Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 03:17:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 223   Le
 
Szerző Téma: Jeles események, évfordulók  (Megtekintve 293696 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #120 Dátum: 2008. Február 26. - 18:31:20 »

Ma van a kommunizmus áldozatainak emléknapja. Gondoljatok bele, hogy hány millió embert öltek meg, zártak börtönökbe, vittek Gulágra, Recskre, tettek lehetetlenné csak úgy simán jóindulatból. Hajtsunk fejet az áldozatok emlékére, és drukkoljunk, hogy ne legyen ilyen soha többé, sehol a világban! Soha ne legyen ember embernek farkasa! Soha semmilyen jogcimen ne lehessen ölni, bezárni, megfélemlíteni embereket ezentúl ártatlanul e Földön! Isten óvjon minket az emberi rémtettektől! Ne az erő, a pénz, a hatalomvágy, hanem a szeretet, mások iránti tisztelet, megbecsülés legyen az uralkodó nézet a világban! Ámen!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #121 Dátum: 2008. Február 26. - 19:57:34 »

Ma van a kommunizmus áldozatainak emléknapja. Gondoljatok bele, hogy hány millió embert öltek meg, zártak börtönökbe, vittek Gulágra, Recskre, tettek lehetetlenné csak úgy simán jóindulatból. Hajtsunk fejet az áldozatok emlékére, és drukkoljunk, hogy ne legyen ilyen soha többé, sehol a világban! Soha ne legyen ember embernek farkasa! Soha semmilyen jogcimen ne lehessen ölni, bezárni, megfélemlíteni embereket ezentúl ártatlanul e Földön! Isten óvjon minket az emberi rémtettektől! Ne az erő, a pénz, a hatalomvágy, hanem a szeretet, mások iránti tisztelet, megbecsülés legyen az uralkodó nézet a világban! Ámen!
Ez inkább tegnap volt, naptárunkban is szerepel. De a többivel mélységesen egyetértek!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #122 Dátum: 2008. Február 27. - 17:55:44 »

Cápa! Igaz, csak nálam tudod keverednek a napok. De a lényeg utólag is áll!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #123 Dátum: 2008. Február 27. - 18:36:25 »

Isten éltesse névnapjukon a
Ákos, Elemér, Albin, Lujza, Kormélia, Kázmér, Adorján
nevű felhasználóinkat!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #124 Dátum: 2008. Február 27. - 18:42:38 »

Különösen két igazán aktiv cartársunkat: WEREST, és AKIDOBOST, mert mindkettő ÁKOS! Isten éltessen titeket sokáig minden jóban!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #125 Dátum: 2008. Február 27. - 21:59:17 »

Különösen két igazán aktiv cartársunkat: WEREST, és AKIDOBOST, mert mindkettő ÁKOS! Isten éltessen titeket sokáig minden jóban!
Mondtam volna én is, ha tudnám a keresztneveket. Tényleg mi is lett azzal a topiccal?
Precíz vagy Gidy!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #126 Dátum: 2008. Február 28. - 15:27:28 »

Gidy!
Csak szólj egyet!! Csak merj egyet szólni!!!! Megkapod a magadét!!
Csak egyet szólsz és ezredes leszel, úgyhogy ebből az alkalomból had köszöntselek fel már most, mert erről is lemaradok, mint Ladlacról... Vigyorog
Hajrá ezredes!! Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #127 Dátum: 2008. Február 28. - 15:32:38 »

Gidy!
Csak szólj egyet!! Csak merj egyet szólni!!!! Megkapod a magadét!!

Nem szól... azóta sem... direkt nem szól...
vagy lefagyott! Kiakadt a számláló...
Vagy mittomén! Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #128 Dátum: 2008. Február 28. - 15:34:13 »

Gidy!
Csak szólj egyet!! Csak merj egyet szólni!!!! Megkapod a magadét!!

Nem szól... azóta sem... direkt nem szól...
vagy lefagyott! Kiakadt a számláló...
Vagy mittomén! Vigyorog
Kikötötte a számlálót! Régi trükk. Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #129 Dátum: 2008. Február 28. - 16:16:51 »

Na jó, rendben! Közkivánatra elbúcsuzom a Vén Róka nevemtől, és katonai rangot veszek fel, bár az nem voltam szerencsére. Szóval Ezredes Úrnak szólítsatok, ezt elvárom, de a régi barátságra tekintettel továbbra is tegeződhetünk. Szóval Cápa, és LadLac barátaim nyomdokába léptem ezzel a mostani szövegemmel. Elég, ha egyszerű üdvrivalgásba törtök ki csak, nem kell semmi hű-hó, mert köztudott roppant szerény vagyok. Igaz nem viselkedésben, hanem képességekben, de az is valami. Így most már jöhet a sok cikizés tőletek, főleg a szokásos aktiv jóakaróimtól. Cápa! Peti! Jopek! LadLac! Remélem nem hagytok kétséget az felől, hogy rámzúdítjátok jópofa szövegeteket. Nem akarok csalódni bennetek! Köszönöm előre is! Üdvözöl mindenkit a jó öreg Gidy Ezredes Úr nektek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
msam
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67


Nubira III SX


« Hozzászólás #130 Dátum: 2008. Február 28. - 16:27:34 »

Na jó, rendben! Közkivánatra elbúcsuzom a Vén Róka nevemtől, és katonai rangot veszek fel, bár az nem voltam szerencsére. Szóval Ezredes Úrnak szólítsatok, ezt elvárom, de a régi barátságra tekintettel továbbra is tegeződhetünk. Szóval Cápa, és LadLac barátaim nyomdokába léptem ezzel a mostani szövegemmel. Elég, ha egyszerű üdvrivalgásba törtök ki csak, nem kell semmi hű-hó, mert köztudott roppant szerény vagyok. Igaz nem viselkedésben, hanem képességekben, de az is valami. Így most már jöhet a sok cikizés tőletek, főleg a szokásos aktiv jóakaróimtól. Cápa! Peti! Jopek! LadLac! Remélem nem hagytok kétséget az felől, hogy rámzúdítjátok jópofa szövegeteket. Nem akarok csalódni bennetek! Köszönöm előre is! Üdvözöl mindenkit a jó öreg Gidy Ezredes Úr nektek!

GRATULA

 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #131 Dátum: 2008. Február 28. - 16:37:36 »

Nekem

Gidy csak így tovább az 1,000,000-ig Vigyorog

Naplózva


LPG
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #132 Dátum: 2008. Február 28. - 16:44:42 »

Tisztelt Ezredes Úr !
Nem csak a magam, hanem a saját nevemben is gratulálok az előléptetésedhez!
Igazán megtisztelő egy ilyen elhivatott fórumozóval együtt firká ... izé... szolgálni.
Erőt & Egészséget ! Illetve: Menetjegyeket, bérleteket ! Vigyorog

Üdv. és még sok ezret itt !

Kérek engedélyt leszállni!
Üdv.





Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #133 Dátum: 2008. Február 28. - 19:04:02 »

Cápa! Peti! Jopek! LadLac! Remélem nem hagytok kétséget az felől, hogy rámzúdítjátok jópofa szövegeteket. Nem akarok csalódni bennetek! Köszönöm előre is! Üdvözöl mindenkit a jó öreg Gidy Ezredes Úr nektek!

Gidy Ezredes Úrnak jelentem...
Mily sértő feltételezés! Méghogy én nem hagyom szó nélkül! Most félre is vonulok sírni!!!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #134 Dátum: 2008. Február 28. - 19:07:51 »

Na jó, rendben! Közkivánatra elbúcsuzom a Vén Róka nevemtől, és katonai rangot veszek fel, bár az nem voltam szerencsére. Szóval Ezredes Úrnak szólítsatok, ezt elvárom, de a régi barátságra tekintettel továbbra is tegeződhetünk. Szóval Cápa, és LadLac barátaim nyomdokába léptem ezzel a mostani szövegemmel. Elég, ha egyszerű üdvrivalgásba törtök ki csak, nem kell semmi hű-hó, mert köztudott roppant szerény vagyok. Igaz nem viselkedésben, hanem képességekben, de az is valami. Így most már jöhet a sok cikizés tőletek, főleg a szokásos aktiv jóakaróimtól. Cápa! Peti! Jopek! LadLac! Remélem nem hagytok kétséget az felől, hogy rámzúdítjátok jópofa szövegeteket. Nem akarok csalódni bennetek! Köszönöm előre is! Üdvözöl mindenkit a jó öreg Gidy Ezredes Úr nektek!
Grat.
Azt hiszem Tisztelt Ezeredes Úr Önnek bejött az élet!Erőt egészséget, keménycsöcsű feleséget!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 223   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!