Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 11:17:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Felni, gumi, tartozékai  (Megtekintve 310452 alkalommal)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #195 Dátum: 2008. április 06. - 13:08:07 »


Eladnám Kumho Powermax 195/55R15 méretű gumigarnitúrámat.
2004-es évjáratú Nubirám gyárilag ezzel jött ki, de most megajándékoztam magunkat egy nagyobb felnivel...
Átlagosan 4 mm profillal rendelkezik, egyenletesen kopott, jó állapotú gumik - olyan 12 ezer km lehet még bennük.

Érdeklődni lehet a 70/382-3675-ös számon, vagy a domotor.zoltan@totalcar.hu címen, és persze itt a fórumon.
  Cartársak! Akiknek csak mankó a pótkerekük, lehetne összefogni, és négy kocsira már így lenne rendes pótkereketek! Többen már gondoltak erre, most ime itt az alkalom, vegyétek meg közösen! Ez mégiscsak igazi kerék! (Nem kapok részesedést!)
Gidy!Csak nem feltételezed azt rólunk,hogy MI olyan csúnyaságra gondolunk,hogy te részesedsz a gumibiznicből? Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #196 Dátum: 2008. április 06. - 13:21:28 »


Eladnám Kumho Powermax 195/55R15 méretű gumigarnitúrámat.
2004-es évjáratú Nubirám gyárilag ezzel jött ki, de most megajándékoztam magunkat egy nagyobb felnivel...
Átlagosan 4 mm profillal rendelkezik, egyenletesen kopott, jó állapotú gumik - olyan 12 ezer km lehet még bennük.

Érdeklődni lehet a 70/382-3675-ös számon, vagy a domotor.zoltan@totalcar.hu címen, és persze itt a fórumon.
  Cartársak! Akiknek csak mankó a pótkerekük, lehetne összefogni, és négy kocsira már így lenne rendes pótkereketek! Többen már gondoltak erre, most ime itt az alkalom, vegyétek meg közösen! Ez mégiscsak igazi kerék! (Nem kapok részesedést!)
Gidy!Csak nem feltételezed azt rólunk,hogy MI olyan csúnyaságra gondolunk,hogy te részesedsz a gumibiznicből? Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
  Már hogyne! Olvasd vissza a dolgokat! Várna utca, egészségügy, BKV tarifaemelés, stb, stb. Már megkaptam párszor! Mert vannak itt gonoszok is, bizony! Valahányszor merő jóindulatból segíteni szeretnék bajbajutott cartársaimon, jön a kórus, hogy milyen jól fogok járni. Bár úgy lenne, akkor nem kéne a nyugdíj mellett robotolni a piros ultin!  He
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #197 Dátum: 2008. április 06. - 13:46:58 »


Eladnám Kumho Powermax 195/55R15 méretű gumigarnitúrámat.
2004-es évjáratú Nubirám gyárilag ezzel jött ki, de most megajándékoztam magunkat egy nagyobb felnivel...
Átlagosan 4 mm profillal rendelkezik, egyenletesen kopott, jó állapotú gumik - olyan 12 ezer km lehet még bennük.

Érdeklődni lehet a 70/382-3675-ös számon, vagy a domotor.zoltan@totalcar.hu címen, és persze itt a fórumon.
  Cartársak! Akiknek csak mankó a pótkerekük, lehetne összefogni, és négy kocsira már így lenne rendes pótkereketek! Többen már gondoltak erre, most ime itt az alkalom, vegyétek meg közösen! Ez mégiscsak igazi kerék! (Nem kapok részesedést!)
Ez tök jó, egy a baj:
Nekem nem ilyen gumim van, hanem HANKOOK.
Ha veszek, nkább egy márkájú legyen. Csak lesz valakinek ilyen is eladó elöbb-utóbb...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #198 Dátum: 2008. április 06. - 13:56:17 »


Eladnám Kumho Powermax 195/55R15 méretű gumigarnitúrámat.
2004-es évjáratú Nubirám gyárilag ezzel jött ki, de most megajándékoztam magunkat egy nagyobb felnivel...
Átlagosan 4 mm profillal rendelkezik, egyenletesen kopott, jó állapotú gumik - olyan 12 ezer km lehet még bennük.

Érdeklődni lehet a 70/382-3675-ös számon, vagy a domotor.zoltan@totalcar.hu címen, és persze itt a fórumon.
  Cartársak! Akiknek csak mankó a pótkerekük, lehetne összefogni, és négy kocsira már így lenne rendes pótkereketek! Többen már gondoltak erre, most ime itt az alkalom, vegyétek meg közösen! Ez mégiscsak igazi kerék! (Nem kapok részesedést!)

Ez tök jó, egy a baj:
Nekem nem ilyen gumim van, hanem HANKOOK.
Ha veszek, nkább egy márkájú legyen. Csak lesz valakinek ilyen is eladó elöbb-utóbb...
Pótkeréknek nem mindegy?Mankókeréknél csak jobb lehet.Újonnan is más volt a pótkerék márkája,legalábbis nálam! Kacsint
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #199 Dátum: 2008. április 06. - 13:59:10 »


Eladnám Kumho Powermax 195/55R15 méretű gumigarnitúrámat.
2004-es évjáratú Nubirám gyárilag ezzel jött ki, de most megajándékoztam magunkat egy nagyobb felnivel...
Átlagosan 4 mm profillal rendelkezik, egyenletesen kopott, jó állapotú gumik - olyan 12 ezer km lehet még bennük.

Érdeklődni lehet a 70/382-3675-ös számon, vagy a domotor.zoltan@totalcar.hu címen, és persze itt a fórumon.
  Cartársak! Akiknek csak mankó a pótkerekük, lehetne összefogni, és négy kocsira már így lenne rendes pótkereketek! Többen már gondoltak erre, most ime itt az alkalom, vegyétek meg közösen! Ez mégiscsak igazi kerék! (Nem kapok részesedést!)

Ez tök jó, egy a baj:
Nekem nem ilyen gumim van, hanem HANKOOK.
Ha veszek, nkább egy márkájú legyen. Csak lesz valakinek ilyen is eladó elöbb-utóbb...
Pótkeréknek nem mindegy?Mankókeréknél csak jobb lehet.Újonnan is más volt a pótkerék márkája,legalábbis nálam! Kacsint

De Én ezzel is az első gumisig mennék csak, akkor meg nem költök rá. Amíg meg nem kell használni, addig mindegy. /de ez csak az Én véleményem. márka, -méretazonos gumi OK, eltérő van/
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #200 Dátum: 2008. április 07. - 15:22:27 »

Hajrá, hajrá!

Vegyétek és vigyétek.
Nekem csak a helyet foglalja...

(Ezt az itteni fórum-használatot még szoknom kell...)
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #201 Dátum: 2008. április 08. - 09:59:55 »


[/quote]

A gumik elkeltek...
Naplózva
rebelpeak
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128


« Hozzászólás #202 Dátum: 2008. április 08. - 21:01:03 »

tudom, én vettem meg őket.... Vigyorog
már fennt is vannak, gurulnak....kösz....
Naplózva
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #203 Dátum: 2008. április 08. - 21:40:16 »

A rejtett szelepek nagyon eltüntek a láthatárrol lessz belőle valami?HeHe??,,
Naplózva
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #204 Dátum: 2008. április 09. - 00:35:38 »

A rejtett szelepek nagyon eltüntek a láthatárrol lessz belőle valami?HeHe??,,
Olvass vissza! Kertem, hogy privat uziben irjatok meg a tel szamotokat, hogy egyeztetni tudjunk a bemutato set mindig ott van a kocsimban, tobben megakarjak nezni es utana donteni! Igenyek nelkul mennyit rendeljek?HeHeHeHe!!!!!!!!!!!!!!!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #205 Dátum: 2008. április 09. - 13:07:30 »

A rejtett szelepek nagyon eltüntek a láthatárrol lessz belőle valami?HeHe??,,
  Zotya! Ne csak irj, olvass is!  Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sandor
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Hozzászólás #206 Dátum: 2008. április 12. - 16:23:15 »

Üdv mindenkinek!
ELADÓ ! 4db KUMHO 195/55/15 gyári Lacetti gumi.
16000/4db
Érd:20 36 99 055
Kb 10000km-t futott, most 70-80% állapotban vannak.
Naplózva
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #207 Dátum: 2008. április 12. - 17:56:46 »

Üdv mindenkinek!
ELADÓ ! 4db KUMHO 195/55/15 gyári Lacetti gumi.
16000/4db
Érd:20 36 99 055
Kb 10000km-t futott, most 70-80% állapotban vannak.

kép jól jönne az állapotukról.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #208 Dátum: 2008. április 14. - 13:09:10 »

A gumis haveromnál van 4 db. Sava Rapidex, 80-90 %-os gumi (nem láttam, csak telefonon ajánlotta).
195/55 R15-ös.
6000 Ft/db.
Így néz ki a mintázat:
http://www.startgumi.hu/kepek/sava/sava_rapidex.1.jpg


Átvehető Pilisvörösváron, vagy Budapesten (megbeszélitek).

Elérhetőség: Ábrahám György, 20-935-4156
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #209 Dátum: 2008. április 14. - 14:14:06 »

A gumis haveromnál van 4 db. Sava Rapidex, 80-90 %-os gumi (nem láttam, csak telefonon ajánlotta).
195/55 R15-ös.
6000 Ft/db.
Így néz ki a mintázat:
http://www.startgumi.hu/kepek/sava/sava_rapidex.1.jpg


Átvehető Pilisvörösváron, vagy Budapesten (megbeszélitek).

Elérhetőség: Ábrahám György, 20-935-4156
Lemezfelni nincs esetleg nála jó áron?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!