Lacetti klub fórum
2024. Július 04. - 15:54:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 206   Le
 
Szerző Téma: Műszaki segítség, tanácskérés  (Megtekintve 549634 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #315 Dátum: 2008. Február 18. - 14:04:00 »

A tanácsotokat szeretném kérni Tisztelt Cartársak!

A nagy szívás története: Kezdetnek tegnap bekapcsolva maradt a vészvillogó, ezért az aksi lemerült. Semmi gond a bátyámmal bebikázzuk. Bemegyek a céghez kicsit melózni, gondoltam közben feltöltöm az aksit. Ez nagy hiba volt, mivel elfelejtettem, hogy két lopási kísérlet óta a zárakat kulccsal nem lehet nyitni. (csak a központi zárat használom.) Sedan az autó, szóval a hátulrólbemászós figura most nem működik.
Szóval a kérdés:
Van valakinek ötlete, hogy hogyan tudok beszállni az autómba, hogy visszaszerelhessem az akkumulátort?

Üdv - gregg
Hali.
Alámászol az elejénél, a gépháztatő bowdenjét megkeresed és finoman meghúúúúzod. Nem biztos hogy egyszerű, viszont nem okozol kárt a kocsiban. Próbálkozz a zár környékén... /talán...  nekem a Waresz is igy nyilt ki simán/
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #316 Dátum: 2008. Február 18. - 15:15:53 »

Jó trükk volt! Amúgy hogyan zártad be, ha az aksi nem volt benne? A sedannál hátúlról nem lehet hozzáférni az ülés lenyításához? Van profi autónyító BT, aki biztos kínyítja, csak kérdés, hogy hol laksz, és ott van-e a közelben ilyen cég. A LadLac- féle nyítás elött, nézz meg egy másik autón, hogy hová kellene benyúlnod a bowdenhez, nehogy hiába tedd tönkre a kezed, és főleg az idegeid! Sok szerencsét a nyításhoz!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cybergregg
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Hozzászólás #317 Dátum: 2008. Február 18. - 17:07:18 »

Jó trükk volt! Amúgy hogyan zártad be, ha az aksi nem volt benne? A sedannál hátúlról nem lehet hozzáférni az ülés lenyításához? Van profi autónyító BT, aki biztos kínyítja, csak kérdés, hogy hol laksz, és ott van-e a közelben ilyen cég. A LadLac- féle nyítás elött, nézz meg egy másik autón, hogy hová kellene benyúlnod a bowdenhez, nehogy hiába tedd tönkre a kezed, és főleg az idegeid! Sok szerencsét a nyításhoz!

Na ja aki tud, az tud. A gombokkal ügyesen bezártam, ott nem volt gond. Az alámászóst asszem kihagyom így öltönyben... Egy szervizes koma adott egy számot, aki állítólag mindent kinyit. Majd meglátjuk.

Köszi a tippeket! gr
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #318 Dátum: 2008. Február 18. - 18:04:16 »

Jó trükk volt! Amúgy hogyan zártad be, ha az aksi nem volt benne? A sedannál hátúlról nem lehet hozzáférni az ülés lenyításához? Van profi autónyító BT, aki biztos kínyítja, csak kérdés, hogy hol laksz, és ott van-e a közelben ilyen cég. A LadLac- féle nyítás elött, nézz meg egy másik autón, hogy hová kellene benyúlnod a bowdenhez, nehogy hiába tedd tönkre a kezed, és főleg az idegeid! Sok szerencsét a nyításhoz!

Na ja aki tud, az tud. A gombokkal ügyesen bezártam, ott nem volt gond. Az alámászóst asszem kihagyom így öltönyben... Egy szervizes koma adott egy számot, aki állítólag mindent kinyit. Majd meglátjuk.

Köszi a tippeket! gr
Merre van a kocsi? Hátha tudunk segiteni... 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cybergregg
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Hozzászólás #319 Dátum: 2008. Február 18. - 18:07:55 »

A tanácsotokat szeretném kérni Tisztelt Cartársak!

A nagy szívás története: Kezdetnek tegnap bekapcsolva maradt a vészvillogó, ezért az aksi lemerült. Semmi gond a bátyámmal bebikázzuk. Bemegyek a céghez kicsit melózni, gondoltam közben feltöltöm az aksit. Ez nagy hiba volt, mivel elfelejtettem, hogy két lopási kísérlet óta a zárakat kulccsal nem lehet nyitni. (csak a központi zárat használom.) Sedan az autó, szóval a hátulrólbemászós figura most nem működik.
Szóval a kérdés:
Van valakinek ötlete, hogy hogyan tudok beszállni az autómba, hogy visszaszerelhessem az akkumulátort?

Üdv - gregg

Kész!

Sérülésmentes ajtónyitás - hozzávalók:
1 szakember ( a Gábor), 1 lapos fakanál, (amivel az odaégett rántottát lehet felszedni) 1 műanyag szalag, (fehér) 3 perc, (180 mp) és 8.000 HUF persze nettó (160.000 HUF/óra).

Ha bárkinek ilyen gondja lenne, csak szóljon, asszem már menne nekem is. (klubtagoknak óriási kedvezmény!)

Üdv, és köszi a tippeket - gregg
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #320 Dátum: 2008. Február 19. - 14:04:08 »

A tanácsotokat szeretném kérni Tisztelt Cartársak!

A nagy szívás története: Kezdetnek tegnap bekapcsolva maradt a vészvillogó, ezért az aksi lemerült. Semmi gond a bátyámmal bebikázzuk. Bemegyek a céghez kicsit melózni, gondoltam közben feltöltöm az aksit. Ez nagy hiba volt, mivel elfelejtettem, hogy két lopási kísérlet óta a zárakat kulccsal nem lehet nyitni. (csak a központi zárat használom.) Sedan az autó, szóval a hátulrólbemászós figura most nem működik.
Szóval a kérdés:
Van valakinek ötlete, hogy hogyan tudok beszállni az autómba, hogy visszaszerelhessem az akkumulátort?

Üdv - gregg

Kész!

Sérülésmentes ajtónyitás - hozzávalók:
1 szakember ( a Gábor), 1 lapos fakanál, (amivel az odaégett rántottát lehet felszedni) 1 műanyag szalag, (fehér) 3 perc, (180 mp) és 8.000 HUF persze nettó (160.000 HUF/óra).

Ha bárkinek ilyen gondja lenne, csak szóljon, asszem már menne nekem is. (klubtagoknak óriási kedvezmény!)

Üdv, és köszi a tippeket - gregg

A következő találkozón kitaníthatsz minket is!  Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #321 Dátum: 2008. Február 19. - 14:14:29 »

De a tanulságot se felejtse el senki sem: Kivett akkunál, ha nem müködik a mechanikus ajtózár kiiktatás miatt, akkor ne zárjuk be a gombok segítségével, így nem kapunk agyvérzést, amikor póruljárunk! Tudom: utólag könnyű okosnak lenni, belátom!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #322 Dátum: 2008. Február 20. - 16:41:35 »

Egyébként ha amúgy sem volt benn akksi, akkor miért csuktad le a motorháztetőt teljesen He He
Elég lett volna egy kattanásra. Én alá másztam volna öltönyben is mondjuk zakó nélkül, és eldobok egy 1500 HUF-os inget és nem 8000 HUF a netto. Szerintem!
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #323 Dátum: 2008. Február 20. - 17:55:52 »

Viszont most 8000 Ft-ért egy új szakmát sajátított el, ezentúl kiképzett autótolvaj lehet! Sőt, továbbadhatja szakmai tudását némi kézpénzért. Jó mi???
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #324 Dátum: 2008. Február 22. - 17:56:21 »

SEGÍTSÉG!!!

Ma reggel nem nyitott ki a termosztátom! 4 km után már ment a ventillátor, és a víz nem volt meleg. Délután ugyan ez hazáig, szintén 4 km. Aztán egyóra pihenő után mentem egy kört üzemmelegre, akkor sem nyitott ki, vissza felé amikor már tojást lehetett volna sütni a motoron, végre kinyílt és vissza hült ahogy kell. Na most ha bemegyek a szervizbe, be kell bizonyítanom, hogy miért akarom kicseréltetni a termosztátot?
Vagy forraljam fel egyszer teljesen, és tegyenek bele egy új motort?
Naplózva

ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #325 Dátum: 2008. Február 22. - 17:58:42 »

SEGÍTSÉG!!!

Ma reggel nem nyitott ki a termosztátom! 4 km után már ment a ventillátor, és a víz nem volt meleg. Délután ugyan ez hazáig, szintén 4 km. Aztán egyóra pihenő után mentem egy kört üzemmelegre, akkor sem nyitott ki, vissza felé amikor már tojást lehetett volna sütni a motoron, végre kinyílt és vissza hült ahogy kell. Na most ha bemegyek a szervizbe, be kell bizonyítanom, hogy miért akarom kicseréltetni a termosztátot?
Vagy forraljam fel egyszer teljesen, és tegyenek bele egy új motort?
Mutatód mit jelzett?
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
msam
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67


Nubira III SX


« Hozzászólás #326 Dátum: 2008. Február 22. - 18:03:19 »

SEGÍTSÉG!!!

Ma reggel nem nyitott ki a termosztátom! 4 km után már ment a ventillátor, és a víz nem volt meleg. Délután ugyan ez hazáig, szintén 4 km. Aztán egyóra pihenő után mentem egy kört üzemmelegre, akkor sem nyitott ki, vissza felé amikor már tojást lehetett volna sütni a motoron, végre kinyílt és vissza hült ahogy kell. Na most ha bemegyek a szervizbe, be kell bizonyítanom, hogy miért akarom kicseréltetni a termosztátot?
Vagy forraljam fel egyszer teljesen, és tegyenek bele egy új motort?
A hibakódot biztos ki fogják tudni olvasni, vidd a szervízbe.
 
Naplózva
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #327 Dátum: 2008. Február 22. - 18:05:49 »

Az " normális" reggel hideg volt ahogy szokott. Délután meg üzemmeleget mutatott már 3 km után. De aztán megjavult az egész ahogy már írtam, akkor jó volt.
Naplózva

ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #328 Dátum: 2008. Február 22. - 18:10:31 »

Az " normális" reggel hideg volt ahogy szokott. Délután meg üzemmeleget mutatott már 3 km után. De aztán megjavult az egész ahogy már írtam, akkor jó volt.
Egyet nem értek:
a ventilátor akkor indul, ha a hűtöben meleg a viz, itt a patron is ami inditja a ventit. Ha nem nyit a termosztát, akkor hogy indul a venti, ha nem megy meleg viz a hütöbe? vizszinted jó, nem volt alacsony? akkor csinált ilyet régen a cégs opelem.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #329 Dátum: 2008. Február 22. - 18:17:47 »

Igen igazadvan a venti nem meg ha nem meleg a hűtő. De ez megy akkor is. Megfogtam a saját kezemmel, a felső cső langyos volt az alsó meg hideg. Víz természetesen van benn.
Meg hova is menne el a víz egy új motorba? Vagy nem tudom.  He He
Naplózva

Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 206   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!