Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 13:25:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 223   Le
 
Szerző Téma: Jeles események, évfordulók  (Megtekintve 293069 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #330 Dátum: 2008. Június 07. - 18:33:38 »

Éljen a Lacettiklub és minden Kedves Látogatója...
« Utoljára szerkesztve: 2008. Június 07. - 18:35:18 írta ladlac » Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #331 Dátum: 2008. Június 10. - 15:21:34 »

Uraim!
Ne feledkezzünk meg arról a tényről sem, hogy egy évesek vagyunk itt az új helyünkön!
Tehát Boldog 1. szülinapot a www.lacettiklub.hu -nak!
  Vigyorog
No és köszönjük Stocz "Főninek" is az áldozatkész munkáját, hogy egy helyre összekapta a társaságot!
Tényleg, hogy repül az idő! Mosolyog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #332 Dátum: 2008. Június 10. - 16:27:12 »

Uraim!
Ne feledkezzünk meg arról a tényről sem, hogy egy évesek vagyunk itt az új helyünkön!
Tehát Boldog 1. szülinapot a www.lacettiklub.hu -nak!
  Vigyorog
No és köszönjük Stocz "Főninek" is az áldozatkész munkáját, hogy egy helyre összekapta a társaságot!
Tényleg, hogy repül az idő! Mosolyog
És még mindig nem ittuk meg azt a kávét!!!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #333 Dátum: 2008. Június 14. - 15:22:48 »

Isten éltesse foglati cartársunkat 30. születésnapja alkalmából!
 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #334 Dátum: 2008. Június 14. - 17:30:09 »

Igaz féléve be sem nézett, de hátha most... Ettől függetlenül éltesse! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #335 Dátum: 2008. Június 14. - 19:19:16 »

Igaz féléve be sem nézett, de hátha most... Ettől függetlenül éltesse! Vigyorog
Egy moderátor nem szelektálhat. Esélyegyenlőség van és mindenki tagnak számít, aki regizett. Ez így fair.
Persze vannak aktívak, akik tortát is kapnak, de ez már az a kategória, hogy kinek milyen ajándékot osztogatok!  Vigyorog
Remélem egyre többen lesznek olyanok is eztán, akiknek a tortán felül puszit is osztogathatok!  Kacsint Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #336 Dátum: 2008. Június 14. - 19:29:04 »

Cápa! Értem, kis ravasz, de csönd legyen! Érted? Más: nem kifogásoltam, hogy köszöntőt kapott, sőt, hátha így beszáll a csapatba az, aki eddig inaktiv volt. Nem kell mentegetned Magad, hisz ez a dolgod. Az viszont jogos, hogy ki mekkora szülinapi ajándékot kap, mindenki érdemei szerint!  Kacsint ;DKedves kezdeményezés volt a felköszöntő kitalálása! Vigyorog Ez is azt mutatja, hogy jó csapatunk jött össze! Kacsint Csak így tovább! Vigyorog Már több személyes barátság is kialakult, ami a mai világban nagy érték! Vigyorog Büszke vagyok, hogy csapattag lehetek veletek emberek! Vigyorog (megharapott egy kecske? He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #337 Dátum: 2008. Június 14. - 19:36:49 »

Cápa! Értem, kis ravasz, de csönd legyen! Érted? Más: nem kifogásoltam, hogy köszöntőt kapott, sőt, hátha így beszáll a csapatba az, aki eddig inaktiv volt. Nem kell mentegetned Magad, hisz ez a dolgod. Az viszont jogos, hogy ki mekkora szülinapi ajándékot kap, mindenki érdemei szerint!  Kacsint ;DKedves kezdeményezés volt a felköszöntő kitalálása! Vigyorog Ez is azt mutatja, hogy jó csapatunk jött össze! Kacsint Csak így tovább! Vigyorog Már több személyes barátság is kialakult, ami a mai világban nagy érték! Vigyorog Büszke vagyok, hogy csapattag lehetek veletek emberek! Vigyorog (megharapott egy kecske? He Kacsint Vigyorog
meeekkk Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #338 Dátum: 2008. Június 15. - 23:10:19 »

Isten éltesse csetti cartársunkat 30. születésnapja alkalmából!
 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #339 Dátum: 2008. Június 16. - 12:35:44 »

Isten éltesse csetti cartársunkat 30. születésnapja alkalmából!
 

  ...,és jó ha tudjátok Csetti is a nőicsapatot erősíti, főleg, ha majd aktivizálja magát! Bizzunk benne, hogy kedvet kap a fórumunkhoz, és a cartársaihoz! Vigyorog Csetti! Légy nagyon boldog, és nemcsak a születésnapodon, hanem mindig! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #340 Dátum: 2008. Június 16. - 16:29:06 »

Ez a levegőbe való köszöntés aranyos! Vigyorog
Nekünk is kellene regizni valahol máshol, hátha ott meg is köszönné valaki! Vigyorog ( Persze azt meg mi nem olvasnánk el.)
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #341 Dátum: 2008. Június 16. - 20:56:24 »

Ez a levegőbe való köszöntés aranyos! Vigyorog
Nekünk is kellene regizni valahol máshol, hátha ott meg is köszönné valaki! Vigyorog ( Persze azt meg mi nem olvasnánk el.)
Levegőbe, vagy nem levegőbe...nem aszerint köszöntök, hogy kinek hány hozzászólása van. Naptárban szerepel, de nem ellenőrzőm, elolvassa-e vagy sem. Nekem nem telik semmibe, nem fáradtság. Ha jól emlékszem volt már, hogy valakinek csak két h.sz.-a volt de örült a köszöntésnek és megköszönte.   Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #342 Dátum: 2008. Június 17. - 14:16:43 »

Ez a levegőbe való köszöntés aranyos! Vigyorog
Nekünk is kellene regizni valahol máshol, hátha ott meg is köszönné valaki! Vigyorog ( Persze azt meg mi nem olvasnánk el.)
Levegőbe, vagy nem levegőbe...nem aszerint köszöntök, hogy kinek hány hozzászólása van. Naptárban szerepel, de nem ellenőrzőm, elolvassa-e vagy sem. Nekem nem telik semmibe, nem fáradtság. Ha jól emlékszem volt már, hogy valakinek csak két h.sz.-a volt de örült a köszöntésnek és megköszönte.   Kacsint
Jól van Feri, nem bántani akartalak. Nem félre érteni, légyszi.
Csak a fanatikus agyammal még mindíg nem értem, hogy van ez?
Nagy gyorsan regizek valahová, hogy aztán soha többé ne is nézzek arrafelé.
Na jó benem van a hiba, vágom. Kacsint Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #343 Dátum: 2008. Június 17. - 14:56:06 »

Ez a levegőbe való köszöntés aranyos! Vigyorog
Nekünk is kellene regizni valahol máshol, hátha ott meg is köszönné valaki! Vigyorog ( Persze azt meg mi nem olvasnánk el.)
Levegőbe, vagy nem levegőbe...nem aszerint köszöntök, hogy kinek hány hozzászólása van. Naptárban szerepel, de nem ellenőrzőm, elolvassa-e vagy sem. Nekem nem telik semmibe, nem fáradtság. Ha jól emlékszem volt már, hogy valakinek csak két h.sz.-a volt de örült a köszöntésnek és megköszönte.   Kacsint
Jól van Feri, nem bántani akartalak. Nem félre érteni, légyszi.
Csak a fanatikus agyammal még mindíg nem értem, hogy van ez?
Nagy gyorsan regizek valahová, hogy aztán soha többé ne is nézzek arrafelé.
Na jó benem van a hiba, vágom. Kacsint Vigyorog
nem is úgy értettem! Fő a pozitív hozzáállás!!!  Én spec pozitívan úgy gondolom, hogy minden regis tag bejön és velünk lesz idővel rendszeresen!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #344 Dátum: 2008. Június 20. - 08:14:29 »

Kedves egyetlen aktiv hölgy cartársunk, Zsu! Isten éltessen sokáig szülinapod alkalmából minden jót kívánunk Neked! Cápa barátomnál megrendelem a fórumos virtuális nagy tortádat 30.-ik születésnapodra. Én sajnos csak pötyögni tudok, a fórumos cukrász a Cápa, ő folytatja majd köszöntésed. Sok puszi a fiúk, és a magam nevében! Csak majd óvatosan fujd el a gyertyát, ne szédülj el! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 223   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!