Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 15:21:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 206   Le
 
Szerző Téma: Műszaki segítség, tanácskérés  (Megtekintve 566585 alkalommal)
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1560 Dátum: 2010. Február 21. - 13:32:27 »

Sziasztok!
1 egyszerű kérdés: az órát át lehet állítani 24 órás formátumra? A kézikönyvben nem találtam ilyesmiről semmit, de hátha lenne valami trükk.
Az enyémet igen, a lacsiét nem  Kacsint
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1561 Dátum: 2010. Február 23. - 10:59:41 »

Sziasztok!
1 egyszerű kérdés: az órát át lehet állítani 24 órás formátumra? A kézikönyvben nem találtam ilyesmiről semmit, de hátha lenne valami trükk.
Az enyémet igen, a lacsiét nem  Kacsint

Engem is zavart először, de meg lehet szokni. Elég gagyi... Jó lenne helyette inkáb egy külső hőmérőt beapplikálni.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1562 Dátum: 2010. Február 23. - 20:47:27 »

Sziasztok!
1 egyszerű kérdés: az órát át lehet állítani 24 órás formátumra? A kézikönyvben nem találtam ilyesmiről semmit, de hátha lenne valami trükk.
Az enyémet igen, a lacsiét nem  Kacsint

Engem is zavart először, de meg lehet szokni. Elég gagyi... Jó lenne helyette inkább egy külső hőmérőt beapplikálni.
Platinumban, és az Elit digisben van. Csak kérdezd meg mindig, és válaszolunk. Igaz Diablo, és társai? He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1563 Dátum: 2010. Február 23. - 20:49:17 »

Sziasztok!
1 egyszerű kérdés: az órát át lehet állítani 24 órás formátumra? A kézikönyvben nem találtam ilyesmiről semmit, de hátha lenne valami trükk.
Az enyémet igen, a lacsiét nem  Kacsint

Engem is zavart először, de meg lehet szokni. Elég gagyi... Jó lenne helyette inkább egy külső hőmérőt beapplikálni.
Platinumban, és az Elit digisben van. Csak kérdezd meg mindig, és válaszolunk. Igaz Diablo, és társai? He Kacsint Vigyorog
Igaz Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1564 Dátum: 2010. Február 23. - 20:50:14 »

Sziasztok!
1 egyszerű kérdés: az órát át lehet állítani 24 órás formátumra? A kézikönyvben nem találtam ilyesmiről semmit, de hátha lenne valami trükk.
Az enyémet igen, a lacsiét nem  Kacsint

Engem is zavart először, de meg lehet szokni. Elég gagyi... Jó lenne helyette inkább egy külső hőmérőt beapplikálni.
Platinumban, és az Elit digisben van. Csak kérdezd meg mindig, és válaszolunk. Igaz Diablo, és társai? He Kacsint Vigyorog
Bizony, a digitklímához jár, bár nem nagyon értem miért, mert már az F Astrákban is széria volt meg a Corsákban is ez a filléres dolog, klímától függetlenül.
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1565 Dátum: 2010. Február 24. - 13:25:35 »

Sziasztok!
1 egyszerű kérdés: az órát át lehet állítani 24 órás formátumra? A kézikönyvben nem találtam ilyesmiről semmit, de hátha lenne valami trükk.
Az enyémet igen, a lacsiét nem  Kacsint

Engem is zavart először, de meg lehet szokni. Elég gagyi... Jó lenne helyette inkább egy külső hőmérőt beapplikálni.
Platinumban, és az Elit digisben van. Csak kérdezd meg mindig, és válaszolunk. Igaz Diablo, és társai? He Kacsint Vigyorog

WoW! És hol van? a digitklíma kijelzőjén?
Naplózva
joshka123
Kábelbarát
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75



« Hozzászólás #1566 Dátum: 2010. Február 24. - 13:40:12 »

WoW! És hol van? a digitklíma kijelzőjén?

A hőmérséklet állító, (bal oldali ) gombot meg kell nyomni. Mutatja a külső hőmérsékletet. Újbóli megnyomás, vagy néhány másodperc után visszaáll.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1567 Dátum: 2010. Február 25. - 21:29:09 »

Ma a szervízben lefényképeztem az akksimat. A szerelő szerint sem normális, de csak letörölte és mondta, hogy figyeljem tovább. A képeken annyira nem látszik, de nemcsak az akksi teteje volt tele fehér "porral", hanem az akksi alatt és az alatta lévő nyúlványon is volt rengeteg ebből az anyagból.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1568 Dátum: 2010. Február 25. - 21:31:10 »

Itt a másik kép.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1569 Dátum: 2010. Február 25. - 21:33:37 »

Kivirágzott az akkusav! Nézd meg jobban, nincs-e repedés rajta, mert ezek elvileg zártak. Ez egy ötlet, de lehet, hogy igazam van, gondoltam egy lehetséges bajt.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1570 Dátum: 2010. Február 25. - 21:36:38 »

Itt a másik kép.

Nekem egy előző autómon volt ilyen jelenség az okosok szerint a sav párolgása kristályosodik ki így.
Ha nem jól tudom bocsi nekem én is csak másoktól tudom, de egyszerüen forróvízzet öntessz rá és szépen eltűnik, legalábbis nekem bevállt.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1571 Dátum: 2010. Február 25. - 21:38:32 »

Kivirágzott az akkusav! Nézd meg jobban, nincs-e repedés rajta, mert ezek elvileg zártak. Ez egy ötlet, de lehet, hogy igazam van, gondoltam egy lehetséges bajt.
Erre gondolt a szerelő is, fel is szedte a rajta lévő papírt, mert azt hitte, alatta van elrepedve, de nem volt rajta repedés. He
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1572 Dátum: 2010. Február 25. - 21:42:54 »

Itt a másik kép.

Nekem egy előző autómon volt ilyen jelenség az okosok szerint a sav párolgása kristályosodik ki így.
Ha nem jól tudom bocsi nekem én is csak másoktól tudom, de egyszerűen forró mvízet öntesz rá és szépen eltűnik, legalábbis nekem bevált.
Hát erről beszéltem Nyuszómuszó! Csak hát a régi akkuknak csavaros volt a teteje, amiken kis lyuk volt, ott jött ki a gőz, de ezek az újak elvileg teljesen zártak, így gyanus egy kicsit a dolog, főleg azért mert elég jelentős volt a mennyiség. Hajszál repedés? Saruknál tömített a kivezetés? Érdekes. De vízzel tuti, hogy lejön, ez biztos.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1573 Dátum: 2010. Február 25. - 21:43:30 »

Kivirágzott az akkusav! Nézd meg jobban, nincs-e repedés rajta, mert ezek elvileg zártak. Ez egy ötlet, de lehet, hogy igazam van, gondoltam egy lehetséges bajt.
Erre gondolt a szerelő is, fel is szedte a rajta lévő papírt, mert azt hitte, alatta van elrepedve, de nem volt rajta repedés. He
Ez a vég kezdete szokott lenni.Bár a tied 2 éves csak... He
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1574 Dátum: 2010. Február 25. - 21:47:36 »

Kivirágzott az akkusav! Nézd meg jobban, nincs-e repedés rajta, mert ezek elvileg zártak. Ez egy ötlet, de lehet, hogy igazam van, gondoltam egy lehetséges bajt.
Erre gondolt a szerelő is, fel is szedte a rajta lévő papírt, mert azt hitte, alatta van elrepedve, de nem volt rajta repedés. He
Ez a vég kezdete szokott lenni.Bár a tied 2 éves csak... He

Igen ennek kétévesen nem szabadna ilyennek lennie.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Oldalak: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 206   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!