Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 08:23:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 181 182 [183] 184 185 ... 206   Le
 
Szerző Téma: Műszaki segítség, tanácskérés  (Megtekintve 564672 alkalommal)
Montoya
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Hozzászólás #2730 Dátum: 2014. Augusztus 15. - 17:12:36 »

Küldöm a képeket.

http://kepfeltoltes.hu/view/140815/P8150070_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/140815/P8150071_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/140815/P8150072_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/140815/P8150073_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Elnézést kérek,hogy igy link alakban töltöttemfel de hd és meghaladja böven a 128kb adatmenyiséget.
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2731 Dátum: 2014. Augusztus 15. - 17:32:47 »

Akkor megvan a hiba.. Kacsint
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Montoya
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Hozzászólás #2732 Dátum: 2014. Augusztus 15. - 19:14:20 »



Remélem még tesztelem igaz nem cseréltem az egész csövet hanem kaptam külön azt a gumiméretü csövet arra cseréltem mert a végeit lelehet huzni majd azzal potoltam.igy megvolt 200 forintból,hozzáteszem nem az ár véget döntötem-e megoldás melett hanem az idö miat mivel csak rendelésre tudtak volna hozni komplett csövet azmeg csak hétföre jöt volna hétvégén hosszab utat tervezek és nemakartam igy nekivágni.Egyébként most jonak tűnik perpillanat decsak it helyben probáltam igaz még egy pici rángás tapasztalható de már csak tényleg egy pici de hátha majd azis elmarad majd kiderül.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Augusztus 15. - 19:23:32 írta Montoya » Naplózva
Montoya
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Hozzászólás #2733 Dátum: 2014. Augusztus 16. - 20:18:11 »

Köszönöm mindenkinek a segitséget mostmár mondhatom közel 300kilométer után,hogy jolett az autom.Egyáltalán nem rángat.
Naplózva
fwolfy
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Hozzászólás #2734 Dátum: 2014. Augusztus 17. - 23:50:53 »

Sziasztok!
Segitsegeteket szeretnem kerni. A szüleimnek odaadott lacettimet kenytelen vagyok ujra magamhoz venni (családi okok miatt) es szeretnem átnezetni, mert 3000km-t kell megtennem most vele szinte egyhuzamban Europában es nem szeretnem, ha lerobbanna alattam. Kihez vigyem aki igazán ert is hozzá es nem huz le? Csütörtökön indulnom kell, addig át kene nezni. Tudom,h az első lengescsillapitok halottak (2005-ös ferdehátu, volt rendőrsegi szamár 99000km-rel).

Köszi a tanácsot előre is.


Üdv:
Csaba
Naplózva
sx2004
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281



« Hozzászólás #2735 Dátum: 2014. Augusztus 18. - 01:44:00 »

Tomy61-et Medic car, Dunakeszin.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2736 Dátum: 2014. Augusztus 18. - 09:43:07 »

Én is őt ajánlanám hirtelen, gyorsan kérj időpontot!  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
fwolfy
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Hozzászólás #2737 Dátum: 2014. Augusztus 18. - 14:03:19 »

Tomy61-et Medic car, Dunakeszin.

Köszi, voltam ott.
Állitolag volt cserelve a vezerműszij, de nem emlekszem rá, pedig 7800km volt benne, amikor megvettem, most meg 100000 van es ment 5 evet. Remelem ezt a 3000-4000km-t kibirja meg. Szelepfedel tömitest kell csinalni rajta, első lengescsillapitokat es ugye vezermüszijat tartozekokkal. Nem lesz olcso.
Első fekbetétek cserélve lettek gyorsan, mert vállalhatatlan állapotban voltak.

LEnne egy kerdesem. A hátso ablakmoso csovem törött. Milyen csövel toldottátok meg Ti? Voltam Unix-nál, de iszonyat drága.


Köszi:
Csaba
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #2738 Dátum: 2014. Augusztus 18. - 19:55:26 »

Tomy61-et Medic car, Dunakeszin.

Köszi, voltam ott.
Állitolag volt cserelve a vezerműszij, de nem emlekszem rá, pedig 7800km volt benne, amikor megvettem, most meg 100000 van es ment 5 evet. Remelem ezt a 3000-4000km-t kibirja meg. Szelepfedel tömitest kell csinalni rajta, első lengescsillapitokat es ugye vezermüszijat tartozekokkal. Nem lesz olcso.
Első fekbetétek cserélve lettek gyorsan, mert vállalhatatlan állapotban voltak.

LEnne egy kerdesem. A hátso ablakmoso csovem törött. Milyen csövel toldottátok meg Ti? Voltam Unix-nál, de iszonyat drága.


Köszi:
Csaba


elég bele egy egy csőtoldó
milyen alkatrészekre lenne szükséged?
ha leírod adok tételes ajánlatot
Naplózva

70/4334431
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2739 Dátum: 2014. Augusztus 21. - 07:52:06 »

Ja.
Nekem is csak egy toldás lett beletéve (a törött végek egy toldó betétre felhúzva), az ablakmosó cső nem lett kicserélve.
Ennek már sok éve, de azóta is tökéletes.
Nem kell csövet cserélni!
Naplózva
Montoya
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Hozzászólás #2740 Dátum: 2014. Szeptember 10. - 16:24:15 »

Helosztok segitséget szeretnék kérni szeretném az EGR szelepet kitakaritani de nemtudom,hogy tényleg az-e amit én nézek ha valaki tudna segiteni a motoron merre van esetleg képet rolla megköszöném./Sajna a rángatás még megvan igaz minimalizálodott/Mostmár ritkában csinálja.Ami volt cserélve azota vákumcsővek, gyujtókábel,üzemanyagszürő.hozzáteszem ez utobi szinte tisztavolt.igaz ezt tavaj cseréltem elötte.Következö lenne az egr szelep kitakaritása szükség esetén cseréje ha akorse akkor labdaszonda.Elöbb utobb remélem sikerül megoldanom a problémát mert már kezd elegemlenni,hogy rángat az autom.
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #2741 Dátum: 2014. Szeptember 10. - 17:12:59 »

Helosztok segitséget szeretnék kérni szeretném az EGR szelepet kitakaritani de nemtudom,hogy tényleg az-e amit én nézek ha valaki tudna segiteni a motoron merre van esetleg képet rolla megköszöném./Sajna a rángatás még megvan igaz minimalizálodott/Mostmár ritkában csinálja.Ami volt cserélve azota vákumcsővek, gyujtókábel,üzemanyagszürő.hozzáteszem ez utobi szinte tisztavolt.igaz ezt tavaj cseréltem elötte.Következö lenne az egr szelep kitakaritása szükség esetén cseréje ha akorse akkor labdaszonda.Elöbb utobb remélem sikerül megoldanom a problémát mert már kezd elegemlenni,hogy rángat az autom.

el kellene vinni szakemberhez az ötletszerű alkatrész cserélgetés helyett mert olyan dolgokat is kicserélhetsz aminek semmi baja az meg ablakon kidobott pénz
Naplózva

70/4334431
Montoya
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Hozzászólás #2742 Dátum: 2014. Szeptember 10. - 18:25:56 »

Akárhova viszem csak roszab lessz az autom nemhogy jobb.
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2743 Dátum: 2014. Szeptember 10. - 18:28:55 »

Helosztok segitséget szeretnék kérni szeretném az EGR szelepet kitakaritani de nemtudom,hogy tényleg az-e amit én nézek ha valaki tudna segiteni a motoron merre van esetleg képet rolla megköszöném./Sajna a rángatás még megvan igaz minimalizálodott/Mostmár ritkában csinálja.Ami volt cserélve azota vákumcsővek, gyujtókábel,üzemanyagszürő.hozzáteszem ez utobi szinte tisztavolt.igaz ezt tavaj cseréltem elötte.Következö lenne az egr szelep kitakaritása szükség esetén cseréje ha akorse akkor labdaszonda.Elöbb utobb remélem sikerül megoldanom a problémát mert már kezd elegemlenni,hogy rángat az autom.
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&catid=178
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Montoya
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Hozzászólás #2744 Dátum: 2014. Szeptember 10. - 18:34:23 »

Köszi haver akkor jóra gondoltam,hogy ez az csak megerősítésre vártam. Kösz. Sokan spórolnak az autó karbantartásán de a szervizekben az a véleményem csapott munkát végeznek. Mindig azt a választ kapom, hogy nincs időnk végignézni mi lehet a baja, majd ha kódot hoz fel akkor menjek vissza.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Szeptember 10. - 18:54:23 írta ladlac » Naplózva
Oldalak: 1 ... 181 182 [183] 184 185 ... 206   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!