Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 03:18:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 206   Le
 
Szerző Téma: Műszaki segítség, tanácskérés  (Megtekintve 564417 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #765 Dátum: 2009. Január 08. - 19:55:32 »


" viszont ha jól tudom, akkor egy motor van és annak forgásiránya dönti el, merre hajtja a vizet. "
Erröl nincs véletlenül egy robbantott rajza valakinek PLEASE?
keressek?
Megköszönném...  Puszi
Érdekel, mert Apukám SX4-e is valahol elégé GM-es beütésű és Neki mégis 2 motoros... 
Az astra is az...mégis egy motoros... Vigyorog
Tudom, ezért érdekelne a Lacsié! 
Látod...gyakorlati tapasztalat kellene, mert a szöveg kettőről beszél, a rajzon meg egy van. Valaki, aki már látott közelről ilyet?
Hát ez az! De azért köszi.  Puszi Ezért ugyan szét nem szedem, hogy megnézzem...  Vigyorog
Nincs mit. Ha nem lenne ilyen zord idő ottkint, most bizisten megnézném Neked.... Kacsint Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #766 Dátum: 2009. Január 08. - 21:08:40 »

Emberek! Gondolkozzatok! Egyszerre is tud menni az első, és hátsó ablakmosó, tehát nem forgásirány dönti el, hogy hová permetezzen, igy csak két motor dolgozhat külön- külön! Nekem speciel megy egyszerre, és nem hiszem, hogy külön rám való tekintettel csinálták volna így, meg hát nem rendelésre jött a kocsi külön óhajomra, mert még ráadásul használtan is vettem! Vigyorog Igaz nekem SW-m van, ami nemcsak a legszebb, hanem a legjobb is! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #767 Dátum: 2009. Január 08. - 21:24:45 »

Emberek! Gondolkozzatok! Egyszerre is tud menni az első, és hátsó ablakmosó, tehát nem forgásirány dönti el, hogy hová permetezzen, igy csak két motor dolgozhat külön- külön! Nekem speciel megy egyszerre, és nem hiszem, hogy külön rám való tekintettel csinálták volna így, meg hát nem rendelésre jött a kocsi külön óhajomra, mert még ráadásul használtan is vettem! Vigyorog Igaz nekem SW-m van, ami nemcsak a legszebb, hanem a legjobb is! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hogy spriccelsz egyszerre két helyre. He Én nem használtam a hátsó, talán csak egyszer.  De úgy rémlik, hogy ahhoz tolni kell a kart az elsőhöz meg húzni.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #768 Dátum: 2009. Január 08. - 21:25:46 »

Emberek! Gondolkozzatok! Egyszerre is tud menni az első, és hátsó ablakmosó, tehát nem forgásirány dönti el, hogy hová permetezzen, igy csak két motor dolgozhat külön- külön! Nekem speciel megy egyszerre, és nem hiszem, hogy külön rám való tekintettel csinálták volna így, meg hát nem rendelésre jött a kocsi külön óhajomra, mert még ráadásul használtan is vettem! Vigyorog Igaz nekem SW-m van, ami nemcsak a legszebb, hanem a legjobb is! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hogy spriccelsz egyszerre két helyre. He Én nem használtam a hátsó, talán csak egyszer.  De úgy rémlik, hogy ahhoz tolni kell a kart az elsőhöz meg húzni.
Ez igaz, de gyakorlatilag, ha kell rögtön nyomom, húzom, és vissza, de most lehet, hogy megfogtál, meginogtam, bevallom. Régen használtam, garázsban alszik a drágám, és az emlékem szerint, ha kellett mindkettőt használtam szinte folyamatosan. Lehet, hogy tévedtem a két motort illetően? Egyik pillanatra a másikra oda- vissza pörögne, hát nem tudom, de most már rettenetesen kíváncsi lettem, holott semmi gondom ezzel ezidáig nem volt. Köszi, hogy felhomályosítottál, de tényleg! Lehet, hogy nem is ismerem ezeknek a folyamatoknak a módját, mert már abszolúte automatikusan csinálom? Biztos! Tévedni emberi dolog, tehát az vagyok! Tehát esetleg tényleg egy motor volna, és csak polaritás váltás oldja meg mindkét helyre való spriccelést? Utána fogok nézni, ígérem!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #769 Dátum: 2009. Január 09. - 00:57:15 »

Már a 94-es corsámban is egy motor volt és abban is a kar különböző irányba nyomásával lehetett irányt váltani, hogy előre, vagy hátra menjen. Szerintem így van itt is, csak nem értem, hogy akkor miért írja a cd, hogy külön motorja van....hmmm Apu! Bontsd le holnap a kerékjárati doblemezt és végy tanubizonyságot megnyugvásunkra! Patentokra vigyázni, hideg van!  Kacsint Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #770 Dátum: 2009. Január 09. - 01:58:47 »

Már a 94-es corsámban is egy motor volt és abban is a kar különböző irányba nyomásával lehetett irányt váltani, hogy előre, vagy hátra menjen. Szerintem így van itt is, csak nem értem, hogy akkor miért írja a cd, hogy külön motorja van....hmmm Apu! Bontsd le holnap a kerékjárati doblemezt és végy tanubizonyságot megnyugvásunkra! Patentokra vigyázni, hideg van!  Kacsint Vigyorog

A HB és SW ablakmosó tartályám2 db motor van, mi már nem eggyet szedtünk szét, Gidy ezért ne bontsd meg az autód! Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #771 Dátum: 2009. Január 09. - 09:08:33 »

Már a 94-es corsámban is egy motor volt és abban is a kar különböző irányba nyomásával lehetett irányt váltani, hogy előre, vagy hátra menjen. Szerintem így van itt is, csak nem értem, hogy akkor miért írja a cd, hogy külön motorja van....hmmm Apu! Bontsd le holnap a kerékjárati doblemezt és végy tanúbizonyságot megnyugvásunkra! Patentokra vigyázni, hideg van!  Kacsint Vigyorog

A HB és SW ablakmosó tartályám2 db motor van, mi már nem egyet szedtünk szét, Gidy ezért ne bontsd meg az autód! Kacsint
Köszi Joe! Éppen indultam miszlikre szedni a gépet, de gondoltam előbb megnézem a fórumot, hátha mást is meg kell tudakolnom. Így maradok pizsamában, és 8-ig aludtam, 3 helyett, hurrá, és csak most kezdem a napot lopni. Szóval nem szedem szét, ez a lényeg! Patentek maradnak. Athee cartársunk jóvoltából van egyébként tartalékunk szinte minden patentből.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #772 Dátum: 2009. Január 09. - 12:19:53 »

Már a 94-es corsámban is egy motor volt és abban is a kar különböző irányba nyomásával lehetett irányt váltani, hogy előre, vagy hátra menjen. Szerintem így van itt is, csak nem értem, hogy akkor miért írja a cd, hogy külön motorja van....hmmm Apu! Bontsd le holnap a kerékjárati doblemezt és végy tanúbizonyságot megnyugvásunkra! Patentokra vigyázni, hideg van!  Kacsint Vigyorog

A HB és SW ablakmosó tartályám2 db motor van, mi már nem egyet szedtünk szét, Gidy ezért ne bontsd meg az autód! Kacsint
Köszi Joe! Éppen indultam miszlikre szedni a gépet, de gondoltam előbb megnézem a fórumot, hátha mást is meg kell tudakolnom. Így maradok pizsamában, és 8-ig aludtam, 3 helyett, hurrá, és csak most kezdem a napot lopni. Szóval nem szedem szét, ez a lényeg! Patentek maradnak. Athee cartársunk jóvoltából van egyébként tartalékunk szinte minden patentből.

Ha netán még is bármien apró kütyü patent kell azt is tudunk, a többi más mellett.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #773 Dátum: 2009. Január 09. - 12:24:11 »

Köszi Sebijoe! Nem akartok Budapesten is nyitni boltot, szervizt? He Kaposvár jó messze van- sajnos. De jó tudni, hogy adott esetben számíthatunk Rád, és Sebikére is, köszönjük előre is. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #774 Dátum: 2009. Január 09. - 16:32:20 »


" viszont ha jól tudom, akkor egy motor van és annak forgásiránya dönti el, merre hajtja a vizet. "
Erröl nincs véletlenül egy robbantott rajza valakinek PLEASE?
keressek?
Megköszönném...  Puszi
Érdekel, mert Apukám SX4-e is valahol elégé GM-es beütésű és Neki mégis 2 motoros... 
Az astra is az...mégis egy motoros... Vigyorog
Tudom, ezért érdekelne a Lacsié! 
Látod...gyakorlati tapasztalat kellene, mert a szöveg kettőről beszél, a rajzon meg egy van. Valaki, aki már látott közelről ilyet?
Hát ez az! De azért köszi.  Puszi Ezért ugyan szét nem szedem, hogy megnézzem...  Vigyorog
Nincs mit. Ha nem lenne ilyen zord idő ottkint, most bizisten megnézném Neked.... Kacsint Vigyorog
Ez a figyelmesség roppant megtisztelő.
Cápa egy ÚR!  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #775 Dátum: 2009. Január 09. - 17:18:59 »

Már a 94-es corsámban is egy motor volt és abban is a kar különböző irányba nyomásával lehetett irányt váltani, hogy előre, vagy hátra menjen. Szerintem így van itt is, csak nem értem, hogy akkor miért írja a cd, hogy külön motorja van....hmmm Apu! Bontsd le holnap a kerékjárati doblemezt és végy tanubizonyságot megnyugvásunkra! Patentokra vigyázni, hideg van!  Kacsint Vigyorog

A HB és SW ablakmosó tartályám2 db motor van, mi már nem eggyet szedtünk szét, Gidy ezért ne bontsd meg az autód! Kacsint
Érdekes,hogyha két motor van,akkor miért nem lehet egyszerre használni a kettőt? He
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #776 Dátum: 2009. Január 09. - 17:25:43 »

Már a 94-es corsámban is egy motor volt és abban is a kar különböző irányba nyomásával lehetett irányt váltani, hogy előre, vagy hátra menjen. Szerintem így van itt is, csak nem értem, hogy akkor miért írja a cd, hogy külön motorja van....hmmm Apu! Bontsd le holnap a kerékjárati doblemezt és végy tanubizonyságot megnyugvásunkra! Patentokra vigyázni, hideg van!  Kacsint Vigyorog

A HB és SW ablakmosó tartályám2 db motor van, mi már nem eggyet szedtünk szét, Gidy ezért ne bontsd meg az autód! Kacsint
Érdekes,hogyha két motor van,akkor miért nem lehet egyszerre használni a kettőt? He
Gidynek megy, kérdez meg tőle, hogy csinálja. Kacsint Vigyorog
Naplózva


LPG
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #777 Dátum: 2009. Január 09. - 17:28:28 »

Már a 94-es corsámban is egy motor volt és abban is a kar különböző irányba nyomásával lehetett irányt váltani, hogy előre, vagy hátra menjen. Szerintem így van itt is, csak nem értem, hogy akkor miért írja a cd, hogy külön motorja van....hmmm Apu! Bontsd le holnap a kerékjárati doblemezt és végy tanubizonyságot megnyugvásunkra! Patentokra vigyázni, hideg van!  Kacsint Vigyorog

A HB és SW ablakmosó tartályám2 db motor van, mi már nem eggyet szedtünk szét, Gidy ezért ne bontsd meg az autód! Kacsint
Érdekes,hogyha két motor van,akkor miért nem lehet egyszerre használni a kettőt? He
Megy az, csak lassú vagy hozzá hogy átkapcsold... 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #778 Dátum: 2009. Január 09. - 17:48:34 »

Már a 94-es corsámban is egy motor volt és abban is a kar különböző irányba nyomásával lehetett irányt váltani, hogy előre, vagy hátra menjen. Szerintem így van itt is, csak nem értem, hogy akkor miért írja a cd, hogy külön motorja van....hmmm Apu! Bontsd le holnap a kerékjárati doblemezt és végy tanubizonyságot megnyugvásunkra! Patentokra vigyázni, hideg van!  Kacsint Vigyorog

A HB és SW ablakmosó tartályám2 db motor van, mi már nem eggyet szedtünk szét, Gidy ezért ne bontsd meg az autód! Kacsint
Érdekes,hogyha két motor van,akkor miért nem lehet egyszerre használni a kettőt? He
Megy az, csak lassú vagy hozzá hogy átkapcsold... 
Szegény Apu! Nem tisztelitek a korát...ehjj....legalább azt figyelembe vehetnétek, hogy ha nem veszi be a napi szokásos adagját Cavintonból, akkor ilyesmikre emlékszik a lacsival kapcsolatban...pedig az egy régebbi tütüje volt biztos...! Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #779 Dátum: 2009. Január 09. - 18:58:08 »

Azt hiszem eljött az idő arra, hogy közétek csapjak, pimasz fiúk! Valószínűleg onnan eredt a tévedésem, ami az egyszerre müködést illeti, hogy amikor hátranéztem, vagy a tükröt néztem, akkor mosta a hátsó szélvédőt, mire előre tekintettem, akkor meg az elsőt mosta, szóval nem kizárt, hogy a jobb kezem közben hol nyomott, hol húzott, mert egy öreg rókának már nem kell koncentrálnia arra, hogy mit csinál, mert az megy automatikusan, mert rutin az van, csak cavintonból van kevés! Kacsint Jani, és Meatloaf legközelebb nem kaptok cukrot a kávéba, cappuccinot meg egyáltalán nem kaptok büntetésből kifolyólag. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 206   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!