Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 02:20:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 162 163 [164] 165 166 ... 206   Le
 
Szerző Téma: Műszaki segítség, tanácskérés  (Megtekintve 565267 alkalommal)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2445 Dátum: 2012. Október 24. - 09:44:38 »

Ma voltam vizsgázni ismerős szervizben, és sajna meglepetés ért. Szeretett Lacsim fennálló hiba miatt nem akart levizsgázni. Ha jól láttam járó motornál fals levegő, vagy lambda szonda 2 hiba volt. Szerencsére a műszaki "megoldva", de orvosolni kell a hibát. Műszeren látszott, hogy az alapjárat is ingadozik...
Chevi szerviz legközelebb Zalaegerszegen... Oda-vissza 110km.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2446 Dátum: 2012. Október 24. - 15:45:39 »

Ma nekem is érdekes dolgot kezdett produkálni a paripa, a bal első keréktől olyan súrlódó hang jön csak alacsony sebességnél hallani és csak lehúzott ablaknál.
Olyan mintha a gumi egyik része sáros vagy kavics lenne benne szakaszos, de a gumi nem lehet téli-nyárival is csinálja.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #2447 Dátum: 2012. Október 26. - 12:58:51 »

Segítségre lenne szükségem!
A mai napon neki álltam a kilincs javításának(kívülről nem nyílik a jobb első ajtó) ebben nagyon nagy segítségemre volt a kilincs csere képriport. A hibát meg is találtam és ahogy gondoltam egy nagyjából 3Ft-os műanyag alkatrész adta be a kulcsot. A hibát a hármas számmal jelölt pontnál a kék színű, ajtó nyitó rudat tartó persely törött el.http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&page=inline&id=1572&catid=193&limitstart=6
 Már csak az a kérdésem lehet-e ilyet külön kapni,hol és mennyiért vagy barkácsolnom kell?
A másik pedig az ami nem igazán életbe vágó, de ha már szerelem vissza és olcsón kapható akkor a kilincs keretét is cserélném, mert leszereléskor a 6 patentből a középső és a jobb szélső eltört. A két felső és két alsó talán még tartani fog, de ha nem drága cserélném. A segítséget előre is köszönöm.
Nos megoldódott a problémám.
Lehet kapni ezt a kis perselyt 200Ft-os áron, de van egy kis szépséghibája. Készleten nem volt csak rendelésre. Azonban a győri Chevy Nádorban kellemesen csalódtam,mert ott többet kaptam mint ami elvárható lett volna. Ugyanis az alkatrészes munkatárs miután látta, hogy csak rendelésre van és csak tizes egységben még vette a fáradságot és körülnézett. A napokban bontottak egy Astrát és annak a perselyét összehasonlította  a Lacettiével ami ugyan más jellegű egy picit, de méretre stimmelt. Na ezt a perselyt INGYEN nekem adta. Össze is lehetett rakni vele, azóta ismét működőképes a kilincsem.
Naplózva
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #2448 Dátum: 2012. Október 26. - 19:10:14 »

Valószínűleg a Balázs volt, jó fej srác.
A kilincskeret kb. 5-7 ezer Ft!!! Én ezért nem vettem...
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #2449 Dátum: 2012. Október 27. - 08:59:45 »

Valószínűleg a Balázs volt, jó fej srác.
A kilincskeret kb. 5-7 ezer Ft!!! Én ezért nem vettem...
Nem tudom lehet,hogy ő volt. A kilincskeret meg szintén rendelésre, de 1300Ft-ra mondta.Szerintem 5-7 ezresben már benne van a hangszóró is.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2450 Dátum: 2012. Október 27. - 17:09:27 »

Valószínűleg a Balázs volt, jó fej srác.
A kilincskeret kb. 5-7 ezer Ft!!! Én ezért nem vettem...
Nem tudom lehet,hogy ő volt. A kilincskeret meg szintén rendelésre, de 1300Ft-ra mondta.Szerintem 5-7 ezresben már benne van a hangszóró is.
Én vettem kb. 2 évvel ezelőtt belső kilincskeretet, 800ft volt darabja. Képeket raktam is fel a galériába.
Naplózva


LPG
kicspilsz
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Hozzászólás #2451 Dátum: 2012. December 04. - 20:18:40 »

Sziasztok!
Ma reggel óta folyamatosan azt jelzi az autóm, hogy nyitva van valamelyik ajtó, tudjátok a műszerfalon az a kis piros világító jelzés. A belső világítást persze már lekapcsoltam és kb. 8-szor körbe csuktam az egész autót, a motorháztetőt is beleértve, de folyamatosan azt jelzi, hogy nyitva van az ajtó, és félek, hogy leszívja az akksimat annyira, hogy nem tudok vele elindulni. Minden egyes kapcsolót kézzel is megnyomtam többször, de nem sikerült a hibát elhárítanom. Van ilyen tapasztalata valakinek, illetve megoldási javaslata valakinek??? Mivel burkoltak a kapcsolók a kontak spray sem működik.
A bizti kivételére is gondoltam már, de ennek a funkciónak nem találtam külön biztosítékot.
Üdv.: Kicspilsz
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #2452 Dátum: 2012. December 04. - 20:24:02 »

Sziasztok!
Ma reggel óta folyamatosan azt jelzi az autóm, hogy nyitva van valamelyik ajtó, tudjátok a műszerfalon az a kis piros világító jelzés. A belső világítást persze már lekapcsoltam és kb. 8-szor körbe csuktam az egész autót, a motorháztetőt is beleértve, de folyamatosan azt jelzi, hogy nyitva van az ajtó, és félek, hogy leszívja az akksimat annyira, hogy nem tudok vele elindulni. Minden egyes kapcsolót kézzel is megnyomtam többször, de nem sikerült a hibát elhárítanom. Van ilyen tapasztalata valakinek, illetve megoldási javaslata valakinek??? Mivel burkoltak a kapcsolók a kontak spray sem működik.
A bizti kivételére is gondoltam már, de ennek a funkciónak nem találtam külön biztosítékot.
Üdv.: Kicspilsz

5 ajtós/kombi az autó?
Naplózva

70/4334431
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2453 Dátum: 2012. December 04. - 20:51:47 »

Sziasztok!
Ma reggel óta folyamatosan azt jelzi az autóm, hogy nyitva van valamelyik ajtó, tudjátok a műszerfalon az a kis piros világító jelzés. A belső világítást persze már lekapcsoltam és kb. 8-szor körbe csuktam az egész autót, a motorháztetőt is beleértve, de folyamatosan azt jelzi, hogy nyitva van az ajtó, és félek, hogy leszívja az akksimat annyira, hogy nem tudok vele elindulni. Minden egyes kapcsolót kézzel is megnyomtam többször, de nem sikerült a hibát elhárítanom. Van ilyen tapasztalata valakinek, illetve megoldási javaslata valakinek??? Mivel burkoltak a kapcsolók a kontak spray sem működik.
A bizti kivételére is gondoltam már, de ennek a funkciónak nem találtam külön biztosítékot.
Üdv.: Kicspilsz
Nekem ugyan ez a problémám. Én annyival megoldottam, hogy a csomagtérajtózár egyik csatlakozóját kihúztam.
Így is nyílik és be is zár, csak a lámpát nem kapcsolja. Már lassan 1 éve így van, nem volt kedvem megkeresni konkrétan mi a rossz. Sejtésem szerint a záron belül van valami, vagy az átvezetésnél.
« Utoljára szerkesztve: 2012. December 04. - 20:54:13 írta Jani » Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2454 Dátum: 2012. December 13. - 12:41:36 »

Tegnap nyitom ki a csomagtartót és halk ropogást, recsegést hallottam. Mínusz 8 fok. Lehet az, hogy a hátsó ablakmosóban megfagyott a víz, és azt hallottam? Ill abban a fekete gumicsőben megy az ablakmosó csöve is?
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2455 Dátum: 2012. December 13. - 22:43:11 »

Én meg most ezekben a mínuszokban (jelenleg is -12 van, reggel -15 volt) amíg fel nem melegszik az autó, a zökkenőknél huppogást hallok hátulról. Mintha a telóknak nem tetszene a hideg. Pedig ha tetszik, ha nem, most ez van. Kacsint Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #2456 Dátum: 2012. December 14. - 07:36:48 »

Én meg most ezekben a mínuszokban (jelenleg is -12 van, reggel -15 volt) amíg fel nem melegszik az autó, a zökkenőknél huppogást hallok hátulról. Mintha a telóknak nem tetszene a hideg. Pedig ha tetszik, ha nem, most ez van. Kacsint Vigyorog
Lehet,hogy tele van hóval a kerék járat.Piszkáld ki valamivel.Nálunk tegnap -17 fok volt,meg is döglött a játszós autóban az akksi.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2457 Dátum: 2012. December 14. - 19:18:00 »

Én meg most ezekben a mínuszokban (jelenleg is -12 van, reggel -15 volt) amíg fel nem melegszik az autó, a zökkenőknél huppogást hallok hátulról. Mintha a telóknak nem tetszene a hideg. Pedig ha tetszik, ha nem, most ez van. Kacsint Vigyorog
Lehet,hogy tele van hóval a kerék járat.Piszkáld ki valamivel.Nálunk tegnap -17 fok volt,meg is döglött a játszós autóban az akksi.
Jön az enyhülés, ilyen hidegben nem piszkálgatok semmit! Majd ha kicsit megolvad!  Kacsint Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2458 Dátum: 2012. December 14. - 19:57:22 »

Én meg most ezekben a mínuszokban (jelenleg is -12 van, reggel -15 volt) amíg fel nem melegszik az autó, a zökkenőknél huppogást hallok hátulról. Mintha a telóknak nem tetszene a hideg. Pedig ha tetszik, ha nem, most ez van. Kacsint Vigyorog
Lehet,hogy tele van hóval a kerék járat.Piszkáld ki valamivel.Nálunk tegnap -17 fok volt,meg is döglött a játszós autóban az akksi.
Jön az enyhülés, ilyen hidegben nem piszkálgatok semmit! Majd ha kicsit megolvad!  Kacsint Vigyorog
Én meg nem merem nyitogatni a csomagtartót, mert továbbra is recseg a cső
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2459 Dátum: 2012. December 14. - 22:42:50 »

Én meg most ezekben a mínuszokban (jelenleg is -12 van, reggel -15 volt) amíg fel nem melegszik az autó, a zökkenőknél huppogást hallok hátulról. Mintha a telóknak nem tetszene a hideg. Pedig ha tetszik, ha nem, most ez van. Kacsint Vigyorog
Lehet,hogy tele van hóval a kerék járat.Piszkáld ki valamivel.Nálunk tegnap -17 fok volt,meg is döglött a játszós autóban az akksi.
Jön az enyhülés, ilyen hidegben nem piszkálgatok semmit! Majd ha kicsit megolvad!  Kacsint Vigyorog
Én meg nem merem nyitogatni a csomagtartót, mert továbbra is recseg a cső
Én sem...csak ha muszáj...akkor is csak éppen annyira nyitom fel, hogy benyúljak valamiért. Félek ilyen hidegben utolér engem is az ablakmosócső mizéria...
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 162 163 [164] 165 166 ... 206   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!