Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 01:25:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Felni, gumi, tartozékai  (Megtekintve 310135 alkalommal)
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #315 Dátum: 2009. Július 03. - 18:28:01 »

A Vaterán találtam 16-os alu.felnit, ha valakit érdekel.
http://www.vatera.hu/1_4x114_3_16_alufelni_honda_chevrolet_volvo_149516781.html

A méretében az ET35 nem igazán szimpatikus a gyári ET44 helyett.
Naplózva

csavardi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34



« Hozzászólás #316 Dátum: 2009. Július 04. - 08:33:43 »

A Vaterán találtam 16-os alu.felnit, ha valakit érdekel.
http://www.vatera.hu/1_4x114_3_16_alufelni_honda_chevrolet_volvo_149516781.html

A méretében az ET35 nem igazán szimpatikus a gyári ET44 helyett.
és a felni se szép
Naplózva

170000miles
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #317 Dátum: 2009. Július 04. - 12:38:20 »

A Vaterán találtam 16-os alu.felnit, ha valakit érdekel.
http://www.vatera.hu/1_4x114_3_16_alufelni_honda_chevrolet_volvo_149516781.html

A méretében az ET35 nem igazán szimpatikus a gyári ET44 helyett.
és a felni se szép
Nem akarom senkire sem rábeszélni a felnit, csak találtam és gondoltam esetleg valakit érdekel. Zavart
Az ET számot nem néztem.
Az hogy szép-e relatív. Mondjuk nekem se tetszik. Vigyorog
Van több is. Kacsint http://www.vatera.hu/listings/index.php?q=4x114%2C3&c=0
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 04. - 14:14:48 írta Jani » Naplózva


LPG
Sean
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124



« Hozzászólás #318 Dátum: 2009. Július 06. - 20:49:17 »

A Vaterán találtam 16-os alu.felnit, ha valakit érdekel.
http://www.vatera.hu/1_4x114_3_16_alufelni_honda_chevrolet_volvo_149516781.html

A méretében az ET35 nem igazán szimpatikus a gyári ET44 helyett.
én is vaterán keresztül vettem a felnijeim,16osokat,gumival!a srác azzal foglalkozik,hogy kijár németbe,és akár kérésre is beszerez az autóhoz való feliket!csak ajánlani tudom,kiváló kerekeket kaptam,jó áron!ha valakit érdekel megadom a számát,vagy mail cimét!azt tudom hogy az M1es vonalán bárhol átadja őket,de valahonnan az ország másik feléről indul!
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #319 Dátum: 2009. Július 07. - 13:44:40 »

esetleg egy db használható hankookja van valakinek?
vagy két akármilyen??
vagy 16-os alufelni???
(vagy brazil hólekvár? Vigyorog)

Nekünk van gumi és 16"-s alufelni is.

a gumi érdekel, de először felnit kellene szereznem, feleslegesen nem akarok előre bevásárolni (Te miért nem használod?). ez meg pont a gyári váltómérete, peresnek elég határeset, 17-es felnit már én sem merek bevállalni ezekre az utakra.

akkor leírnám a helyzetemet, dióhéjban (hogyan másként): kitaláltam, hogy szeretnék 16-os felniket, de FEHÉRET és lehetőleg nem horror árban. (tudom, hogy fehéret lehet csinálni is, de ez újból nem túl kifizetődő. esetleg használtból.)tekintve, hogy ehhez a kiváló gépezethez a lehető legelvetemültebb méret illik, ez nem 1szerű feladat (persze a felni kinézete sem mindegy). már abba is belenyugodtam, hogy ebből már csak jövőre lesz valami, de az idei nyarat még ki kellene húzni valamivel. (jelenleg a téli gumikat nyúzom, amíg bírják, de ezekből kettő már eléggé a végét járja.) na ide kellene megoldás. He
Nekem van 4 db nyari 16"-os elado. Kb. 10000 km-t futott. Csak szerintem Neked (is) nagyon peres lenne Pestre. 20/5/45 R16 ZR Zeta Marangoni.

Válasz csavardinak (valamit elbarmoltam az idézésben):

Mert leért az autó eleje és nekem elég kemény, pattogós volt. Ráadásul a kertkapu után 400 méter murvás út, kiálló kövek, kockázatos.
Augusztusban jövök haza (20-a környékén), akkor megnézheted. a környéket is.
Egyébként a téli gumim 50-es és azzal kényelmesebb érzésvolt autózni. Ezért marad ugyanaz a méret nyárra.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 07. - 13:51:41 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #320 Dátum: 2009. Július 21. - 15:03:26 »

Igaz nem Lacettire! Mielőtt Cápa nekem rontana! De hátha valakit érdekelne, vagy ismerősét? Eladó pár ezer km-t futott, min. 95%-os nyári gumi garnitúra.
Pirelli, P 3000 tip. 175/65R14. Ára:(irány?) 30 ezres forintban kifejezve. Akit érdekelne, keressen meg!
Továbbá eladó lesz egy Daewoo Matiz is. Ennek holnap lesz a szervizes átnézése, utána tudok infót adni róla. Szintén szóljon az, akit érdekelne!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #321 Dátum: 2009. Július 21. - 21:30:09 »

Igaz nem Lacettire! Mielőtt Cápa nekem rontana! De hátha valakit érdekelne, vagy ismerősét? Eladó pár ezer km-t futott, min. 95%-os nyári gumi garnitúra.
Pirelli, P 3000 tip. 175/65R14. Ára:(irány?) 30 ezres forintban kifejezve. Akit érdekelne, keressen meg!
Továbbá eladó lesz egy Daewoo Matiz is. Ennek holnap lesz a szervizes átnézése, utána tudok infót adni róla. Szintén szóljon az, akit érdekelne!
A guminak tartozéka a matiz?  Vigyorog (->Gazdacserés autók!)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #322 Dátum: 2009. Július 21. - 21:34:04 »

Igaz nem Lacettire! Mielőtt Cápa nekem rontana! De hátha valakit érdekelne, vagy ismerősét? Eladó pár ezer km-t futott, min. 95%-os nyári gumi garnitúra.
Pirelli, P 3000 tip. 175/65R14. Ára:(irány?) 30 ezres forintban kifejezve. Akit érdekelne, keressen meg!
Továbbá eladó lesz egy Daewoo Matiz is. Ennek holnap lesz a szervizes átnézése, utána tudok infót adni róla. Szintén szóljon az, akit érdekelne!
A guminak tartozéka a matiz?  Vigyorog (->Gazdacserés autók!)
Télleg! Így már boltolható!!!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #323 Dátum: 2009. Augusztus 14. - 07:42:54 »

Nagyon a közeljövőben lecserélem a nyári papucsokat.
Ha valakit érdekel 1 vagy 2 db kb. 60%-os Hankook K406 (195/55/R15, gyári méret) gumi - tartaléknak, v. pótolni -, sürgősen jelezze, mert feleslegesen nem hozom el a gumistól a leszerelteket... (1 db kuka, 1 db kell nekem tartaléknak, ezért lehet szó max. 2 db-ról...)
Az ár 0 Ft, de nem szeretném én leszállíttani az esetleges érdeklődőnek (magyarul akinek kell, legalább jöjjön el érte... Kacsint )
« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 14. - 07:55:03 írta kripic » Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #324 Dátum: 2009. Augusztus 14. - 11:21:58 »

Nagyon a közeljövőben lecserélem a nyári papucsokat.
Ha valakit érdekel 1 vagy 2 db kb. 60%-os Hankook K406 (195/55/R15, gyári méret) gumi - tartaléknak, v. pótolni -, sürgősen jelezze, mert feleslegesen nem hozom el a gumistól a leszerelteket... (1 db kuka, 1 db kell nekem tartaléknak, ezért lehet szó max. 2 db-ról...)
Az ár 0 Ft, de nem szeretném én leszállíttani az esetleges érdeklődőnek (magyarul akinek kell, legalább jöjjön el érte... Kacsint )
Az egyikre igényt tartanék,hozd el légyszíves és érte megyek.Nekem az egyiken van egy pici dudor,akkor azt kicserélném.Köszi
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #325 Dátum: 2009. Augusztus 14. - 11:24:07 »

Nagyon a közeljövőben lecserélem a nyári papucsokat.
Ha valakit érdekel 1 vagy 2 db kb. 60%-os Hankook K406 (195/55/R15, gyári méret) gumi - tartaléknak, v. pótolni -, sürgősen jelezze, mert feleslegesen nem hozom el a gumistól a leszerelteket... (1 db kuka, 1 db kell nekem tartaléknak, ezért lehet szó max. 2 db-ról...)
Az ár 0 Ft, de nem szeretném én leszállíttani az esetleges érdeklődőnek (magyarul akinek kell, legalább jöjjön el érte... Kacsint )
Engem érdekelne a másik "levetett" gumi, ha lehet...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #326 Dátum: 2009. Augusztus 14. - 12:10:54 »

Semmi közöm hozzá, de engedjék meg egy jótanács az érdeklődő kollégák javára!
Kripic! Amikor leveszi a gumis, jelöltesd meg vele a forgásirányt (mivel nem kötött forgásirányú a gumi)...feltéve ha lesznek ezek még autóra szerelve. Ugyanis ha ellenkezőleg lesz felrakva, akkor könnyen kaphat szálszakadást. Kacsint
Bocsi, hogy belepofáztam... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #327 Dátum: 2009. Augusztus 14. - 13:22:22 »

Semmi közöm hozzá, de engedjék meg egy jótanács az érdeklődő kollégák javára!
Kripic! Amikor leveszi a gumis, jelöltesd meg vele a forgásirányt (mivel nem kötött forgásirányú a gumi)...feltéve ha lesznek ezek még autóra szerelve. Ugyanis ha ellenkezőleg lesz felrakva, akkor könnyen kaphat szálszakadást. Kacsint
Bocsi, hogy belepofáztam... Vigyorog

Teljesen egyetértek veled, így fogok tenni.

Az egyikre igényt tartanék,hozd el légyszíves és érte megyek.Nekem az egyiken van egy pici dudor,akkor azt kicserélném.Köszi

Engem érdekelne a másik "levetett" gumi, ha lehet...  Vigyorog

Akkor ezek szerint elkelt... Milyen baromi jó üzletember vagyok... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ráadásul időközben lemondtam a harmadikról is, Ladlac mester azt is lenyúlta... Kacsint Kacsint

Ezek után boxoljátok le, kinek melyik oldali kell:
2 db balos, 1 db jobbos lesz...

Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #328 Dátum: 2009. Augusztus 14. - 22:57:08 »

Semmi közöm hozzá, de engedjék meg egy jótanács az érdeklődő kollégák javára!
Kripic! Amikor leveszi a gumis, jelöltesd meg vele a forgásirányt (mivel nem kötött forgásirányú a gumi)...feltéve ha lesznek ezek még autóra szerelve. Ugyanis ha ellenkezőleg lesz felrakva, akkor könnyen kaphat szálszakadást. Kacsint
Bocsi, hogy belepofáztam... Vigyorog

Teljesen egyetértek veled, így fogok tenni.

Az egyikre igényt tartanék,hozd el légyszíves és érte megyek.Nekem az egyiken van egy pici dudor,akkor azt kicserélném.Köszi

Engem érdekelne a másik "levetett" gumi, ha lehet...  Vigyorog

Akkor ezek szerint elkelt... Milyen baromi jó üzletember vagyok... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ráadásul időközben lemondtam a harmadikról is, Ladlac mester azt is lenyúlta... Kacsint Kacsint

Ezek után boxoljátok le, kinek melyik oldali kell:
2 db balos, 1 db jobbos lesz...


Közben rájöttem,hogy nekem kumho van fenn gyárilag,így csak párban tudom lecserélni,tehát kettő érdekelne.Akkor most mennyi gumid van még,hogy is állunk?
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #329 Dátum: 2009. Augusztus 16. - 06:40:27 »

Semmi közöm hozzá, de engedjék meg egy jótanács az érdeklődő kollégák javára!
Kripic! Amikor leveszi a gumis, jelöltesd meg vele a forgásirányt (mivel nem kötött forgásirányú a gumi)...feltéve ha lesznek ezek még autóra szerelve. Ugyanis ha ellenkezőleg lesz felrakva, akkor könnyen kaphat szálszakadást. Kacsint
Bocsi, hogy belepofáztam... Vigyorog

Teljesen egyetértek veled, így fogok tenni.

Az egyikre igényt tartanék,hozd el légyszíves és érte megyek.Nekem az egyiken van egy pici dudor,akkor azt kicserélném.Köszi

Engem érdekelne a másik "levetett" gumi, ha lehet...  Vigyorog

Akkor ezek szerint elkelt... Milyen baromi jó üzletember vagyok... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ráadásul időközben lemondtam a harmadikról is, Ladlac mester azt is lenyúlta... Kacsint Kacsint

Ezek után boxoljátok le, kinek melyik oldali kell:
2 db balos, 1 db jobbos lesz...


Közben rájöttem,hogy nekem kumho van fenn gyárilag,így csak párban tudom lecserélni,tehát kettő érdekelne.Akkor most mennyi gumid van még,hogy is állunk?
Végül is 3 db. Ebből elvileg jut 1-1 balra, meg jobbra, ha Ladlacnak elég 1 is  Kacsint(neki - elvileg - pótkeréknek kell.) Ha lebeszéltétek, értesítsetek. Vigyorog
Úgy egyébként toll a fülébe az Automax-nak: Nagy lelkesen megrendelem a gumikat, erre fölhívnak, hogy hát izé, bocsi, ez éppen nincs raktáron, majd a 24.-ei héten...

Úgy saccolom, hogy  27-éig van időtök egyezkedni... Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!