Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 09:51:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Felni, gumi, tartozékai  (Megtekintve 310431 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #210 Dátum: 2008. április 15. - 22:40:29 »

Sajnálattal tapasztalom, hogy a rejtett szelepekre nem mozdult senki, bárhogy is kérte Sebijoe a privát egyeztetést!
Pedig tanusíthatom, hogy esztétikus és praktikus kiegészítője az alufelninek, nekem bevált! Persze véleményem lehet szubjektív.
Mindenesetre az ára fele a neten kapható készleteknek.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #211 Dátum: 2008. április 16. - 21:16:07 »

Sajnálattal tapasztalom, hogy a rejtett szelepekre nem mozdult senki, bárhogy is kérte Sebijoe a privát egyeztetést!
Pedig tanusíthatom, hogy esztétikus és praktikus kiegészítője az alufelninek, nekem bevált! Persze véleményem lehet szubjektív.
Mindenesetre az ára fele a neten kapható készleteknek.
A szelepek tetszenek csak sok a macera a beszereléssel!Lehet hogy meg kellene venni aztán ha kerékcserére kerül a sor beszerelni!Még agyalok rajta.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #212 Dátum: 2008. április 16. - 21:37:52 »

Sajnálattal tapasztalom, hogy a rejtett szelepekre nem mozdult senki, bárhogy is kérte Sebijoe a privát egyeztetést!
Pedig tanusíthatom, hogy esztétikus és praktikus kiegészítője az alufelninek, nekem bevált! Persze véleményem lehet szubjektív.
Mindenesetre az ára fele a neten kapható készleteknek.
A szelepek tetszenek csak sok a macera a beszereléssel!Lehet hogy meg kellene venni aztán ha kerékcserére kerül a sor beszerelni!Még agyalok rajta.
Én is így tettem. Sebi nekem ősszel hozta, eltettem idáig, most került bele nemrég.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #213 Dátum: 2008. április 16. - 21:48:36 »

Sajnálattal tapasztalom, hogy a rejtett szelepekre nem mozdult senki, bárhogy is kérte Sebijoe a privát egyeztetést!
Pedig tanusíthatom, hogy esztétikus és praktikus kiegészítője az alufelninek, nekem bevált! Persze véleményem lehet szubjektív.
Mindenesetre az ára fele a neten kapható készleteknek.
A szelepek tetszenek csak sok a macera a beszereléssel!Lehet hogy meg kellene venni aztán ha kerékcserére kerül a sor beszerelni!Még agyalok rajta.
Én is így tettem. Sebi nekem ősszel hozta, eltettem idáig, most került bele nemrég.
Megnézem először a tiédet aztán keresek neki valamilyen gyakorlati hasznát és megveszem.Nekem csak olyan kiegészítők kellenek amiknek az esztétikán kívül van valamilyen gyakorlati haszna is
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #214 Dátum: 2008. április 16. - 22:08:28 »

Sajnálattal tapasztalom, hogy a rejtett szelepekre nem mozdult senki, bárhogy is kérte Sebijoe a privát egyeztetést!
Pedig tanusíthatom, hogy esztétikus és praktikus kiegészítője az alufelninek, nekem bevált! Persze véleményem lehet szubjektív.
Mindenesetre az ára fele a neten kapható készleteknek.
A szelepek tetszenek csak sok a macera a beszereléssel!Lehet hogy meg kellene venni aztán ha kerékcserére kerül a sor beszerelni!Még agyalok rajta.
Én is így tettem. Sebi nekem ősszel hozta, eltettem idáig, most került bele nemrég.
Megnézem először a tiédet aztán keresek neki valamilyen gyakorlati hasznát és megveszem.Nekem csak olyan kiegészítők kellenek amiknek az esztétikán kívül van valamilyen gyakorlati haszna is
Gondolod, hogy nekem csak az esztétika miatt kellett?

1. Nem tudják poénból leengedni olyan könnyen a gumit.
2. Nem kell kerülgetni a szelepet az alufelni pucolásakor és a szelep sem sérül, ha hajtogatva van a körbetörölgetésnél. (Nekem a szelep miatti kerülgetésnél  a hátsó féktárcsavédő lemez rendszeresen elmetszette a kezemet, amikor törölgettem a felnit)
3. Fémből van, napfény nem éri a gumi alaktrészeit, ergo nem öregszik, nem ereszt.
4. Nem sérül egy szoros padkához állásnál, nem áll ki a kerék síkjából.

Úgy hirtelen ennyi jut eszembe... Vigyorog
De eszem ágában sincs bárkit is rábeszélni, pláne hogy egy fillér hasznom sincs belőle.  Vigyorog Csupán tapasztalatból ajánlottam, hogy praktikus, szép és jó kiegészítő, Sebi révén meg olcsó is.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #215 Dátum: 2008. április 19. - 16:43:57 »

A gumis haveromnál van 4 db. Sava Rapidex, 80-90 %-os gumi (nem láttam, csak telefonon ajánlotta).
195/55 R15-ös.
6000 Ft/db.
Így néz ki a mintázat:
http://www.startgumi.hu/kepek/sava/sava_rapidex.1.jpg


Átvehető Pilisvörösváron, vagy Budapesten (megbeszélitek).

Elérhetőség: Ábrahám György, 20-935-4156
Lemezfelni nincs esetleg nála jó áron?

Ezt tőle kell megkérdezned.
Naplózva
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #216 Dátum: 2008. Május 19. - 19:42:01 »

Lacetti 5-ajtóshoz és sedanhoz való APEX ültetőrugó újszerű állapotban eladó!

Ár. 25000,-Ft/4db
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 19. - 20:06:51 írta sebijoe » Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #217 Dátum: 2008. Május 19. - 21:22:42 »

Lacetti 5-ajtóshoz és sedanhoz való APEX ültetőrugó újszerű állapotban eladó!

Ár. 25000,-Ft/4db

Telóval? Merthogy úgy illik cserélni... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #218 Dátum: 2008. Május 20. - 01:39:05 »

Lacetti 5-ajtóshoz és sedanhoz való APEX ültetőrugó újszerű állapotban eladó!

Ár. 25000,-Ft/4db

Telóval? Merthogy úgy illik cserélni... Vigyorog

Ugye ezt az arat nem gondoltad komolyan, 4db-t 25000,- teloval? Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #219 Dátum: 2008. Május 20. - 07:23:34 »

Lacetti 5-ajtóshoz és sedanhoz való APEX ültetőrugó újszerű állapotban eladó!

Ár. 25000,-Ft/4db

Telóval? Merthogy úgy illik cserélni... Vigyorog

Ugye ezt az arat nem gondoltad komolyan, 4db-t 25000,- teloval? Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hát elég húzós, nem mondom, de mivel apex, ezért megéri a garnitúra....telóstul.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Bocsi a komolytalankodásért!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #220 Dátum: 2008. Július 08. - 18:33:21 »

Lacetti 5-ajtóshoz és sedanhoz való APEX ültetőrugó újszerű állapotban eladó!

Ár. 25000,-Ft/4db


Meg van még a szett? Hány cm-vel lenne lejjebb a gépegység?
Naplózva

sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #221 Dátum: 2008. Július 09. - 02:27:12 »

Lacetti 5-ajtóshoz és sedanhoz való APEX ültetőrugó újszerű állapotban eladó!

Ár. 25000,-Ft/4db


Meg van még a szett? Hány cm-vel lenne lejjebb a gépegység?

Meg van, 35 mm-s az ültetés.
Naplózva
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #222 Dátum: 2008. Szeptember 13. - 10:21:59 »

185/60/R15 Dunlop Winter Sport téli gumi garnitúra (4 db), kitűnő állapotban, (kb 7000 km-t futott) 30 ezer Ft-ért eladó.
195/55R15 Kumho Powermax nyári gumi 1 db (kb 20-25000 km-el) 4000.-Ft-ért eladó.
A gumik gk. váltás miatt kerültek eladó sorba.
E-mail: sz946cs@freemail.hu
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #223 Dátum: 2008. Szeptember 13. - 10:56:06 »

185/60/R15 Dunlop Winter Sport téli gumi garnitúra (4 db), kitűnő állapotban, (kb 7000 km-t futott) 30 ezer Ft-ért eladó.
195/55R15 Kumho Powermax nyári gumi 1 db (kb 20-25000 km-el) 4000.-Ft-ért eladó.
A gumik gk. váltás miatt kerültek eladó sorba.
E-mail: sz946cs@freemail.hu
 
Csaba! Csak nem eladtad a Lacettit? Mire cserélted? Írj a dolgokról, ha nem titok, kérlek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
marci53
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Hozzászólás #224 Dátum: 2008. Szeptember 16. - 22:18:37 »

Keresek...Kérdezek...

Kinek volna 1 db. 15-ös felnire való gyári dísztárcsája eladó ?
Sajnos rámentem egy durva rázós részre, ahol lepattant, a felni is kapott kicsit, de az javítható. ( Mire vissza tudtam menni, a tárcsát már nem találtam sehol.)
Árajánlattal"- előre is köszi.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!