Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 16. - 20:58:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22   Le
 
Szerző Téma: Üveg problémák  (Megtekintve 104994 alkalommal)
gkrisz78
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42

1.6 SW


« Hozzászólás #240 Dátum: 2011. Március 22. - 13:40:12 »

Szerintetek mennyibe kerül a 2 első ablaknál a gumi + üveg csere? Eddig egyszer húztam le-fel, de már karcosabb, mint előtte.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #241 Dátum: 2011. Március 22. - 14:20:10 »

Szerintetek mennyibe kerül a 2 első ablaknál a gumi + üveg csere? Eddig egyszer húztam le-fel, de már karcosabb, mint előtte.
Az drága. Főleg az üveg. Nekem a jobb elsőt kellett feltörési okból kifolyólag cserélni. Nem emlékszem pontosan, mert cascóra ment, de nem volt olcsó.

Szerintem kérdezd meg sebikét, hátha van bontottja.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
gkrisz78
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42

1.6 SW


« Hozzászólás #242 Dátum: 2011. Március 22. - 14:34:31 »

Csak elméleti síkon kérdeztem, ha drága akkor nem is annyira zavaró. Mosolyog
Nem tudom a polír esetleg segít-e, bár a gumit akkor is ki kell cseréltetni, mert gondolom az okozza a karcolódást.
Naplózva
kubu87
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 411



« Hozzászólás #243 Dátum: 2011. Március 22. - 15:10:39 »

Helló!

Az első szélvédő jobb oldalán, az oszlopon kijött a helyéből az a műanyag keret/szegély. Ez ragasztva van gyárilag??? Az istenért nem tudom visszagyömöszölni a helyére és folyton kijön 2 perc után...
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #244 Dátum: 2011. Március 22. - 23:42:38 »

Helló!

Az első szélvédő jobb oldalán, az oszlopon kijött a helyéből az a műanyag keret/szegély. Ez ragasztva van gyárilag??? Az istenért nem tudom visszagyömöszölni a helyére és folyton kijön 2 perc után...
Az A oszlop burkolatára gondolsz?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kubu87
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 411



« Hozzászólás #245 Dátum: 2011. Március 23. - 07:32:50 »

Helló!

Az első szélvédő jobb oldalán, az oszlopon kijött a helyéből az a műanyag keret/szegély. Ez ragasztva van gyárilag??? Az istenért nem tudom visszagyömöszölni a helyére és folyton kijön 2 perc után...
Az A oszlop burkolatára gondolsz?

Nem, hanem a szélvédő szélén körbefutó műanyag szegélyre/szigeletésre - fekete műanyag csík - vagy nem is tudom minek nevezzem. Az oszlop burkolatával nincs semmi gáz. Mosolyog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #246 Dátum: 2011. Március 23. - 14:27:46 »

Helló!

Az első szélvédő jobb oldalán, az oszlopon kijött a helyéből az a műanyag keret/szegély. Ez ragasztva van gyárilag??? Az istenért nem tudom visszagyömöszölni a helyére és folyton kijön 2 perc után...
Az A oszlop burkolatára gondolsz?

Nem, hanem a szélvédő szélén körbefutó műanyag szegélyre/szigeletésre - fekete műanyag csík - vagy nem is tudom minek nevezzem. Az oszlop burkolatával nincs semmi gáz. Mosolyog
Az nekem is folyton kijön.
Naplózva
bubu
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1



« Hozzászólás #247 Dátum: 2011. április 11. - 20:25:39 »

Üdv:2005-ös évjáratú az autóm érdeklődnék tudtok árat mondani jobb és bal üvegem karcos kb menny lenne a csere illetve a lehúzó gumi?He?
Naplózva

bubu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #248 Dátum: 2011. április 12. - 09:39:36 »

Üdv:2005-ös évjáratú az autóm érdeklődnék tudtok árat mondani jobb és bal üvegem karcos kb menny lenne a csere illetve a lehúzó gumi?He?
elég sok
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #249 Dátum: 2011. április 12. - 10:34:21 »

Üdv:2005-ös évjáratú az autóm érdeklődnék tudtok árat mondani jobb és bal üvegem karcos kb menny lenne a csere illetve a lehúzó gumi?He?

kb 15-20eft alsó hangon
Naplózva

70/4334431
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #250 Dátum: 2011. Június 19. - 11:47:21 »

Tegnap kisebb haristolás az ablakon. Mondom az asszonynak: húzd már át az ujjaddal hátha kijön valami.
Semmit nem talált. Még jó párszor le-fel az ablak, mert hátulra másként nem megy a levegő. A végállomásom már nagyon b***ta a csőröm , ezért leteker és kocsikulccsal végig húztam a lehúzókat. Rendbe jött! Hurrá...
Ma az eső lemosta az út porát és látok a jobb oldali üvegben két "szép" csíkot... Nagyot nyeltem, de én voltam a hülye, hogy nem útközben csináltam meg.   
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #251 Dátum: 2012. Február 27. - 16:23:51 »

Ma javíttattam egy kőfelverődést egy Hondán. A Váci úton van a Soós autóüveges. Javítanak, cserélnek minden ablakot, minden kocsihoz, fóliáznak, és javítanak sérült fűtőszálakat is. Cascora van, hogy nem számítanak önrészt, ez biztosító válogatja. Sok munkájuk van, be kell jelentkezni munkára.
Autóüvegsoós 1044. Bp. Váci út 85-87. Tel: 06-30-940-0211, 06-30-940-0299,tel/fax: 06-1-370--8385. E-mail: autouvegsoos@chello.hu  www.szelvedos.hu
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #252 Dátum: 2013. Március 30. - 10:31:45 »

Tegnap észrevettem, hogy a szélvédő bal alsó sarka el van repedve. Kőfelverődés nem látszik, kézzel simítva sem érezni semmit, csak látni lehet. Pont ott van, ahol a fűtőszál.
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #253 Dátum: 2013. Március 31. - 10:16:09 »

Tegnap észrevettem, hogy a szélvédő bal alsó sarka el van repedve. Kőfelverődés nem látszik, kézzel simítva sem érezni semmit, csak látni lehet. Pont ott van, ahol a fűtőszál.


ha van Cascod akkor nem fog fájni
Naplózva

70/4334431
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #254 Dátum: 2013. április 02. - 06:58:30 »

Tegnap észrevettem, hogy a szélvédő bal alsó sarka el van repedve. Kőfelverődés nem látszik, kézzel simítva sem érezni semmit, csak látni lehet. Pont ott van, ahol a fűtőszál.


ha van Cascod akkor nem fog fájni
Természetesen van, csak kicsit tartok a szélvédőcserétől, hogy mennyire normálisan rakják be az újat.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!