Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 09:41:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Felni, gumi, tartozékai  (Megtekintve 310409 alkalommal)
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #510 Dátum: 2010. Január 01. - 19:51:04 »

4felni+disztárcsák (ha jól értem). Ennyiért ajándék. Kacsint
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=160137125
El is vitték.

Vajon ki vehette meg???
Sebijoe? tipp? Vigyorog Kacsint
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #511 Dátum: 2010. Január 02. - 08:12:04 »

4felni+disztárcsák (ha jól értem). Ennyiért ajándék. Kacsint
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=160137125
El is vitték.

Vajon ki vehette meg???
Sebijoe? tipp? Vigyorog Kacsint


A tipp nagyjából jó a fiam sebike vette meg, csak én vagyok regisztrálva náluk, egyébként az egyik ismerős Kaposvári gumis srác hirdette. A kintről hozott verdákon mindegyiken könnyűfém felni van így mi is acélból hiányban szenvedünk, a jelenlegi téli kerekünk is könnyűfémes emiatt.
Naplózva

Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #512 Dátum: 2010. Január 04. - 21:43:17 »

195/55 R15 illetve Falken HS 439 a gumi típusa.
2 télen volt használva.
Van valakinek tapasztalata erről a márkáról?
Ez az amit korábban írtam 60e ft acélfelnivel.
Tudom, lassan addig vacillálok, amíg tavaszodik, de nem hagy nyugodni a dolog Vigyorog

A másik kérdés, hogy ezekre az acélfelnikre bármilyen dísztárcsa jó (persze megfelelő méretben), vagy csak a "gyáriak" mert a tulaj azt mondta, hogy ő a gyári tárcsát tette át a télire, de ugye nekem alufelnim van
Tudom, hogy ez csak esztétika, de akkor is, nekem fontos...
Naplózva

joshka123
Kábelbarát
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75



« Hozzászólás #513 Dátum: 2010. Január 05. - 00:51:21 »

195/55 R15 illetve Falken HS 439 a gumi típusa.
2 télen volt használva.
Van valakinek tapasztalata erről a márkáról?
Ez az amit korábban írtam 60e ft acélfelnivel.
Tudom, lassan addig vacillálok, amíg tavaszodik, de nem hagy nyugodni a dolog Vigyorog

A másik kérdés, hogy ezekre az acélfelnikre bármilyen dísztárcsa jó (persze megfelelő méretben), vagy csak a "gyáriak" mert a tulaj azt mondta, hogy ő a gyári tárcsát tette át a télire, de ugye nekem alufelnim van
Tudom, hogy ez csak esztétika, de akkor is, nekem fontos...

Nekem volt Falken téli gumim, most a feleségem autóján is ez a típus van, sőt a kolégámat is rábeszéltem erre a márkára.
Szerintem remek gumi, kár, hogy a lelopott kerekeim miatt kapkodnom kellett, így nekem csak Sava jutott.
De eldöntöttem, hogy nyáriból ezt a márkát akarom: Falken ZE 912.
Dísztárcsa pedig, bármelyik 15''-os jó rá, de persze a legolcsóbbak nem biztos, hogy sokáig fenn maradnak.
A madaras áruházban vettem augusztusban, 400 pénzért darabját és még nem esett le.
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #514 Dátum: 2010. Január 05. - 16:38:54 »

Redben, köszi.
Csak elég eltérő véleményeket olvastam róla, gondoltam hátha van innen valakinek személyes tapasztalata Mosolyog
Naplózva

Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #515 Dátum: 2010. Január 05. - 18:40:52 »

195/55 R15 illetve Falken HS 439 a gumi típusa.
2 télen volt használva.
Van valakinek tapasztalata erről a márkáról?
Ez az amit korábban írtam 60e ft acélfelnivel.
Tudom, lassan addig vacillálok, amíg tavaszodik, de nem hagy nyugodni a dolog Vigyorog

A másik kérdés, hogy ezekre az acélfelnikre bármilyen dísztárcsa jó (persze megfelelő méretben), vagy csak a "gyáriak" mert a tulaj azt mondta, hogy ő a gyári tárcsát tette át a télire, de ugye nekem alufelnim van
Tudom, hogy ez csak esztétika, de akkor is, nekem fontos...

Nekem volt Falken téli gumim, most a feleségem autóján is ez a típus van, sőt a kolégámat is rábeszéltem erre a márkára.
Szerintem remek gumi, kár, hogy a lelopott kerekeim miatt kapkodnom kellett, így nekem csak Sava jutott.
De eldöntöttem, hogy nyáriból ezt a márkát akarom: Falken ZE 912.
Dísztárcsa pedig, bármelyik 15''-os jó rá, de persze a legolcsóbbak nem biztos, hogy sokáig fenn maradnak.
A madaras áruházban vettem augusztusban, 400 pénzért darabját és még nem esett le.
Légyszi a SAVA tip, tapasztalatokat megírni részemre, akár privátban is. Köszönöm előre is
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
joshka123
Kábelbarát
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75



« Hozzászólás #516 Dátum: 2010. Január 05. - 20:43:45 »

195/55 R15 illetve Falken HS 439 a gumi típusa.
2 télen volt használva.
Van valakinek tapasztalata erről a márkáról?
Ez az amit korábban írtam 60e ft acélfelnivel.
Tudom, lassan addig vacillálok, amíg tavaszodik, de nem hagy nyugodni a dolog Vigyorog

A másik kérdés, hogy ezekre az acélfelnikre bármilyen dísztárcsa jó (persze megfelelő méretben), vagy csak a "gyáriak" mert a tulaj azt mondta, hogy ő a gyári tárcsát tette át a télire, de ugye nekem alufelnim van
Tudom, hogy ez csak esztétika, de akkor is, nekem fontos...

Nekem volt Falken téli gumim, most a feleségem autóján is ez a típus van, sőt a kolégámat is rábeszéltem erre a márkára.
Szerintem remek gumi, kár, hogy a lelopott kerekeim miatt kapkodnom kellett, így nekem csak Sava jutott.
De eldöntöttem, hogy nyáriból ezt a márkát akarom: Falken ZE 912.
Dísztárcsa pedig, bármelyik 15''-os jó rá, de persze a legolcsóbbak nem biztos, hogy sokáig fenn maradnak.
A madaras áruházban vettem augusztusban, 400 pénzért darabját és még nem esett le.
Légyszi a SAVA tip, tapasztalatokat megírni részemre, akár privátban is. Köszönöm előre is

Augusztusban tettem fel őket, igazi téli tapasztalatom csak ez a néhány nap volt. Normális vezetés mellett, nem tapasztaltam semmi különösebb hibát. Száraz úton jól tapad, bár egy picit hangos. Vizes úton, amit a tesztben lehúztak, szerintem kifejezetten jó.  Havas úton, itt a városban, kanyarodáskor megy az autó hátulja, de ez nem biztos, hogy a gumi hibája.
A gondos hóeltakarítás miatt a kanyarokban ott marad a kásás hó, ami könnyen elviszi az autót. Hátul 1,8 van a gumikban, mivel általában egyedül járok. Ez segít egy picit a helyes irányban tartani a gépet. Én ugye, nem tudok úgy vezetni, mint a tesztelők, ezért én elfogadhatónak tartom. A Falken jobb. A japánok nemcsak autót, de gumit is megtanultak gyártani. Tudom, hogy a tavaszi értékelés már késő, ha most akarsz gumit venni, de akkorra már sokkal több tapasztalatom lesz. Az az igazság, hogy nem használom túl sokat az autót, ezért gyűlik lassan a tapasztalat.
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #517 Dátum: 2010. Január 05. - 21:37:58 »

195/55 R15 illetve Falken HS 439 a gumi típusa.
2 télen volt használva.
Van valakinek tapasztalata erről a márkáról?
Ez az amit korábban írtam 60e ft acélfelnivel.
Tudom, lassan addig vacillálok, amíg tavaszodik, de nem hagy nyugodni a dolog Vigyorog

A másik kérdés, hogy ezekre az acélfelnikre bármilyen dísztárcsa jó (persze megfelelő méretben), vagy csak a "gyáriak" mert a tulaj azt mondta, hogy ő a gyári tárcsát tette át a télire, de ugye nekem alufelnim van
Tudom, hogy ez csak esztétika, de akkor is, nekem fontos...

Nekem volt Falken téli gumim, most a feleségem autóján is ez a típus van, sőt a kolégámat is rábeszéltem erre a márkára.
Szerintem remek gumi, kár, hogy a lelopott kerekeim miatt kapkodnom kellett, így nekem csak Sava jutott.
De eldöntöttem, hogy nyáriból ezt a márkát akarom: Falken ZE 912.
Dísztárcsa pedig, bármelyik 15''-os jó rá, de persze a legolcsóbbak nem biztos, hogy sokáig fenn maradnak.
A madaras áruházban vettem augusztusban, 400 pénzért darabját és még nem esett le.
Légyszi a SAVA tip, tapasztalatokat megírni részemre, akár privátban is. Köszönöm előre is

Augusztusban tettem fel őket, igazi téli tapasztalatom csak ez a néhány nap volt. Normális vezetés mellett, nem tapasztaltam semmi különösebb hibát. Száraz úton jól tapad, bár egy picit hangos. Vizes úton, amit a tesztben lehúztak, szerintem kifejezetten jó.  Havas úton, itt a városban, kanyarodáskor megy az autó hátulja, de ez nem biztos, hogy a gumi hibája.
A gondos hóeltakarítás miatt a kanyarokban ott marad a kásás hó, ami könnyen elviszi az autót. Hátul 1,8 van a gumikban, mivel általában egyedül járok. Ez segít egy picit a helyes irányban tartani a gépet. Én ugye, nem tudok úgy vezetni, mint a tesztelők, ezért én elfogadhatónak tartom. A Falken jobb. A japánok nemcsak autót, de gumit is megtanultak gyártani. Tudom, hogy a tavaszi értékelés már késő, ha most akarsz gumit venni, de akkorra már sokkal több tapasztalatom lesz. Az az igazság, hogy nem használom túl sokat az autót, ezért gyűlik lassan a tapasztalat.

A Sava tipusa?
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
joshka123
Kábelbarát
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75



« Hozzászólás #518 Dátum: 2010. Január 05. - 22:41:01 »

Sava Eskimo S3 185/60x15
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #519 Dátum: 2010. Január 07. - 20:41:14 »

Keresek 2 db új gyári Hankook gumit a Lacsikához.
Ha valaki tud esetleg "reális" áron, kérem szóljon.

üdv.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #520 Dátum: 2010. Január 07. - 21:28:40 »

Keresek 2 db új gyári Hankook gumit a Lacsikához.
Ha valaki tud esetleg "reális" áron, kérem szóljon.

üdv.

Nekünk van "0"- Km-s.
Naplózva

Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #521 Dátum: 2010. Január 07. - 21:36:11 »

Keresek 2 db új gyári Hankook gumit a Lacsikához.
Ha valaki tud esetleg "reális" áron, kérem szóljon.

üdv.

Nekünk van "0"- Km-s.
Nem elhappolni akarom, de lehetőségként érdekel. Ára? ide vagy priviben. Köszi
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
coop
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Hozzászólás #522 Dátum: 2010. Január 11. - 16:01:15 »

Hali. Autó totálkáros lett, viszont jött a tél és az alig használt téligumi, jármű hiányában eladó lenne. A gumi 4db Roadstone Eurowin 195/55 R15 méretű 2009. tél végén vásárolt, talán 1000 km futott, tehát 100%-os. Az ára 40.000.- ft, de ha vki érte jön talán alkudhat még Mosolyog , Budapest, vagy Duna vonalán a szállítás megoldható , tel.: 70-389-2175. Üdv. István.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #523 Dátum: 2010. Január 11. - 18:25:28 »

Hali. Autó totálkáros lett, viszont jött a tél és az alig használt téligumi, jármű hiányában eladó lenne. A gumi 4db Roadstone Eurowin 195/55 R15 méretű 2009. tél végén vásárolt, talán 1000 km futott, tehát 100%-os. Az ára 40.000.- ft, de ha vki érte jön talán alkudhat még Mosolyog , Budapest, vagy Duna vonalán a szállítás megoldható , tel.: 70-389-2175. Üdv. István.
Üdv köztünk a fedélzeten! Reméljük ti megúsztátok, és vagy idegen az okozó, vagy legalább cascos volt a kocsi. Mi történt?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
coop
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Hozzászólás #524 Dátum: 2010. Január 11. - 18:39:06 »

Szlovák kamion szabálytalan sávváltása során belsőből, a külsőbe kitért tesóm 1.6 sw -jét meglökte hátul, majd keresztbe fordította és tolta. Kötelező térített ami jó volt a banki hitelre, szem. sérülés nem volt hála. A roncs eladva, most autó vadászat. Amúgy 2005-ös volt 1.3m kapott végül annyira becsülte a biztosító.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!