Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 15:19:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Felni, gumi, tartozékai  (Megtekintve 310575 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #135 Dátum: 2008. Március 12. - 15:45:16 »

Én- illetve az asszony- Semperit 205/50-t használtunk a télen. Tudom, nem ballonos, de sajna más nem fér el az ültetés miatt + keskenyebbel nagyon hülyén nézne ki az autó. Nos, a Sfitre 2-3- szor fel kelett tenni a láncot, erre nem. És a napokban néztem, még szinte semmi kopás, még a tüsik is megvannak itt- ott.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #136 Dátum: 2008. Március 12. - 15:51:47 »

Én- illetve az asszony- Semperit 205/50-t használtunk a télen. Tudom, nem ballonos, de sajna más nem fér el az ültetés miatt + keskenyebbel nagyon hülyén nézne ki az autó. Nos, a Sfitre 2-3- szor fel kelett tenni a láncot, erre nem. És a napokban néztem, még szinte semmi kopás, még a tüsik is megvannak itt- ott.
A Semperitekről én is hallottam jókat. Minőségben és árban is. Ha nem lesz jobb ajánlat, akkor szerintem a következő vásárlásnál erősen figyelembe fogom venni.
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #137 Dátum: 2008. Március 12. - 16:10:46 »

Nekem firestone van fenn(185/60)azt is tudom ajánlani. Kacsint
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #138 Dátum: 2008. Március 12. - 16:17:30 »

Igazából azt kellene szerintem mondanunk, hogy normál használat mellett a közepes árkategória nagyrésze megfelel az igényeinknek. Aki extrémebb körülmények között használja a gépet, úgy is megfogja keresni magának azt a gumitípust, ami kielégíti a szabott feltételeket.
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #139 Dátum: 2008. Március 12. - 16:19:34 »

Igazából azt kellene szerintem mondanunk, hogy normál használat mellett a közepes árkategória nagyrésze megfelel az igényeinknek. Aki extrémebb körülmények között használja a gépet, úgy is megfogja keresni magának azt a gumitípust, ami kielégíti a szabott feltételeket.
Ezzel teljesen egyetértek.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #140 Dátum: 2008. Március 12. - 16:31:56 »

Én két fajtát használtam eddig.Continental, Vredeistein.Mind a kettő nagyon jó.A Semperittel kapcsolatban vannak fenntartásaim, cégesen használtam olyat is.Jól tapad ugyan, de keménnyé válik nagy hidegben, és hamar kopik.Igaz bármilyen téli jobb, mint egy szuper, de nyári.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #141 Dátum: 2008. Március 12. - 17:19:49 »

Én Fulda 195/60-t használok és meg is vagyog vele elégedve 13e-ért vettem a Metróban darabját. Ez egyébként francia gyártmány.
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #142 Dátum: 2008. Március 13. - 12:28:36 »

Én Fulda 195/60-t használok és meg is vagyog vele elégedve 13e-ért vettem a Metróban darabját. Ez egyébként francia gyártmány.
Nem csal a kilóméter óra egy kicsit?Vagy ezzel a mérettel kiküszöbölted a gyárilag bekalkulált csalást?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
hicar
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172



« Hozzászólás #143 Dátum: 2008. Március 13. - 15:09:05 »

Vennék 4 acélfelnit használtan tud valaki ajánlani?
Naplózva

95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #144 Dátum: 2008. Március 13. - 21:55:14 »

Én Fulda 195/60-t használok és meg is vagyog vele elégedve 13e-ért vettem a Metróban darabját. Ez egyébként francia gyártmány.
Nem csal a kilóméter óra egy kicsit?Vagy ezzel a mérettel kiküszöbölted a gyárilag bekalkulált csalást?
Ebbe beletrafáltál igy tényleg kevésbé csal, másrészt télen jobb ha 1 kicsit magasabb az oldalfal. Persze azon is gondolkodtam, ha lefut a gyári akkor a nyári abroncs is ilyen lesz.
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #145 Dátum: 2008. Március 13. - 21:59:56 »

Én Fulda 195/60-t használok és meg is vagyog vele elégedve 13e-ért vettem a Metróban darabját. Ez egyébként francia gyártmány.
Nem csal a kilóméter óra egy kicsit?Vagy ezzel a mérettel kiküszöbölted a gyárilag bekalkulált csalást?
Ebbe beletrafáltál igy tényleg kevésbé csal, másrészt télen jobb ha 1 kicsit magasabb az oldalfal. Persze azon is gondolkodtam, ha lefut a gyári akkor a nyári abroncs is ilyen lesz.
Minden gond nélkül elfér?Kitekert kormánynál sem ér bele semmibe?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #146 Dátum: 2008. Március 13. - 22:21:44 »

Nem, simán elfér.Mielőtt megvettem először felhivtam a m.szervizt, hogy fel lehet-e tenni és akkor ők mondták,hogy nyugodtan bőven belefér a tűrésbe és ők is tettek már fel ilyet.
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #147 Dátum: 2008. Március 13. - 22:32:43 »

Nem, simán elfér.Mielőtt megvettem először felhivtam a m.szervizt, hogy fel lehet-e tenni és akkor ők mondták,hogy nyugodtan bőven belefér a tűrésbe és ők is tettek már fel ilyet.
Érdemesebb ilyet venni, mert azon túl, hogy ballonosabb,így kényelmesebb, olcsóbb is.A /55-ös már sport méretnek számít ami meg is látszik az árcédulán.Ha a futóműgeometriában nem okoz problémát én is ilyet fogok feltenni legközelebb.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #148 Dátum: 2008. Március 14. - 01:58:12 »

Az én téli gumim 195/65-ös. Kaptam az autóhoz, nem én vettem. Kacsint
Még pont elfér és csak ha koppanásig van tekerve a kormány akkor ér bele a lengőkarba.
De ha ez elkopik én is /60-ast fogok venni.
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #149 Dátum: 2008. Március 14. - 23:18:34 »

Ha valakit érdekelne.
Ezek azok az ominózus szelepek, amiket berakattam a gondoskodás hétvégén.
Ha kellene valakinek ilyen, akkor össze kellene írni hány darab, mert Kaposújlakra lehetne hozatni. A Pásztóynál pl. 5990 a szett (négy szelep, egy adapter, hat kupak), itt nekem kettőezer valamennyi volt tavaly ha jól emlékszem. Ha drágult is, háromezer még mindig félár érte!  Nekem egy klubtársunk hozta. Most néz utána, hogy tud-e hozni? Ha meglesz, hogy hány darab kell, akkor lerendelhetjük.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Március 14. - 23:20:57 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!