Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 17:19:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 206   Le
 
Szerző Téma: Műszaki segítség, tanácskérés  (Megtekintve 563854 alkalommal)
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #480 Dátum: 2008. április 10. - 19:34:58 »

Koszi a hozza szolasaitokat, latom van velemeny boven megegyezoek is meg masok is. Tanacsitokat kovetve megneztem az utasules alatti csatit de nincs szet csuszva sot van neki biztositek is hogy NE konnyen csuszkaljon . Na de a problema tovabra is fenall es keszitettem par fotot rola hogy megkonyitsem megertetni magam. Ime a zavaro Piroslampa.( Na ez nem jott ossze majd meg treningezem rajta.)
Kulomben az en elkepzelesem ( mondjatok ha nem jo) az lenne hogy nem lehet-e ki - be aktivalni a jobb oldali legzsakot a gyerekules miatt ugyanis van egy ilyen tilto matrica jobrol a muszerfal oldalan

  Az ötleted most sajnos nem talált, a Lacettinél nem lehet kikapcsolni a jobb egyes ülés lufiját. ezért is van tiltva a gyerekülés ide tétele. Valóban van olyan kocsi is, ahol ez müködhet így is, de nem a mienken! Szóval úgy néz ki a dolog, hogy jó lenne meglátogatni a szervizt, mert ez biztonsági dolog, nem lehet vele játszani! A csatlakozó szétcsúszása lett volna az egyetlen házilag javítható dolog ez ügyben- sajnos. Sok sikert!
Ok koszi, megy a listara, 17-en megyek a szervizbe
Naplózva

koni25
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Hozzászólás #481 Dátum: 2008. április 10. - 19:45:37 »

Sziasztok!
Abban szeretném a segítségeteket kérni hogy 5 ajtós lacettihez hol találhatnék első ajtó kárpitot.
Persze valami nem kereskedésből való méreg drágát.Segítségeteket előre is köszönöm.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #482 Dátum: 2008. április 10. - 21:17:15 »

Gondolom a csatlakozó probléma hasonló, mint opeléknél.
Ott az volt a gond, hogy eloxidálódott a csatlakozó, nem volt szétrúgva, szétesve. Gariban cserélve, ill. szétszedve, és kontaktspray. 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #483 Dátum: 2008. április 11. - 08:19:44 »

Sziasztok!
Abban szeretném a segítségeteket kérni hogy 5 ajtós lacettihez hol találhatnék első ajtó kárpitot.
Persze valami nem kereskedésből való méreg drágát.Segítségeteket előre is köszönöm.

Szia!

Kérdezz rá a Várna utcai autósboltban. Itt a fórumon várna15 néven van. Szerintem tuti tud szerezni, olcsóbban.

üdv!
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #484 Dátum: 2008. április 11. - 13:00:12 »

Mondja mar meg valaki nekem azt hogy, hogy alszik ki a muszerfalon a jobb felolipiros biztonsagiov, vagy legzsak, vagy tudomisen milyen lampa
Bal első ülés alatt is van egy csati, úgy hallottam annak a kontakt hibája is kavarhat ilyesmit. Ha valaki balhátul űl akkor a lábával "szétrúghatja" a csatit. Ez valami előfeszítőnek a kábele és nézi a biztonsági őv bekötöttségét.
A valami előfeszítő, az a biztosági öv előfeszítő, ami attól véd meg, hogy fullon lefejeld a felfújódott lufit, és összetörjön az arcod. Ehelyett "finoman" enged rá. Mosolyog
Valóban ezzel együtt van a öv bekapcsolását ellenőrző érintkező is.
A szétrúghatósága mondjuk érdekes, mert mint biztonsági felszerelés, extra biztosítása kellene hogy legyen "szétrúgás" ellen, mondjuk egy kengyellel, vagy úgy, hogy nem ott vezetik, ahol hozzá lehet férni könnyen...

http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=12&Itemid=32:

"  17. Utasülés légzsák csatlakozója sok problémát okoz (a csatlakozó az ülés alatt van).
      Megoldás: Össze kell forrasztani és minden megoldódik (szervízben !)."

Azért vannak leírva, hogy olvasgassátok.
Persze, ha nem, hát nem.


Bocs Főnök, de a bal első, az nem az utas ülés Kacsint, ráadásul annak nincs övvisszajelzője se (szakszóval GuKo, Gurt Kontrolle), szvsz.

Nem is arra vonatkozik a típushiba, hanem az eredetileg felvetett légzsákos problémára.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #485 Dátum: 2008. április 11. - 13:03:45 »

Gondolom a csatlakozó probléma hasonló, mint opeléknél.
Ott az volt a gond, hogy eloxidálódott a csatlakozó, nem volt szétrúgva, szétesve. Gariban cserélve, ill. szétszedve, és kontaktspray. 

Ez a lényeg. Ennek az "egyszerűsített", ámde atom biztos megoldása a forrasztás.
Mondjuk utána az ülést nem lehet kiszedni a kocsiból  .
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #486 Dátum: 2008. április 11. - 18:28:24 »

Gondolom a csatlakozó probléma hasonló, mint opeléknél.
Ott az volt a gond, hogy eloxidálódott a csatlakozó, nem volt szétrúgva, szétesve. Gariban cserélve, ill. szétszedve, és kontaktspray. 

Ez a lényeg. Ennek az "egyszerűsített", ámde atom biztos megoldása a forrasztás.
Mondjuk utána az ülést nem lehet kiszedni a kocsiból  .
Dehogynem! Csak egy határozott mozdulat kérdése az egész!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #487 Dátum: 2008. április 12. - 11:43:40 »

Gondolom a csatlakozó probléma hasonló, mint opeléknél.
Ott az volt a gond, hogy eloxidálódott a csatlakozó, nem volt szétrúgva, szétesve. Gariban cserélve, ill. szétszedve, és . 

Na az a helyzet hogy tul a kontaktspray-os proban a piroslampa meg mindig nem tunik el. (foto a galeriaban hisz nem tudtam ide be illeszteni)
Naplózva

Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #488 Dátum: 2008. április 12. - 15:16:51 »

Gondolom a csatlakozó probléma hasonló, mint opeléknél.
Ott az volt a gond, hogy eloxidálódott a csatlakozó, nem volt szétrúgva, szétesve. Gariban cserélve, ill. szétszedve, és . 

Na az a helyzet hogy tul a kontaktspray-os proban a piroslampa meg mindig nem tunik el. (foto a galeriaban hisz nem tudtam ide be illeszteni)

Mindegy, hogy meddíg rágjuk ezt a témát. Ilyen hibával szervízbe KELL menni.

Képet csak a megfelelő (kicsinyített) méretben tudsz ide feltenni.
A galériába pedig a felhasználó neveddel azonosan kellett volna a galériádat elnevezni (mint ott olvasható is).
Különben honnan tudjuk, hogy azok a Te képeid???
Javítsd légyszíves!
 
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #489 Dátum: 2008. április 12. - 17:29:20 »

Gondolom a csatlakozó probléma hasonló, mint opeléknél.
Ott az volt a gond, hogy eloxidálódott a csatlakozó, nem volt szétrúgva, szétesve. Gariban cserélve, ill. szétszedve, és . 

Na az a helyzet hogy tul a kontaktspray-os proban a piroslampa meg mindig nem tunik el. (foto a galeriaban hisz nem tudtam ide be illeszteni)

Mindegy, hogy meddíg rágjuk ezt a témát. Ilyen hibával szervízbe KELL menni.

Képet csak a megfelelő (kicsinyített) méretben tudsz ide feltenni.
A galériába pedig a felhasználó neveddel azonosan kellett volna a galériádat elnevezni (mint ott olvasható is).
Különben honnan tudjuk, hogy azok a Te képeid???
Javítsd légyszíves!
 

Baroti!

Szerintem is jobb lenne, ha szervízbe mennél vele. Még ha nem is garanciás.
Naplózva
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #490 Dátum: 2008. április 12. - 19:33:09 »

Gondolom a csatlakozó probléma hasonló, mint opeléknél.
Ott az volt a gond, hogy eloxidálódott a csatlakozó, nem volt szétrúgva, szétesve. Gariban cserélve, ill. szétszedve, és . 

Na az a helyzet hogy tul a kontaktspray-os proban a piroslampa meg mindig nem tunik el. (foto a galeriaban hisz nem tudtam ide be illeszteni)

Mindegy, hogy meddíg rágjuk ezt a témát. Ilyen hibával szervízbe KELL menni.

Képet csak a megfelelő (kicsinyített) méretben tudsz ide feltenni.
A galériába pedig a felhasználó neveddel azonosan kellett volna a galériádat elnevezni (mint ott olvasható is).
Különben honnan tudjuk, hogy azok a Te képeid???
Javítsd légyszíves!
 
Ok koszi az infot azt teszem
Naplózva

diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #491 Dátum: 2008. április 13. - 19:56:28 »

Tatabányán voltam és a hosszabb út után elég büdös szag jött ki a motortér felől. A kocsi átvétele után is volt hasonló, valami anyag ég ilyenkor le, azt hallottam. De 1800 km után is ilyet lehet érezni? Mondjuk volt emelkedő bőven és ment a légkondi ezerrel.
Naplózva
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #492 Dátum: 2008. április 13. - 20:50:25 »

Sziasztok!
Abban szeretném a segítségeteket kérni hogy 5 ajtós lacettihez hol találhatnék első ajtó kárpitot.
Persze valami nem kereskedésből való méreg drágát.Segítségeteket előre is köszönöm.

Nekuk van.
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #493 Dátum: 2008. április 18. - 18:48:43 »

Miért érzem azt újabban, hogy fogy az erő a verdából, a motorzaj viszont egyre nagyobb?
Mondhatnám csak bőg, nyomaték meg alszik.
Ezen kívül folyamatosan rezeg a gázpedál. Nem nagyon, de érezhető és zavaró, eddig nem produkálta.
Koronázásképpen megajándékozott 9.5-es fogyasztással vegyes használat mellett!
Tudom, nem szabad ilyet mondani, de egyre jobban haragszom rá!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #494 Dátum: 2008. április 18. - 19:02:05 »

Miért érzem azt újabban, hogy fogy az erő a verdából, a motorzaj viszont egyre nagyobb?
Mondhatnám csak bőg, nyomaték meg alszik.
Ezen kívül folyamatosan rezeg a gázpedál. Nem nagyon, de érezhető és zavaró, eddig nem produkálta.
Koronázásképpen megajándékozott 9.5-es fogyasztással vegyes használat mellett!
Tudom, nem szabad ilyet mondani, de egyre jobban haragszom rá!
Akkor most kellene bele a "csodatabletta"!
Próbáld ki most!
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 206   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!