Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 10:34:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 206   Le
 
Szerző Téma: Műszaki segítség, tanácskérés  (Megtekintve 564775 alkalommal)
sx2004
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281



« Hozzászólás #2715 Dátum: 2014. Augusztus 05. - 22:14:24 »

Ablakmosó szivárgás kérdés megoldás hamarosan meglesz (remélem), mert újra elengedte az ablakmosó folyadék egy részét. Így nagy hirtelen felindulásból beszereztem egy ablakmosó szivattyú motort, és a tartály és motor közötti tömítést, szerintem jó árban nem volt egész 3e. majd amint lesz időm ismét szétkapni, kicserélem. Majd megosztom veletek megoldást nyújtott-e.
Naplózva
Montoya
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Hozzászólás #2716 Dátum: 2014. Augusztus 14. - 18:52:16 »

Helosztok segitséget szeretnék kérni.olyan gondomvan,hogy a motor 50-es temponál állandoan rángat mostmár anyira,hogy van ,hogy majdnem leis fullad.
Felvillant egy sárga kontrollámpa elmentem szervizbe aztmondták o csak idöszakos probléma majd menjek vissza ha állando a probléma.Namost mig a srác nemfigyelt lelestem a kodot eszerint p0172 volt a kod ami aztjelenti motor tul dus keverék.
Kérdésem a következö mi okozhatja ezt a problémát sürgös lenne köszönöm.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2717 Dátum: 2014. Augusztus 14. - 19:57:55 »

Nézd meg a vákumcsöveket, nincs-e elrepedve. Mapszenzor elektromos csatlakozói rendben vannak-e.
Chevy szervizben voltál?
Naplózva


LPG
Montoya
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Hozzászólás #2718 Dátum: 2014. Augusztus 14. - 20:23:40 »

Nézd meg a vákumcsöveket, nincs-e elrepedve. Mapszenzor elektromos csatlakozói rendben vannak-e.
Chevy szervizben voltál?


Hali az a baj,hogy ezt othontol egy 300 kmre csinálta nagyon ot nézettem ránezet a faszi a gépel o nemkomoly kitörölte de a hiba megmaradt holnap viszem a saját szerelöimhez de probálok infot gyüjteni milehet ez. mert a hibakodból nekem nem egyértelmü.
Naplózva
Montoya
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Hozzászólás #2719 Dátum: 2014. Augusztus 14. - 20:25:40 »

Nézd meg a vákumcsöveket, nincs-e elrepedve. Mapszenzor elektromos csatlakozói rendben vannak-e.
Chevy szervizben voltál?

Mondod itt a mapszenzort de nekem alapjáraton nemcsinálja a rángatást csak 50-es temponál.

Naplózva
Chas
Karbantartó
Bejáratós
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Hozzászólás #2720 Dátum: 2014. Augusztus 14. - 20:25:52 »

Nézd meg a vákumcsöveket, nincs-e elrepedve. Mapszenzor elektromos csatlakozói rendben vannak-e.
Chevy szervizben voltál?


Hali az a baj,hogy ezt othontol egy 300 kmre csinálta nagyon ot nézettem ránezet a faszi a gépel o nemkomoly kitörölte de a hiba megmaradt holnap viszem a saját szerelöimhez de probálok infot gyüjteni milehet ez. mert a hibakodból nekem nem egyértelmü.

Az egyéb motorproblémák-ban válaszoltam, MAP szenzor szívócső oldali gumipipa. Többünknek elöregedett ebben az időszakban, és nekem is ugyanezt a hibát produkálta. Az szinte biztos, hogy vákuumlyukad van!
Naplózva
Montoya
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Hozzászólás #2721 Dátum: 2014. Augusztus 14. - 20:42:09 »

Nézd meg a vákumcsöveket, nincs-e elrepedve. Mapszenzor elektromos csatlakozói rendben vannak-e.
Chevy szervizben voltál?


Hali az a baj,hogy ezt othontol egy 300 kmre csinálta nagyon ot nézettem ránezet a faszi a gépel o nemkomoly kitörölte de a hiba megmaradt holnap viszem a saját szerelöimhez de probálok infot gyüjteni milehet ez. mert a hibakodból nekem nem egyértelmü.

Az egyéb motorproblémák-ban válaszoltam, MAP szenzor szívócső oldali gumipipa. Többünknek elöregedett ebben az időszakban, és nekem is ugyanezt a hibát produkálta. Az szinte biztos, hogy vákuumlyukad van!



Nagyonszépen kösz.Holnap az elsö dolgomlessz megnézni.
Azért azt léci áruldel melyik csövel volt pontosan a bajod mert gondolom több vákumcsöis fut a motoron.
Naplózva
Chas
Karbantartó
Bejáratós
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Hozzászólás #2722 Dátum: 2014. Augusztus 14. - 21:25:47 »

Nézd meg a vákumcsöveket, nincs-e elrepedve. Mapszenzor elektromos csatlakozói rendben vannak-e.
Chevy szervizben voltál?


Hali az a baj,hogy ezt othontol egy 300 kmre csinálta nagyon ot nézettem ránezet a faszi a gépel o nemkomoly kitörölte de a hiba megmaradt holnap viszem a saját szerelöimhez de probálok infot gyüjteni milehet ez. mert a hibakodból nekem nem egyértelmü.

Az egyéb motorproblémák-ban válaszoltam, MAP szenzor szívócső oldali gumipipa. Többünknek elöregedett ebben az időszakban, és nekem is ugyanezt a hibát produkálta. Az szinte biztos, hogy vákuumlyukad van!



Nagyonszépen kösz.Holnap az elsö dolgomlessz megnézni.
Azért azt léci áruldel melyik csövel volt pontosan a bajod mert gondolom több vákumcsöis fut a motoron.
A MAP szenzort ha felismered, akkor nem lesz nehéz metalálni. A motor tetejére van rögzítve, és a szívócsőre csatlakozik a pillangószelep környékén. Nem vagyok autószerelő, ezért nem biztos, hogy pontos a meghatározás, de ha egy 20 cm hosszúságú 4-es vákuumcsövet látsz, az az lesz. Mosolyog
Naplózva
sx2004
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281



« Hozzászólás #2723 Dátum: 2014. Augusztus 14. - 21:44:58 »

Kb így néz ki: http://www.motopol.hu/product_info.php/fiat-cinquecento-seicento-vakumcso-rovidebb-1100-spi-2000-ig-7750761-p-3881
« Utoljára szerkesztve: 2014. Augusztus 14. - 21:47:25 írta sx2004 » Naplózva
Montoya
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Hozzászólás #2724 Dátum: 2014. Augusztus 15. - 06:51:44 »

köszönöm nektek a segitséget.Remélem mihamarabb megtalálom a hiba forását.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2725 Dátum: 2014. Augusztus 15. - 07:11:46 »

köszönöm nektek a segitséget.Remélem mihamarabb megtalálom a hiba forását.
Tegnap írtam neked privát üzenetet. Kacsint
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2726 Dátum: 2014. Augusztus 15. - 11:33:58 »

köszönöm nektek a segitséget.Remélem mihamarabb megtalálom a hiba forását.
A MAP szenzor gumikpipája lesz az. Nekem csak épp kezdődött, az első hibajelenségre cseréltem. Ugyanígy kezdődött, csak alacsonyabb tempónál.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Montoya
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Hozzászólás #2727 Dátum: 2014. Augusztus 15. - 11:58:59 »


Hali léci abban segits,hogy merre keresem a motoron ezt a csövet mert nemtalálom.Amiket láttam csöveket átnéztem azok jók.Nem lukasak levetem sorban öket majd nyomásprobával ellenöriztem nem engedett.
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2728 Dátum: 2014. Augusztus 15. - 15:28:10 »


Hali léci abban segits,hogy merre keresem a motoron ezt a csövet mert nemtalálom.Amiket láttam csöveket átnéztem azok jók.Nem lukasak levetem sorban öket majd nyomásprobával ellenöriztem nem engedett.

http://500.5053.com.cn/daewoo/graphic-pool/J/3B/1/J3B11CB5.png
http://500.5053.com.cn/daewoo/graphic-pool/J/3B/1/J3B11CB3.png
« Utoljára szerkesztve: 2014. Augusztus 15. - 15:31:09 írta hawer » Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Montoya
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Hozzászólás #2729 Dátum: 2014. Augusztus 15. - 16:58:16 »


Mosolyog akkor megelöztél lehet azvolt az de küldök fel képet szerintem azt cseréltem fent a szenzornál teljesen elvolt törve csak a lélek tartotta de pill küldök képet.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 206   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!