Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 17:31:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 206   Le
 
Szerző Téma: Műszaki segítség, tanácskérés  (Megtekintve 566689 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1380 Dátum: 2010. Január 10. - 19:10:09 »

Hát csak nem vagyok hülye...(vagy mégis???) duplán kell számolni, vagy most mivan)?
oda van írva.
Van egy előttem a kormányom illetve az anyós ülés előtt, illetve oldalt a műanyagra felírva/vagy az ülésre van felcimkézve, ezt már meg nem mondom, de lehet, hogy mindkettőn rajta vana  felirat, mind a két oldalt...
Holnap esküszöm megnézem.
Ezt én 4-nek számolom. He
Vagy felirat van, de légzsák nincs? Vigyorog
Az ülés oldalát nézd, ott kell lennie Airbag vagy srs feliratnak. Mingyá lefényképezem és belinkelem.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1381 Dátum: 2010. Január 10. - 19:10:14 »

Na a légzsákról: nem villog, 7 másodpercig ég, utána kialszik, ezzel jelzi, hogy jó lámpa, működik, hiba esetén tovább világít folyamatosan. De most már tényleg zűrös, hogy mi is van, mert ennyi hiba nem lehet, és nekem nem villogott, sárga kiolvasáskor nem volt hibajelzés, a memóriában sem, pedig hiba esetén lett volna. Szerintem. Se a Rudinál, se a Stocznál nem volt légzsák hibajelzés. Más: a 4 légzsák először az elit digit klímásoknál, és a platinumnál volt, majd később (2008?) minden elitben 4 légzsák lett a széria felszereltség, klíma típustól függetlenül.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1382 Dátum: 2010. Január 10. - 19:13:43 »

összevetve:
Az Elite felszereltséghez elvileg nem jár MP3, nekem az van benne, nem jár hozzá könnyűfém felni, nekem az van. Ezek a színre fújt hülyeségek is gondolom a WTCC miatt járnak.
Illetve, hogy tudom állítani az ülés magasságát? mert az elvileg jár, de én még nem figyeltem fel rá
A többi elvileg stimmel...
Naplózva

diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1383 Dátum: 2010. Január 10. - 19:15:22 »

Na a légzsákról: nem villog, 7 másodpercig ég, utána kialszik, ezzel jelzi, hogy jó lámpa, működik, hiba esetén tovább világít folyamatosan. De most már tényleg zűrös, hogy mi is van, mert ennyi hiba nem lehet, és nekem nem villogott, sárga kiolvasáskor nem volt hibajelzés, a memóriában sem, pedig hiba esetén lett volna. Szerintem. Se a Rudinál, se a Stocznál nem volt légzsák hibajelzés. Más: a 4 légzsák először az elit digit klímásoknál, és a platinumnál volt, majd később (2008?) minden elitben 4 légzsák lett a széria felszereltség, klíma típustól függetlenül.
Lehet
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1384 Dátum: 2010. Január 10. - 19:17:42 »

összevetve:
Az Elite felszereltséghez elvileg nem jár MP3, nekem az van benne, nem jár hozzá könnyűfém felni, nekem az van. Ezek a színre fújt hülyeségek is gondolom a WTCC miatt járnak.
Illetve, hogy tudom állítani az ülés magasságát? mert az elvileg jár, de én még nem figyeltem fel rá
A többi elvileg stimmel...
Az alufelni mindenképp jár a WTCC csomag miatt. Az MP3 meg a 2008-as modellévtől mindegyik felszereltségnél széria, de elittől kezdve biztos.
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1385 Dátum: 2010. Január 10. - 19:18:01 »

Hát csak nem vagyok hülye...(vagy mégis???) duplán kell számolni, vagy most mivan)?
oda van írva.
Van egy előttem a kormányom illetve az anyós ülés előtt, illetve oldalt a műanyagra felírva/vagy az ülésre van felcimkézve, ezt már meg nem mondom, de lehet, hogy mindkettőn rajta vana  felirat, mind a két oldalt...
Holnap esküszöm megnézem.
Ezt én 4-nek számolom. He
Vagy felirat van, de légzsák nincs? Vigyorog
Az ülés oldalát nézd, ott kell lennie Airbag vagy srs feliratnak. Mingyá lefényképezem és belinkelem.

Igen, valóban, bevillant...ezért is vettem ilyen drága üléshuzatot, mert elvileg az ülés oldalára van írva és elvileg csak az olyan üléshuzat jó, amire szintén rá van cimkézve a légzsák felirat.
(bár ezt ökörségnek tartom) Ha nem duplán számolandó a légzsák, márpedig én úgy tudom, hogy nem, miért is? csak már összezavartál Vigyorog akkor az enyémben 4 van.
+ Látom Gidy is írta, hogy a 2008 utáni modellbe, már íagy rakják, márpedig az enyém 2008-as Kacsint
Naplózva

athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1386 Dátum: 2010. Január 10. - 19:19:08 »

Na de visszatérve. Most akkor mi a jó jelzés? Villogni kell neki vagy nem?
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1387 Dátum: 2010. Január 10. - 19:19:08 »

összevetve:
Az Elite felszereltséghez elvileg nem jár MP3, nekem az van benne, nem jár hozzá könnyűfém felni, nekem az van. Ezek a színre fújt hülyeségek is gondolom a WTCC miatt járnak.
Illetve, hogy tudom állítani az ülés magasságát? mert az elvileg jár, de én még nem figyeltem fel rá
A többi elvileg stimmel...
Dani! Rosszul tudod. Az elithez mindig járt színrefújt micsodák, és MP3-as pedig színtén 2008.-tól. Ülésmagasság állítás is járt mindig, a könnyűfém felni meg a WTCC-hez tartozik.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1388 Dátum: 2010. Január 10. - 19:20:58 »

összevetve:
Az Elite felszereltséghez elvileg nem jár MP3, nekem az van benne, nem jár hozzá könnyűfém felni, nekem az van. Ezek a színre fújt hülyeségek is gondolom a WTCC miatt járnak.
Illetve, hogy tudom állítani az ülés magasságát? mert az elvileg jár, de én még nem figyeltem fel rá
A többi elvileg stimmel...
Dani! Rosszul tudod. Az elithez mindig járt színrefújt micsodák, és MP3-as pedig színtén 2008.-tól. Ülésmagasság állítás is járt mindig, a könnyűfém felni meg a WTCC-hez tartozik.
Megelőztelek Kacsint
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1389 Dátum: 2010. Január 10. - 19:21:38 »

Na de visszatérve. Most akkor mi a jó jelzés? Villogni kell neki vagy nem?
Szerintem villogni.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1390 Dátum: 2010. Január 10. - 19:22:00 »

Nekem is folyamatosan világít, majd kialszik. 2008-as évjárat.
Vagy 4 légzsák biztos van benne, több nem hiszem Vigyorog
A sima elitben nincs oldallégzsák, csak a digitklímásban, ha jól emlékszem.

Nem jól emlékszel.  Kacsint
A simában is van. A digitklímás az Elite+.
Az ülés oldalára rá van írta, ha van.
Naplózva


LPG
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1391 Dátum: 2010. Január 10. - 19:22:52 »

összevetve:
Az Elite felszereltséghez elvileg nem jár MP3, nekem az van benne, nem jár hozzá könnyűfém felni, nekem az van. Ezek a színre fújt hülyeségek is gondolom a WTCC miatt járnak.
Illetve, hogy tudom állítani az ülés magasságát? mert az elvileg jár, de én még nem figyeltem fel rá
A többi elvileg stimmel...
Dani! Rosszul tudod. Az elithez mindig járt színrefújt micsodák, és MP3-as pedig színtén 2008.-tól. Ülésmagasság állítás is járt mindig, a könnyűfém felni meg a WTCC-hez tartozik.

Akkor viszont nagyon régen frissítették a honlapot, mert ott nem minden szerepel úgy, ahogy tudjuk.
A színre fújást pedig a spoilerre értettem, de nyilván ami nem wtcc ahhoz meg nem jár, szóval ezt én kutyultam össze.
De te írhattad meg az igazságot, mert az enyém 2008-as modell és 4 légzsák és mp3-as is van hozzá, de az ülés magasság állítást még nem találtam meg, majd azt is megnézem...csak nem lopták ki Vigyorog
Naplózva

diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1392 Dátum: 2010. Január 10. - 19:23:32 »

összevetve:
Az Elite felszereltséghez elvileg nem jár MP3, nekem az van benne, nem jár hozzá könnyűfém felni, nekem az van. Ezek a színre fújt hülyeségek is gondolom a WTCC miatt járnak.
Illetve, hogy tudom állítani az ülés magasságát? mert az elvileg jár, de én még nem figyeltem fel rá
A többi elvileg stimmel...
Dani! Rosszul tudod. Az elithez mindig járt színrefújt micsodák, és MP3-as pedig színtén 2008.-tól. Ülésmagasság állítás is járt mindig, a könnyűfém felni meg a WTCC-hez tartozik.

Akkor viszont nagyon régen frissítették a honlapot, mert ott nem minden szerepel úgy, ahogy tudjuk.
A színre fújást pedig a spoilerre értettem, de nyilván ami nem wtcc ahhoz meg nem jár, szóval ezt én kutyultam össze.
De te írhattad meg az igazságot, mert az enyém 2008-as modell és 4 légzsák és mp3-as is van hozzá, de az ülés magasság állítást még nem találtam meg, majd azt is megnézem...csak nem lopták ki Vigyorog
Deréktámasz állítás is van?
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1393 Dátum: 2010. Január 10. - 19:24:42 »

Nekem is folyamatosan világít, majd kialszik. 2008-as évjárat.
Vagy 4 légzsák biztos van benne, több nem hiszem Vigyorog
A sima elitben nincs oldallégzsák, csak a digitklímásban, ha jól emlékszem.

Nem jól emlékszel.  Kacsint
A simában is van. A digitklímás az Elite+.
Az ülés oldalára rá van írta, ha van.

Oda van írva. Tehát ezek szerint, csak nekem van igazam Mosolyog
Amúgy ez a villog/világít difi nem lehet a szériától (évjárat) illetve fajtától (SW, HB, sedan) függő?
Naplózva

Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1394 Dátum: 2010. Január 10. - 19:25:34 »

összevetve:
Az Elite felszereltséghez elvileg nem jár MP3, nekem az van benne, nem jár hozzá könnyűfém felni, nekem az van. Ezek a színre fújt hülyeségek is gondolom a WTCC miatt járnak.
Illetve, hogy tudom állítani az ülés magasságát? mert az elvileg jár, de én még nem figyeltem fel rá
A többi elvileg stimmel...
Dani! Rosszul tudod. Az elithez mindig járt színrefújt micsodák, és MP3-as pedig színtén 2008.-tól. Ülésmagasság állítás is járt mindig, a könnyűfém felni meg a WTCC-hez tartozik.

Akkor viszont nagyon régen frissítették a honlapot, mert ott nem minden szerepel úgy, ahogy tudjuk.
A színre fújást pedig a spoilerre értettem, de nyilván ami nem wtcc ahhoz meg nem jár, szóval ezt én kutyultam össze.
De te írhattad meg az igazságot, mert az enyém 2008-as modell és 4 légzsák és mp3-as is van hozzá, de az ülés magasság állítást még nem találtam meg, majd azt is megnézem...csak nem lopták ki Vigyorog
Deréktámasz állítás is van?
Persze, de csak a vezetőnek.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 206   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!