Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 14:27:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Felni, gumi, tartozékai  (Megtekintve 310567 alkalommal)
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #150 Dátum: 2008. Március 14. - 23:24:58 »

Ha valakit érdekelne.
Ezek azok az ominózus szelepek, amiket berakattam a gondoskodás hétvégén.
Ha kellene valakinek ilyen, akkor össze kellene írni hány darab, mert Kaposújlakra lehetne hozatni. A Pásztóynál pl. 5990 a szett (négy szelep, egy adapter, hat kupak), itt nekem kettőezer valamennyi volt tavaly ha jól emlékszem. Ha drágult is, háromezer még mindig félár érte!  Nekem egy klubtársunk hozta. Most néz utána, hogy tud-e hozni? Ha meglesz, hogy hány darab kell, akkor lerendelhetjük.
Engem lehet érdekelne 1 garnitúra.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #151 Dátum: 2008. Március 14. - 23:37:50 »

Ha valakit érdekelne.
Ezek azok az ominózus szelepek, amiket berakattam a gondoskodás hétvégén.
Ha kellene valakinek ilyen, akkor össze kellene írni hány darab, mert Kaposújlakra lehetne hozatni. A Pásztóynál pl. 5990 a szett (négy szelep, egy adapter, hat kupak), itt nekem kettőezer valamennyi volt tavaly ha jól emlékszem. Ha drágult is, háromezer még mindig félár érte!  Nekem egy klubtársunk hozta. Most néz utána, hogy tud-e hozni? Ha meglesz, hogy hány darab kell, akkor lerendelhetjük.
Engem lehet érdekelne 1 garnitúra.
OK, 1.
Ha meglesz a tuti, akkor írjuk a listát.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #152 Dátum: 2008. Március 15. - 01:31:41 »

Az emlitett Klubtars en vagyok a jovo heten tudok pontos idei arat, szerintem 10 garn.-ra lesz vevo igy ekkora tetelre is kerek arat!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Március 15. - 06:53:05 írta sebijoe » Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #153 Dátum: 2008. Március 15. - 20:39:51 »

Az emlitett Klubtars en vagyok a jovo heten tudok pontos idei arat, szerintem 10 garn.-ra lesz vevo igy ekkora tetelre is kerek arat!
Bocsi, de azért nem mondtam konkrét nevet, mert nem írtad be, pedig mondtam. Azt hittem nem akarod. Így már nyilvános!  Vigyorog
Amúgy én is igényt tartanék akkor egy garnitúrára, amit említettem telefonban.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #154 Dátum: 2008. Március 17. - 17:08:20 »

Gumi, és alufelni akció! Budapest (4 helyen), Miskolc (2 helyen), Pécs, Szolnok. (www.gumiabroncslap.hu). Lariva a cég neve. Hátha érdekel valakit? He Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #155 Dátum: 2008. Március 17. - 18:13:37 »

holnap megyek felrakatom a nyárit, kár, hogy az APEHnek kellett befizetnem az alufelni árát, így az acélra megy vissza...
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #156 Dátum: 2008. Március 18. - 13:02:14 »

holnap megyek felrakatom a nyárit, kár, hogy az APEHnek kellett befizetnem az alufelni árát, így az acélra megy vissza...

Na ez is meg vót. Nagyon korrekt a srác, 4800-ért cseréli az szetet, mindenestül (mostmár 3szor voltam nála, korrekten dolgozik, és a műhelyben calapvetően rend, csak aszükséges rendetlenség van Mosolyog ).
Rákérdeztem az aluhoz a műanyag fejre is, meg a nyomatékkulcsra is, minden van a srácnak és képben is van vele. Névet, címet kérésre megadom szívesen.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #157 Dátum: 2008. Március 18. - 13:19:20 »

Nos! Megvan a rejtett szelep ára!
2300/garnitúra, ami egy nagyon jó ár, máshol ez min 5000 Ft!
Sebijoe cartársunkon keresztül sikerült az üzlet, köszönet érte! Össze kellene írni, kinek kell belőle, aztán valahogy eljuttatnánk egy központi helyre (annak függvényében, honnan rendeltek többet), ahonnan mindenki könnyen hozzájuthatna.
Tehát az igény:
Rejtett szelep garnitúra

1. cápaFeri
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #158 Dátum: 2008. Március 18. - 13:44:07 »

Engem is lehet, hogy érdekel, de előtte szeretném élőben is látni!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #159 Dátum: 2008. Március 18. - 17:45:24 »

Engem is lehet, hogy érdekel, de előtte szeretném élőben is látni!
Ok, de többet nem látsz belőle élőben sem, mint a lap alján a hozzászólásomhoz mellékelt fotókon. Első fotó a termék reklámképe, második az én felnimben látható.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #160 Dátum: 2008. Március 18. - 17:48:32 »

Engem is lehet, hogy érdekel, de előtte szeretném élőben is látni!

Hol tudod megnézni Cápának és nekem is az van az autómban és én üzletkötő utazó nagykövet vagyok a fél / dél/ Dunántúlon!
Naplózva
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #161 Dátum: 2008. Március 18. - 18:21:16 »

Nos! Megvan a rejtett szelep ára!
2300/garnitúra, ami egy nagyon jó ár, máshol ez min 5000 Ft!
Sebijoe cartársunkon keresztül sikerült az üzlet, köszönet érte! Össze kellene írni, kinek kell belőle, aztán valahogy eljuttatnánk egy központi helyre (annak függvényében, honnan rendeltek többet), ahonnan mindenki könnyen hozzájuthatna.
Tehát az igény:
Rejtett szelep garnitúra

1. cápaFeri
2. Zotya1983
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

Nyahhh..így jobb lesz, bocsi a belenyúlásért.  Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2008. Március 18. - 18:31:20 írta cápaFeri » Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #162 Dátum: 2008. Március 18. - 20:10:18 »

Engem is lehet, hogy érdekel, de előtte szeretném élőben is látni!
Ok, de többet nem látsz belőle élőben sem, mint a lap alján a hozzászólásomhoz mellékelt fotókon. Első fotó a termék reklámképe, második az én felnimben látható.
Le kell venni a gumit a felniről a beszereléskor?Utána centírozni?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #163 Dátum: 2008. Március 18. - 21:44:00 »

Engem is lehet, hogy érdekel, de előtte szeretném élőben is látni!
Ok, de többet nem látsz belőle élőben sem, mint a lap alján a hozzászólásomhoz mellékelt fotókon. Első fotó a termék reklámképe, második az én felnimben látható.
Le kell venni a gumit a felniről a beszereléskor?Utána centírozni?
Természetesen, mint minden szelep berakáskor! Csak ez nem simán bemegy a lyukba és nem anyagából adódóan (gumiszelepnél) tömít. Hanem belülről kifelé egyik felét kidugni, ennek gumitányérja tömít a lyuknál, másik felét menetesen rátekerni kívülről és meghúzni (hatszög kiképzés). Ami nem látszik a képből:biztonsági szelep, mert nem csak a szeleptű tartja a nyomást, hanem a kupak is gumitömítéssel van ellátva. Ezáltal a szeleptűhöz még víz sem jut be, onnan pedig levegő sem kifelé.
Pumpálásnál a hozzá adott adapterrel le kell tekerni a sapkát, feltekerni az adaptert, pumpálás, majd fordított sorrendben vissza ugyanez.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #164 Dátum: 2008. Március 18. - 22:51:41 »

Köszönöm, nagyon teljeskörű tájékoztató volt.Nem tudom eldönteni, az az igazság nem szívesen szedem le a gumikat.Még alszom rá egyet.Köszi!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!