Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 15:28:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 206   Le
 
Szerző Téma: Műszaki segítség, tanácskérés  (Megtekintve 566620 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1515 Dátum: 2010. Február 05. - 16:53:03 »

Nem ismered Werest. Vigyorog Azért a munkáért nem jár fizetség. Vigyorog Kacsint
most azért mondod, mert mindenhova beletöröm a csavarokat? és mert volt, hogy 40-nél még vis****aktam 1-esbe?  Vigyorog Puszi
viszont az aksim még a gyári 5 évesen, haha. én úgy vigyázok mindenre, mintha az enyém lenne.  Vigyorog
ezért is hív mindenki rigolyásnak, pedig szerintem nem baj ha a tárgyakat is tiszteljük. nem úgy mint a szomszéd 19 éves srác: beindítja a napokig állt autót és üveghangon huzatja egyből  . nekem fáj a legjobban szerintem, főleg hogy feket hb lacsi, de nekik nem adok szórólapot, ilyenek közénk nem kellenek 
« Utoljára szerkesztve: 2010. Február 05. - 16:58:33 írta WERES » Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
blende
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


« Hozzászólás #1516 Dátum: 2010. Február 05. - 16:54:02 »

Rengeted "hülye" kérdésem lesz majd még. Köszönöm az eddigi segítséget! Mosolyog
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1517 Dátum: 2010. Február 05. - 17:02:01 »

Nem ismered Werest. Vigyorog Azért a munkáért nem jár fizetség. Vigyorog Kacsint
most azért mondod, mert mindenhova beletöröm a csavarokat? és mert volt, hogy 40-nél még vis****aktam 1-esbe?  Vigyorog Puszi
viszont az aksim még a gyári 5 évesen, haha. én úgy vigyázok mindenre, mintha az enyém lenne.  Vigyorog
ezért is hív mindenki rigolyásnak, pedig szerintem nem baj ha a tárgyakat is tiszteljük. nem úgy mint a szomszéd 19 éves srác: beindítja a napokig állt autót és üveghangon huzatja egyből  . nekem fáj a legjobban szerintem, főleg hogy feket hb lacsi, de nekik nem adok szórólapot, ilyenek közénk nem kellenek 
Nekem 40-nél néha a kettest sem veszi be
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1518 Dátum: 2010. Február 05. - 17:54:35 »

Nem ismered Werest. Vigyorog Azért a munkáért nem jár fizetség. Vigyorog Kacsint
most azért mondod, mert mindenhova beletöröm a csavarokat? és mert volt, hogy 40-nél még vis****aktam 1-esbe?  Vigyorog Puszi
viszont az aksim még a gyári 5 évesen, haha. én úgy vigyázok mindenre, mintha az enyém lenne.  Vigyorog
ezért is hív mindenki rigolyásnak, pedig szerintem nem baj ha a tárgyakat is tiszteljük. nem úgy mint a szomszéd 19 éves srác: beindítja a napokig állt autót és üveghangon huzatja egyből  . nekem fáj a legjobban szerintem, főleg hogy feket hb lacsi, de nekik nem adok szórólapot, ilyenek közénk nem kellenek 
Nekem 40-nél néha a kettest sem veszi be
Csak időzítés és határozottság kérdése...na meg ne a te autóddal történjen... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1519 Dátum: 2010. Február 05. - 18:05:45 »

Nem ismered Werest. Vigyorog Azért a munkáért nem jár fizetség. Vigyorog Kacsint
most azért mondod, mert mindenhova beletöröm a csavarokat? és mert volt, hogy 40-nél még vis****aktam 1-esbe?  Vigyorog Puszi
viszont az aksim még a gyári 5 évesen, haha. én úgy vigyázok mindenre, mintha az enyém lenne.  Vigyorog
ezért is hív mindenki rigolyásnak, pedig szerintem nem baj ha a tárgyakat is tiszteljük. nem úgy mint a szomszéd 19 éves srác: beindítja a napokig állt autót és üveghangon huzatja egyből  . nekem fáj a legjobban szerintem, főleg hogy feket hb lacsi, de nekik nem adok szórólapot, ilyenek közénk nem kellenek 
Nekem 40-nél néha a kettest sem veszi be
csak lassuláskor vagy fékezéskor veszi be simán
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1520 Dátum: 2010. Február 05. - 19:01:15 »

Nem ismered Werest. Vigyorog Azért a munkáért nem jár fizetség. Vigyorog Kacsint
most azért mondod, mert mindenhova beletöröm a csavarokat? és mert volt, hogy 40-nél még vis****aktam 1-esbe?  Vigyorog Puszi
viszont az aksim még a gyári 5 évesen, haha. én úgy vigyázok mindenre, mintha az enyém lenne.  Vigyorog
ezért is hív mindenki rigolyásnak, pedig szerintem nem baj ha a tárgyakat is tiszteljük. nem úgy mint a szomszéd 19 éves srác: beindítja a napokig állt autót és üveghangon huzatja egyből  . nekem fáj a legjobban szerintem, főleg hogy feket hb lacsi, de nekik nem adok szórólapot, ilyenek közénk nem kellenek 
Nekem 40-nél néha a kettest sem veszi be
csak lassuláskor vagy fékezéskor veszi be simán
Hát ez az, úgy próbáltam kanyar előtt 3-ból vissza 2-be, de nem vette be, éreztem, hogy csak reccsenéssel menne, de 30-nál már vette.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1521 Dátum: 2010. Február 05. - 19:40:05 »

Sziasztok! Üdv minden Lacsi tulajnak!!:)
Egy 2005-ös Lacetti Sw boldog tulajdonosa lettem!  Mosolyog Egy dologban szeretnék tőletek segítséget kérni! A kocsiban most lesz 60000km. 30000-ig szervízelték, de utána már nem. Így a garancia is elveszett, ami úgy tudom 100000km-ig van rajta. Namármost. Tud valaki arra valami okosságot, hogy hogy lehetne a kimaradt két kötelezőmet utólag bepótolni?? Jó lenne a garancia...kilincs fényezés...más hibát nem találtam...Mosolyog)
Előre is köszönöm!!!! További balesetmentest.....

Hát azt már sajnos sehogyan. Két csereperiódusnál jársz éppen. A garancia meg 100.000 km vagy 3 év. A géped két éve nem garis.

Ellenben, ha ilyen "gondos" volt az előző tulaj, akkor nagyon gyorsan (nem majd, hanem napokon belül!) olajcsere, meg egyebek. És esetedben melegen ajánlott a 60.000-es intervallumnál javasolt (de nemkötelező) szíj és vízpumpa csere. Gyertyákat is megnézni, pollenszűrőt cserélni mielőtt jó kis baktériumtenyészet nem lesz a szellőzőrendszer. A motor meg valószínűleg fuldokolhat már a dzsuvás légszűrőtől.

Amúgy balesetmentes kilométereket kívánok és gratulálok a szerzeményhez.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1522 Dátum: 2010. Február 06. - 09:00:39 »

Nem ismered Werest. Vigyorog Azért a munkáért nem jár fizetség. Vigyorog Kacsint
most azért mondod, mert mindenhova beletöröm a csavarokat? és mert volt, hogy 40-nél még vis****aktam 1-esbe?  Vigyorog Puszi
viszont az aksim még a gyári 5 évesen, haha. én úgy vigyázok mindenre, mintha az enyém lenne.  Vigyorog
ezért is hív mindenki rigolyásnak, pedig szerintem nem baj ha a tárgyakat is tiszteljük. nem úgy mint a szomszéd 19 éves srác: beindítja a napokig állt autót és üveghangon huzatja egyből  . nekem fáj a legjobban szerintem, főleg hogy feket hb lacsi, de nekik nem adok szórólapot, ilyenek közénk nem kellenek 
Nekem 40-nél néha a kettest sem veszi be
40nél minek a 2s?! Azért van az 1s, neeemmm??  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1523 Dátum: 2010. Február 06. - 09:01:49 »

Rengeted "hülye" kérdésem lesz majd még. Köszönöm az eddigi segítséget! Mosolyog
Egy fél nap türelmet. Én most kaptam árajánlatot a Rudiéktól 60000kmre. Az átküldöm priviben!
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1524 Dátum: 2010. Február 06. - 09:02:43 »


Hol érdemes beszerezni az alkatrészeket? Olvastam a Várna utcai boltról. Jó? Ócsó? Mosolyog
Jó a Várna utcai bolt is, de tudom ajánlani neked ezt a szervizt.
http://www.autohorvath.hu

Nem mellékesen Gidy kap részesedést utánunk. Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Azt hiszem, hamarosan ezért kapni fogsz!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Szólj IGAZAT és..... elüt a BKV  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1525 Dátum: 2010. Február 06. - 10:23:21 »

Rengeted "hülye" kérdésem lesz majd még. Köszönöm az eddigi segítséget! Mosolyog
Egy fél nap türelmet. Én most kaptam árajánlatot a Rudiéktól 60000kmre. Az átküldöm priviben!
Vezérműszíjcsere a görgőkkel meg a vízpumpával + generátor ékszíj a cserével 46000.De ezt már tárgyaltuk nem is olyan régen. Kacsint
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
blende
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


« Hozzászólás #1526 Dátum: 2010. Február 06. - 14:02:21 »

Rengeted "hülye" kérdésem lesz majd még. Köszönöm az eddigi segítséget! Mosolyog
Egy fél nap türelmet. Én most kaptam árajánlatot a Rudiéktól 60000kmre. Az átküldöm priviben!
Vezérműszíjcsere a görgőkkel meg a vízpumpával + generátor ékszíj a cserével 46000.De ezt már tárgyaltuk nem is olyan régen. Kacsint
Jó anjánlatnak tűnik, köszi. Amint kiheverem a vételből adódó anyagi sokkot, jelentkezem! Mosolyog
Naplózva
blende
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


« Hozzászólás #1527 Dátum: 2010. Február 06. - 14:09:17 »

Sziasztok! Üdv minden Lacsi tulajnak!!:)
Egy 2005-ös Lacetti Sw boldog tulajdonosa lettem!  Mosolyog Egy dologban szeretnék tőletek segítséget kérni! A kocsiban most lesz 60000km. 30000-ig szervízelték, de utána már nem. Így a garancia is elveszett, ami úgy tudom 100000km-ig van rajta. Namármost. Tud valaki arra valami okosságot, hogy hogy lehetne a kimaradt két kötelezőmet utólag bepótolni?? Jó lenne a garancia...kilincs fényezés...más hibát nem találtam...Mosolyog)
Előre is köszönöm!!!! További balesetmentest.....

Hát azt már sajnos sehogyan. Két csereperiódusnál jársz éppen. A garancia meg 100.000 km vagy 3 év. A géped két éve nem garis.

Ellenben, ha ilyen "gondos" volt az előző tulaj, akkor nagyon gyorsan (nem majd, hanem napokon belül!) olajcsere, meg egyebek. És esetedben melegen ajánlott a 60.000-es intervallumnál javasolt (de nemkötelező) szíj és vízpumpa csere. Gyertyákat is megnézni, pollenszűrőt cserélni mielőtt jó kis baktériumtenyészet nem lesz a szellőzőrendszer. A motor meg valószínűleg fuldokolhat már a dzsuvás légszűrőtől.

Amúgy balesetmentes kilométereket kívánok és gratulálok a szerzeményhez.


Talán gondos volt a tulaj. Belülről gyári állapotú. Semmi karc, kopás, folt a kárpiton. Még a szaga is gyári! Vigyorog A légszűrőt gyorsan megnéztem, szinte új a színe alapján. A többi vizsgálgatáshoz még a hóhelyzet miatt nem volt ingeranciám! Mosolyog Persze ezeket a cseréket meg is ejtem, de addig élvezem a szürke Lacsimat! Vigyorog
Amúgy néztem, a kipufogó szépen kiégve, nem kormoz, füstöl. A fogyasztás 10liter körül mozog, de még szokja a lábam. Sokan írták a 3000 körüli fordulatszám tartást. Ez valóban csökkentheti a fogyit? NEkem furcsa, kicsit túlpörgetve érzem így a motort. A szokásos "fanyalgós" dolgokat nem írom, mert alapjában véve ez egy jó kocsi, persze hibákat még a 10miklós BMW-ken is lehet találni, ezen miért ne lehetne?Mosolyog
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1528 Dátum: 2010. Február 06. - 14:10:20 »

Rengeted "hülye" kérdésem lesz majd még. Köszönöm az eddigi segítséget! Mosolyog
Egy fél nap türelmet. Én most kaptam árajánlatot a Rudiéktól 60000kmre. Az átküldöm priviben!
Vezérműszíjcsere a görgőkkel meg a vízpumpával + generátor ékszíj a cserével 46000.De ezt már tárgyaltuk nem is olyan régen. Kacsint
Jó anjánlatnak tűnik, köszi. Amint kiheverem a vételből adódó anyagi sokkot, jelentkezem! Mosolyog

Azt tegyük hozzá, hogy Rudiék gyári anyagot használnak.

Én szerdán megyek, vezérműszíj, görgők, vízpumpa, és fékbetét cserére.
Naplózva
blende
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


« Hozzászólás #1529 Dátum: 2010. Február 06. - 14:17:53 »

Amúgy gratula! Látom jó kis csapat jött itt össze, ritka az ilyen jó fórum! Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 206   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!