Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 11:31:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 223   Le
 
Szerző Téma: Jeles események, évfordulók  (Megtekintve 292953 alkalommal)
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #345 Dátum: 2008. Június 20. - 20:52:17 »

Kedves egyetlen aktiv hölgy cartársunk, Zsu! Isten éltessen sokáig szülinapod alkalmából minden jót kívánunk Neked! Cápa barátomnál megrendelem a fórumos virtuális nagy tortádat 30.-ik születésnapodra. Én sajnos csak pötyögni tudok, a fórumos cukrász a Cápa, ő folytatja majd köszöntésed. Sok puszi a fiúk, és a magam nevében! Csak majd óvatosan fujd el a gyertyát, ne szédülj el! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ejnye no! Gidy biztos csak elírás volt ugye 20.-at akartál írni!
Egyébként én is boldog szülinapot kívánok!
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #346 Dátum: 2008. Június 20. - 21:26:43 »

Kedves egyetlen aktiv hölgy cartársunk, Zsu! Isten éltessen sokáig szülinapod alkalmából minden jót kívánunk Neked! Cápa barátomnál megrendelem a fórumos virtuális nagy tortádat 30.-ik születésnapodra. Én sajnos csak pötyögni tudok, a fórumos cukrász a Cápa, ő folytatja majd köszöntésed. Sok puszi a fiúk, és a magam nevében! Csak majd óvatosan fujd el a gyertyát, ne szédülj el! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ejnye no! Gidy biztos csak elírás volt ugye 20.-at akartál írni!
Egyébként én is boldog szülinapot kívánok!
Énis énis.  Kacsint
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #347 Dátum: 2008. Június 20. - 21:53:39 »

Isten éltesse Zsuzsi787878 cartársunkat és tiszteletbeli hölgytagunkat 30. születésnapja alkalmából!
 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #348 Dátum: 2008. Június 21. - 06:43:27 »

Isten éltesse Zsuzsi787878 cartársunkat és tiszteletbeli hölgytagunkat 30. születésnapja alkalmából!
 

Csatlakozom! Isten éltesse a mi Zsuzsinkat! Puszi
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #349 Dátum: 2008. Június 23. - 12:14:35 »

Isten éltesse névnapjukon utólag is a
Herman, Dénes, Erhard, Zsolt, Leó, Szaniszló, Gyula, Ida, Tibor, Anasztázia, Tas, Csongor, Rudolf, Andrea, Ilma, Emma, Tivadar, Konrád, Csilla, Noémi, Béla, György, Máek, Ervin, Zita, Mariann, Valéria, Péter, Katalin, Kitti, Fülöp, Jakab, Zsigmond, Tímea, Irma, Mónika, Flórián, Györgyi, Ivett, Frida, Gizella, Mihály, Gergely, Ármin, Pálma, Ferenc, Pongrác, Szervác, Imola, Bonifác, Zsófia, Szonja, Mózes, Botond, Paszkál, Erik, Alexandra, Ivó, Milán, Bernát, Felícia, Konstantin, Júlia, Rita, Dezső, Eszter, Eliza, Orbán, Fülöp, Evelin, Hella, Emil, Csanád, Magdolna, Janka, Zsanett, Angéla, Petronella, Tünde, Kármen, Anita, Klotild, Bulcsú, Fatime, Norbert, Cintia, Róbert, Medárd, Félix, Margit, Gréta, Barnabás, Villő, Antal, Anett, Vazul, Jolán, Vid, Jusztin, Laura, Alida, Arnold, Levente, Gyárfás, Rafael, Alajos, Leila, Paulina, Zoltán, Iván, Vilmos, János, Pál, László, Levente, Irén, Péter, és nem utolsósorban Pál.
nevű felhasználóinkat!
Kicsit lemaradtam, sorry!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #350 Dátum: 2008. Június 23. - 14:02:31 »

Kicsit lemaradtam, sorry!  Vigyorog
Annak idején a Zsebtévé-ben volt egy bizonyos szöveg by Móka Miki:"....és valahány név a naptárban!"
 Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #351 Dátum: 2008. Június 23. - 14:20:07 »

Kicsit lemaradtam, sorry!  Vigyorog
Annak idején a Zsebtévé-ben volt egy bizonyos szöveg by Móka Miki:"....és valahány név a naptárban!"
 Vigyorog
A csokit én is szeretem!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #352 Dátum: 2008. Június 23. - 20:49:15 »

Isten éltesse Piercingsen cartársunkat 26. születésnapja alkalmából!
 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #353 Dátum: 2008. Június 23. - 20:51:05 »

Szentivánéj is most lesz...rövid álmot mindenkinek!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #354 Dátum: 2008. Június 24. - 07:39:25 »

A Drága Jó Béla Fiamnak most előre kívánok minden jót szülinapja lesz, de én net-nélküli leszek, így előre hosszú, boldog életet kívánok neki apai szeretettel! Cápa, a legszebb tortát kérem felszolgálni a Kapitánynak! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #355 Dátum: 2008. Június 24. - 17:45:07 »

A Drága Jó Béla Fiamnak most előre kívánok minden jót szülinapja lesz, de én net-nélküli leszek, így előre hosszú, boldog életet kívánok neki apai szeretettel! Cápa, a legszebb tortát kérem felszolgálni a Kapitánynak! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
A legszebb tortát már megkapta Zsu tiszteletbeli tagunk. Kapitányunknak max a legfinomabbat tudom felszolgálni!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #356 Dátum: 2008. Június 24. - 20:17:20 »

Isten éltesse Andris cartársunkat 28. születésnapja alkalmából!
 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #357 Dátum: 2008. Június 24. - 20:18:07 »

Isten éltesse Duke59 cartársunkat 49. születésnapja alkalmából!
 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #358 Dátum: 2008. Június 24. - 22:27:09 »

Nagyon BOLDOG SZÜLINAPOT!
Naplózva

Zsuzsanna
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #359 Dátum: 2008. Június 25. - 20:38:23 »

Isten éltesse Captainb cartársunkat 32. születésnapja alkalmából!
 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 223   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!