Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 08. - 03:25:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 22   Le
 
Szerző Téma: Üveg problémák  (Megtekintve 104902 alkalommal)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #270 Dátum: 2013. április 15. - 16:22:33 »

Na nekem is beütött egy üveg problémám. Megyek vissza a gépemhez, hát mit látok, a bal hátsó ajtó ablaka nem átlátszó, van rajta egy ütés nyoma, "leborsózott", de nem esett szét, a fólia egyben tartotta. Nem látszott semmi az utastérben, mégis megpróbálták betörni, hátha lesz zsákmány. De mivel a fóliást ütötték be, így nem jutottak tovább, pedig az első ablakokról már le lett véve a fólia a vizsga miatt. Szóval én is mehetek üvegeshez, nemcsak diablo barátom. Még jó, hogy van cascom, remélem nem jövök ki túl rosszul belőle. Tud valaki egy bevált gondolattal-ölő alkalmatosságot? szívesen kipróbálnám most. De addig is törjön ripityára mindkét enyves keze!   
Gidy a fólia eltávolítás után mivel tudtad eltüntetni a ragacsot az üvegről?Nekem is le kellett szednem,de a ragaccsal kínlódok.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #271 Dátum: 2013. április 15. - 16:45:12 »

Na nekem is beütött egy üveg problémám. Megyek vissza a gépemhez, hát mit látok, a bal hátsó ajtó ablaka nem átlátszó, van rajta egy ütés nyoma, "leborsózott", de nem esett szét, a fólia egyben tartotta. Nem látszott semmi az utastérben, mégis megpróbálták betörni, hátha lesz zsákmány. De mivel a fóliást ütötték be, így nem jutottak tovább, pedig az első ablakokról már le lett véve a fólia a vizsga miatt. Szóval én is mehetek üvegeshez, nemcsak diablo barátom. Még jó, hogy van cascom, remélem nem jövök ki túl rosszul belőle. Tud valaki egy bevált gondolattal-ölő alkalmatosságot? szívesen kipróbálnám most. De addig is törjön ripityára mindkét enyves keze!   
Gidy a fólia eltávolítás után mivel tudtad eltüntetni a ragacsot az üvegről?Nekem is le kellett szednem,de a ragaccsal kínlódok.
Én denaturált szesszel csináltam. Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #272 Dátum: 2013. április 15. - 17:09:23 »

Nekem meg nem kellett leszednem, nem vették észre. Vigyorog
Naplózva


LPG
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #273 Dátum: 2013. április 16. - 19:19:53 »

Nekem meg nem kellett leszednem, nem vették észre. Vigyorog
Azt Te csak úgy hiszed! Vigyorog
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #274 Dátum: 2013. Május 13. - 09:27:27 »


Az elmúlt napok valamelyikén három, elég mély karcolást vettem észre az első szélvédőmön, a vezetőoldalon, szemagasság felett kicsivel. Hol érdemes megnézetnem, hogy eltüntethetők-e a nyomok, illetve érdekelne, hogy műszakin ez problémát jelenthet-e? Vajon a kőfelverődést javítók meg tudják válaszolni a kérdésemet?  He
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #275 Dátum: 2013. Május 13. - 10:42:37 »


Az elmúlt napok valamelyikén három, elég mély karcolást vettem észre az első szélvédőmön, a vezetőoldalon, szemagasság felett kicsivel. Hol érdemes megnézetnem, hogy eltüntethetők-e a nyomok, illetve érdekelne, hogy műszakin ez problémát jelenthet-e? Vajon a kőfelverődést javítók meg tudják válaszolni a kérdésemet?  He

polírozni esetleg lehet de vannak határok
Naplózva

70/4334431
Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #276 Dátum: 2013. Június 06. - 19:33:55 »

sziasztok!
használ vki skyfol hp20 fóliát?
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #277 Dátum: 2013. Június 06. - 20:34:25 »

sziasztok!
használ vki skyfol hp20 fóliát?
nekem hp15 van
« Utoljára szerkesztve: 2013. Június 06. - 20:41:32 írta Jani » Naplózva


LPG
Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #278 Dátum: 2013. Június 06. - 21:51:36 »

Meg akarom csináltatni majd énis, csak nem tudom mennyire legyen sötét... megsasolhatom majd a tied?
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #279 Dátum: 2013. Június 07. - 05:37:41 »

Megnézheted, számomat tudod. Kacsint
Kívülről sötét, de belülről lehetne még sötétebb. Legközelebb sötétebbet csináltatok.
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=27.msg60748#msg60748
Naplózva


LPG
Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #280 Dátum: 2013. Június 07. - 06:50:30 »

Szerinted akkor a Hp05 a nyerő? Sötétbe milyen vele közlekedni? első ablakok is kaptak vmit?
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #281 Dátum: 2013. Június 07. - 07:47:27 »

A linket megnézed, ott leírtam nekem mi van.
Első ajtóra lehet nem tennék olyan sötétet, de a többin engem nem zavarna.
Gyerekeket hátul így is zavarja a napsütés. Engem meg a mögöttem jövök lámpája.
Naplózva


LPG
sx2004
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281



« Hozzászólás #282 Dátum: 2013. Június 07. - 08:27:14 »

Mit lehet tenni legegyszerűbb megoldásként az első ajtók üvegeinek további karcolódásának megelőzése érdekében?
Naplózva
Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #283 Dátum: 2013. Június 10. - 20:59:46 »

Sziasztok! még egy kérdésem lenne... Nagyon sok autón látok az első ablakon is fóliát... Avval tisztában vagyok hogy a műszaki előtt sokan leszedik és újrarakatják... De mi a helyzet a rendőrökkel? hogyan lehet kivédeni? Sokatok autóján látom hogy van...?!
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #284 Dátum: 2013. Június 11. - 06:59:18 »

Sziasztok! még egy kérdésem lenne... Nagyon sok autón látok az első ablakon is fóliát... Avval tisztában vagyok hogy a műszaki előtt sokan leszedik és újrarakatják... De mi a helyzet a rendőrökkel? hogyan lehet kivédeni? Sokatok autóján látom hogy van...?!
Igaz, van így. De, ha olyan napja van a rendőrnek, akkor forgalmit elveszi, illetve rendkívüli vizsgára küldheti az autót, ami lehet, hogy kínos lesz, nemcsak anyagilag, mert akkor jól át fogják nézni a gépet, esetleg túlzott lelkesedéssel. Sőt, ha vizsga után kapják el, veszélybe sodorhatják a vizsgaállomást is, hogy csalt. Szóval szerintem már nem éri meg kockáztatni, olyankor, amikor a bevétel prioritást kapott. Én se tettem újra fel az enyhén sötétítettet, inkább teljesen simát, ami az UV-t fogja, és nem törhető be. Ja, és nem kell izgulnom már emiatt. Ezt javaslom neked is. Ne vedd egy kalap alá a kocsid, és jómagad a BMW-s, egyéb terepjárosokkal, mert azoknak mindent szabad, ha érted mire gondolok.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 22   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!