Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 06:25:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 223   Le
 
Szerző Téma: Jeles események, évfordulók  (Megtekintve 292662 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #465 Dátum: 2008. Szeptember 11. - 12:15:00 »

Gidy a buszodnak 50, Neked pedig 60?  Vigyorog
Boldog szülinapot kívánok:

Gidy piros busszal hasít Pesten,
60 év nem fog ezen a testen!
Fórumon beszél mind a 10 ujja,
Lacsiját közúton soha ne tolja!
Kedélye mindig víg és szívélyes,
még 60 év lesz! YES, YES!
 
 
Brávo Arany- Komis, vagy Petőfi-Komis? Köszönöm szépen. De két erős túlzásra felhívnám figyelmed. A buszom azért még nem 50, de buszéveket számolva bőven az, de ez a kisebbik túlzás, a nagyobbik: pedig a 10 újjas fórumozás, mert az csak egy ,de a nagybetűk miatt hát legyen két újjas, ami igen messze van a tíztől. Kacsint Vigyorog
Minden kedves cartárs barátomnak újfent köszönöm a megemlékezéseit, kedvesek vagytok nagyon. Jó, hogy vagytok nekem! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #466 Dátum: 2008. Szeptember 11. - 14:33:11 »

Isten éltessen Gidy! Boldog születésnapot kívánok! Mosolyog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #467 Dátum: 2008. Szeptember 12. - 15:21:36 »

Isten éltessen Gidy! Boldog születésnapot kívánok! Mosolyog
 
Köszönöm Neked is Jopek, és mindenkinek, aki felköszöntött itt, vagy máshol, máshogy. Mert örömömmel szolgált, hogy sokan megtették ezt. Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #468 Dátum: 2008. Szeptember 12. - 15:47:50 »

S mivel évforduló, ne feledkezzünk meg arról a több, mint 5000 áldozatról sem, akik 7 évvel ezelőtt New York Manhattan negyedében életükkel fizettek a terrorizmus miatt. Béke poraikra!
 
Nos a pontosság kedvéért kell, hogy szóljak. 2025 ember szerencséjére nem igaz Cápa állítása az 5000 áldozatról, mert ténylegesen 2975-en vesztették életüket 2001. 09. 11.-én, ami természetesen borzalmasan sok így is. Viszont sajnos arról sem szabad megfeledkezni, hogy az emiatt indított "terrorizmus elleni háború", amit Bush elnök indított el, Afganisztán, és Irak ellen, nos azóta saját halottai többszörösére nőttek, nem beszélve a az ártatlan civil lakosságot sújtó bombázások, és harcok, eszeveszett bosszúk miatti most már százezres a halottak száma, beleértve az éhínség által elvesztett gyerekeket is. Ráadásul semmi sem igazolta ezeknek a háborúknak a létjogosultságát, sőt kiderült a hazugság, és csak az olajért folyt a háború, csak álca volt a terrorizmus elleni küzdelem. A tálibok, és Oszama bin Laden a CIA kiképzett emberei voltak azelőtt, és Irakban sem találtak tömegpusztító fegyvereket, mégis tovább tart az amerikai megszállás. Szóval ilyen mocskos dolog a nagypolitika, és persze minden politika is. Bushnak véresebb a keze, mint Szaddamnak, és Oszamának! Nem véletlen, hogy az USA népszerűsége mélyponton van, és ők sem tartják be az emberi jogokat, kínozzák a foglyokat, elrabolnak feltételezett bűnösöket, nincs tárgyalásuk, kényük- kedvük szerint döntik el, hogy ki a jó, és ki a gonosz. Néha ugyan lebuknak, de a nagy többségben eltussolják az ügyeiket. Ez is gátlástalanság!
Ha nem igaz, amit írtam, töröljétek, de előtte nézzetek utána, hátha sok ország, sok népe is így látja, tudja!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Szeptember 12. - 16:01:32 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #469 Dátum: 2008. Szeptember 12. - 17:34:06 »

Isten éltessen Gidy! Boldog születésnapot kívánok! Mosolyog
 
Köszönöm Neked is Jopek, és mindenkinek, aki felköszöntött itt, vagy máshol, máshogy. Mert örömömmel szolgált, hogy sokan megtették ezt. Vigyorog
És még nincs vége!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #470 Dátum: 2008. Szeptember 12. - 17:37:05 »

S mivel évforduló, ne feledkezzünk meg arról a több, mint 5000 áldozatról sem, akik 7 évvel ezelőtt New York Manhattan negyedében életükkel fizettek a terrorizmus miatt. Béke poraikra!
 
Nos a pontosság kedvéért kell, hogy szóljak. 2025 ember szerencséjére nem igaz Cápa állítása az 5000 áldozatról, mert ténylegesen 2975-en vesztették életüket 2001. 09. 11.-én, ami természetesen borzalmasan sok így is. Viszont sajnos arról sem szabad megfeledkezni, hogy az emiatt indított "terrorizmus elleni háború", amit Bush elnök indított el, Afganisztán, és Irak ellen, nos azóta saját halottai többszörösére nőttek, nem beszélve a az ártatlan civil lakosságot sújtó bombázások, és harcok, eszeveszett bosszúk miatti most már százezres a halottak száma, beleértve az éhínség által elvesztett gyerekeket is. Ráadásul semmi sem igazolta ezeknek a háborúknak a létjogosultságát, sőt kiderült a hazugság, és csak az olajért folyt a háború, csak álca volt a terrorizmus elleni küzdelem. A tálibok, és Oszama bin Laden a CIA kiképzett emberei voltak azelőtt, és Irakban sem találtak tömegpusztító fegyvereket, mégis tovább tart az amerikai megszállás. Szóval ilyen mocskos dolog a nagypolitika, és persze minden politika is. Bushnak véresebb a keze, mint Szaddamnak, és Oszamának! Nem véletlen, hogy az USA népszerűsége mélyponton van, és ők sem tartják be az emberi jogokat, kínozzák a foglyokat, elrabolnak feltételezett bűnösöket, nincs tárgyalásuk, kényük- kedvük szerint döntik el, hogy ki a jó, és ki a gonosz. Néha ugyan lebuknak, de a nagy többségben eltussolják az ügyeiket. Ez is gátlástalanság!
Ha nem igaz, amit írtam, töröljétek, de előtte nézzetek utána, hátha sok ország, sok népe is így látja, tudja!
Bizonyára így van Gidy, de én aznap kizárólag az ártatlan civil áldozatokra gondoltam, akik a WTC-ben, a pentagon épületében, valamint azon a négy repülőgépen vesztették életüket. A pontos számban bizonyára igazad van, nem néztem utána.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #471 Dátum: 2008. Szeptember 12. - 19:59:41 »

S mivel évforduló, ne feledkezzünk meg arról a több, mint 5000 áldozatról sem, akik 7 évvel ezelőtt New York Manhattan negyedében életükkel fizettek a terrorizmus miatt. Béke poraikra!
 
Nos a pontosság kedvéért kell, hogy szóljak. 2025 ember szerencséjére nem igaz Cápa állítása az 5000 áldozatról, mert ténylegesen 2975-en vesztették életüket 2001. 09. 11.-én, ami természetesen borzalmasan sok így is. Viszont sajnos arról sem szabad megfeledkezni, hogy az emiatt indított "terrorizmus elleni háború", amit Bush elnök indított el, Afganisztán, és Irak ellen, nos azóta saját halottai többszörösére nőttek, nem beszélve a az ártatlan civil lakosságot sújtó bombázások, és harcok, eszeveszett bosszúk miatti most már százezres a halottak száma, beleértve az éhínség által elvesztett gyerekeket is. Ráadásul semmi sem igazolta ezeknek a háborúknak a létjogosultságát, sőt kiderült a hazugság, és csak az olajért folyt a háború, csak álca volt a terrorizmus elleni küzdelem. A tálibok, és Oszama bin Laden a CIA kiképzett emberei voltak azelőtt, és Irakban sem találtak tömegpusztító fegyvereket, mégis tovább tart az amerikai megszállás. Szóval ilyen mocskos dolog a nagypolitika, és persze minden politika is. Bushnak véresebb a keze, mint Szaddamnak, és Oszamának! Nem véletlen, hogy az USA népszerűsége mélyponton van, és ők sem tartják be az emberi jogokat, kínozzák a foglyokat, elrabolnak feltételezett bűnösöket, nincs tárgyalásuk, kényük- kedvük szerint döntik el, hogy ki a jó, és ki a gonosz. Néha ugyan lebuknak, de a nagy többségben eltussolják az ügyeiket. Ez is gátlástalanság!
Ha nem igaz, amit írtam, töröljétek, de előtte nézzetek utána, hátha sok ország, sok népe is így látja, tudja!
Bizonyára így van Gidy, de én aznap kizárólag az ártatlan civil áldozatokra gondoltam, akik a WTC-ben, a pentagon épületében, valamint azon a négy repülőgépen vesztették életüket. A pontos számban bizonyára igazad van, nem néztem utána.
 
Rettenetesen sajnálom természetesen az ártatlan civil áldozatokat, tűzoltókat, utasokat, és a bentrekedt személyzetet az épületekben, és ennek a következménye áldozatait is, és legalább ennyire szörnyű, hogy egyes embereknek nem számít az élet, persze másé, hogy elérje alantas célját. A történelem folyamán bőven volt rá példa, és van most is, és sajnos lesz is mindig, hogy neveket ne is említsek, pedig sorolhatnám hosszasan- sajnos.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #472 Dátum: 2008. Szeptember 13. - 17:11:37 »

Isten éltessen Gidy sokáig.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #473 Dátum: 2008. Szeptember 13. - 20:25:38 »

Egy kicsit lemaradva, de őszinte jókívánságaimat küldöm én is APU-nak.Sok örömet és boldogságot, valamint jó egészséget kívánok a következő 60.-ra.
Bocsánat, hogy megkéstem, de mostanában egy kicsit akadályoztatva vagyok munkailag!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #474 Dátum: 2008. Szeptember 13. - 21:51:25 »

Újból, és újból nagyon köszönöm mindenkinek a kedvességét, hogy gondoltatok rám, tényleg nagy örömöt okoztatok nekem. Maradjatok mindig ilyen kedvesek! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #475 Dátum: 2008. Szeptember 14. - 10:27:45 »

Isten éltessen sokáig,mig füled nem ér bokáig,boldog 60-ast Gidy!
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #476 Dátum: 2008. Szeptember 14. - 15:02:54 »

Isten éltesse nagyharcos cartársunkat 34. születésnapja alkalmából!

Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #477 Dátum: 2008. Szeptember 25. - 09:48:13 »

Isten éltesse Giovanni cartársunkat 33. születésnapja alkalmából!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #478 Dátum: 2008. Szeptember 25. - 11:24:27 »

Isten éltesse Giovanni cartársunkat 33. születésnapja alkalmából!

Boldog születésnapot! Vigyorog
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #479 Dátum: 2008. Szeptember 25. - 13:44:41 »

Előre is köszi mindenkinek a jókívánságokat! De még 1 napom van hátra 33-ig Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 223   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!