Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 05:15:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 206   Le
 
Szerző Téma: Műszaki segítség, tanácskérés  (Megtekintve 565803 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2085 Dátum: 2011. Február 21. - 15:22:20 »

Sziasztok! Na az Ac hétvégén kikapva szétszedve (bevallom segítséggel), kitakarítva amennyire lehetett, vis****akva. S láss csodát a kicsikém pöcc-röff, s mintha meg is táltosodott volna???!!! Tele volt valami fekete trutyival. Tudom ez ideiglenes megoldás, de egy újra sajnos nincs keretem, a bontottba meg nem igazán bízom. Megy addig amíg megy. Kapott hátra új fékbetéteket is úgyhogy lehet ismét száguldozni....



Imádom..
Ildi! Látod, megéreztem, hogy ügyes vagy, és lám- lám, sikerült is. Nem volt hiábavaló, hogy bíztam Benned. A képen a két gengszter- gondolom a fiaid, gratulálok értük is, ha bírsz velük, nem lehet gond egy Lacettivel már utánuk. Vigyázz a kölykökre, Magadra, és persze az újra szuper autódra is.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #2086 Dátum: 2011. Március 01. - 17:23:24 »

Érdeklődnék, hogy az 1,4-es HB-ben pontosan hol keressem a benzinszűrőt, mert a boltban megkérdezték hogy motortérben van-e... Állítólag van olyan is. Én szeretném cserélni, állítólag egyszerű, gyorscsatlakozós. Köszi a segítséget.
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #2087 Dátum: 2011. Március 01. - 18:05:12 »

Érdeklődnék, hogy az 1,4-es HB-ben pontosan hol keressem a benzinszűrőt, mert a boltban megkérdezték hogy motortérben van-e... Állítólag van olyan is. Én szeretném cserélni, állítólag egyszerű, gyorscsatlakozós. Köszi a segítséget.
Ha jól sejtem, akkor a jobb hátsó keréknél van. Van ott egy műa.burkolat, az mögött.
http://lacetti.com.ua/chevy-man/graphic-pool/J/3B/1/J3B11F97.png
http://lacetti.com.ua/chevy-man/graphic-pool/J/3B/1/J3B11F98.png

 
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #2088 Dátum: 2011. Március 01. - 19:58:52 »

Érdeklődnék, hogy az 1,4-es HB-ben pontosan hol keressem a benzinszűrőt, mert a boltban megkérdezték hogy motortérben van-e... Állítólag van olyan is. Én szeretném cserélni, állítólag egyszerű, gyorscsatlakozós. Köszi a segítséget.

A boltnak gratulálok nem értenek hozzá!!!

Az összes Daewoo-n Chevroleten szinte egy és ugyanaz van/Lanos,Nubira,Leganza,Lacetti/
Cseréje viszonylag egyszerű akna ajánlott és ha szerencséd van nem töröd el a biztosítót és a csavar sem rohadt be.
Naplózva

70/4334431
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2089 Dátum: 2011. Március 02. - 10:30:09 »

Érdeklődnék, hogy az 1,4-es HB-ben pontosan hol keressem a benzinszűrőt, mert a boltban megkérdezték hogy motortérben van-e... Állítólag van olyan is. Én szeretném cserélni, állítólag egyszerű, gyorscsatlakozós. Köszi a segítséget.
Igen, ahogy Sebi is írta van 1-2 buktatója a dolognak. A gyors csatlakozót könnyű eltörni! Az enyémet a (szak)szervizben tették tönkre. Nem a szűrőnél, hanem az AC-n. Ugyan olyan olyan van. Persze nem egyből adta meg magát, hanem egy pár nap múlva. Utassal voltam, amikor elkezdett ömleni a benzin a kedves kuncsaft feneke alól. Mosolyog
Jó móka volt.
Meg egy kicsit balesetveszélyes (nincs az a kipufogó olyan messze. A kocsi meg nem állt le, mert gázzal mentem, és az AC abban az időben még nem volt relelézve).

Havernak szűrő csere után (szintén szakszerviz, csak egy másik) a reptéri gyorsforgalmin eresztett el a csatlakozás. Szintén utassal. Az a hely remek ilyen esetben. Ha esetleg nem ismernéd: 2x1 sáv, szalagkorlátok között. 80-100 közötti tempóban mindenki.

Nem elrettenteni akarlak, de tényleg oda kell figyelni a cserénél.
Naplózva
tattoo
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



WWW
« Hozzászólás #2090 Dátum: 2011. Március 13. - 20:49:58 »

nekem is a szervizben kimosást mondtak....amugy 2kiló a részecskeszűrő és 120e kmnként kell cserélni...ja marad a mosatás Vigyorog
Naplózva

120-al fullra pakolva normál tempoval 6.8L/100----Padlóig nyomva-széttaposva 9L/100
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #2091 Dátum: 2011. Március 13. - 21:27:58 »

nekem is a szervizben kimosást mondtak....amugy 2kiló a részecskeszűrő és 120e kmnként kell cserélni...ja marad a mosatás Vigyorog



nem 200.000ft hanem lényegesen több! NEM  kell 120e km enként cserélni!!
Naplózva

70/4334431
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2092 Dátum: 2011. Március 19. - 21:10:06 »

nekem is a szervizben kimosást mondtak....amugy 2kiló a részecskeszűrő és 120e kmnként kell cserélni...ja marad a mosatás Vigyorog



nem 200.000ft hanem lényegesen több! NEM  kell 120e km enként cserélni!!
Csak tudnám, hogy miért hülyítik a kuncsaftot ilyesmivel a "szakszervízben"?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2093 Dátum: 2011. Március 19. - 21:25:19 »

nekem is a szervizben kimosást mondtak....amugy 2kiló a részecskeszűrő és 120e kmnként kell cserélni...ja marad a mosatás Vigyorog



nem 200.000ft hanem lényegesen több! NEM  kell 120e km enként cserélni!!
Csak tudnám, hogy miért hülyítik a kuncsaftot ilyesmivel a "szakszervízben"?
Talán, mert a szakszervizben nem szakemberek dolgoznak.
Naplózva


LPG
kisgyerek
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Hozzászólás #2094 Dátum: 2011. Március 26. - 08:32:11 »

Sziasztok

Most regisztráltam az oldalon mivel tulajdonosa lettem egy 3 éves Chevrolet lacetti 1.4 vttc-nek Mosolyog

A gond viszont az, hogy tegnapi napon a műszerfalon megjelent a sárga motorblokk visszajelző majd 1 óra múlva eltünt. Ok ismeretlen. Most indulok szervízbe rákötik gépre és megmondják mi a gond. De várom a segítséget tölletek is...Help me...


Köszi

Kisgyerek
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2095 Dátum: 2011. Március 26. - 10:00:25 »

Sziasztok

Most regisztráltam az oldalon mivel tulajdonosa lettem egy 3 éves Chevrolet lacetti 1.4 vttc-nek Mosolyog

A gond viszont az, hogy tegnapi napon a műszerfalon megjelent a sárga motorblokk visszajelző majd 1 óra múlva eltünt. Ok ismeretlen. Most indulok szervízbe rákötik gépre és megmondják mi a gond. De várom a segítséget tölletek is...Help me...


Köszi

Kisgyerek
elég egy helyre is beírni a dolgokat. hibakód kiolvasóval kéne megnézni, mi volt a hiba. amúgy, ha elalszik, az azt jelenti, hogy megszűnt a hiba.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
szijjani
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Hozzászólás #2096 Dátum: 2011. Március 29. - 11:41:15 »

Klubtársak! 3 éves múlt az SW m.Ősszel a felső szintig ért a hűtő folyadék, ma kb fél litert kellet hozzá töltenem. Szerintetek normális ez a veszteség? Köszi. Szijjani.
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2097 Dátum: 2011. Március 29. - 13:56:24 »

Klubtársak! 3 éves múlt az SW m.Ősszel a felső szintig ért a hűtő folyadék, ma kb fél litert kellet hozzá töltenem. Szerintetek normális ez a veszteség? Köszi. Szijjani.
Szerintem nem nagyon.
Naplózva

06 70/22 11 222
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #2098 Dátum: 2011. Március 30. - 06:17:58 »

T. Klubtársak!  Kacsint
Klímával kapcsolatos kérdésem lenne.
Azaz hol működik, hol meg nem.
Jelenség:
- A ventilátor fokozatszabályzójának háttérvilágítása hol halványan, hol normálisan világít, de ezt ő dönti el. Most 2 napja halvány.
- A Klíma most nem kapcsolható be
- Valamikor csak akkor tudom bekapcsolni a klímát, ha 1-0-1 állásváltást játszok a ventilátor fokozatkapcsolóval

Ez egy 2005/10 Elite manuális klímával.

Mi lehet a gond?  Kontakthiba?
Mert amikor sikerül esetleg bekapcsolni, akkor hűt.
Naplózva

Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2099 Dátum: 2011. Március 30. - 07:03:59 »

Klubtársak! 3 éves múlt az SW m.Ősszel a felső szintig ért a hűtő folyadék, ma kb fél litert kellet hozzá töltenem. Szerintetek normális ez a veszteség? Köszi. Szijjani.
Nem vészes, ha nem lesz folytatása....
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Oldalak: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 206   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!