 20:25:57 »

Nekem is bekarcosodott a vezető oldalon!
Gondolom csak azért ott mert máshol nem húzogatod annyit.Nekem is karcos lett, de lemondtam a cseréjéről, mert sajnáltam a fóliát, amit nem fizettek volna ki garanciában természetesen.
Nekem is serceg
Na de Uraim!
Ha serceg, akkor miért csodálkoztok, hogy karcosodik is... Zavart Zavart Zavart?
Ha a lehúzó/tömítő gumicsík merő egy redva, akkor nem kell csodálkozni. De ez ellen akár egy megköpködött papírzsepi is hatásos fegyver lehet ám...!
Én várakozás közben lehúztam az ablakot és a gumirészről piciny ujjammal ledörzsöltem ami homok, szutyi ott volt. Már ezzel is jobb lett a sercegéstartomány! Vigyorog Ajánlom szíves figyelmetekbe városi dugó esetén Vigyorog Vigyorog
Csesszus 2 nap után már serceg az üveg??? Elég gázos nem,ott valami gebasz van a tömítéssel.
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #85 Dátum: 2008. Március 19. - 23:25:17 »

Elméletileg módosítottak a gumitömítésen, mert igazából az volt a bűnös.Talán az újakon már nem lesz ilyen gond.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #86 Dátum: 2008. Március 19. - 23:27:20 »

Elméletileg módosítottak a gumitömítésen, mert igazából az volt a bűnös.Talán az újakon már nem lesz ilyen gond.
Ez nem elég új 2008 januári gyártmány
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #87 Dátum: 2008. Március 20. - 08:13:48 »

Elméletileg módosítottak a gumitömítésen, mert igazából az volt a bűnös.Talán az újakon már nem lesz ilyen gond.
Ez nem elég új 2008 januári gyártmány
Talán vidd vissza a szervízbe, jelezd a hibát nekik, mivel tudnak róla, nem hiszem hogy elhajtanának /mivel tipushiba/.
Az meg hogy új modell, nem biztos hogy jó a belerakott ablakgumi...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #88 Dátum: 2008. Március 20. - 08:32:13 »

Elméletileg módosítottak a gumitömítésen, mert igazából az volt a bűnös.Talán az újakon már nem lesz ilyen gond.
Ez nem elég új 2008 januári gyártmány
Talán vidd vissza a szervízbe, jelezd a hibát nekik, mivel tudnak róla, nem hiszem hogy elhajtanának /mivel tipushiba/.
Az meg hogy új modell, nem biztos hogy jó a belerakott ablakgumi...

Vagy, ha mégis elhajtanak, akkor irány a Chevy Gombos. Ott megcsinálják.
Keresd Szabó István szervízvezetőt, és hivatkozz a klubra. (jelenleg 2 klubos autó is vár az új üvegére Zozo cartárs gépe, és az enyém  Vigyorog)
Naplózva
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #89 Dátum: 2008. április 01. - 20:17:50 »

Nekem is karcos az első kettő oldalsó, bementem hát a győri Gyimesbe, ahol szinte kiröhögtek és hazairányítottak. Esztergomban meg azt mondták, lefényképezik, és engedélyeztetésre beküldik a központba. A győriek ezt akkor miért nem teszik meg?HeHe
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 22   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!