Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 12:24:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 206   Le
 
Szerző Téma: Műszaki segítség, tanácskérés  (Megtekintve 565939 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1965 Dátum: 2010. December 12. - 21:24:37 »

Meg kell kérdezni tőle, hogy van-e Lacettibe való neki. Kacsint Lehet ez is jó bele.
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1966 Dátum: 2010. December 13. - 20:50:17 »

Mennyiért és hol építenék ezt be? 10E-ért valóban megérné....
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1967 Dátum: 2010. December 13. - 20:55:21 »

Mennyiért és hol építenék ezt be? 10E-ért valóban megérné....
Legalább anyagárba kerülhet, ha nem többe, ez a fagydúgós megoldás nekem nem jön be akkor inkább a csőbe építhető.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1968 Dátum: 2010. December 13. - 21:08:50 »

Mennyiért és hol építenék ezt be? 10E-ért valóban megérné....
Legalább anyagárba kerülhet, ha nem többe, ez a fagydúgós megoldás nekem nem jön be akkor inkább a csőbe építhető.
Lehet hülyeséget kérdeztem, nem is ez lenne a nagyobb gond. Inkább az, hogy ez csak az otthoni indulást oldaná meg (addig, amíg nincs ajtaja a garázsnak). De áll az autó a melóhelyen is 8-9 órát. Ez pedig egy kisváros, csak gyalog van messze a melóhely, az autónak az a 3 km nem elég a melegedéshez. Tudom, kényelmes (már-már luxus) autóval egyedül bejárni, de én az egyik végén lakom a városnak, a melóhely meg a másik végén, sem tömeg, sem közlekedés, együtt a kettő meg pláne nincs felénk!  Hmmm...
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1969 Dátum: 2010. December 13. - 21:16:03 »

Mennyiért és hol építenék ezt be? 10E-ért valóban megérné....
Legalább anyagárba kerülhet, ha nem többe, ez a fagydúgós megoldás nekem nem jön be akkor inkább a csőbe építhető.
Lehet hülyeséget kérdeztem, nem is ez lenne a nagyobb gond. Inkább az, hogy ez csak az otthoni indulást oldaná meg (addig, amíg nincs ajtaja a garázsnak). De áll az autó a melóhelyen is 8-9 órát. Ez pedig egy kisváros, csak gyalog van messze a melóhely, az autónak az a 3 km nem elég a melegedéshez. Tudom, kényelmes (már-már luxus) autóval egyedül bejárni, de én az egyik végén lakom a városnak, a melóhely meg a másik végén, sem tömeg, sem közlekedés, együtt a kettő meg pláne nincs felénk!  Hmmm...
Miért lenne hülyeség? Ha a melóhelyeden is tudsz intézni 220v-ot akkor semmi gond sincs.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1970 Dátum: 2010. December 13. - 21:17:12 »

Ahogy látom a vaterán már valaki rákérdezett a lacettibe valóra is... Kacsint Mosolyog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1971 Dátum: 2010. December 13. - 21:21:03 »

Ahogy látom a vaterán már valaki rákérdezett a lacettibe valóra is... Kacsint Mosolyog
Bár ahogy a papírján nézem lacsiba pont nem jó.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1972 Dátum: 2010. December 14. - 22:23:31 »

Én most tetettem a Suziba egy kályhát. Nem volt sokkal több, mint amit hirdettek a fent említett honlapon. Ehhez nem kell 230V. Csak beprogramozom aztán meleg kocsiba ülök. Létezik benzines kivitelben is. Hosszú távon szerintem megéri.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Brooke
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Hozzászólás #1973 Dátum: 2010. December 17. - 22:01:49 »

Sziasztok !

Ha nem néznék a naptárra akkor is tudnám, hogy tél van:  befagyott a szélvédőmosó....    Pedig a jófajta tescós téli folyadékot töltögetem már október ,az első hidegek beköszönte óta, de te úgy látszik még mindig csak keverék maradt benne.

Bízom benne, hogy a szivattyú nem megy ilyenkor alapból tönkre. Ha mondanátok valami okosat erről , hálás lennék.

Sajnos mediterrán vidékre nem áll módomban elgurulni...

Üdv: Brooke     
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1974 Dátum: 2010. December 17. - 22:17:36 »

Sziasztok !

Ha nem néznék a naptárra akkor is tudnám, hogy tél van:  befagyott a szélvédőmosó....    Pedig a jófajta tescós téli folyadékot töltögetem már október ,az első hidegek beköszönte óta, de te úgy látszik még mindig csak keverék maradt benne.

Bízom benne, hogy a szivattyú nem megy ilyenkor alapból tönkre. Ha mondanátok valami okosat erről , hálás lennék.

Sajnos mediterrán vidékre nem áll módomban elgurulni...

Üdv: Brooke     
Okosat? Hát ne használd addig míg be van fagyva. Pesti vagy, így megteheted, hogy beállsz például a Lurdy ház alagsori parkolójába egy jó időre, ahol kiolvad, és akkor kinyomod az egész vackot, és teszel be lepróbált (frigiderben kis mennyiséget abból, amit be szeretnél tölteni) lét, és akkor talán már későbbiekben megúszod ezt a kellemetlen szitut. Ha pedig garázsod volna, akkor a tartályát melegítsd fel valahogy alulról, vagy olvaszd fel a jeget jó meleg vízzel, majd nyomasd ki az egészet. Ha ez járható útnak tűnne...

Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1975 Dátum: 2010. December 18. - 09:49:10 »

Idézet
Pedig a jófajta tescós téli folyadékot
Szerintem legközelebb vegyél normálisat. Kacsint
Naplózva


LPG
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1976 Dátum: 2010. December 18. - 11:23:12 »

Idézet
Pedig a jófajta tescós téli folyadékot
Szerintem legközelebb vegyél normálisat. Kacsint

Igen, a boltunkban mi is tartunk olcsóbb magyar hígított (elvileg -19 fokos) téli ablakmosót és a drágább Würth-t töményen és a drága fogy a másik meg nem igazán!
Naplózva

Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #1977 Dátum: 2010. December 19. - 08:11:40 »

Sziasztok !

Ha nem néznék a naptárra akkor is tudnám, hogy tél van:  befagyott a szélvédőmosó....    Pedig a jófajta tescós téli folyadékot töltögetem már október ,az első hidegek beköszönte óta, de te úgy látszik még mindig csak keverék maradt benne.

Bízom benne, hogy a szivattyú nem megy ilyenkor alapból tönkre. Ha mondanátok valami okosat erről , hálás lennék.

Sajnos mediterrán vidékre nem áll módomban elgurulni...

Üdv: Brooke     
Tegnap nekem is befagyott reggel a Tescos, de érdekes csak elől, a hátsó ablakhoz elment, véletelenül rossz irányba nyomtam a kart, nem szoktam hátul használni. Hosszabb menet után felolvadhatott, mert később jött elől is. Lényeg ha befagyott ne eröltessük a motort, meg kell várni míg kiolvad.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1978 Dátum: 2010. December 19. - 08:57:58 »

Sziasztok !

Ha nem néznék a naptárra akkor is tudnám, hogy tél van:  befagyott a szélvédőmosó....    Pedig a jófajta tescós téli folyadékot töltögetem már október ,az első hidegek beköszönte óta, de te úgy látszik még mindig csak keverék maradt benne.

Bízom benne, hogy a szivattyú nem megy ilyenkor alapból tönkre. Ha mondanátok valami okosat erről , hálás lennék.

Sajnos mediterrán vidékre nem áll módomban elgurulni...

Üdv: Brooke     
Tegnap nekem is befagyott reggel a Tescos, de érdekes csak elől, a hátsó ablakhoz elment, véletelenül rossz irányba nyomtam a kart, nem szoktam hátul használni. Hosszabb menet után felolvadhatott, mert később jött elől is. Lényeg ha befagyott ne eröltessük a motort, meg kell várni míg kiolvad.
Az még hagyján, hogy befagy, de egy barátomnak matt lett tőle a mociteteje.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1979 Dátum: 2010. December 19. - 19:26:15 »

Legutóbb én is a tescoban vettem ablakmosót (éjszaka ugye csak az van nyitva, leszámítva a kutakat).
Nekem nem fagyott bele. Megy elől-hátul egyaránt. Pedig bitang hideg volt ma hajnalban (-13 - -18 a városban!).
Igaz, nem a Tesco saját márkáját, hanem (ha jól emlékszem) Vip Car-osat. ráadásul a rózsaszín (nőknek ajánlott  Vigyorog) verziót, mert annak volt a legelviselhetőbb a szaga (azért ez elég relatív dolog. Minden mosás után szellőztetés).

Mondjuk az is igaz, hogy a szélvédőn a mai nagy hidegben már nem teljesített túl jól. Ahogy kiment belőle az alkohol maszatos-csíkosra dermedt a maradék. Azért le lehetett törölni, de nem volt az igazi. -10 fokig jól teljesített, szép tiszta lett a szélvédő.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 206   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!