Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 21:20:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 206   Le
 
Szerző Téma: Műszaki segítség, tanácskérés  (Megtekintve 564065 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1065 Dátum: 2009. Augusztus 11. - 06:57:37 »

Egy kis segitséget kérnék milyen olajat,gyertyát vegyek mert edig sz.szervizbe vitem de gari lejárt most átpártolok a horváth auto klinikára.

Az olaj olyan "mindenkinél más válik be"...
Én a múlthéten cseréltem olajat Castrol Magnatec 10w40, és előtte is ez volt benne.
Gyertya: NGK BKR6E-11

 Mosolyog
Esetleg, ha szereted nyomni a gázt, akkor castrol edge sem árthat.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Ati0128
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46



« Hozzászólás #1066 Dátum: 2009. Augusztus 11. - 08:01:34 »

Nemigaz... ennyire vaksi nem lehetek..

leszedtem a kesztyűtartót, mondom majd úgyis cserélni kell pollenszűrőt, megnézem hogyan is néz ki   ....de hol van?? valami fekete dobozban van benne?

Help!! He
Naplózva
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #1067 Dátum: 2009. Augusztus 11. - 08:39:34 »

Nemigaz... ennyire vaksi nem lehetek..

leszedtem a kesztyűtartót, mondom majd úgyis cserélni kell pollenszűrőt, megnézem hogyan is néz ki   ....de hol van?? valami fekete dobozban van benne?

Help!! He
A műszerfalhoz viszonyítva keresztbe úgy egy 3x20 cm fedél mit 4csavar tart. Ha ez megvan és le is bontottad akkor a szűrővel vigyázni kell mert nem fér ki egyszerűen hanem kb.  felinél meg kell törni úgy a ki mint a be szerelésnél, de amúgy az új szűrön is megvan jelölve a bevágás helye.
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1068 Dátum: 2009. Augusztus 11. - 09:11:02 »

Nemigaz... ennyire vaksi nem lehetek..

leszedtem a kesztyűtartót, mondom majd úgyis cserélni kell pollenszűrőt, megnézem hogyan is néz ki   ....de hol van?? valami fekete dobozban van benne?

Help!! He
A műszerfalhoz viszonyítva keresztbe úgy egy 3x20 cm fedél mit 4csavar tart. Ha ez megvan és le is bontottad akkor a szűrővel vigyázni kell mert nem fér ki egyszerűen hanem kb.  felinél meg kell törni úgy a ki mint a be szerelésnél, de amúgy az új szűrön is megvan jelölve a bevágás helye.
Arra vigyázz, hogya világítása elmehet, előtte vedd ki a biztit!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Ati0128
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46



« Hozzászólás #1069 Dátum: 2009. Augusztus 11. - 12:10:03 »

Az egyszerűség kedvéért csináltam egy képet, valaki legyen olyan kedves és jelölje meg nekem hogy hol is van az a bizonyos pollenszűrő. Zavart He


http://kepfeltoltes.hu/090811/IMAG0005_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1070 Dátum: 2009. Augusztus 11. - 16:50:50 »

Az egyszerűség kedvéért csináltam egy képet, valaki legyen olyan kedves és jelölje meg nekem hogy hol is van az a bizonyos pollenszűrő. Zavart He

http://kepfeltoltes.hu/090811/IMAG0005_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képen alig látható a padlókárpit felől a képen bal oldalt alul találsz 4 db 7-s fejű csavart az kiveszed és akkor hozzá férsz.
Naplózva

Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1071 Dátum: 2009. Augusztus 11. - 16:59:14 »

Nemigaz... ennyire vaksi nem lehetek..

leszedtem a kesztyűtartót, mondom majd úgyis cserélni kell pollenszűrőt, megnézem hogyan is néz ki   ....de hol van?? valami fekete dobozban van benne?

Help!! He
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=48.msg27315#msg27315 Kacsint
Naplózva


LPG
Ati0128
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46



« Hozzászólás #1072 Dátum: 2009. Augusztus 11. - 17:46:09 »

Végignéztem a képgalériákat, de nem találtam pollen szűrővel kapcsolatos képeket. A fórumon se találta részletesebb leírást.
Hogyan lehet meggyőződni a pollenszűrő meglétéről ill. állapotáról?
Képekben. Kacsint


Távolítsa el a kesztyűtartót.


Távolítsuk el a csavarokat.



1000 Hála!!!

Köszi szépen!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog


Távolítsuk el a légszűrőt.



Naplózva
Ati0128
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46



« Hozzászólás #1073 Dátum: 2009. Augusztus 11. - 17:47:22 »

Végignéztem a képgalériákat, de nem találtam pollen szűrővel kapcsolatos képeket. A fórumon se találta részletesebb leírást.
Hogyan lehet meggyőződni a pollenszűrő meglétéről ill. állapotáról?
Képekben. Kacsint


Távolítsa el a kesztyűtartót.


Távolítsuk el a csavarokat.



1000 Hála!!!

Köszi szépen!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog


Távolítsuk el a légszűrőt.





Köszi mégegyszer!!!  Kacsint Vigyorog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1074 Dátum: 2009. Augusztus 11. - 18:43:10 »


Köszi mégegyszer!!!  Kacsint Vigyorog
Szívesen! Mosolyog
Naplózva


LPG
Ati0128
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46



« Hozzászólás #1075 Dátum: 2009. Augusztus 11. - 19:06:45 »

Annyira jó hogy van ez a KLUB...de tényleg...!!!!!
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1076 Dátum: 2009. Augusztus 12. - 19:48:47 »

Tegnap történt egy érdekes dolog. Izzó cserére  érkezett egy 4év feletti 1,6-s Lacsi, az izzó csere utáni tapasztalat nem indul az autó a gázbovden kőkemény, megadta magát a fojtószelepház (megszorult fojtószelep mechanika+elektronika) ennek cseréje után gázadásra szépen reagál viszont nincs alapjárat, ma kora reggel ( mivel ma indultak Erdélybe kirándulni) Scann 100-s hibakód kiolvasás a cégbél és s meglepetés megadta magát a motorvezérlő is, még szerencse, hogy sebike gondolt erre is és vitt be egy bontottat, így elindulhattak pár óra késéssel! 
« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 12. - 19:55:54 írta sebijoe » Naplózva

Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1077 Dátum: 2009. Augusztus 12. - 20:01:24 »

Tegnap történt egy érdekes dolog. Izzó cserére  érkezett egy 4év feletti 1,6-s Lacsi, az izzó csere utáni tapasztalat nem indul az autó a gázbovden kőkemény, megadta magát a fojtószelepház (megszorult fojtószelep mechanika+elektronika) ennek cseréje után gázadásra szépen reagál viszont nincs alapjárat, ma kora reggel ( mivel ma indultak Erdélybe kirándulni) Scann 100-s hibakód kiolvasás a cégbél és s meglepetés megadta magát a motorvezérlő is, még szerencse, hogy sebike gondolt erre is és vitt be egy bontottat, így elindulhattak pár óra késéssel! 
Mindez mibe fájt szegény tulajnak, ha nem titok? 
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1078 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 05:38:01 »

Tegnap történt egy érdekes dolog. Izzó cserére  érkezett egy 4év feletti 1,6-s Lacsi, az izzó csere utáni tapasztalat nem indul az autó a gázbovden kőkemény, megadta magát a fojtószelepház (megszorult fojtószelep mechanika+elektronika) ennek cseréje után gázadásra szépen reagál viszont nincs alapjárat, ma kora reggel ( mivel ma indultak Erdélybe kirándulni) Scann 100-s hibakód kiolvasás a cégbél és s meglepetés megadta magát a motorvezérlő is, még szerencse, hogy sebike gondolt erre is és vitt be egy bontottat, így elindulhattak pár óra késéssel! 
Mindez mibe fájt szegény tulajnak, ha nem titok? 
Na és mindez mennyi időbe telt, amíg a tulaj észrevétele nélkül el lehet rontani az ilyen drága alkatrészeket, hogy elmenjen a bontott?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1079 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 09:06:18 »

Tegnap történt egy érdekes dolog. Izzó cserére  érkezett egy 4év feletti 1,6-s Lacsi, az izzó csere utáni tapasztalat nem indul az autó a gázbovden kőkemény, megadta magát a fojtószelepház (megszorult fojtószelep mechanika+elektronika) ennek cseréje után gázadásra szépen reagál viszont nincs alapjárat, ma kora reggel ( mivel ma indultak Erdélybe kirándulni) Scann 100-s hibakód kiolvasás a cégbél és s meglepetés megadta magát a motorvezérlő is, még szerencse, hogy sebike gondolt erre is és vitt be egy bontottat, így elindulhattak pár óra késéssel! 
Mindez mibe fájt szegény tulajnak, ha nem titok? 
Na és mindez mennyi időbe telt, amíg a tulaj észrevétele nélkül el lehet rontani az ilyen drága alkatrészeket, hogy elmenjen a bontott?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Mit is várhattam mást tőled Cápa!!!!!! Csupa jóindulat vagy! Nálunk nem ez a szemlélet és a gyakorlat, még ha viccnek szántad akkor is még a gondolat is gusztustalan. A srác egyébként a fiam haverja, ezért vitte be kora reggel munkaidő előtt, hogy minél hamarabb induljanak a két kisgyerekkel.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 206   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!